Keresés

Részletes keresés

Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.24 0 0 171

:-DDD

Márpedig én a ciklámen hajcsatokra szavazok! :-)

*elképzeli*

Előzmény: Törölt nick (163)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.24 0 0 170

I. Akkor adják le a 19-et. Az elkötelezett rajongótábor már tűkön ül.

Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 169
Köszi :) Korrekt

Április 26-tól folytatják külföldön?
Előzmény: cooldoc (168)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.24 0 0 168
Ámen. De mi mit teszünk ápr. 26 - ig?
Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 167
Óneeeeee ... elveszed a tereléssel a tippelések örömét.
Nem kiutálás tényleg, de halovány terelgetés is - azok tollából, akik látták a sorozatot - másképp hat, mintha ugyanígy tippelünk és kérdezünk egymástól. ->mm akik nem látták
Előzmény: langalétacsaj (166)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.24 0 0 166
azért oly messzire nem mek =P inkább csak a talányok ösvényeire terelem őket XD csak hadd filózannak XD
cooldoc Creative Commons License 2007.03.24 0 0 165
Meglásd, kiutálnak...ne rontsuk el az izgalmukat.:)
Előzmény: langalétacsaj (164)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.24 0 0 164
remélem, h nem minősül naon SPOILERnek, nem muszály tovább olvasni, de ezt nem tom szó nélkül hagyni:
"Képzeld csak el milyen gyermek lenne két különleges képességü nászából... :-)" -> ez előfordul.... csak ennyit mondok...
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 163
Nekem ez a rész volt a kedvencem:

Peter needs a barrette or a haircut because his bangs and his incessant need to tuck them behind his ear are really starting to get on my last fucking nerve. I'd prefer a barrette because we rarely ever see superheroes with pink sparkly clips holding back their hair. And Peter would look pretty in pink.

:)))))
Előzmény: marcilu (162)
marcilu Creative Commons License 2007.03.24 0 0 162
Köszi, feladom. Úgy tűnik, nem volt semmi, csak szerettem volna...
Ebben az összefoglalóban ami a legjobban tetszett: Niki tükörkép-személyisége: ikiN
:))
Előzmény: Törölt nick (159)
Jedkelly Creative Commons License 2007.03.24 0 0 161
Egy kis Hulk! :))))
Előzmény: pancer1 (160)
pancer1 Creative Commons License 2007.03.24 0 0 160

" Niki is elég bizarr pár (lenne) a képvielő úrral). "

 

Pedig csak jöjjenek össze...:-)   Képzeld csak el milyen gyermek lenne két különleges képességü nászából... :-)

Mert az ugye biztos hogy a képviselő tud repülni... csak mivel politikus, jól titkolja a dolgokat. De az a megjegyzés a sivatag felett repülésről, az egy tipikusan olyan megjegyzés volt, amikor valakinek van egy titka a mit nem mondhat el senkinek még családjának sem, de mégis annyira kikivánkozik belőle hogy egy alkalmi ismerősnek, egy idegennek elkezd beszélni róla, tesz rá célzásokat.

Előzmény: Jedkelly (143)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 159
Mennyire tudsz angolul? Van egy site, ahol jó részletesen leírják a részek tartalmát /és még jókat is lehet röhögni rajta:)/, szóval ha van egy kis időd olvasd el, és biztosan be fog ugrani:

Collision
Előzmény: marcilu (158)
marcilu Creative Commons License 2007.03.24 0 0 158
Nézném én, de nem vagyok letöltős fajta. Nincs valakinek ötlete, mi lehetett a 4. rész első felében, ami valami érdekes összefüggésre mutatott rá, vagy ilyesmi? (tudom, sokminden van, de egy kulcsszó már biztos segítene...)
Előzmény: langalétacsaj (155)
cooldoc Creative Commons License 2007.03.24 0 0 157
Igen, van egy másik topik is, for those about 2 rock:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9151011
Előzmény: pancer1 (156)
pancer1 Creative Commons License 2007.03.24 0 0 156

Jól sejtem ugye, ez a TV2-s tempójú alsótagozatos topic?

 

Ha igen akkor vagyok.... Elég durva eddig, jó, karakterekek is...

langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.23 0 0 155
nézd + megint, hátha beugrik :D
marcilu Creative Commons License 2007.03.23 0 0 154
Nem, dehogy. A kézenfekvő dolgokon persze, hogy elámultam. (bár ezt épp láttam már az előzetesben, szóval már vártam...) De volt valami a rész első felében-harmadában, ami szíven ütött. Bár tudnám, mi! :)))
Előzmény: Candy Perfume Girl (152)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.23 0 0 153
hát igen, végre 1 téll érdekes és jó sorozat. és ha így folytatják, akkor nem esnek bele olyan hibákba, mint sok más sorozat.
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.23 0 0 152

És még volt valami, amin kicsit elámultam, de elfelejtettem...

Az utolsó jelenet? :-)

Előzmény: marcilu (150)
Candy Perfume Girl Creative Commons License 2007.03.23 0 0 151

Most megnéztem újra az első 3 részt, és most még jobban tetszett, mert már ki lehet szúrni pár dolgot másodszori nézésre, ami elsőre elkerülné a figyelmemet. Pl. hogy az a JEL mindenütt ott van. Niki hátán meg a feka nyakában mondjuk jó feltűnő, nem is erre gondoltam, de pl. Peter kis firkarajzán, amit a kórházban alkot a repülésről, a medencében, ahol Matt Parkmanék "helyszínelnek", Niki térképén, ami az elásott hullákhoz vezeti, és amikor Hiro meglátogatja Izsákot november 8-án, ha megfigyelitek az ÖSSZES festményen a JEL van, semmi más. Egy van, ahol felhős égen a jel, a többin csak simán a jel. És a lakásban Hiro megtalálja a képregény valószínűleg utolsó számát, amiben épp azt a jelenetet pillantja meg, ahol a helyszínre érkező rendőrök közlik vele, hogy már nem október van, hanem november 8-a. Zseniális.

És persze Linderman és Vote Petrelli MINDENHOL. Nagyon ki van ez találva, nekem is egyre jobban tetszik.

marcilu Creative Commons License 2007.03.23 0 0 150
Jó volt!
Szerintem nem volt erőltetett a Niki-Nathan párosítás. (ha párosításokban gondolkodnék - és abban gondolkodom - akkor ez a két nem teljesen tökéletes erkölcsű figura összeillik) Bár azon kicsit kiakadtam: "Nős vagy?" "igen" "Boldog?" "igen" - akkor csókolj meg... ÁÁÁ!!!
A Peter-fekete leányzó love nekem is sánta volt...
Hiro még mindig remek, de a barátját kezdem nem kedvelni. Azt kihasználja, hogy a kártyacsaláshoz tud "varázsolni" az idővel, de NY megmentése már nem szempont.
Annak pedig külön örülök, hogy megmutatták, milyen, amikor Izsák fest, meg azt is, Niki hogyan vált át DarkNikibe.
És még volt valami, amin kicsit elámultam, de elfelejtettem...

csuporka1 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 149
szerintem te egyszerűen türelmetlen vagy. én meg pont ezt bírom ezeknél a sorozatoknál, hogy az elején még nem vágod mi van. próbálsz elraktározni minden fontosnak tűnő dolgot, mert úgyis tudod hogy majd összeáll az egész, de ezt ki kell várni. ha jól van megcsinálva akkor szerintem ettől is izgalmasabb az egész.

eredeti nyelven tényleg sokkal ütősebb, meg így azért jobb a fordítás is mert a szövegnek nem kell igazodni az eredeti nyelv hosszához, vagy nem tudom, de valahogy hatásosabb.

elég durva és véres a film, de én örülök neki, hogy mostanában ezt be merik vállalni, az utóbbi időben a képregényadaptációk is sokkal jobban sikerülnek.
Előzmény: Jedkelly (143)
Jedkelly Creative Commons License 2007.03.23 0 0 148
Észre sem vettem, hogy elírtam. Így értettem én is. :))
Előzmény: Ijász (146)
pumpika666 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 147
igen! sőt magyarul, izé angolul is megtanult már beszélni :-)
Előzmény: Ijász (146)
Ijász Creative Commons License 2007.03.23 0 0 146

"A vége pedig csúcs volt, mikor Hiro a múltból megjelent Peternek..."

 

A jövőből, ugye?

Előzmény: Jedkelly (143)
langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.23 0 0 145
nem, téll még egész jó a hang, de.... azért jóval jobb az angol.... hát már komolyan, mien a Brody-nak a magyar hangja? (aki "kinyírta" Clairet) és Peteré is kissé kisfiús, de alapjában elmennek a hangok. Hiróé naon ott van, és még Isaacé is elég jó.... de az alapzörejek naon hiányoznak... és a gondolatok is jobbak angolul.... elmosódottabbak...
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.23 0 0 144
No, azt hiszem, megnézem akkor én ezt az eredeti szinkront!! Pedig ennél tényleg nem rossz a magyar, nem úgy, mint a lostnál. A lostot sztem kifejezetten ekrontották vele, bár talán amiatt gondolom így, mert először angolul néztem.
Előzmény: langalétacsaj (142)
Jedkelly Creative Commons License 2007.03.23 0 0 143

A tegnap esti rész alatt történt először, hogy felcsillant leragadni készülő szemem, hogy na megint érdemes az estét a tv előtt tölteni, mert adnak "valamit". Szerencsére ez még csak a 4. rész volt, így csak 3 részig szenvedtem egy kicsit, hogy mi van? Most már kezdek képbe kerülni, hogy miről is van szó. Hiába is, későn érő típus vagyok! :))

Szóval volt ez nekem olyan, mint a Lost 3. szezon, végre érzem, hogy beindult a gépezet!:))

Minden tetszett benne, még a pompomos lány "sem hagyott hidegen" (kicsit durva volt ez a "kitárulkozós rész", kész őrület ma már miket nem mernek a képernyőre vinni, de ebből is kitűnik, hogy ott tartunk, hogy ma már ilyen show elemeket kell bevetniük a sorozatkészítőknek, hogy odaláncolják a nézőket a tv elé!) 

Mégis kiemelném Hiróék epizódjait, annyira aranyos kis fickó! Erről a roulettes jelenetről a Casablanca jutott az eszembe, mikor Rick megnyereti a bolgár menekült gyereket, igaz ő nem a végtelenségig engedte. :))

A vége pedig csúcs volt, mikor Hiro a múltból megjelent Peternek (akihez annyira nem passzol ez Simone, ahogy Niki is elég bizarr pár (lenne) a képvielő úrral).

langalétacsaj Creative Commons License 2007.03.22 0 0 142
és még csak egyre jobb lesz =D én már csak tom XD senki ne merje abbahagyni!!! mert ha akarná, se tudná felvenni a fonalat félúton... minden részt az 1. perctől az uccsóig kell végig nézni, mert naon gyorsan le lehet maradni XD
jah, 1 mellékes info: sokkal jobb az eredeti hang... habár azért ez se oly vészes.... azért szerencsére elkerülték a mindensorozatbanazénhangomafőszereplőé-effektust....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!