Keresés

Részletes keresés

Lucy Fairy Creative Commons License 2014.07.10 0 0 4811

Sunny neee =(((

 

Nagyon köszi Mori...  Remélem ezért ebből a topikból tiltanak, vagy legalább kapsz valami büntit... mert ezek NEM idevalóak...

Másrészt miért nem lehet ezt csak ÍRÁSBAN? Miért kell rögtön képeket berakosgatni?

Nagyon nem erről szól, ha nem tűnt volna fel... nem hiszem, hogy erre ne lettek volna indítva alkalmas topikok...

Köszönjükemese -.-'

Előzmény: Törölt nick (4810)
Morini75 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 4808

Sziasztok lányok,hölgyek!

 

Aki tényleg komolyan gondolja ezt a pisilős dolgot,az írjon nekem a mercedesss24@gmail.com.-ra.Ne csak beszéljünk róla,találkozzunk és élvezzük a sex eme csábító fajtáját!

Szép napot!

 

Csaba

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.10 0 0 4807

Teljes mértékben egyetértek. A feltétel mentes elfogadás elengedhetetlen. Ami kimondottan tetszik a csoportban, mióta én is belecsöppentem (maradjunk szakszavaknál:) ), hogy kiemelten magas és jó a csoport emberi értéke. Épp ezért vonzó, és ugyanakkor bizalomkeltő bátorító az, hogy színvonalas az egész. A hozzászólások, képek, és maga a leírások arról szólnak, hogy felső fokán vagyunk önmagunk ismeretének. Bennem bizalom alakult ki a csoport eddigi aktív tagjai iránt, ami nem biztos hogy fordítva is igaz... 

 

Előzmény: 18karat (4806)


18karat Creative Commons License 2014.07.10 0 0 4806

Szép reggelt!

Azonos, hasonló nemi identitású, perverziók -minimum- ehelyütt való felvállalóinak kõzösség szervezése, s egy adott irányba terelése dicséretes terv. Ám szemtelenül sok buktatója van.Nem vagyok pesszimista, csupán realista. Számomra teljességgel elfogadott, vágyott eleme a minőségi sexusnak a másik elfogadása, mindenestül.Vagy majdnem teljesen mindenestül.*Több helyütt írtam a piss-erotika észbontó, vágykorbácsoló, befogadást koheráló voltáról.

 

Nem a témát kívánom boncolgatni, pusztán azt deklarálom, hogy legyen úgy, ahogy tervezitek!S amennyiben előrelépés van, itt szíveskedjetek azt közzétenni, hogy ki-ki maga dönthessen: kíván-e élni a briliáns lehetőséggel, mikor is aranyba foglalhat számtalan kincset...

 

*Természetesen a másik, a "nagyobb"szükséglet fetisizálására gondolok.

 

Üdv.!

Előzmény: Törölt nick (4805)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.10 0 0 4805

Lucy, szívemből szóltál.. Optimista vagyok, össze kéne hozni. Lehet merengeni róla, de mit ér ha nem történik semmi.. Nem?  Punciba bepisilni... . És oda vissza? -egyszerűen szabadon, hadd csorogjon.... ;)

Morini75 Creative Commons License 2014.07.09 0 0 4804

Sziasztok!

 

Olvaslak benneteket,és hát.....őszintén tetszik a téma.38 éves helyesnek mondott pasi vagyok,és tényleg jó lenne összehozni pár kedves hölggyel találkozást,akiknek bejönne a pisilés....Komolyan gondolom!Ha valakit tényleg érdekelne a dolog, és nem csak írogatni akar, kérem jelezze.

További szép délutánt!

Előzmény: Lucy Fairy (4802)
sexwax Creative Commons License 2014.07.09 0 0 4803

Remek ötlet:)

Támogatom és helyet kérek a csoportba:)

 

Érdekel a téma,..... akár megoszthatnánk az eszméinket e téren.

 

üdv

 

 

Előzmény: Lucy Fairy (4802)
Lucy Fairy Creative Commons License 2014.07.09 0 0 4802

Ezért lenne jó egy csoportot létrehozni, néhány találkozóval :$

Persze tudom, hogy rizikós, meg ott van az inkognitó feladása, ilyesmi, viszont, ha jó emberek lennének összeválogatva, akkor biztos, hogy jó kis partyt lehetne csapni :$

Nem muszáj, hogy szexbe fulladjon, persze tiltani is hülyeség lenne :D
De nyilván akadna olyan, aki csak nézegetné... van, aki szeretné ha rá... valaki másra szeretné... vagy netán másba/magába :$

Legszívesebben kikiáltanám, hogy valaki pisiljen belém :$ Nade ilyet mégse illik, csak hát a puszta gondolatától is megveszek :$

 

Az ötletek tárháza viszont  feneketlen, csak ki kell használni, megfelelő szervezés kérdése.

 

De aallj... már ahogy itt olvaslak Titeket, az felpiszkál..."károsak" vagytok rám :D 

Ellenben a tudat vigasztal Sunnyt látva, hogy nem én vagyok az egyedüli nő, aki erre vágyik:$

Sajnos ez fabatkát sem ér, ha nem tudjuk megvalósítani...

 

(Elnézést a csapongó gondolatmenetért, de 24 óráztam, és kicsit dekoncentrált vagyok...)

Előzmény: Törölt nick (4799)
18karat Creative Commons License 2014.07.09 0 0 4801

A 3. képet köszi, szeretem a f-f-et, s persze a témát is ;-).

Előzmény: Poltorato (4800)
Poltorato Creative Commons License 2014.07.08 0 0 4800

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

                            

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.07 0 0 4799

Sajnos, kevés az olyan lány akit ez izgat.

Nekem csak egy olyan hölgy volt, aki abban benne lett volna, amikor előjátéknál jött rám a pisilés (köszönhetően a pár doboz sörnek), hogy merev állapotban megpisiltet.

Előzmény: Törölt nick (4798)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.07 0 0 4798

áhá! Nah. Utóbbiban egyszer, régen volt szerencsém. Azóta nem, nekem sem, sajnos. ;(

Előzmény: Törölt nick (4797)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.07 0 0 4797

Velem 2-szer történt ilyen.

Egyszer a lánynak aktus közben olyan pontot izgathattam, hogy pisilési inger váltott ki belőle. Ő volt felül és nem bírta visszatartani és egy kicsi rám ment. Nem győzött bocsánatot kérni, hiába mondtam, hogy semmi baj. Nekem izgató volt. :)

A másik eset, amelyet nem mertem kipróbálni vagy felhozni a partneremnek, amikor az aktus elején nekem kellett nagyon pisilni és belegondoltam, milyen lenne a punciba pisilni. Nagyon izgatott a gondolat, szívesen kipróbáltam volna. De ez marad csak fantázia és vágy.

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.07 0 0 4796

DEBRECENI fiatal bevállalos paszív vagyok!
keresem uramat! uraimat! akiket szolgálhatok!
szinte minden re nyitott vagyok legyen perverz vagy mocskos!!
19évesvagyok vékony sportos nagy fenekű mélytorokkal 

 

sportos.fi@gmail.com

Pali Jó Creative Commons License 2014.07.05 0 0 4795
Hello nem lenne kedve valakinek fürdeni és ..... ma egyet budapesten?Lányokat vagy párokat keresek!!!Irj a jopali30@gmail.com email cimre
Én egy bp.i33/186/92 r.f.haju b.szemű ápolt sportos férfi vagyok.
puszi Sanyi
18karat Creative Commons License 2014.07.05 0 0 4794

Gyönyõrůségesen gyönyörteljes.

Előzmény: rhmprszt (4792)
farkas974 Creative Commons License 2014.07.04 0 0 4793

Izgalmas  ! :)

Előzmény: rhmprszt (4792)
rhmprszt Creative Commons License 2014.07.04 0 0 4792

Hmmm...

Spriccpumpa Creative Commons License 2014.07.04 0 0 4791

 

 Van elképzelésem arról, hogy milyenek lehetnek az újabb gondolataid... :)))

Előzmény: 18karat (4790)
18karat Creative Commons License 2014.07.03 0 0 4790

Jó ideje másként nem tudhatsz az újabb gondolataimról, csak eme formában. A tiszteletedet kõszõnettel veszem! :-)))

Előzmény: Spriccpumpa (4789)
Spriccpumpa Creative Commons License 2014.07.03 0 0 4789

 

 A gondolataid mindig letisztultak velősek, lényegre törők, megfelelő perverzitással rendelkeznek, tapasztalatot gyűjtők számára meglehetősen irányadók.

 Ergo: tiszteletet érdemelnek.

 

 Tetszenek a gondolataid, főként azok, amelyeket le is írod.

Előzmény: 18karat (4787)
manowner Creative Commons License 2014.07.03 0 0 4788

A belinkelt video kapcsán jutott eszembe, hogy az is fantasztikus érzés férfiként, amikor a partnernő a benne lévő méretes farok ellenére annyira el tud lazulni, hogy a lassú, érzéki lovaglás közben csorgatja magából a finom, meleg aranynedűjét. Hmmm:) Ebben az ellazult  állapotban az orgazmus mélyen, belülről jön, az egész testre kiterjed. És ez független attól, hogy marad-e az orgazmus pillatára is a női nedűből. Addigra már kialakul egy mély lelki ráhangolódás a partnerek között, ami fokozza a gyönyöröket. 

18karat Creative Commons License 2014.07.03 0 0 4787

A gondolataim ehelyütt történő minøsítését Neked is megköszönöm!

Előzmény: Spriccpumpa (4779)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.02 0 0 4786

Jo a belinkelt videó Igaz a fordított felállás prátján vagyok, de hát Istenem, adni is kell nem csak kapni :)) 

 

hogy telnek napjaitok?

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.02 0 0 4785

Ezt a kommentet miért is ide firkantottad?

Vagy csak nekem nem jött le a topikhoz tartozó tartalom a kérdésedből...akkor sry.

Előzmény: mercedesss24 (4784)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.02 0 0 4783

..ahogyan te írni tudsz. :)) 

Előzmény: 18karat (4777)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.01 0 0 4782

Igen, idecsapódtam a messzi távolból egy rövid ideje. és nem bántam meg. Kellemes a társaság és a téma sem utolsó. :)

Jók a képek, videók.

Kedves, amit rólam írtál. ˘˘

 

Előzmény: Lucy Fairy (4760)
farkas974 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 4781

Többször volt ,de csak azzal a barátnőmmel .

Előzmény: Spriccpumpa (4763)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.01 0 0 4780

nem bánnám ha arcra ülésnél megfeledkezne magáról... de hát ezt még nem jött össze. Szóval, a képek láttán is bizsereg mindenem, a témától meg libabörös lettem, jó értelemben. Egyszer élünk...  :)

Spriccpumpa Creative Commons License 2014.07.01 0 0 4779

 

 Igen, akár Te is lehetnél abban a masszázskádban, a kezedben a tárgy meg az ... 

 

 Szóval, jó gondolataid vannak... Hmm... :)))  

Előzmény: 18karat (4777)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!