Keresés

Részletes keresés

farkas974 Creative Commons License 2015.09.17 -1 0 993

Hűűű ! Nekem így jobban tetszik !! :)

Előzmény: Törölt nick (992)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.17 -1 3 992

Tegnapelőttről:

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.17 0 0 991

Vacak telóm csak 3,2 megapixel.

Előzmény: reg2015 (988)
farkas974 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 990

Cuki ! :)

Előzmény: Törölt nick (987)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.17 0 0 989

Édes...

Előzmény: Törölt nick (987)
reg2015 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 988

Kicsit homályos a kép de nagyon belevaló!!

Előzmény: Törölt nick (987)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.17 -1 4 987

 

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.09.16 0 1 986

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.09.13 0 3 985

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.09.12 0 3 984

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.09.07 0 3 983

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.09.05 0 3 982

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.30 0 4 981

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.27 0 3 980

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.26 0 4 979

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.25 0 3 978

hul Creative Commons License 2015.08.25 0 0 977

Anatomia óra...

Előzmény: denaturált_sze(k)sz (974)
farkas974 Creative Commons License 2015.08.24 0 0 976

Csodás látvány !Bárcsak élőben lenne előttem !

Előzmény: denaturált_sze(k)sz (975)
denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.24 0 4 975

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.23 0 4 974

denaturált_sze(k)sz Creative Commons License 2015.08.23 0 3 973

rhmprszt Creative Commons License 2015.08.07 0 2 972

                                          

rhmprszt Creative Commons License 2015.07.09 0 2 971

                                          

farkas974 Creative Commons License 2015.07.01 0 0 970

Köszönöm az alapos beszámolót ! :) Tényleg jó volt olvasni ,hiszen igazán jól fogalmazol !

Egyébként én a női hónaljszőrt is imádom ,bár sajnos a párom ilyenkor tavasszal-nyáron mindig igyekszik tőle megszabadulni ,és én csak emiatt szeretem a hideg évszakokat amikor ő a kedvemért meghagyja .A punciszőrét a minap igazította meg ,de csak a bikinivonalában ,így a külső szeméremajkait szerencsére még mindig a természetes szépségében csodálhatom ! :)

Előzmény: Carina_S (969)
Carina_S Creative Commons License 2015.06.16 0 2 969

Igen, és rafinált is egyúttal! Bugyi alatt mutatja a punciszőrt, de a bugyija olyan félig-meddig, de azért mégis inkább áttetsző, mint nem... !

 

***********************************

 

Tegnapelőtt megint beleeresztettem a punciszőrömbe a borotvát, a nagyajkakat teljesen feltoltam, a felső háromszöget meg meghagytam, az aljánál lefelé mutató "nyíl" alakra kihegyesítve.

 

Az egészet egyedül csináltam (a párom ezt most nem nézhette meg, utána viszont a hónaljamon is végigmentem, azt viszont már engedtem neki megnézni, amint alulról felfelé felnyírom). A puncimról őserdőt gépeltem le, a hónaljamról pedig csak 4,5 milliméteres borostát kellett felgépelni.Az egészet egy a használtcikkestől megvett elektromos női borotvával csináltam végig, amelyiknek a tetején kétoldalt, a függőleges hosszára merőlegesen áll ki 2 millire a nyírófésűje, ami úgy körülbelül 0,5 milliméter sűrűségű fogazású finom nyírófésű lehet, mindkét oldalon egyformán kiképezve. (Persze hazavitel után letisztítottam és kifertőtlenítettem a nyírófésűket, mert akármilyen tiszta legyen is, mégiscsak használtcikkesnél akadtam rá. -- Használat, porosodás, egyéb mikroszennyeződések lehetnek rajta, ezért ezt meg kellett tisztogatnom alaposan!!)

A párom amikor végignézte a hónaljszőrnyírást, azt mondta, hogy ő ért ugyan a villanyborotvákhoz, de szerinte ez csak amolyan "finom" női borotva. Megkérdeztem, hogy mit ért azon, hogy ez csak egy "finom" női borotva? (A "csak"-on, és a "finom"-on volt a hangsúly a kérdésemben... . De főleg azon, hogy "csak"[!].) A párom erre azt felelte, hogy azért "csak", mert ezzel csakis a finom 3-4 millis borostát lehet szerinte felgépelni, és hogy őszerinte ez a hosszabb, 15-25 mm-es szőrcsomókat már nem tudná felgépelni. Kérdem tőle, miért??? Azért -- mondta -- mert azoktól ez szerinte hamar eldugul, és csak hosszadalmas kínlódás árán lehet vele a hosszabb szőrt is felgépelni, felborotválni "az ilyesmikkel" (ahogyan mondta)... !

Biztos vagy benne??? -- kérdeztem vissza neki, tudva, hogy ez a gép milyen játszi könnyedséggel szedte le rólam a fürdőszobában a puncimon lévő ősszőrzetet (de amely műveletet viszont ő nem láthatta). -- Erre azt felelte, hogy igen, egészen biztos benne, és a sűrű lábszőrzetében le merné fogadni, hogy ez a gép abban biztosan elakadna... (!)!

Na, mondom neki erre én, akkor próbáljuk is ki, amiben te most fogadtál. Persze nem az egészet szedjük le róla, hanem csak 10 centivel feltoljuk a szőrnövés határát a bokájánál. Ebbe aztán nyugodtan bele is ment.

Mondom neki, hadd csináljam én, mert egyrészt nem mindegy, hogy milyen szögben tartjuk a hatásos borotváláshoz az ilyen szőrnyíró gépeket (a gyors stuccoláshoz ezt mindig pontosan a bőrünkre merőleges szögben kell tartani[!]), másrészt meg, mert nem akarta nekem elhinni, hogy nagyon gyorsan leviszi ez a lábszőrét is, bármennyire drótszőrű legyen is az (itt "megsúgom": az övé ui. nagyon sűrű, mint a kefe, és göndör is erősen, az a kifejezett "drótszőrzet" típus).

A szőrzet aljához illesztettem a gépet, majd megkérdeztem: "Akkor biztos, hogy mehet a stuccológép???" Mondta, hogy: "Igen, mehet, gépeld, stuccoljad csak fel, ha tudod! :))" -- Most még nevetgélt, de már nem sokáig....!

Aztán pár másodperc múlva elakadt, de nem a gép (az ugyan nem akadt el!!!), hanem az ő szava a ledöbbenéstől! Szépen, lassan, türelmesen, de megállás nélkül(!!!) toltam belé a gép nyírófésűjét, a szőr pedig rezegni, borzolódni kezdett "még a lábán", majd kevéssel utána nagy, sűrű csomókban hullani kezdett lefelé a lábáról!!! Nemsokára (15 vagy 20 másodperc elteltével) már marokszámra lehetett -- volna -- szedegetni a padlóra hullott lábszőrzetét... !

"Várjááááál!!!" -- kiáltozott kétségbeesetten.

"Emlékszel, tíz centi felfelé, körös-körben elöl is, hátul is, kétoldalt is!" -- emlékeztettem a fogadására.

"Jó, ez úgyis csak tíz centi, annyi még belefér. Meg aztán hátul alul még nem olyan szőrös mint elöl, ott egy kis csíkban mehet feljebb még jóval feljebb is." -- mondta.

"Jó, rendben, de ahol ritka, ott teljesen leszedem ám, mert az olyan részeken ennek már csakis úgy van értelme! -- Tettem hozzá.

"Oké, elvégre ott már úgyis mindegy!" -- mondta ő. És ő pedig közben végig állt.

Odaillesztettem a bokája hátuljához a nyírófésűt, majd alulról felfelé elkezdtem végigtolni a szőrt fel, combtőig(!). Az eredmény egy hosszú, 30 mm szélességű, kopasz csík lett hátul!! Megnézte a tükörben, és annyit mondott, hogy ezt nem hitte volna el egy ilyen piciri gépről, illetőleg még annyit, hogy egy ilyen kopasz csíkkal ő nem mer kimenni az utcára, és akkor már az is jobb, ha körben felszedjük az egészet bokától combtőig(!). Nem egészen egy bő negyedóra múltán olyan kopasz lett mindkét lába, mint a meztelencsiga!

"Oda nézz, ott hever a földön a "három milliméteres borostád", mert te -- még nemrég!! -- ezt a gépet csak ennyinek a felborotválására tartottad alkalmasnak... ! :))) ;-))" -- mutattam neki a 3,5 centis szőrmókokra... !

"Te jóisten, ez mikorra nőhet majd ki mind-mind újra???!!" -- És a lábai körül a mettlachit burkolaton csomókban fekvő szőrzetpamacsokat nézegette hosszasan, és kissé bánatosan... .

"Ne bánkódj, legalább ezután szeretkezés közben többé már majd sohasem csiklandozza összevissza és főleg nem dörzsöli majd ki(!!!) a lábaimat a lábadon lévő milliónyi drótszőrű szőrpamacs!!! Mert ez volt ám a végső célom... ! Hidd el, rettenetes érzés, amikor az orgazmust az rontja el, hogy a drótszőrzeted szurkálja a lábamat!!! Szóval ne haragudjál meg érte, de valahogyan már rá kellett vennem téged, hogy az egészet végig felgépeljük, felborotváljuk a lábadról... !!!"

"Vagyis soha nem nő már vissza??!" -- kérdezte.

"Soha többé, mert ezentúl már majd mindig felgépelem, felborotválom neked meztelen-csupaszra... !!!" -- hangsúlyoztam ki neki.

"Oké, nem tudtam, hogy tégedet ennyire szúr; de legyen... ;(!" -- felelte... .

 

Előzmény: farkas974 (960)
farkas974 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 968

A felső- és alsó sorból a második lány a legcsodálatosabb ! :)

Előzmény: rhmprszt (967)
rhmprszt Creative Commons License 2015.06.13 0 1 967

                                                

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.29 0 2 966

 

Felhozom ezt az érdemtelenül hátul lévő topikot...

 

 

     

F.Zsanetta Creative Commons License 2015.04.26 0 0 962
rhmprszt Creative Commons License 2015.04.24 0 0 961

                                                

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!