Keresés

Részletes keresés

Mijo Creative Commons License 2005.04.18 0 0 754

 

Te folytattál törléseket úgy hozzászólásaink, mint momplett topicjaink soraiban?

Ha igen, ki kért erre meg téged?

Hogy konkrétan mi lett törölve, arról milyen úton szerezhetünk tudomást (lévén meg sem fordult a fejünkben, hogy minden árva hozzászólást elmentsünk)?

Te szereted azt, ha valamire idődet, pénzedet, fáradságodat fordítod, majd jön valaki hívatlanul, és akaratod ellenére, megalapozott ok nélkül romba dönt azt?

A Modus a mi klubfórumunkon kívül, miért nem mindenkire vonatkozóan érvényes?

Te vagy hivatott eldönteni, hogy klubfórumunkban milyen témakörök "maradhatnak"?

Tőled kell majd megkérdeznünk, milyen témaköröket nyithatunk a jövőben?

Kitől kell majd megkérdeznünk, hogy milyen szavakat használhatunk a klubfórumban? Tudod, ahogy a keresőben is található jegyzék, melyek kifejezésekre nem reagál a program.

 

 

Előzmény: somi (753)
somi Creative Commons License 2005.04.18 0 0 753

torolni csak moderator tud. a modus a klubokban is ervenyes. mivel ismet olvashato lett igy komolyabban vettuk ezt, ha nem is szigoruan.

ezek nelkul is eleg nagyszeru temakor maradt.

Előzmény: Mijo (752)
Mijo Creative Commons License 2005.04.18 0 0 752

 

Az alább előadottakkal kapcsolatos moderátori passzivitás tükrében kérdezem a klub-moderátoroktól, milyen oknál fogva végzett bárki is következetlen csapongással pusztítást zártkörű klubfórumunkban?

Egyáltalán moderátor törölte-e számtalan tartalmas hozzászólásunkat, egyáltalán moderátor törölte-e különféle nagyszerű témakörünket, vagy ismét galád illetéktelen behatolók végeztek randalírozást!?

Lévén, legjobb tudomásom szerint klubtagjaink közül senki sem kért törlést, másoknak pedig semmi közük sincs ahhoz, hogy klubunkban milyen jellegű magánbeszélgetéseket folytatunk.

 

Mondom, az Index hivatalos moderátoraitól várok választ, nem holmi önjelölt moderátoroktól, nem holmi próba-moderátoroktól, nem holmi ex-moderátoroktól, nem holmi moderátorkodásról álmodó offoló kelletlenkedőktől!

 

 

Előzmény: Mijo (747)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 751

"Ez a lét megdöbbent, lévén már kértem ellene élő és néven nevezett bajaikat rágalmazó fröcsögései miatt eljárni, de láthatóan erre a moderátorok közül hónapokon át rá sem bagózott senki, minden változatlanul látható tőle a fórumokon."

 

Igen, kérted. A moderátorok elolvasták és úgy ítélték meg, hogy nem szükséges moderálni. Pontosan tudod: ha 24 órán belül nem kapsz választ, akkor utána sem fogsz.

 

"Azaz mégsem "minden látható", lévén a nick adatlapja szerinti eddigi 12 "hozzászólásából", a keresőprogram csak kilencet jelenít meg. Nem arról van szó, hogy 3 törölt akad az összesből, és azt nem találom, hiszen a nem megjelenülő 3 hiányzó az a legutolsó három, melyek az alábbi link szerinti Vaskút topicban, sajnálatos módon még mindig jól láthatók. (Remélem már nem sokáig!)

Mi az oka ennek a jelenségnek?"

 

Az oka az, hogy a keresőmotor, amelyik a hozzászólásokat indexeli, mindig "késésben van". Bizonyos időnek el kell telnie, hogy az utolsó, friss hozzászólások is megjelenjenek.

Előzmény: Mijo (747)
Kisvárosi Creative Commons License 2005.04.18 0 0 750

Álmoskönyvek szerint, a moderatúra erőszakos nyaggatása /utasítgatása/, hosszú elvonókúrát von maga után.

 

 

Előzmény: Mijo (747)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 749
Takarítva! Ha maradt valahol, jelezd! (Topic címe, hozzászólás száma, idézni nem kell.)
Előzmény: mamicska (742)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 748
Visszaélni csak valós adatokkal lehet. Sapienti sat.
Előzmény: Mijo (743)
Mijo Creative Commons License 2005.04.18 0 0 747

 

Tisztelt Megszólítottak!

 

Alábbiakat annyiból korrigálom, hogy kérem az inkriminált Kisvárosi nick, teljes épületes létét megszűntetni!

Ez a lét megdöbbent, lévén már kértem ellene élő és néven nevezett bajaikat rágalmazó fröcsögései miatt eljárni, de láthatóan erre a moderátorok közül hónapokon át rá sem bagózott senki, minden változatlanul látható tőle a fórumokon.

Mi értelme van az ilyen topicoknak, ha egyrészt a Modus Moderandi szerint örömmel veszitek felhasználóitok segítségét, másrészt valójában csak szelektáltan veszitek azok jelzéseit figyelembe?

 

 

Kisvárosi nick adatlapjaAzaz mégsem "minden látható", lévén a nick adatlapja szerinti eddigi 12 "hozzászólásából", a keresőprogram csak kilencet jelenít meg. Nem arról van szó, hogy 3 törölt akad az összesből, és azt nem találom, hiszen a nem megjelenülő 3 hiányzó az a legutolsó három, melyek az alábbi link szerinti Vaskút topicban, sajnálatos módon még mindig jól láthatók. (Remélem már nem sokáig!)

Mi az oka ennek a jelenségnek?

 

 

Előzmény: Mijo (743)
marczis-csippi Creative Commons License 2005.04.18 0 0 746
arról már nem is beszélve, ahogy Ő egyes emberekről beszél. azoknak a személyiségi jogaival mi van?
Előzmény: mamicska (744)
mamicska Creative Commons License 2005.04.17 0 0 745
a linket ugyan észre sem vettem,ahogy szoktam,de ettől függetlenül minden érvényes,amit írtam!!!
Előzmény: mamicska (744)
mamicska Creative Commons License 2005.04.17 0 0 744
Hagyd már ezt a "fennen stílt",nem tudom mit kompenzálsz vele,egyenesen is lehet beszélni.

Ki járatott le és kit?

Te járattad le elég szabadszájúan azokat a topiklakókat,akikkel az Anti szóbaállt.Fölösleges az ártatlant játszanod,mindenki láthatja,aki olvassa a "naplódat":-)

Amennyiben velem van problémád,azt nekem címezd,nem kell piti ügyekkel moderáért ordibálnod,attól nem leszel fontosabb.

Egy napot szánok rád,aztán azt nyafogsz,amit akarsz.
Előzmény: Mijo (743)
Mijo Creative Commons License 2005.04.17 0 0 743

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=43571770&t=9111683

 

Wágner úr & Moderátorok!

 

Klubtagjainkkal szemben megtisztelő lenne, ha a személyiségi jogok tiszteletben tartatásában következetesebbek lennétek!

Még mielőtt elhangzana, ma Magyarországon így mérvadó: közszereplő az, aki közszereplőnek vallja magát!

Ugyanakkor még közszereplő esetében sem tartanám elfogadhatónak, az IRL-adatokkal történő visszaélést. Most egy lejáratással egybekötve ez történt!

 

Mijo

 

 

mamicska Creative Commons License 2005.04.17 0 0 742
egyszerűen nem találok szavakat...

megnyílt a zárt klubfórum és egy sportpálya pöcegödrének tartalma ömlött ki!!
Nem sajnáltam a fáradtságot és most elolvastam.
Undorító!!
Ez most mire volt jó???

Olvashatom,ahogy mindenféle hülyének,szegényházi lakóknak (a rondább kifejezéseket le sem írom) el vagyunk mondva és nem tudok rá válaszolni??

Ez a Wágner igazsága???
ez a "lökjön meg ,Uram" filozófiája?Mozgólépcsőre értendő....

Kérem az azonnali bezárást,vagy a belépésem engedélyezését,mivel kizárásomra sem volt ok,ezt tartom a megoldás minimumának...

most még finom voltam...megválogattam a szavaimat,később a tetteimért sem fogok jótállni ,hideg fejjel,de nagyot fogok lökni a dominókon!!

remélem érti,akire tartozik.

én nem kérek,nem "kedvesezek",nem nyalok senkinek - meggyőződésem,hogy ami jár,az kérés nélkül is jár,még az Indexen is!
L4U58U8 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 740
Igazából én sem, hogy mit nem értesz. :-)
Előzmény: lemi (739)
lemi Creative Commons License 2005.04.14 0 0 739
Miért ne válaszolna a moderátor? Nem értem!
Előzmény: L4U58U8 (738)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 738
Te kérdeztél, én válaszoltam. Más nem fog.
Előzmény: Szakálaspetike (737)
Szakálaspetike Creative Commons License 2005.04.14 0 0 737

te is moderátor vagy, vagy, csak postás, vagy ki is kérdezett???????

 

 

A választ tőled (ha nem vagy modárátor) lausbub nem kérem!

 

 

 

Előre is köszönöm

 

 

 

 

Előzmény: L4U58U8 (736)
L4U58U8 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 736
Nem.
Előzmény: Szakálaspetike (735)
Szakálaspetike Creative Commons License 2005.04.14 0 0 735

Tisztelettel megkérdezhetném, hogy mi volt az én NAGY VÉTKEM, amiért ilyen gyorsan és keményen ki lettem EBRUDALVA a Bajai Régió fórumból?

 

A választ előre is köszönöm!

Tarhonya Warrior Creative Commons License 2005.04.14 0 0 734

Ingyán akarja nyitni Tarhonya Fórum sok tarhonya törzsbeli rézbőrű testvérnek. Mit kell tennie ingyánnak? Ingyán no drink tüzes víz!

 

Tarhonya Harcos

ZöPö Creative Commons License 2005.04.14 0 0 732
Sajnos nem.
Előzmény: Törölt nick (731)
ZöPö Creative Commons License 2005.04.13 0 0 730

Olyan nagyon ne legyen sürgős neked azt a fórumot kinyitni. Ha kinyílna, azonnal kérni fogom az összes rám vonatkozó, engem polgári nevemen mocskoló aljas hazugságod, fröcsögésed törlését, vagy azt, hogy arra ott, helyben válaszolhassak.

 

Úgyhogy gondold ezt át még néhányszor!

Előzmény: Mijo (729)
Mijo Creative Commons License 2005.04.13 0 0 729
Wormie Creative Commons License 2005.04.13 0 0 728

Kedves Moderátor,

kérném az Albertfalva topikból

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9035135

Mike nevű nick 5118-as hsz-át törölni. Méltatlan a topikhoz, és személyeskedő.

Köszönöm előre is.

KanOne Creative Commons License 2005.04.13 0 0 727
Aki nem bírja, ne csinálja.
Majd 'kinevelsz' egy másik nicket, amelyiken megint nyithatsz millió fikatopikot, ... stb., van perspektívád.
Jobbulást.
Előzmény: fotógám (726)
fotógám Creative Commons License 2005.04.13 0 0 726
T. Modik!
Indoklás nélkül elvettétek fotogám topiknyitási jogát. Vegyétek má' hozzá az össze eddig általa nyitott régiós topoikokat, hozzászólásokkal együtt.
Be van csípve a gerincem, majd bes szarok, nincs kedvem veletek most tökölödni.
Aztán szégyelhetitek is magatokat a gerinctelenségeitekért.
Period.
KőnigZ Creative Commons License 2005.04.12 0 0 725
(Köszi a választ!)

"T. Modik!

Szeretném innen: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9122004&la=42693197
töröltetni a nulladik hozzászólásomat.

Tenkjúverimari: K.Z."
lemi Creative Commons License 2005.04.11 0 0 724

Ugyan nem engem kérdeztél, de én mégis válaszolok:).

 

Beírod ide hogy pl." t. modik, légyszives töröljétek a ..... topikban beírt ..... számú hozzászólásomat. kösz! "

 

Ennyi!

 

Üdv:)

lemi

Előzmény: KőnigZ (722)
somi Creative Commons License 2005.04.11 0 0 723
delgombbal.
Előzmény: KőnigZ (722)
KőnigZ Creative Commons License 2005.04.11 0 0 722
...légyszi, ne kérdezz ilyen komplikáltat :-)

Napok óta nem kapok választ a 7szavas kérdésemre:

ho-
gyan
le-
het
in-
nen
1
fe-
les-
le-
ges
HSZ-t
tö-
röl-
ni?

(innen= regionális topikok)

Utólag se köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!