Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.30 -1 0 18388

Szia /)

Előzmény: More Joy (18387)
More Joy Creative Commons License 2019.03.30 0 0 18387

Elmeséltem a páromnak, hogy valaki pusztán a jellemleírásaiból meg akarja ismerni őt. Azt tudja, hogy írogatok rólunk egy fórumba, csak azt nem hova. Eddig nem is érdekelte. És hogy meleg a srác. Még majdnem le is lettem cseszve. Már megint elfogult vagyok. Honnan veszem ennyire biztosra, hogy meleg vagy? Közeledtél felém úgy? Engem akarsz felcsípni? Láttalak másik fiúval összetéveszthetetlen helyzetben? Nem. Hát akkor? Már megint látatlanban leírtam valakit. Túl gonosz vagyok azokkal akik nem olyanok, mint én... és egyebek. Ez a halálom, mikor ilyen liberális eszmefuttatást tart. Különösen azért, mert meggyőzően adja elő. Lehet tényleg hamar elítéltelek a bejegyzéseid alapján. Egyelőre nem érdeklődött felőled. A holnap esti randija köti le.

Előzmény: Törölt nick (18386)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.29 0 0 18386

Megértem a reakciódat. Az itteni írásaim alapján ezt lehet leszűrni, de nem ismersz valójában. Hetero vagyok. Tartós kapcsolataim szoktak lenni, idáig csak lánnyal. Most éppen nincs, ezért akartam kíváncsiságból kipróbálni ezt-azt, de rájöttem nem nekem való. Jobban vonzanak az olyan belevaló nők, mint a feleséged. 

Előzmény: More Joy (18382)


More Joy Creative Commons License 2019.03.29 -1 0 18385

Ja, ez igaz. Ez csupán a védekezési módszer. Nem mindegy kit engedünk a párunk közelébe, pontosabban bele.

Előzmény: Törölt nick (18384)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.29 0 0 18384

Én meg arra céloztam, hogy attól még, hogy ugyanúgy védekezünk, még 99%, hogy nem akarjuk őt ismerni. (Az írásképe alapján meg tutira nem. :D )

Enni is szoktunk, késsel-villával, ahogy az emberiség jókora része, mégsem akarunk lefeküdni mindenkivel, aki szintén nem kézzel eszik...

Előzmény: More Joy (18383)
More Joy Creative Commons License 2019.03.29 0 0 18383

Úgy értem, az elutasításod alapját én pozitívumként értékelném. Nem csak a teledurrantgatásos módszert ismeri. Megszokta az időben kiszállást.

Előzmény: Törölt nick (18379)
More Joy Creative Commons License 2019.03.29 0 1 18382

Most utána jártam (amennyire itt tudok), ki is akarja így hirtelen megismerni a páromat. Mióta érdekelnek téged a nők? Idáig csak férfiakat akartál lerendezni. Pont ezért nem publikus a címem, hogy ne tudjanak írni ilyen kalandvágyó jött-ment melegek. Nem jár külön utakon. Nálunk létezik bizalom és hűség a maga módján. Te ezt nem tudhatod, hiszen magad mondtad, hogy nem volt még ilyen társad.

Tehát bocsi, de te lennél a legutolsó akit a feleségem közelébe engednék.

Előzmény: Törölt nick (18381)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18381

Pont erre gondoltam. Tetszenek a szabad felfogású nők, ilyen magas szintű társasági élettel. Én sajnos még nem akadtam ilyenre. Megbecsülném. Nem akarok tolakodó lenni, szívesen megismerném a párodat, ha nincs ellenedre. Csak nem tudok privátban írni nektek. Az sem baj, ha nagyon elfoglalt. Csak beszélgetnék vele.

Szóval ti minden ismerkedését kitárgyaljátok? Nem szokott külön utakon járni?

Előzmény: More Joy (18375)
lalilovics Creative Commons License 2019.03.28 0 1 18380

Nem baj ha megkérdezed . Egyébként mi voltunk már jónéhány szituációban , hármasban , másik párral , párokkal , előttem is dugták , persze be is száltam , egyébként , a többségünk ezért is van itt , mert " Izgat ha szeretkeznek a feleségemmel" .... :) 

Előzmény: alezredes 1 (18378)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18379

Rutinom nekem is van, 15 éves. :D

Előzmény: More Joy (18377)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18378

Nagyon jó kis összefoglaló pár szóban.

Mindezeket nem szeretted volna, ha úgy történnek, ha te is ott vagy ?

Látod, nézed, esetleg beszállsz ?

Csak kérdezem, ha nem baj.

Előzmény: lalilovics (18367)
More Joy Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18377

De legalább van benne rutinja, nem?

Előzmény: Törölt nick (18376)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18376

...az alapján, hogy ugyanolyan módszerrel védekezünk? Kösz nem. :D

Előzmény: föggö (18373)
More Joy Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18375

Elvileg meg... ha ő is akar ismerkedni és nem élsz a világ végén. Most éppen van szexpartnere. Én nem szoktam beleszólni, kikkel társalog vagy ismerkedik. Úgy is mindig tájékoztat és együtt döntjük el az ismeretség sorsát. Elmélyüljön vagy stagnáljon-e. Face-en is beszélget, exeivel is. Velük csak hülyeségeket küldözgetnek egymásnak. Semmi szexuális indíttatás vagy újrakezdési szándék. Az ember társas lény, élje is a társasági életet.

Előzmény: Törölt nick (18371)
More Joy Creative Commons License 2019.03.28 0 0 18374

Mi a kiszállásos időszakban is néha kockáztattunk. Havija idején a nem bőséges napokon rendszeresen beleengedtem a cuccot és néha mikor nem volt peteérése. Mert szerinte is úgy az igazi. Gond nem volt.

Nálatok lassan a barátotok is alkalmas lesz a kiszállásra? Ha úgy látjátok van olyan önuralma, hajrá!

Előzmény: Törölt nick (18372)
föggö Creative Commons License 2019.03.28 -1 0 18373

szia újdonsült   pont így vagyunk mit ti , nálunk is kiszállás van pedig hu de jó lenne tele élvezni mit a régi szép időkbe még a sarkáig folyt a sperma ! Hát marad a testre élvezés cici arc hasra nincs kedvetek  barátkozni ?

Előzmény: Törölt nick (18372)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.28 0 1 18372

Nálunk is tabletta volt, aztán jött a gyerek, tabletta elfelejtődött. Azóta cirka 15 éve) nyomjuk kiszállós stílusban. Eddig biztonságosnak tűnik. Persze oda kell figyelnem rendesen, és nem mondom, néha ott van mindkettőnkben, hogy de jó lenne telibeélvezni azt a puncit; - de nem. Van ezer más hely a spermának egy női test körül. :D

Előzmény: More Joy (18370)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.28 -1 0 18371

Vagány csaj a feleséged, tetszik a stílusa. Meg lehetne őt ismerni?

Előzmény: More Joy (18370)
More Joy Creative Commons License 2019.03.27 -1 4 18370

Szia! Igen, meglérdezheted. A tablettát szedi. Először nem örültem az ötletnek mert a médiában sokat szerepelt vérrög képződés és trombózis mellékhatása jutott róla eszembe. Ugyan, ne legyek ennyire pesszimista. Az nagyon ritka és az orvos is a neki megfelelőt írja fel. Igaz, szanaszét vizsgálta előtte. Igaza volt abban is, hogy a kiszállásos módszer nem túl biztonságos. Ez jól véd, mensesét is jól belőtte és kevésbé is szenved meg vele. Mássál/másokkal is kezdett kefélni, szintén nagy haszna lett. Nem kell azon aggódni, ki fog-e időben szállni a partner. Hazavágná az egész együttlétet. És osztom az nézeteit, hogy a spermának a punciban a helye. Az oda való. Úgy is minden pasi arra vágyik. Na és ő is kedveli. Nem is kicsit.

Előzmény: bob31 (18368)
dassper88 Creative Commons License 2019.03.27 0 1 18369

Látom érdemes a barátodnak lenni. Csodás a párod.

Előzmény: lalilovics (18367)
bob31 Creative Commons License 2019.03.27 0 0 18368

Szia, megkérdezhetem, milyen fogamzásgátlói módszerrel védekezik a párod?

Előzmény: More Joy (18366)
lalilovics Creative Commons License 2019.03.26 0 1 18367

Az bejön minden nőnek , ha felhivod a figyelmét egy pasira , akinek nagyon tetszik a kis párod , és mond el neki nyugodtan , hogy mennyire oda van érte a faszi , nálunk is volt ilyen , egy haveromat hoztam össze a párommal , és a második találkozásnál már leszopta az autóba , aztán két nap múlva a pasi a lakásán megdugta , aznap este háromszor is megkefélte és mikor haza jött , azt mondta ....piszok jó a haverod , irtó jó volt , kár lett volna visszautasítani ....ha akar egyébként és " fogékony " a faszikra , megteszi előbb , utóbb . 

Előzmény: páromBea (18364)
More Joy Creative Commons License 2019.03.26 -1 1 18366

... és persze nem árt adagolni, hogy mennyire bejön másnak is, más is kívánja. Jót tesz az önérzetének. Úgy már csupa jó kalandnak ígérkezik, ha félremegy.

Előzmény: páromBea (18364)
More Joy Creative Commons License 2019.03.26 -1 1 18365

Ez a "nem kell más" automata reakció a nőknél. Még arról is meg kellene őt győznöd vagy megértetni vele, hogy neked miért lenne jó, ha sorozatosan megcsalna téged. Ha már benne van a tudat, hogy ezzel örömöt okoz neked (mellesleg ő is élvezi), már azért is, megfelelni akarás miatt is belevág a szeretőzésbe. 

Előzmény: páromBea (18364)
páromBea Creative Commons License 2019.03.26 -1 0 18364

Persze én ismerem, szerintem sött biztos vagyok benne,hogy vevő más férfiak társaságára. Mondtam már neki,hogy tőlem tarthat szeretőt, de kinevetett és,hogy nem kell neki más de ez csak amolyan női válasz volt részéről... Mi Ózdon lakunk, ha esetleg van valaki aki a környéken lakik és benne lenne egy ilyen játékba az nyugodtan írjon egy mailt és beszélünk róla. parombea@gmail.hu

Előzmény: More Joy (18361)
More Joy Creative Commons License 2019.03.26 -1 1 18363

Ja, közszereplő vagy hasonló. Akik hivatásuk révén sok helybélivel találkoznak. Kis településen meggondolandó, hogy az ember a saját faluja határában zavarjon le egy kettes/hármas meztelen partyt. Hátha az idős néni is éppen arra jár gombászni és a megbecsülésnek annyi.

Előzmény: Törölt nick (18362)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.26 0 1 18362

Nem kell közszereplőnek lenni. Falun még mindig élnek a régi reflexek, egy csomó szakma (orvos, gyógyszerész, pap, tanár) egyben státuszt is jelent. Ha egy ilyen "bukik be", az általában költözéssel jár, mert kiutálja a sok álszent.

Előzmény: More Joy (18360)
More Joy Creative Commons License 2019.03.26 0 0 18361

Te ismered a párodat. Te tudod, hogy mennyire vevő más férfiak közeledésére és milyen mértékben fogadja el a bókokat és az ajánlatokat. Képes-e viszonozni is. Egy biztos. Ha meggyőzöd, nincs mitől tartania kettőtökkel kapcsolatban, magabiztosabb lesz a témában és könnyebben alakíthat ki valakivel még szexkapcsolatot.

Előzmény: páromBea (18358)
More Joy Creative Commons License 2019.03.26 0 0 18360

Közszereplőnek (vagy hasonló) tényleg nem érdemes intim körülmények között mutatkoznia mások előtt. Rossz fényt vetne rá. De én bízom abban, hogy a páromat úgy sem ismerik fel, hiszen jól be van takarózva a partnerével.

Előzmény: Törölt nick (18356)
More Joy Creative Commons License 2019.03.26 0 1 18359

Hát igen. A nőknél kevés a kinézet a szexhez. Az alanynak belső kisugárzása is kell hozzá, hogy ráizguljanak a farkára. Nálunk is ez a fő akadálya annak, hogy hirtelen (rögtön) leszopjon valakit vagy magába engedjen. Kis lényegretörő beszélgetés mindenhogyan kell. Még úgy is jó lenne a buli, ha összejönne egy idegen. De gyors szopás semmiképpen. Rajtam kívül nagyon nehezen szánja rá magát, hogy mást is lecumizzon. Már megszokott szeretőjének is ritkán csinálja. Érdekes, ha úgy alakul, óvszer nélkül hamarabb a puncijába enged valakit, mint a szájába. Pedig nálam nincs vele gond. Viszonzás nélkül is megcsinálja, végig.

Szerencsére védekezik a párom, így merészebben csinálja gumi nélkül, hogy nem kell kiszálni belőle. Sőt, elvárása nélküle, mert amúgy nagyon nem szereti. Idáig azért kezdett/kezdtünk jól ismert partnerrel. Azért lenne veszélyes egy idegennel gyors numera naturban, ha éppen nincs óvszer. Azt azért belátta, idegennel kell(ene).

Izgalmas ez a fogadalom. Lehet én is kitalálok egyet. Megtaláltátok a barátotokat, de szerintem így is lehet értelmet találnotok neki. Legyen az a csábítás és gyors szopás ezen felüli, egyalkalmas akció. Afféle kikacsintás. Egy csipetnyi újdonság. 

Jó, ha jól alakul a kapcsolatotok a barátotokkal és javul a bizalom. Majd írd, mikor sikerült gumi nélkül és kiszált-e időben a srác.

Előzmény: Törölt nick (18355)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!