Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.03 0 0 18423

Úgy látszik, hasonlóan vélekedünk a Hölgyeményről. Én gondolataimat (fantáziámat) is így megindította, pedig én sem találkoztam még vele.

Előzmény: Balu1414 (18420)
danielo333 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 18422

fantasztikus feleséged van.

Előzmény: doitsweet (18421)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18421

Végül is az idősebb kollégának sikerült a "randi" a párommal. Egyenlőre csak annyit írt, hogy 23 óra után kopogtak az ajtaján és kinyitotta és a kolléga  egy pezsgővel a kezében belépett. :)

Előzmény: More Joy (18417)


Balu1414 Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18420

hello! Végig olvastam az összes hozzászolásodat.

Hmm a feleséged 😍 Nagyon rég izgultam fel igy ahogyan most, kép nélkül vagy anélkül hogy tudnám kiröl van szó, ugy pedig  soha. Izgalmas lehet melette az élet. Hát még a szeretöjének lenni

.

Puszilom ha lehet :)

Előzmény: More Joy (18348)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18419

Az nagyon jó lenne, ha írna. Megköszönném. Eltaláltátok. Régi kapcsolatom szűnt meg nagyon hirtelen. Megviselt és még nem tudom/akarom magam lekötni hosszabb távra. Inkább kalandot kezdtem keresni, új dolgokkal. A meleg dolgok mégsem nekem valók és az itteni társkeresőkön is csak fiúk hirdetnek. Ebben a topikban láttam stabil kapcsolatú nőket, ellenőrzött és megválogatott félrelépésekkel. Ez tetszik.

Gondolhatod, mit jelent a valami más is. Ez a dolog a szexről szól. Persze kezdetben csak beszélgetnék a pároddal, de nem bánnám, ha több is lenne belőle. Feltételesen, mert igazad van. Lehet személyesen nem is tetszenénk egymásnak.

A feleséged tényleg nem használ gumit a szeretőivel? Soha? Még az elején sem?

 

Előzmény: More Joy (18418)
More Joy Creative Commons License 2019.04.02 -1 0 18418

Nem, tényleg nem utasított el. Ő is olyan, mint sokan. Felkelti a figyelmét, ha megtudja tetszik valakinek. Szerinte jó nagyot csalódhattál, ami kiválthatta belőled ezt szimpátiát látatlanban. Kezdesz keresni meleg kalandot, feladva foglalt feleségek után nézel. Nagyon nem akarod magad lekötni. Igaz? 

Most elfoglalt, de szerintem lassan alább hagy ez a kezdeti hév az új barátjával. Csak még vannak kipróbálandó dolgok. Most nem tud kétfelé (vagy három) szakadni, majd ha lesz ideje másra is hangolódni, rád fog írni. De ne vedd garanciának, hogy bármi komoly is lehet belőletek. Még mindig a nullán vagytok.

Nálad mit jelent az ismerkedésen túl valami más? Először még csak beszlgetni akartál vele.

 

Igen, tegnap már megmondta neki, hogy nála alszik. Gyerek rögtön aznapra akarta. Nem, hétvégi napra gondoltunk. Nem kell korán kelni és ébredés után is foglalkozhatnak még egymással. Nem állapodtunk meg időkorlátban. Ráér eljönni ha reggel már kiélvezték egymást. Péntek éjjel lett lebeszélve.

Előzmény: Törölt nick (18414)
More Joy Creative Commons License 2019.04.02 -1 1 18417

Ha már haladók vagytok a témában, akkor szinte borítékolhatod, hogy mindnyájatoknak kellemes lesz az a konferencia. Szóval a csinos párodnak nem az első esete, így könnyűszerrel ismétel(het). A kedvező eseményt itt illik megosztani...

Előzmény: doitsweet (18416)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.02 0 0 18416

Csinosnak mondható! :) És bejönnek neki is azok a kollégák. Itt már csak a hangulaton és a diszkréción múlik minden. (Elfogja mondani, ha volt valami, mert eddig is elmondta amikor volt mással.)

Előzmény: More Joy (18409)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.02 -1 0 18414

Komolyan elmondtad neki? Mit felelt rá? Gondolom nem volt elutasító, akkor nem így közölnéd. Hogy merre? Ez a kérdés már engem is foglalkoztatott. Rajtam nem múlik a dolog. Ha ti úgy döntötök, hogy megismerhetem őt (és valami más is), akkor reményeimnek megfelelően haladó irányt veszünk fel. Amúgy 41/178/80 vagyok.

Lefixáltátok már az ott alvását a barátjánál?

Előzmény: More Joy (18413)
More Joy Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18413

Mondasz valamit, az is egy kedvelési mód. Ugye tudod, hogy onnan mindkét irányba vezet út. Mit gondolsz, te merre fogsz tartani?

Amúgy ezt a szövegedet így ahogy van, mondtam el a páromnak. Hogy van egy kitartó, ismeretlen hódolója.

Előzmény: Törölt nick (18406)
More Joy Creative Commons License 2019.04.01 0 1 18412

Úgy értve: lehet ésszel is csinálni és eszetlenül is. Egyik úton jól érezzük magunkat és kiéljük/élvezzük vágyainkat, a másikon pedig szétcseszünk körülöttünk mindent és mindenkit, melynek keserű következménye a magány...

Előzmény: Törölt nick (18407)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18410

Te se fogsz tudni róla ha ,csak el nem meséli a feleséged!

Előzmény: doitsweet (18408)
More Joy Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18409

Ha csinos a párod, a jelöltek biztos jól éreznék magukat vele. Fordítva is így van? Párodnak bejön valamelyik?

Előzmény: doitsweet (18408)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18408

Párom elutazik konferenciára, ott alvós. Kettő  férfi is van aki szintén ott lesz majd, és róluk biztosan tudjuk szívesen töltenék vele az éjszakát (egymásról nem tudnak). :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.31 -2 1 18407

"Nem kevés szexuális intelligencia kell az ilyen életmódhoz"

 

Ez szánalmas volt.

Előzmény: Rainbringer88 (18396)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.31 0 0 18406

Lehet úgy is kedvelni valakit a maga módján, hogy nem láttuk még. A te feleséged az általad leírtak alapján tetszett meg és minden egyes bejegyzésed csak megerősít ebben. Sőt, fokozza a vágyamat arra, hogy megismerjem Őt. Sok belevaló feleségről olvastam itt, de a tiéd keltette fel legjobban az érdeklődésemet. 

Előzmény: More Joy (18400)
More Joy Creative Commons License 2019.03.31 0 0 18405

Akkor nem egyszerű. A nevelés radikális nyomot hagy az emberben. Csak ne add fel. Folyamatosan, finoman tartsd életben a témát. Győzd meg, hogy neked csak nőne a szemedben és nem veszítene el. Ajánlhatsz cserébe is valamit, alkut aminek örülne. Ha tudatosul benne, hogy neked ezzel örömet szerezne, lehet a megfelelni akarás is növelné a hajlandóságát.

Előzmény: bob31 (18404)
bob31 Creative Commons License 2019.03.31 0 0 18404

Próbáltam neki említeni már többször is, egyszer izgatja, egyszer nem. Egyszerűen nem tudok rajta elmenni régimódi családban nőtt fel, azt gondolja ezt nem szabad ill. fél attól, hogy mit fogok hozzá szólni.

Tudom, hogy lelke mélyén izgatja a dolog, de nem tudom, hogyan hozzam ki belőle.

Előzmény: More Joy (18402)
kswkk Creative Commons License 2019.03.31 0 0 18403

Ej ej de jó dolgod van :D még olvasni is remek 

Előzmény: More Joy (18402)
More Joy Creative Commons License 2019.03.31 -2 2 18402

Egy óra telhetett el a pasija óta és már én nyomtam belé a farkamat. Ki nem nyalom, mert előjátékként nincs is rá akkor szükség és más ondójának megízlelése sem izgat. Hanem a tudat, hogy az imént más fasza járt a nedves puncijában és ő meg élvezte. Továbbá a különösen felizgult állapotom miatt akkor mihamarabb pina kell. Nagyon könnyen befogad olyankor. Ondóval vagy maradvánnyal nem igazán találkozok. A saját nedve elnyomja. A belelőtt spermát mihamarabb kifolyatja, törli. Mi együttlétünk előtt is csinál egy gyors mosakodást. Gondosan ügyel az alsóneműjének (és a többi ruhájának) tisztaságára. Mondhatni kicsit már flúgos szinten. Autóban csak úgy hajlandó kefélni, ha nem élvezek bele és a testére sem verem. Ott nem tudja megfelelően kitisztítani magát és a testéről sem letörölni (dehogynem) és úgy húzza vissza magára a ruhát? Egyszer kíváncsiságból úgy irányítottam a végkifejletet, hogy a csili-villi hajára is menjen. Aznap nem szólt hozzám. Kissé rigolyásan ügyel a külsejére, de legalább igényes.

 

Szóval neked nem sikerült idáig eljutni? Pároddal beszéltetek már erről?

Előzmény: bob31 (18401)
bob31 Creative Commons License 2019.03.31 -1 0 18401

Minden elismerésem neked, nekem nem sikerült a 41 évem alatt ilyet összehozni, pedig én nyalnám és dugnám is a teleélvezett puncit (nem vagyok meleg).

Sok idő telt el amikor bedugtad a puncijába a pasi után? Gondolom csúszott az ondótól rendesen... nyaltad is már utána?

Előzmény: More Joy (18400)
More Joy Creative Commons License 2019.03.31 0 0 18400

Minden ismeretlenről ilyen jó a véleményed? Nem is ismered a feleségem. Még azt sem tudod hogy néz ki. És látom, nem adod fel. Mindenáron meg akarod őt ismerni? Most tényleg elfoglalt, benne van egy jól alakuló (fejlődő) másodlagos kapcsolatban. Ugyan társalogni, üzengetni ilyenkor is szokott. Majd megkérdezem.

Szeretője után kötelező nekem is lerendeznem. Izgalmi állapotom akkor van a tetőfokán. Különösen izgató a kikészített puncija is olyankor Jó meleg és nedves. Isteni.

Előzmény: Törölt nick (18397)
More Joy Creative Commons License 2019.03.31 -1 2 18399

Aha, érdekes megközeltés ez. Úgy már tényleg más értelme lenne a játéknak. Párom számára is elveszne az eredeti funkciója. Tapasztalatcsere mindig jól jön egy öreg rókától. Amúgy különösen nem parázok attól, hogy a feleségem egy napon majd elfelejt hazajönni hozzám a pasijától. Csak lehetőségként (vagy következményként) gondoltam rá. Ha képes lenne az átállásra, nem is sajnálnám. Hadd menjen. Idáig minden szavunkat betartotta. Bízom benne, így is marad. Úgy érzem meg van hozzá a szükséges szexuális intelligenciánk. Már várom is, hogy ott aludjon.

Előzmény: Rainbringer88 (18396)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.31 -1 0 18398

Na ilyet szeretnék én is!

Előzmény: Rainbringer88 (18396)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.31 -1 0 18397

Akkor jól érezte magát a feleséged. Meg is érdemli. Én is megengedném neki az ott alvást, kijár neki ennyi szabadság. Élvezze ki amit szeret. Tényleg jól működhet köztetek a bizalom, ha nem félsz attól, hogy elszereti tőled. Ilyen feleség igazi kincs. Ilyenkor te is vagy vele a szeretője után? Amikor ennyire elfoglalt, szokott még ezen felül ismerkedni?

Előzmény: More Joy (18395)
Rainbringer88 Creative Commons License 2019.03.31 -1 0 18396

No para! Ha tényleg összejönne a sráccal, az pont hogy elrontaná az asszonynak az élményt. Az én feleségemnek volt olyan korszaka amikor többet aludt a bikájánál mint itthon. Amikor velem szexelt, azt mondta, hogy úgy érzi magát mintha velem csalná meg a szeretőjét. Ettől begerjedtem, a kedvesem pedig a farkamon lovagolva ordítva elélvezett. Nem kevés szexuális intelligencia kell az ilyen életmódhoz, ráadásul így is furcsa a szitu, de eszméletlenül jókat kefélünk, és folyton kívánom a punciját... Lassan 10 éve így élünk, IMÁDOM!!!

Előzmény: More Joy (18395)
More Joy Creative Commons License 2019.03.31 -1 2 18395

Ezt megkérdezheted. Jól sikerült. Úgy 3 órát voltak együtt, de nem keféltek végig. Beszélgettek is. Nem sajnálta belőle a cuccot a gyerek. Jól jöhetett neki a punci, már biztos ki volt éhezve. Felajánlotta neki aludjon ott, hogy tudjanak duplázni, triplázni az élvezetekből. Párom a váltás fehérnemű hiányára hivatkozva (reggeli tisztálkodás után mindenképpen csere) nem fogadta el az ajánlatot. Valójában nélkülem nem akart dönteni. Ebben megegyeztünk, ilyen fontos kérdésekben közösen döntünk. Én meg úgy vagyok vele, ha valamihez egy kicsit is nincs kedve, nem erőltetem a dolgot. De ha mutat némi hajlandóságot (főleg ha kezdeményezése van), én nem tartom vissza. Nem korlátozom semmiben, csinálja ami jólesik neki. Erre azt mondta, hogy benne lenne, mert nem rossz az ágyban. Mellesleg jófej. Jól el lehet vele dumálni, hülyéskedni is.

Ha nála alszik (először csak egyszer, aztán siker esetén biztosan többször is), hordoz magában kockázatot. A srác szingli, könnyen ajánlgat éjszakákat. A tőlzott összemelegedés veszélye benne van. Én ugyanakkor bízom az egyezségünkben, hogy ez csak a szexről fog szólni. Ott alvás még nem együttélés, csak több szex.

Én is tettem erre egy ajánlatot. Ha nála alszik, már jól összeszokott partnerek lesznek. Utána kefélhetnének előttem. Nálunk ez a begyakorlott menetrend. Idáig korábban csak passzív jelenlétemig jutottunk. Tudhatom, hogy neki ez nem akadály, a pasiját kell meggyőzni róla. Hát győzze meg és ő meg egyezzen bele, ha meg akarja tartani a puncit.

Előzmény: Törölt nick (18394)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.31 0 0 18394

Megkérdezhetem, hogyan sikerült a feleséged randija?

Előzmény: More Joy (18387)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.30 -1 0 18393

Örülök, hogy így látja. Így még jobban tetszik a jelleme. :-)

Szerencsés vagy vele. Hogy van neked.

Előzmény: More Joy (18387)
More Joy Creative Commons License 2019.03.30 0 0 18391

Jó reggelt. 

Előzmény: Törölt nick (18388)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!