Keresés

Részletes keresés

ervin68 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1884
A Piliscsaba-Piliscsév szakasz egyébként is olyan, mint a sivatag. Passzol az állat a helyhez.
Előzmény: aakrisz. (1882)
ervin68 Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1883
Melákkal láttuk ma a papírokat. Bejártuk az utolsó 25 km-t újra, kényelmes tempóban, gyíkokat nézegetve, kutyákkal barátkozva. A vége már teljesen séta lett.
Előzmény: Summer Comfort (1857)
aakrisz. Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1882
T100,50 indulók! Aki Piliscsaba környékén az út mentén legelésző púpostevét vél látni,
ne adja fel a versenyt, tényleg puputeve. (cirkusz költözött a környékre)
solkima Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1881
Előzmény: solkima (1880)
solkima Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1880
Apró adalék (ref: T100 verseny előtti bejárása)
Bónusz kör (Psztlászló-Visegrád-Psztlászló)

A körön mindent rendben találtam.
Megszámoltam: pontosan 8-szor kell átkelni a patakon a Szent László völgyben (Apát-kúti völgy felső része). A patakban már kevés a víz, így könnyű az átkelés. Fáradságos egyensúlyvesztés azért itt már előfordulhat. Az Alpár forrásból csepereg a víz, a Kaán-forrás bővizű. Két kék nyomóskút szuperül funkcionál Visegrádon (a temető melletihez egy kicsit jobbra kell nézni). A Fellegvár parkolójában működött a vízcsap. A kéken is minden okés. Az Urak-asztala oldalán a ferde, keskeny, hosszú szintút figyelős (1 megcsúszás). Kisrigó kék forgatós kút = kánaán.
<a href="http://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=solkim.aszoj&target=ALBUM&id=5333767205819660961&authkey=Gv1sRgCKad7pLhjqTkDw&feat=email" target="_blank">Képek</a>
Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1879

Terep Százas

 

Bejártuk a 2. negyedet. -balazs-, akibacsi, Andi voltak a társaim. Nem volt egyszerű... Folytassam?

 

Már a rajtba 1 órával több kellett mint terveztük, ui. a 10-esen komoly baleset történt, ami miatt jelentős kitérővel értük el Klastrompusztát. A falut egyébként autóval vagy alulról érdemes kerülni, vagy felülről. A köztes megoldás nem volt szerencsés...

 

No mindegy, nagy nehezen elvergődtünk a rajtba, de eddigre már mindenki eléhezett, dehidrálódott és az izmok is lemerevedtek. Mi sem jobb ellenszer, mint így nekiugrani a Pilis-nyereg-, Két bükkfa nyereg, Dobogókő etapnak. Az egyetlen (classic) sporszeletem 20 perc múlva el is fogyott, úgyhogy 50 perc múlva Dobogókőn lelkiismeretfurdalás nélkül nyomtam be az almáspitét colával - meg a többiek is. Annál is inkább mert a büfé előtt ki-ki sprintet toltunk az utolsó 25 m-en. -balazs- rendelhetett először... :-)

 

Innen Dömösig nem volt esemény. Hacsak nem az, hogy, ha nem vagyok ott, úgy elmennek a többiek Pilismarótra, hogy azóta már Esztergom felé stoppolnának. A pirosat ui. teljes mértékben ácázta valaki (JB**?) egy kidőlt dúslombú fácskával.

 

Szentfa kápolna - Prédikálószék

Tavaly 25:30 körül mentünk rajta. szasza idén 26 körül már tolt rajta egy etapot. Előző két alkalomból -balazs kétszer vert meg rajta... Feltett szándékom volt, hogy elrettentésül legyalulom a hegyet, és felérek 25:30-on belül -balazs- előtt. 

 

-balazs-zsal előzöleg egyeztettük a taktikát. Tolom mint barom, addig futok amíg csak bírok, ui. ha a sziklák végénél nincs jelentős előnyöm: alázni fog.

Toltam. Mint a barom. 1/2 perc alatt laktát zóna, újabb 2 perc anaerob zóna. kb. 15 perc múlva mertem először hátranézni  - hát nem ott jön alig 50 m-rel mögöttem?! Hörögtem, feszültem, tapostam, ahol csak bírtam belekocogtam. A sziklák tetejénél visszanéztem. Sehol senki. Kezdett megcsillani a remény. Gondoltam új erőt ad. Nem adott. Hörögtem, tapostam, toltam. Kapok levegőt, kapok levegőt, sulykoltam, de ez nem volt igaz. Az már rég elfogyott. Nem baj, csak előre! Még pár méter. Stopper. 25:11. Jeszoké! ;-) Résztáv avg: 176 (88%), max:184 (92%)

 

Eltartott egy darabig míg jobban lettem, de jólesett - Enjoy vagy mi! :-). Mire a többiek felértek már nem is fáztam, addigra megszáradtak a vizes göncök... :-)

-sanci- Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1878
Vazze, te nem is svájcban dolgozol, mi ez a pusztaság? :)
Előzmény: - bandita - (1871)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1877
Ahhoz el kell, hogy jöjjön.
De jöjjön is el! :-)
Csanya, várunk hétfőn!
Előzmény: Summer Comfort (1876)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1876
Van mód hétfőn este a Pingben, a vetítés előtt nevezni?
Előzmény: csanya. (1825)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.05.09 0 0 1875
Hétfő lesz az inkább, disznyólkodni nem tudunk menni.
Délelőtt ONtopik program, délután meg munka miatt.
Előzmény: Summer Comfort (1874)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1874

Hú de jó, hogy nem mikrobarázdát írtam! :) Amúgy, már kétszer elkezdtem és több mint a felénél elszállt a mátrabérces beszámolóm. De még nem adtam fel,  szeretnélek idézni a végén!

 

Ügyesen holnap, lehet, hogy már vasárnap is találkozunk... :)

Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (1873)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1873
Ezért hétfőn sütőlapát lesz.. :))
(ha nem tévedek el holnap a Mátrában)
Előzmény: Summer Comfort (1865)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1872
Ne ingereld az öreg ezüsthátút, mert 29 nap múlva morcos lesz és küldi a yetiket. :)

A terepet meg a szerdai szeánszok alkalmával alaposan figyeld meg, hátha nyulaznod kell féltávig. Onnan már elég, ha a hátamat figyeled. :))
Előzmény: csanya. (1864)
- bandita - Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1871

Tegnap kattintottam egy-két képet. Remélem visszaadja azt, amit szeretnék nektek megmutatni. Az Eiger, a Mönch és a Jungfrau, ha minden igaz. Ritka alkalmak egyike, amikor ilyen tisztàn làtszanak a hegyek. Majd csinàlok még ennél jobbakat is...

 

 

- bandita - Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1870

Oli

 

Küldd el légyszi ujra annak az oldalnak a nevét, ahol jol össze vannak gyüjtve a versenyek. Kerestem, de nem talàltam, pedig emlékszem, hogy elküldted. A hétvégén körbenéznék, mert màr màjus van és Lavaredo elött még kéne futni egyet. Ha van ajànlàsod, azt is szivesen venném, majd megnézem mennyire passzol a képbe. Kösz.

 

- bandita - Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1869
Mindenkinek gartulàlok a Màtrabérchez és nagy hajrà a hétvégi Montrail-hez!
- bandita - Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1868

Elöre is kösz!

 

Még nem talàltam meg a vàlaszod, de majd csak kibogozom valahogy. Ha màr baj van inkàbb bevàllalnàm a leragasztàst. Majd ràérek elmolyolni rajta, hogyan fogom leszedni. De ne legyen rà szükség, viszont nem szabad lebecsülni a lehetöséget.

 

A szalag tuti megelözö jellegü, mert ennyi sérült ember nem lehet az elsö 10-ben... Majd én is jobban utànanézek, hàtha nàlunk is lehet valamit kapni. A magyar verziot is küldd el azért légyszi.

Előzmény: carlos80 (1378)
- bandita - Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1867
Làttam azt a tapaszt Carlosnàl és nagy bizalmam van benne. Megelözésre és tünetkezelésre is hasznàlnàm. Talàltam egy folyadékot, ami leoldja az ilyen és ehhez hasonlo ragtapaszokat a börröl (gyogyszerész ajànlotta). A BODE gyàrtja és Sterillium a neve, de nem locsolnàm sebes felületre mert tuti beszarok. Volt egy nagyon jol bevàlt ragtapaszom, de màr doboz nélkül talàltam rà, igy nem tudom mi a neve és legutobb otthonhagytam véletlenül. Most màr összevàsàroltam mindent, de az eredmény közel sem volt hasonlo.
Előzmény: olipapa (1374)
Futóapuka Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1866

30

 

Én nyertem... :-)))))

Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (1863)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1865
Vagy a csíkok száma! Esetleg szülinap? BUÉK! :))
Előzmény: csanya. (1864)
csanya. Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1864
Baszki neked ilyen gyorsan csökken az IQ-d?-)
Előzmény: báró Maki von Streifenschwanz (1863)
báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1863

Mindössze ennyit szeretnék közölni:

29

csanya. Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1862
Köszi megírtam Lupusnak.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1851)
csanya. Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1861
Kis késéssel de fent lesznek.
Előzmény: Elm (1850)
Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1860
Tudod: holnap is van nap ;-)
Előzmény: Summer Comfort (1858)
Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1859

"Ne félj!". Így elmaradt az igazi sprintverseny

 

Pedig már tágítottam az orrlyukaimat - biztos ami biztos  - ismerlek már, node nem bánom! :-)

Előzmény: Summer Comfort (1857)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1858

Köszik, hogy ügyeltél arra, hogy a frekikülönbség 20-25-nél ne legyen nagyobb! :)))

 

Ja, és Pesthidegkút.

Előzmény: Lúdtalp (1856)
Summer Comfort Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1857

Este kiugrottunk Lúdtalppal a pesthidegkút előtti kutyás házakhoz, a kerítésekre ráragasztottunk, illetve a postaládákba bedobtunk 1-1 tájékoztatót, hogy verseny lesz jövő szombaton, kérjük a kutyákra fokozottabban ügyeljenek! Akiket otthon találtunk, azokkal elbeszélgettünk, jeleztük, hogy az erre járkáló, esetleg lámpafénnyel pásztázó sporttárs nem rosszban sántikál majd, csak esetleg a fáradtsága miatt. :) Mindenki nagyon jónéven vette, ígérték, hogy szólnak a szomszédoknak is.

 

Az akciónkat némi sportszakmailag is értékelhető szendvicsbe foglaltuk; az autót a Rozáliánál hagytuk, a nyeregig megfutottuk ezt a 15 perces huplit, majd a biznisz után legurultunk a Pesthidegkút első 5-6 házáig ott is postaládázni. Majd produkáltunk egy hátraarcot és vissza már megállás nélkül végigtotyogtuk. A Lúdtalp-féle lejtőiskola még mindig felér egy komoly cardio-stress-szel, én nem tudom hogyan lehet 180 feletti pulzussal lefelé futni, most mégis sikerült. ;) A célegyenes elején azért balra odasziszegtem Lúdtalp egy sanda oldalpillantására: "Ne félj!". Így elmaradt az igazi sprintverseny-, ezt másnak tartogatom jövő szombatra. Igény szerint. :))

 

Jó készülgetést mindenkinek a hétvégére! Hajrá! :)

 

Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1856
Terep Százas Csúcs-hegyi kutyák

Eljártunk  futottunk egy kört az ügyben! Részleteket majd SC: övé az érdem, én csak kapaszkodtam mögötte a Csúcs-hegyre. Ő adta a szélárnyékot én meg az aerob zónát. :-) Gurította felfelé a hordót ahogy kell! ;-) Lefelé próbáltam viszonozni a szívességet... :-)
oszkar00 Creative Commons License 2009.05.08 0 0 1855
+1 a botokra a T50-en.
Előzmény: procaliber (1854)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!