Keresés

Részletes keresés

Acélzombi Creative Commons License 2000.02.22 0 0 287
Én.
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.22 0 0 286
na hát igen, erről van szó! ilyet senki sem tud produkálni.....persze azárt ez sem igaz, hiszen oneill küldött nekem egy képet, hogy bizonyítsa, neki is van hasonló kapcsolata a kis kedvencével :))))))).
na mi van tetszik a rasta srác? szerintem irtó cuki! és ráadásul magyar, ami jó pont, mert azért nem sok ilyennel találozni itthon.:((((( múltkor szembe jött velem az utcán, és majdnem elájultam. és az a mosoly.....na jó nem álmodozom. de tényleg ma is olyan helyes volt filpinél a zpluszon. érte még a barátok köztet is kihagytam :)))))). szegény kicsit náthásnak tűnt....én szívesen ápolgatnám!!!
david schwimmer nem olyan rossz. helyes, csak kicsit ütődött feje van (bocs), de a nagyon cuki kategóriába nálam is az elején van. de számomra annyira nem vonzó. gondolom e miatt nem nagyon bosszankodsz...eggyel kevesebb ellenfél:))))))))))).
na jól van sziasztok, legyetek jók!
örülök, hogy kezd visszatérni ide az élet! remélem nem kiabáltam el.....
üdv,
paulinamb
Előzmény: isobel (285)
isobel Creative Commons License 2000.02.22 0 0 285
Hoppá, hoppá, hoppá Paulina:)
Ez mmmár valami:))
>ilyennel azonban senki sem dicsekedhet...rajtam kívül. na ki a legszexibb??? hát persze, hogy az én pasim....<
ez már igaz, ezzel a képpel
kenterbe verted az összes többi versenyzot...
Hajj' ha én is tudnék ilyen trükköket
nem "csak" Bracho fiúk,
Rasta srácok...
Hhhhhanem
David és
Guillaume is indulna..:)
a mezonyben
Na, de hagyjuk, ok úgyis 'csak nekem tetszenek:(
izábel

puszi getominak!
sok puszi, rég nem voltál itt,
igaz én se:)

Oneill Creative Commons License 2000.02.21 0 0 284
Ez az, paulina, most mondtad ki az igazat! Nem az a kimondott szépfiú, de van valami édes és vonzó az arcában... hát ez az! ettől vonzó egy férfisztár, sőt, ettől vonzó egy férfi. Ez van RDA-ba és ez van Ronanban és még néhány pasiban, csak nézzem végig a filmtermést.
Előzmény: paulinamartinez (283)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.20 0 0 283
Oneill!
hát tényleg jó a memóriám, én ugyanis nem nézem a csillagkaput, őszintén szólva még egyetlen részt sem láttam...de azt tudom, hogy ki MacGyver.....na jó, mondjuk azt, hogy én épp úgy nem bukom rá, mint pl te a latin srácokra...remélem nem sértődsz meg, de hát miért is tennéd, ez hülye kérdés.
Ronan Keating tényleg helyes. nem mondom, hogy az a kimondott szépfiú, de van valami vonzó és édes az arcában. mint egy kisfiú. az se mondhatom, hogy szeretem a zenéjüket, viszont szerintem a fiúzenekarok közül még a boyzone a leghelytállóbb. főleg azért, mert bár annak indultak, eléggé kinőttek ebből a kategóriából. csak azt nem értem, miért kell(ett) Ronan mellé köritésnek 4 másik, nem kimondottan jóképű fiúka? biztos megvoltak az okai, de lehet, hogy épp ezért is oszlottak fel. mivel a többiek nem csináltak semmit, gondolta ronan, miért is osztozzon velük. és milyen igaza van! különben tényleg tehetséges, az önálló száma kifejezetten jó. na de ez egyáltalán nem a topic témája, bocs, hogy egy kicsit elkalandoztam!
üdv,
pmb
Előzmény: Oneill (282)
Oneill Creative Commons License 2000.02.19 0 0 282
Bizony, jó az emlékezeted paulina, a nevem megmondja, ki is a NR1 nálam. Igen, Jack O'Neill a Csillagkapuból - alias MacGyver vagyis Richard Dean Anderson. Nagyon férfias, jóképű és van kisugárzása.
Nem, nem Ricky Martin csak a fülembe jöhet, mint énekes. Sorry, noimporta :)
Ízléseken nincs vita, én nem szeretem a latin stílusú srácokat. Énekesek közül például Ronan Keating tetszik a Boyzone-ból. Valahogy felfigyeltem rá abból a sok egyforma srác közül, akiket lök a tévé, és ez nálam nagy szó.
Előzmény: paulinamartinez (279)
Kataca Creative Commons License 2000.02.19 0 0 281
Spec én se vagyok oda a Banderas es egyeb latinos fickokert.
De ez nem is baj, legalabb nem veszunk ossze rajtuk. :))
Előzmény: paulinamartinez (279)
ombanci Creative Commons License 2000.02.19 0 0 280
Nézzétek meg a Wágner Úr Iszoldáját (utolsó a legördülő menüben a topic-választásnál), és nézzétek meg a arképcsarnokot.
Ki a legszebb (na nem sztár), de indexes?
:-)))
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.19 0 0 279
és neked ki a nr1? biztos írtad már, csakhát az emlékezetem...nem valami csillagkapus ürge?
szerinetem a "latin szeretők" is nagyon jók, nem véletlen a névválasztásom sem...gondolom nem volt nehéz kitalálni.:)))))))) De neked pl nem tetszik Ricky martin sem, meg antonio banderas??? hát ezt nehéz elképzelnem, de hát ízlések és pofonok. egyébként akiket még igen vonzónak találok: brendan freaser, keanu reeves, noah wyle, george clooney. mondjuk ők nem kifejezetten latin típusúak...
na most befejezem, és nem sorolom tovább, mert még azért tudnék párat :))))))))
látom, már végleg csak mi maradtunk itt...én ezt nem értem, de mindegy. azért remélem legalább te még írni fogsz!
üdv,
paulina
Előzmény: Oneill (278)
Oneill Creative Commons License 2000.02.19 0 0 278
Nem ismerem Robi szexuális életét, így véleményt nem mondhatok. DE. számomra nem lehet olyan ember vonzó, akiről ez a téma felmerülhet egyáltalán. Attól még szerethetem, mint színészt, mint műsorvezetőt, esetleg mint embert is - ha személyesen ismerném - de nem lenne mint _férfi_ vonzó.
A vonzó férfisztár minden szempontból férfias, még a nőkhöz való viszonyában is.
Ezzel nem akarok érzelmekbe gázolni, csak egy magánvélemény. AR jó fej, de számomra nem vonzó férfi. És sok más, a topicban fesorolt pasi sem az én zsánerem,a latin lavórok nem tetszenek, lehet bármilyen nagy a rajongótáboruk, én megmaradok csak a magam NR1-e mellett. :))))
Előzmény: paulinamartinez (277)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.18 0 0 277
végre valahára valaki, aki egyetért velem! eddig akárkinek mondtam, hogy robika így meg úgy, mindenkinek a következő volt a reakciója: az buzi!
hát én nem vagyok benne annyira biztos. vagyis lehet, hogy kipróbálta.....de hogy tartósan az lenne, azt kétlem. és akkor meg kit érdekel az egész, nem igaz????
különben nekem is feltűnt, hogy képek nélkül nagyon eltűntek az emberek innen...vajon miért?
nam baj, én kitartok továbbra is, majd legfeljebb magamban beszélek....:)))))))
üdv,
pmb
Előzmény: Oneill (276)
Oneill Creative Commons License 2000.02.18 0 0 276
Jó napod lehetett paulina, irigyellek érte! Robi civilben jó fej lehet, nekem jó buli vele ébredni. De sajnos az én kedvencemért Vancouverig kéne repülni, hogy lássam vagy találkozhassak vele. :(
Apropó, kép nélkül már nem is tetszik nektek ez a topic?
Előzmény: paulinamartinez (275)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.15 0 0 275
na jó, az sem egy utolsó pasi, elismerem! de azért fernando baby mégiscsak....láttad a képet, ahol VELEM csókolózik? nagyon menő...apropó kép. valaki azt írta, hogy ne nyomjunk már többet. de hát az ember szereti lógatni a nyelvét, nem igaz?
ami viszont tuti biztos, hogy a magyarok közül alföldi robi a legszebb! épp ma győződtem meg erről. a camponában jártam (micsoda véletlen!) és meglestem. hát azt kell mondanom, hogy életben még 1000000x jobb, mint a képernyőn. pedig azért már ott sem volt semmi...a lényeg, hogy valahogy az intim zónámba (15cm-45cm) került (persze a felső értékhez közel...:(((((). de nagyon jó volt. higyjétek el. majdnem elájultam.
szóval ez egy nagyon nagyon jó nap volt!!! azóta teljesen megkergültem, és rózsaszínben látom a világot. mi lenne ha fernandoval találkoznék egyszer...???
na jó éjszakát, én már megyek is. biztosan nagyon szépeket fogok álmodni!!!
üdv,
pmb (mrs. a.r.)

Előzmény: noimporta (274)
noimporta Creative Commons License 2000.02.15 0 0 274
Nekem most már végleg annyi... A Romanticán úgy másfél hete elkezdték adni a La Mujer de mi Vida-t, Mario Cimarroval a főszerepben... tudod, Paulina, ő volt a gonosz ikertesód hapsija, aki zsarolt téged, csak aztán megjött a lelkiismerete, és melléd állt :D Na mindegy, száz szónak is egy a vége, miatta még azt az iszonyatosan béna szinkront is képes vagyok elviselni! A legnagyobb bajom csak az, hogy nem tudtam róla egy képet sem felhajtani a neten, hogy belőhessem ide... de ami késik, nem múlik!

!Hasta pronto!
noimporta

Sun77 Creative Commons License 2000.02.11 0 0 273
Az én listám:

1., BRUCE WILLIS
2., KEANU REEVES
3., GEORGE CLOONEY

Üdv

Alice Creative Commons License 2000.02.11 0 0 272
Azt nem hagynam, de tobb kepet neeeeeeeeeee tegyetek bele, hallod, paulina, nemnem, nem azert, mert nem szepek, de a link is eleg lesz.
Amugy arra gondoltam, kiveszem a Mumiat a videjotekabol, meg kene nezni, hogy muvelodjek meg minden... :O))))
Előzmény: paulinamartinez (271)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.10 0 0 271
mi van csajok? meghal a topic...???
ne már.
üdv,
pmb
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.08 0 0 270
ilyennel azonban senki sem dicsekedhet...rajtam kívül. na ki a legszexibb??? hát persze, hogy az én pasim....

üdvözlettel:
paulinamartinezbracho
sweet lips project Creative Commons License 2000.02.07 0 0 269
Nem, nem, igazából nem mondtam le Davidrol,
de ok már régóta ott voltak nálam a topon,
mindketten,
csak most épp
Guillaume kerekedett felül:)
o a legjobb, (most)
~...!GUILLAUME FOREVER!...~
°..DAVID SCHWIMMER FOREVER..°

:)))))

SunshineSally Creative Commons License 2000.02.07 0 0 268
nemár, isobel (vagy hogy hívnak), ilyen könnyedén nem ejtheted Davidet!!! Csalódtam benned :o(((
isobel Creative Commons License 2000.02.07 0 0 267
Aki kíváncsi...
http://www.citeweb.net/canet/photos4.htm
Ez egy jobb oldal,
itt egészen
"gyönyöru:)
izábell

Nézzétek meg,
Szép, igaz?

sweet lips project Creative Commons License 2000.02.07 0 0 266
http://www.citeweb.net/canet/photos2.htm
sweet lips project Creative Commons License 2000.02.07 0 0 265
GUILLAUME CANET
lekorözte
David Schwimmert,
iiistenem,
micsoda
..csoda:))
Nagyon szép az a fiú,
állítólag most
Leonardo Dicaprioval játszik együtt,
a film címe Beach,
;)'asszem
izábell

puszi neked Guillaume;),
sweeeeeet

paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.06 0 0 264
ne harizzatok lécci, csak véletlenül kétszer kattoltam az ok-ra...
ezer bocsi.
sziasztok!!!!
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.06 0 0 263
és most a sok délamerikai után egy hazai....

(Jimbo/Warpigs)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.06 0 0 262
és most a sok délamerikai után egy hazai....

(Jimbo/Warpigs)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.04 0 0 261
Na azért ez se semmi...

és ezt csak neked köszönhetem, noimporta!!! látod milyen gyorsan tanulok?
KIKA Creative Commons License 2000.02.03 0 0 260
Ez még focista korában készült?
Előzmény: noimporta (254)
Alice Creative Commons License 2000.02.03 0 0 259
Mi az, máris elkezdték az Esmeraldát? :O)))
Előzmény: paulinamartinez (258)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.02.03 0 0 258
Ma végleg megbizonyosodtam róla: a legszexibb férfi Fernando Colunga
üdv:
paulinamartinez

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!