Keresés

Részletes keresés

teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 110
Ne haragúdj. Akkor is jó nő vagy.
Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 109
Szívesen. Tudod, az a jó szívem... :)
Előzmény: Törölt nick (107)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 108
Khm, ő nem én vagyok. :)
Előzmény: teltimádó (106)


Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 107
Köszönöm szépen a segítséget. :-)
Előzmény: Törölt nick (103)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 106
Fantasztikus mellek! Áh komolyan mondom,tényleg volt olyan,hogy gátlásaid voltak a tested miatt? Nem lehet,hogy azért,mert túl jó???
Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 105

Köszönöm.

Ő is :) :

 

Előzmény: teltimádó (104)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 104
Hát igen,igazi nő vagy,de még mennyire. Nagyon sexi az egyszer biztos.
Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 103
Előzmény: teltimádó (100)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 102

"a külsőmről pedig sok kép található a hozzászólásaimban."

 

Akkor ajánlom magamat, elmegyek böngészgetni. :-)

Előzmény: Törölt nick (97)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 101
Itt vígasztalásul egy fiatal husimusi
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 100
Nem is azért kérdeztem,csak kíváncsiságból.
Előzmény: Törölt nick (97)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 99
Kb. 10000 db van,ez nem lesz probléma. Az összes külföldi portál le van már töltve.
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 98
Ebben szerintem nem lesz hiba, az olvtársanak kifogyhatatlan gyűjteménye van. :)
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 97

Szellemi kvalitásaim nagyjából megítélhetők szerintem, a külsőmről pedig sok kép található a hozzászólásaimban.

Viszont nem akarom, hogy ez a topik az én fotóimról szóljon, szóval ide nem tervezem, hogy saját képet beteszek.

Előzmény: teltimádó (93)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 96
Ok, nem haragszom, de csak akkor, ha még sok ilyen szép telt lányról és asszonyról teszel föl képeket. :-)
Előzmény: teltimádó (92)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 95

Ezt én magam is tapasztaltam sokszor, hogy a férfiak nem vállalják be az ízlésüket. De minél érettebb személyiség valaki, annál inkább el tud szakadni a társadalmi elvárásoktól szerintem.

Ezért is értékelem az olyan férfiakat, akik fel tudják vállalni azt, ami tetszik nekik.

 

Előzmény: teltimádó (88)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 94

Jó, akkor gondoskodunk másféle itókáról... :)

Vacsorát egyelőre a cybertérben rendezünk, de remélem, majd talán összejön egy jó társaság itt a topikban, és akad majd egy tűzrőlpattant menyecske, aki fokhagymás kolbásszal vendégül lát minket. :)

Előzmény: Törölt nick (90)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 93
Kedves Ió! Azért kíváncsi lennék rá,hogy milyen nő lehetsz. Szerintem nagyon értelmes és intelligens is. Hát meg gondolom szép telt.
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 92
Tényleg tanusíthatod? Akkor le a kalappal. Az más,azt tiszteletben tartom. Ne haragúdj.
Előzmény: Törölt nick (91)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 91
Nem olyan rossz ez a nö, tanúsíthatom. Azért tünik csak elönytelen alkatnak, mert az autó motorházának tetején ül, és bizonyos értelemben szétfolyik azon. Vagy talán a böre szine sem tetszik? :-)
Előzmény: teltimádó (89)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 90
Köszönöm szépen a meghívást, elfogadom. A fokhagymás kolbi is jöhet egy igazi (vastagságát tekintve) magyar szelet kenyérrel, de a szilvapálesz nem az esetem. Csak azt mondd mostmár meg, hogy hol lesz a vacsora, és ott leszek. :-)
Előzmény: Törölt nick (87)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 89
Igen ez már nem szép. Csúnya,hogy őszinte legyek. Nem is azért,mert kövér,egyszerűen semmi szép ,semmi harmónia nincs benne. Ezt már én sem imádom,inkább az ilyeneket,mint ő:
Előzmény: Törölt nick (86)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 88
Egyébként én azért vagyok "teltimádó",mert valami olyan kisugárzása van ezeknek a lányoknak,ami miatt érdekesebbek,hogy őszinte legyek. Érdekesebb a testük,az arcuk ,a viselkedésük,a lelkük. Szóval szerintem sokkal több fantázia van bennük,mint a kifutólányokban. Egyszerűen a "töltöttgalambokat" akaratlanul is megbámulja az ember,szerintem még az is,akinek nem is tetszenek. Egyébként azt elárulom,hogy a férfiak többségének teljesen más a sexuális preferenciája,mint amit megvall. Sokan élnek-halnak a húsos nőkért,miközben bevállalni nem merik,mert más a közízlés és mást várnak el a haverok. Az uzóbbi kettő engem persze cseppet sem érdekel. Én azokat az embereket szeretem,akik képesek ellentmondani a társaságnak és kiállni amellett,amit jónak és szépnek tartanak.
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 87

Hát ha a szűr ki is lesz téve a verandára, téged azért topiknyitóként szívesen látlak vendégül. :) Majd megkínállak szilvapálinkával és fokhagymás kolbásszal.

 

Köszönöm a képet, bár ő már az én ízlésemnek kicsit sok. De mivel nő vagyok, a vonzerőt nem az én tisztem megítélni. :)

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 86

Még sokminden más jellemzöt is lehet rám mondani, de inkább on leszek, nehogy kitegyék a szürömet innen. :-)

 

 

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 85
Is? És még? :)
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 84

Szerintem a legfontosabb az önbecsülés megszerzése és megtartása a külsőt illetően is. Ez nem könnyű olyan környezetben (média stb.), ahol csupa olyan példát lát az ember, hogy vonzó kizárólag 50 kiló alatt lehet egy nő...

De ismerek modellalkatú lányokat is, akik olyan apróságok miatt érzik rosszul magukat, hogy a kézformájuk, fülük állása és mittudomén... Manapság súlytól függetlenül is nehéz egy nőnek jól érezni magát a bőrében. Ami ezen segít, azok valóban a férfiaktól kapott visszajelzések. Előbb-utóbb az ember lánya csak hajlamos hitelt adni a szavuknak. :)

Előzmény: teltimádó (81)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 83
Aham, tehetségkutató (is) vagyok. :-)
Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.30 0 0 82
Látom, kiszúrod  tehetséget. :)
Előzmény: Törölt nick (80)
teltimádó Creative Commons License 2006.04.30 0 0 81
Ez egy jó hozzáállás.Ne is foglalkozz ezzel. Nem szeretem se azokat a férfiakat se azokat nőket,mikor sztáros kritikával lenézik a tömör- gyönyör lányokat. Nagyon műmájer dolog. Volt egy olyan kapcsolatom,hogy a lány szeretkezés közben egyfolytában a következőket mondogatta,mikor gyönyörködtem rajta: "Most egy kicsit van a combomon pár kiló, mostanában sokat tanultam és megnőtt a pocim,meg a popsim,de ez majd lemegy ám,ugye nem gáz?." Akárhogy próbáltam kimagyarázni,hogy tetszik nekem és azért bámulom,mégsem hitte el. Pedíg eszméletlenül sokat dícsértem,mégis mindíg azon járt az esze,hogy valamelyik ismerőse milyen negatív megjegyzéseket tett rá. És a legnagyobb gyengédséggel sem tudtam kigyógyítani a rossz önképből. Gyakorlatilag nem is számított a véleményem,csak az idegeneké,akik viszont nem szerették a testét. Ezért is veszélyes egy olyan baráti kör vagy társadalmi környezet,ahol mindenki számára csak karcsú lányka dívik.
Előzmény: Törölt nick (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!