Keresés

Részletes keresés

Bloodflower Creative Commons License 2000.04.15 0 0 7
hagyjuk...
Előzmény: GYG (6)
GYG Creative Commons License 2000.04.15 0 0 6
Nekünk van Perryről külön (is), ezüst gitárral, amit az első sorból fényképeztünk, kár, hogy nem bírod a kritikát és egy fél órája hülyéztél le.....
Előzmény: Bloodflower (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.15 0 0 5
Bloodflower>
Nem fényképeztem.
Olyan oldal pedig biztos, hogy van, ahol vannak külön Perry képek, én már jártam ilyenen, de nem emlékszem a címre. És pl. Simonnak van külön rajongói oldala is, persze nem hivatalos. A címét ennek se tudom. :-)
Bloodflower Creative Commons License 2000.04.15 0 0 4
Akkor ez a legjobb hely arra, hogy megkérdezzem Tőletek, hogy tudtok-e a neten olyan hp-t, ami a Cure-on belül a kedves Perry-re koncentrál. De ez nagy kérés. Akkor olyat, amin belül nemcsak banda és Robert képek vannak, hanem egyesével a tagokról is, ld. Perryről...
ÉS: ha fényképeztél vmely koncerten, és van jó képed róla (esetleg ezüst gitáros), jelezd, úúúúúgy kéne!
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.15 0 0 3
Tudjátok mit?

NEM AJÁNLOTT DOLGOK: :-))
- Hivatalosan kiadott, kereskedelmi forgalomba került számok mp3 és egyéb kópiáinak, illetve az ilyesmit tartalmazó weboldaldak reklámozása, kivéve a válogatásokon vagy más előadók lemezein megjelent dalokat. A videóanyagoknál ugyanez a helyzet.
- Baromságok, álhírek terjesztése
- A Cure túlzott fikázása

AJÁNLOTT DOLGOK: :-))
-Jó Cure weboldalak reklámozása
-Bármilyen hivatalosan nem kiadott vagy csak promólemezeken, válogatásokon vagy más előadók lemezein kiadott dalok bármilyen kopiáinak reklámozása. A videóanyagoknál ugyanez a helyzet.
- Valódi hírek terjesztése
- A Cure istenítése :-)))

G****

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.15 0 0 2
Szia szigi101!

Üdvözöllek, mint első vendéget, és egyben ismerős arcot a topicon! :))
A DM fórumon már olvashattál mp3 ellenes politikámról, tehát sorry, de ebben senkinek.

Augusztus 5-ről már szintén írtam ott is, de annak valóban igazából itt a helye, tehát:
Igen, MEG NEM ERŐSÍTETT hírek szerint aug. 5-én a Pepsi Sziget vendége lesz a Cure. Elvileg lehetséges, és remélem, hogy meg is valósul, de ezt még senki ne vegye kész ténynek, mert ez még csak egy szervezői szándék, és a zenekar még nem jelezte vissza a részvételt.

G****

bonsay Creative Commons License 2000.04.14 0 0 1
A Just Like Heaven a kedvencem... Na meg az unplugged!!
szigi101 Creative Commons License 2000.04.14 0 0 0
Üdv minden Cure-rajongónak.

Szia GÁBOR.
Éppen Cure mp3-akat vadászok a Neten (egészen pontosan a Chain Of Flowers-t), nem tudsz segíteni?

Augusztus 5: Lehet, hogy a Szigetre jön a Cure!

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.14 0 0 topiknyitó
Na, lefoglaltam ezt a címet. Indulhat a beszélgetés, de előre közlöm, hogy nem bírom az idiótákat, és nem feltétlenül vagyok barátságos. Ha senki nem ír az is jó. :))

G****

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!