Keresés

Részletes keresés

floramano Creative Commons License 2006.05.11 0 0 150
Ímé:)
Előzmény: Mádör (149)
Mádör Creative Commons License 2006.05.11 0 0 149

Nekem azok a nézései is tetszettek, amikor először jelent meg nála az öreg mami, elkezdi mondani, hogy ráizgult Ashton Kutcherra, aztán hogy a szexi, jóseggű orvosok is megmozgatják a fantáziáját, House-nak meg kerekedik a szeme és mosolyog:-)))))))))) 

 

Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.05.11 0 0 148

Jaja, az óda:) Amikor meghallja:

 A pszichiátria az emeleten van...
Előzmény: Mádör (145)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.11 0 0 147

igen, csak úgy betörnek:-)

 

azt hiszem még a legelső részben azért küldi el a néger srácot a lakásba mert neki betörő múltja van:-) (gettó)

számon is kéri a dokin, hogy csak azért választotta őt?

Előzmény: Mádör (145)
Constanzia Corleone Creative Commons License 2006.05.11 0 0 146

:)))))))))

A szifiliszes néni egyértelműen a tegnapi rész fénypontja volt. De ha már a nézés,
amikor House közli a nénivel betegségét...

Anyuka a fiához:

- Ez még azelőtt volt, hogy találkoztam volna az apáddal.
- De azt mondtad, apa volt az első szerelmed.
- Ő volt! De most a szexről beszélünk.

 

A néni fia teljesen ledöbben, ránéz House-ra, mire jön egy olyan arckifejezés kedvenc doktorunktól, ami egyszerűen zseniális:))

 

Vagy a kérdése a végén, amikor a néni vissza akarja adni a receptet.
"Azt hiszi, felírtam volna ezt, ha megakadályozná abban, hogy kacérkodjon velem?" :)

 

Előzmény: esotherica (134)
Mádör Creative Commons License 2006.05.11 0 0 145

Én is pislogtam, hogy 9 perc után reklámblokk, kenósorsolás és ajánló:-))))   Öreg mama irtó jó volt, láttátok, hogy House azért elrakta magának az ódát, amit hozzá írt a mama? :-))     Az is jó volt, amikor vizsgálódik, hogy mit csinálhat egy tinédzser fiú felkelés után a "nyilvánvalón kívül":-)))  

Egyébként csak úgy betörnek a páciensek házába?  Egyik részben sem beszélték meg a hozzátartozókkal, az tuti:-)))

ajaj Creative Commons License 2006.05.11 0 0 144
viszont tegnap szinkronban nagyon nem jott ki az a poen, mikor szexi nagyi ferjerol volt szo: '8 eve halt meg' 'igen, de nem az agyban'
floramano Creative Commons License 2006.05.11 0 0 143

Ja, :) amúgy emlékeztek, volt az az őrült nős rész (asszem 6.), amikor éjszaka zongorázgat, beindulnak a kerekek az agyában és fölhívja a nő egy régi orvosát, aki persze leteszi, mert éppen aludna gondolom, aztán a Doki másodszori próbálkozása, hogy Ú, bocsi, Londonból telefonálok, nem tudtam, hogy itt ennyi az idő...stb.

 

Na a szinkronban ez nem jött le, de itt az eredetiben előveszi a hamisítatlan angol akcentusát, be lehet halni :))))

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.11 0 0 142

na igen, a királynő képe van azon a pénzen is:-DDD

 

főleg, hogy a doki amúgy angol:-)

Előzmény: Szunya (141)
Szunya Creative Commons License 2006.05.11 0 0 141
Nálam az is nagyon bejött, ahogy leangolozta az ausztrál dokit, aki még ki is javította, de mégis... :)
fighting Creative Commons License 2006.05.11 0 0 140
A vége sem volt rossz, mikor a srác kérdezte az anyát, hogy ők meg kicsodák.
"A két öntelt barom, aki megmentette az életed."
floramano Creative Commons License 2006.05.11 0 0 139

Ugyan, House előbb fogja megnyerni a maratont, minthogy önmarcangolásba sűllyedjen, hogy a tökéletesen határozottan meghozott diagnózissal majdnem megölte a gyereket. :))))

A fő, hogy a végén mindig igaza van.

 

(Közben azért leesett az állam, amikor a tv2 berakta a reklámot. Saccperkábé 10 perc ment le...De szerencsére utána már nem volt több.)

 

Jaj, a szexi mamókán én is majdnem behaltam.:D

Az volt a cuki a helyzetben, hogy House visszafogta a cinizmusát, nem kezelte le a mamit (mint általában egy "normális" pácienst), hanem különösen a végén, ilyen tök jóindulatúan bánt vele. Apró, de mégis tök nagy dolog, nem azt gyalulja le, akiből a legkönnyebb lenne gúnyt űzni.

 

Előzmény: Törölt nick (138)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.11 0 0 138

engem egy pöttyet azért zavart, hogy nem volt semmi magábaszálás annak kapcsán, hogy ha a fiú anyja először nem akadékoskodik akkor beadja a gyógyszert ami megölte volna a srácot...

és mégis úgy lett beállitva végig, hogy a nő a hülye....

 

de, egyébként nagyon tetszett megint:-)

Előzmény: Lacanist (136)
Lacanist Creative Commons License 2006.05.11 0 0 137
Tehát mintha tapintatosan megfeledkeztek volna az általános kezelési elvekről. :)
Előzmény: Lacanist (136)
Lacanist Creative Commons License 2006.05.11 0 0 136

Az öregasszonyos szál iszonyatosan jó, de a fővonal kissé parasztvakítás jellegű (már bocsi a kifejezésért).

 

Önmagában az organofoszfát mérgezéssel tünetileg, megy egyebekben minden rendben volt, csak ez a speciális antidotum hülyeség. Egyféleképpen kezeljük őket, ha az nem elég, más sem elég, a köré szőtt magyarázat pedig gyenge lábakon állt. (Kár, hogy a rész a specialitás köré épült.)

mouser Creative Commons License 2006.05.10 0 0 135
és még fogam is van :-DD
Előzmény: esotherica (134)
esotherica Creative Commons License 2006.05.10 0 0 134
Egyetértek. :)

Amúgy ne reménykedj, ha szifiliszes is vagy, az nem elég.
"- Az, hogy az agyának a gyönyörközpontját túlstimulálták a szpiroheták, az... nekem nem elég egy kapcsolathoz. " :D
Előzmény: mouser (133)
mouser Creative Commons License 2006.05.10 0 0 133
ha azt mondom, belezúgtam a dokiba, az azt jelenti, hogy én is szifiliszes vagyok? :-))) elképesztő nézései vannak ennek a csávónak...
Lacanist Creative Commons License 2006.05.10 0 0 132

Az egész Black Addler zseniális! :D

Az összes szereplővel, de Hugh Laurieval leginkább. A herceges részek talán a legjobbak. :D

 

Ez mutatja, hogy nem egy karakterszínész. Hanem marhára sokoldalú.

Előzmény: Monty78 (130)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.10 0 0 131

no igen... néha előre lehet sejteni a dolgokat:-)

 

főleg ha valaki vájtfülű filmügyekben:-)

 

ezért szoktam le a tipusfilmek nézéséről

Előzmény: Monty78 (130)
Monty78 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 130
Hugh Laurie-t én már jó 10-12 éve felfedeztem magamnak, amikor először találkoztam Blackadderrel :) (akkor még vmi német adón, angolul német feliratokkal). nagyon jól adta a hülye herceget :D

de, igazából tegnap is volt House, csak épp németül ;) náluk most kezdték el, tegnap ment az első rész. de én már hogy tudtam, h a sonka lesz a megoldás kulcsa ;)
Előzmény: Törölt nick (128)
Mádör Creative Commons License 2006.05.10 0 0 129

Nem vagy lemaradva:-))) ez a 2. évad utolsó részének előzetéséből van, a www.hughlaurie.co.uk oldalról csórtam:-))))))))))) 

 

Reggel House dokiról vetítettek bevágásokat a TV2-n, Claudiánál ült aztán egy doki és egy nővér:-)))

 

 

Előzmény: petrovus-spqr (112)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.10 0 0 128

tudnék mesélni:-))

 

 

na de ne offoljunk tovább....

 

érdekes, hogy egy szinész mennyire meghatározó része lehet egy filmnek..., House már szerepelt ez előtt jó pár filmben de egyáltalán nem ugrott ki... persze mint szinte az összes angol szinész nagyon karakteres tud lenni.... ugy tünik mégiscsak holivúd a sztárgyár:-)

Előzmény: Yv (127)
Yv Creative Commons License 2006.05.10 0 0 127

én sem szoktam, ez csak példa volt. rossz:)

a múltkor hallottam üvöltözést bentről. jót tett:D

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.10 0 0 126

én egyáltalán nem szoktam üvölteni a fogorvosnál... de azért egy ilyen dolgot megszokni.... háááát:-)

 

de, ahogyan olvasgatom a többi topicot ez a jelenet mindenkit kiakasztott:-DD

Előzmény: Yv (125)
Yv Creative Commons License 2006.05.10 0 0 125

úgy kellett lefogni az elején...

aztán meg gondolom megszokta. vagy mi:) legalábbis én nem szoktam üvölteni a fogorvosnál túl sokáig:D

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.10 0 0 124
és nem üvöltött a srác a fájdalomtól... azt hittem az ilyesmi borzasztóan fáj
Előzmény: Yv (123)
Yv Creative Commons License 2006.05.10 0 0 123
jajj, nagyon durván nézett ki:)
Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.10 0 0 122

Kár, hogy már nem nézed a vészhelyzetet... a tegnapi adásban volt egy nagyon furcsa eset...nálam kiverte a biztositékot..:-)

 

a paciensnek szemgolyóficama volt és ezáltal kiugrott a helyéről a szemgolyója.. létezik ilyen?

Előzmény: Lacanist (114)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.05.09 0 0 121
hát ez az, én sem emléxem. Tuti, hogy nem a Három esetből, mert akkor még borotválkozott :))
Előzmény: fighting (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!