Keresés

Részletes keresés

geodo1 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 5315

valóban nem jön be az oldala, vmi elromolhatott és mivel nyaral, érzésem szerint nem tudja a távolból megreparálni. talán nem is tud róla. a neve pedig azért szürke, mert rákattintottál korábban a nevére. ha rákatt máséra is, az is olyan lesz majd. 

 

sztem várjál még pár napot, a hellasz alapján napokon belül haza kell érkezniük. majd csak akkor kezdjünk aggódni, azt javaslom.

Előzmény: ervin+ildi (5313)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2014.08.17 0 0 5314

A szürke név a hozzászólások felett azt jelenti, hogy az illető véglegesen kitiltásra került.

Előzmény: ervin+ildi (5313)
ervin+ildi Creative Commons License 2014.08.17 0 0 5313

Kedvess Geodo1,köszönöm a gyors választ,de sajna nem nyugtat meg mivel nem tudom megnyitni az eddigi látogatott odalakat,és csak ülök itt aggódva hogy mi történt.A Bea eddigi oldalaira kattintva EROR404-et ír ki és ennyi,vagy csak Én vagyok béna?igaz nemvagyok a gép ördöge,de eddig mindég sikerült mindent megnézni a gazdag-okos infókból,sőt a forumon mindenki neve pirossal van feltüntetve csak a Beáé szürke.Emailt is írtam Neki de arra sincs válasz???üdvözlettel   

geodo1 Creative Commons License 2014.08.14 0 0 5312

nyaral.

Előzmény: ervin+ildi (5311)
ervin+ildi Creative Commons License 2014.08.14 0 0 5311

Sziasztok kedves fórumozók! nem tudjátok véletlenül hogy hova "lett" balazsbea a fórumról, sehogy nem tudom elérni, még emailen sem :(  kérlek ha tudtok segítsetek , remélem h nem történt valami baj velük!?

easy77 Creative Commons License 2014.08.11 0 0 5310

 

Az első kép a kerti sütő, ami a szálláson volt, a második kép pedig az Aliki strand.

 

A tavernákból a Captainről csak pozitív véleményem van. Tényleg az a part legtömöttebb tavernája, érdemes foglalni asztalt. Volt amikor várni kellett, de a picérek tök normálisak voltak, és foglalták nekünk a felszabaduló asztalt, ameddig mi sétáltunk.

Az árak drágák, mint mindenhol. Pl.: kagyló héjában főzve 6,5,  a királyrákos tészta 12, pohár ouzo 2, korsó Mythos 3, gyümölcslé 2,5, kardhalfilé 10, stb.

 

Viszont vacsi végén ajándék süti, fagyi.  Plusz van magyar nyelvű étlap is... ( meg román, bolgár, török, szerb, orosz és talán görög is :)) 

easy77 Creative Commons License 2014.08.11 0 0 5309

Sajnos túl vagyunk ezen is..., de messze még a jövő nyár.

 

Idén először voltunk a sziget kedveltebb oldalán. Nekem nagyon zsúfolt, maradunk Limenaria környékén. A szállás tökéletes volt : tiszta szoba, fejenkét két törölközővel amit 3 naponta cseréltek a takarítások alkalmával. A strand 60 lépésre volt a ház kijáratától. 4 éve épült a ház, de tényleg nagyon szépen kivitelezett.

Skala Potamia volt a hely. Aki szereti, hogy rengeteg magyar, román és bolgárral legyen azok imádhatják. Én hiányoltam a görögöket. Olyan érzésem volt, mintha Romániában lennék ( a rendszámok miatt )

A szálláson nem volt magyar.., kicsit beszélgettem a tulajjal. Mondta, hogy ahová mennek a magyarok, oda közvetítőn keresztül mennek, akik viszont lenyomják a szállásadó árait. Értsd : a tulaj kiadja a szobát pl. 70 Euroért, a közvetítő odamegy és azt mondja, hogy szerez vendégeket, de csak 45 Eurot fizetnek. ( A 70-45 =35 Euro megy a közvetítő zsebébe ) Nincs ezzel semmi baj, hiszen mindenkinek meg kell élni valamiből.

 

A Golden beach csalódás volt a koszos vizével, de nem baj, hiszen ezért is járunk kocsival, hogy mobilok legyünk. A Paradise beach tökéletes, Aliki tökéletes.

 

Viszont lassan nem marad part ahol nem kényszerítenek a napágy, ernyő használatára. Már lassan az összes strand nagy részét ezek uralják. Van ahol ingyenes ( csak a horror áron lévő büféből kell vásárolni érte ), de van ahol a napernyő, 2 ágyért 7 Eurot kérnek.

 

Képeket is töltök majd fel kicsit később.

Előzmény: easy77 (5292)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.07 0 0 5308

Angol nyelvű értékelés azért van a Tripadvisoron, és a Bookingon is.

Előzmény: hamvasbarack1 (5307)
hamvasbarack1 Creative Commons License 2014.08.07 0 0 5307

Sziasztok! Segítséget, illetve némi információt szeretnék kérni! Szeptemberben utaznánk a szigetre, a kiválasztott szállásunk a Makryammos Bungalows-ban lesz. Tudna valaki néhány információt róla, esetleg volt e már itt valaki? Sajnos nem nagyon találok szöveges értékeléseket róla. Válaszokat előre is köszönöm!

balazsh Creative Commons License 2014.08.03 0 0 5306

Augusztus utolsó hetében már biztosan találtok valamit....

15-e környéke a nehéz dió!

Előzmény: na-raa (5302)
easy77 Creative Commons License 2014.08.02 0 0 5305
Tavalyhoz képest szerintem kevesebb ember van.
Előzmény: dasziszi2 (5300)
easy77 Creative Commons License 2014.08.02 0 0 5304
Azért gyonyoru felhoszakadas volt tegnap éjjel, délelőtt csomó helyen takarítottak az utakat
geodo1 Creative Commons License 2014.08.02 0 0 5303

booking.com-on sok van, 4 felnőttre 450 eurótól.

Előzmény: na-raa (5302)
na-raa Creative Commons License 2014.08.02 0 0 5302

Kedves Balázs. Lehet még foglalni szállást 4-5 főre Thassos-ra, augusztus utolsó hete, szeptember első hetére, 1 hétre, vagy ez már teljesen reménytelen?

Nagyon köszi :)

Előzmény: balazsh (5301)
balazsh Creative Commons License 2014.07.29 0 0 5301

Kérdés, hogy melyik időpontban? Hány főre? Milyen igényekkel?

 

 

Előzmény: dasziszi2 (5300)
dasziszi2 Creative Commons License 2014.07.29 0 0 5300

Sziasztok!

Azoktól kérdezném, akik már jártak a szigeten, hogy mennyi az esélye annak,hogy ha lemegyünk, akkor ott helyben találunk kiadó apartmant.

Itthonról szinte lehetetlen már foglalni.

balazsh Creative Commons License 2014.07.27 0 0 5299

A thasos.hu -n az elérhetőségek közt megtalálod a telefonszámot....

Előzmény: vbobolya (5298)
vbobolya Creative Commons License 2014.07.27 0 0 5298

Szia,ha telefonon beszéltél Ágival, akkor el szeretném kérni a telefonszámát, ha megadnád, megköszönném. üdv Ibolya

Előzmény: Ildoszka (5277)
kojonó Creative Commons License 2014.07.19 0 0 5297

Mi esténként jókat sütögetünk. A halas öt perc járásra van. FELPUCOLVA ad mindent ha kérem.. Nagyon tetszik a hely nekünk.

Előzmény: Ildoszka (5295)
kojonó Creative Commons License 2014.07.19 0 0 5296

Itt vagyok Skala Potamiában a Villa Mariában. A Suzuki Jimi 50euró egy napra. Jó terepjáró négy fóre.

Előzmény: Vicici (5294)
Ildoszka Creative Commons License 2014.07.04 0 0 5295

Szia! Autókölcsönzőben nem jártam, de itt olvastam már valahol róla. Lapozz vissza szerintem. A Villa Maria? Csendes helyen van, Skala Potamia utolsó apartmanja. Hát a szoba... mi 3-an mentünk, a 3 ágyas borzasztó szűk. Kis terasz, szigorúan 2 személyes, a háló 3 ágy egymás mellett, némi bútor, de alig fértünk, mert a szobában az ágy végére lehetett leülni, és akkor viszont nem lehetett járkálni, csak ha egyikőnk felhúzta a lábát. Volt egy kis fürdőszoba és ennyi. A konyhát kinn lehetett használni, az elég jól felszerelt volt, bármit lehet ott főzni. A szoba ami nagyon szűkös volt.

Előzmény: Vicici (5294)
Vicici Creative Commons License 2014.07.02 0 0 5294

Megszeretném kérdezni,hogy nem-e tudod véletlenül mennyi most az autóbérlés?Bár gyanítom,hogy ti saját autóval mentetek,de hátha mégis tudod.Milyen volt a Villa Mária?Tavaly mi is oda terveztük.

Előzmény: Ildoszka (5293)
Ildoszka Creative Commons License 2014.07.02 0 0 5293

Mindenkit üdvözlök Thassosról! Múlt kedd óta vagyunk a szigeten Scala Potamiaban, a Villa Maria apartmanban. Nyugodt csendes környék. Rengeteg szép helyet láttunk, sajnos holnap reggel indulunk haza. Autóval sok szép helyre elmentünk, a legnevezetesebb strandokat is megnéztük, egy dolog maradt ki, ami be volt tervezve, az Ypsario csúcs. Mind2 lábam megcsípte egy bögöly, s mind2 lábfejem, bokám duplájára dagadt, nagyon fájt :( A Genna tóig felmentünk, de sajna a csúcs kimaradt. Ági azt mondta, aki nem akar sokat gyalogolni Maries felől ha fölmegy, kb. 3 km amit gyalogosan kell megtenni. Nagyon szimpatikus település Panagia, Theologos, nekem a prinosi piac nem jött be, ennél voltam már jobb piacon, pl. Nafplioban. A strandok közül a Paradise, az Agios Ioannis beach, és egy pici strand Scala Marionban. A kis márványpart napközben illúzióromboló, tömeg van, alapvetően biztos szép, de ezzel a tömeggel... A nagy máránystrandon alig volt valaki, ott jót strandoltunk :) Mindenhová autóval mentünk, nem kíméltük a Ford Fusiont.Bírta a nem túl vészes földutakat. Ha van valakinek kérdése, s ha tudok, szívesen válaszolok.

easy77 Creative Commons License 2014.06.26 0 0 5292

Meglatjuk. Igazából apartmanba nem szoktunk menni. A kempingezés jön be nekem nagyon, de most a feleségemnek is legyen igaza és pihenünk. Tavaly is Thassoson voltunk, es meglepődtem, hogy mennyire megváltozott az összetétele a nyaralóknak az előző 10- 25 évvel ezelőttihez képest.  Próbáltam a Thasos.hu-n keresztül is foglalni, de már lecsúsztam az ottani helyekről. Így fogtam magam, és írtam,  majd felhívtam a szállást. Pár nappal később megyünk,  de addig se fogunk unatkozni, Szaloniki mellett leszünk,  ahol tavaly is eltoltottunk pár éjszakát.  

 

De hosszú hónap következik...

Előzmény: szalámi (5291)
szalámi Creative Commons License 2014.06.25 0 0 5291

Skala Potamia jó választás.

Előzmény: easy77 (5290)
easy77 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 5290
Sikerült foglalni szállást. Tehát idén is Thassos a célpont. A Sunrise Stúdióban, tengerre néző . Termeszetesen foszezonban...jobb lett volna előbb, de csak ekkor lesz szabi.
geodo1 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5289

persze-persze, elnézést. :)

 

Előzmény: balazsh (5288)
balazsh Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5288

Szerintem a thasos.hu -ra gondoltál, és nem a thassos.hu -ra.  ;)

Igaz itt, ahogy a címlapon is írva van, szinte elfogytak a szállások....

Előzmény: geodo1 (5287)
geodo1 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5287

szállásügyben nézz körül a booking.com-on, a thassos.hu-n és a go-thassos.gr-en. azt azért tudd, h thassos kicsi sziget, viszont népszerű-így főszezonban picit nehezebb nyugodt helyet találni, sok a turista. ha nem nagy probléma, h a beachekhez menni kell, akkor érdemes a hegyi falvakban körülnézni, ott sztem még főszezonban is biztosított a nyugalom. :)

Előzmény: e30nick (5286)
e30nick Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5286

Sziasztok! Nyaralast tervezgetunk, kb egy honap mulva mennenk es Thassos is szoba johet. Kisgyerekkel, kutyaval olyan helyet keresnek, ahol nyugi van, nincs nagy tomeg. Tudnatok esetleg ilyet ajanlani? Konkret szallas tipp is johet. Semmi nagy igenyunk nincs, valami pici 2 agyas, tiszta studio pont eleg is lenne. Elore is koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!