Keresés

Részletes keresés

pisti.75 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 4155

Teljesen egyetértek Veled, nekünk Skifünk van de nem adnám a legjobb sátorért.

Előzmény: cshabee (4153)
cshabee Creative Commons License 2012.04.15 0 0 4154

Ha olcsón szeretnénk egy pár napot kempingben eltölteni, mi a kiskunlacháza után lévő préri horgásztóra megyünk.Lehet horgászni is és 3 gyermek két felnőtt sátras futó:2000ft/nap áramhasználattal együtt.Ugyan csak egy hűtőjük van, 1-1 női és férfi tusoló, de 8-10 sátorozónál még többel nem találkoztam.Viszont a legolcsobb kemping.

cshabee Creative Commons License 2012.04.15 0 0 4153

Tiszteletem mindenkinek.

 

Már napok óta olvasgatom a fórumot és nagyon tetszik, sok mindent lehet itt találni.

Én egy camptourist ct6-2w sátras utánfutóval szoktam nyaralni.Sokat gondolkodtunk a megvétele előtt, hogy sátor vagy ez legyen. Ez sokmindenben jobbnak bizonyult.

Nemfoglal helyet a csomagtartóban, sok mindent bele tudok pakolni, kényelmes szivacsmatracon alszok, kis konyha is van benne.Nagy és kényelmes.Mellékelek pár képet, látszik, hogy a fél lakás elvihető benne.Alig várom, hogy mehessünk, feleségemmel és 3 gyermekkel szoktuk használni.

 

ferke76 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 4152

Köszönöm !

 

Vettem is egyet.

 

Előzmény: vonalzoo (4123)
fd6667 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 4151
Előzmény: Törölt nick (4150)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.05 0 0 4150

nem is azzal céllal mentünk, hanem mert gyönyörű vidék. Ennek ellenére meglepő, de nem vészesen hideg nyáron a tenger, vagy inkább úgy mondanám, nincs nagy eltérés a levegő, és a víz hőmérséklete között, így az ember nem érzi akkora "sokknak", ha bemegy a vízbe.

 

eddig egyszer fogtunk ki igazán szép nyári napokat (összesen kettőt :)), amikor 24-25 fok volt, a víz pedig ugyanúgy 19 fok körül volt, mint hidegebb napokon. 

 

Viszont az is tény, hogy nem lehetett olyan szar az idő, hogy ne láttam volna valakit fürödni. Viharos szél, eső, tökmindegy. Mi ehhez képest el vagyunk kényeztetve.

Előzmény: fd6667 (4149)
fd6667 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 4149

Nekünk nem az a vidék való strandolásra. Ehhez oda születni kell.

Nagyon sok évvel ezelőtt voltam Gdansktól keletre egy tengerparti kempingben. Fenyőerdőben volt és így szélvédett. Sobieszowo Camping "Orle" Akkortájt eléggé szerény komfortú volt.

Előzmény: Törölt nick (4147)
fd6667 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 4148

Villanyt nem szoktam használni, így arról nincs adatom. Az utóbbi években a következő kempingekben jártam:

 

Boroszló / Wrocław - Camping Stadion (117) - Kat. ** - Kapazität 250 - offen 1.5. - 30.9.
51-612 Wroclaw, ul. Paderewskiego 35.

Kertvárosi részen, egy nagy park mellett. A terület a kissé lepukkant stadionhoz tartozik. A mellékhelységek tiszták, de a wc és mosdó közös helység és így kissé büdös. A sátorhelyek szép füvesek. A városközpont villamossal elérhető, a terület kapujánál van a villamosmegálló. Gyalogosan kb. egy órányi út.

 

Krakkó / Kraków - Camping Krakowianka (171) - Kat. * - Kapazität 330 - offen 1.1. - 31.12
30-427 Kraków, ul. Zywiecka Boczna 2, Tel. 012-2681417, Zimmer, Bar, Waschmaschine, Entsorgung chem. WC

A város déli részén, tehát Zakopane felől érkezve nem kell a városba behajtani. Gyalog kb 5 percnyire van a villamosvégállomás. A közelben vagy egy nagy bevásárlóközpont. Azonban a kemping csendes, nyugodt hely, tiszta, rendes mellékhelységekkel.

 

Újszandec / Nowy Sacz - Camping 87 - Kat. ** - Kapazität 180 - offen 1.5. - 30.9.
33-300 Nowy Sacz, ul. Nadbrzezna 40, Tel./Fax 018-4415012; Waschmaschine, Entsorgung chem. WC; im Osten Nowy Sacz am Ufer der Kamienica; 2 Km ins Zentrum

Több éve voltam ott. Összesen ketten voltunk. Nagy fák alatt kissé elhagyatott hely. A mellékhelységei rendesek voltak.

 

Lublin - Camping Graf Marina (65) Kat. ** - Kapazität 400 - offen 1.5. - 30.9.
20-518 Lublin, ul. Kreznicka 6, Tel. 081-7441070; Zimmer, Bar; im Süden Lublins am Westufer des Zemborzycki-Sees; vom Hauptbahnhof aus südwestwärts halten; nach der Brücke über die Bystrzyca links südwärts zum See abbiegen. Einfacher Platz mit neuem Sanitärgebäude

Szintén több éve voltunk ott. Ezt nem ajánlom. Már a személyzet is furcsálkodva kérdezte, hogy tényleg hozzájuk akarunk szállni? Lehet, hogy nem volt szerencsénk, épp egy nagy rendezvény volt, hangzavarral, szeméttel. Utána pedig ukk- mukk-fukk bezárták előlünk a vizesblokkot.

 

Poznan - Camping Malta (155) - Kat. **** - Kapazität 370/40 SP - offen 1.1. - 31.12.
61-036 Poznan, ul. Krancowa 98,  Tel. 061-876-6203, Fax -6283; Zimmer, Restaurant, Waschmaschine, Entsorgung chem. WC; im Osten Posens am Maltanskie-See an einem grossen Sportzentrum (Ruderregattaanlage, Skiflugschanze), 2,5 Km von der Altstadt entfernt, Strassenbahnverbindung für Stadtbesuche. Auf der Strasse nördlich der Altstadt (Stary Rynek) ostwärts über die Warta, über den Kreisel und nach 1,4 Km rechts abzweigen nach Malta.

Itt is régen voltunk. Ha most is olyan, akkor bátran ajánlható. Egy tó közelében levő szabadidőközpontban van, kb. fél órányi sétára a városközponttól. Ezen a helyen szoktak nemzetközi evezősversenyeket rendezni.

 

Szczecin-Dšbie - Camping Marina PTTK (25) - Kat. * - Kap. 200 - offen 1.1. - 31.12.
70-800 Szczecin, ul. Przestrzenna 23, Tel. 091-4601165; Zimmer, Bar, Entsorgung chem. WC; auf der Stettin gegenüberliegenden Seite der Oder am Südufer des Dabie-Male-Sees (nahe Flugplatz); auf der ul. Gdanska Richtung B10 (Stargard Szcz./Gdansk), nach der Brücke über den rechten Oderlauf (Odrawsch) links abbiegen

Egy tó partján levő igen szép kemping. Korrekt személyzet, kifogástalan mellékhelységek. A város távol van. Tehát minden csak autóval érhető el.

 

Nem találom most ezen a honlapon Pasym (Olsztyn közelében)

Igen kis városka közelében tóparton, egy kis félszigeten levő, tiszta, rendes kemping. Gyakorlatilag mindentől távol van. Így csendes nyugodt hely, de bárhova csak autóval lehet menni innen.

 

Végezetül egy honlap, amelynek alapján válogattam én is:

http://www.campingpolska.com/index.html

Előzmény: Manac :-) (4146)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.04 0 0 4147

nekem ugyan nincs kempingezési tapasztalatom Lo-ból, de a tengerpartról annyit: baromi kiszámíthatatlan az idő, így mi pl. bár terveztük, de egyszer sem sátraztunk.

 

Helen láttam egy kempinget, oda nem szívesen mennék, elég lepukkantnak tűnt. 

 

Gdanskban van egy hely, ahol már 2x is laktunk, gyakorlatilag egy nagy kert, benne talán hat mobil házzal (dom holenderski). 120 zl egy öttagú családnak, szerintem elég jó ár.

Előzmény: Manac :-) (4146)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.04 0 0 4146

Hú, látom benne vagy a Pl témában!

 

Kempinges tapasztalatról tudsz beszámolni?

 

Szinvonal, árak, biztonság, szokások, technikai dolgok (pl. áram) érdekelne.

 

Az utazás kiállításon felmarkoltam egy rakat prospektust, de még nem jutottam a végére.

A tengerig szívesen elmennék...

Előzmény: fd6667 (4144)
fd6667 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 4145
Előzmény: Manac :-) (4135)
fd6667 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 4144
Előzmény: Törölt nick (4141)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4143
Előzmény: vonalzoo (4142)
vonalzoo Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4142

Kár, hogy április 1.-i tréfa, nekem tetszene

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4141

az átlagnál biztosan, főleg azért, mert sajnos nagyon kevés magyar turista fordul meg itt, leszámítva a Krakkó-Wieliczka-Auschwitz háromszöget. Pedig volna mit nézni.

 

köszi az ajánlatot, lehet, hogy élni fogok vele, messze még a nyár.

Előzmény: Manac :-) (4140)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4140

Értem. Azért az átlag magyarnál többet jártok Lengyelországban gondolom ....

 

Esetleg nézd meg itt a szélfogót:

 

http://www.obelink.de/campingzubehoer/windschutze.html#1

 

 

Nem mondom biztosra, de talán még a szezon előtt fogunk páran rendelni az Obelinkből, ha valami érdekel, egyeztessünk, esetleg rendelhetünk közösen, értékarányosan szétdobva a szállítási költségeket.

 

 

Amiről korábban írtam, a facölöpös alacsony típus itthon is kapható jutányos áron itt:

 

http://angoldiszkont.hu/?tart=termek&id=730&lang=

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4139)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4139

nem itt lakom, felesegem szulei, rokonai elnek itt. amugy deli resz, Szilezia

Előzmény: Manac :-) (4138)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4138

Az Allegro-t ismerem, szoktam ott nézelődni (lakókocsi ). Néha nagyon be tud lassulni az az oldal.

 

Lengyelországban melyik régióban laksz?

Előzmény: Törölt nick (4136)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.02 0 0 4137

Az Allegrot ismerem, ott nézegettem a lakókocsikat is. Néha nagyon lassú tud lenni.

 

Helyileg merre vagy Lengyelországban?

Előzmény: Törölt nick (4136)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4136

ha talalok, belinkelem. egyelore az allegrot bongesztem. Ez a helyi teszvesz-vatera, azzal a kulonbseggel, hogy itt rengeteg uzlet hasznalja uj aruk ertekesitesere. Szinte tobb a vadonatuj aru, mint a hasznalt.

Előzmény: Manac :-) (4135)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4135

Egy ilyen lengyel kempingáruházba szívesen betévednék. Linkelj be online webáruházat is légy szíves, ha van olyan.

A lengyel kempingpalackok még mindíg menők itthon is.

 

Polak venger dva bratanki....

Előzmény: Törölt nick (4133)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4134

Bassszus!

 

Lengyelország? Tartósan? Tudsz lengyelül!

 

Nekem ez nagy szám, mert a kedvenceim a lengyel Niewiadow lakókocsik, lehet, hogy egyszer olyat szeretnék venni.

Ha így lesz, akkor azt Lengyelországból kéne importálni Magyarhonba lakókocsit; ui. hozzánk ezek a tipusok 1990 után már nem igazán érkeztek.

 

Egyszer szeretnék Lengyelországban kempingezni is, légyszíves ne tűnj el, mert lehet, hogy nyaggatnálak a lengyel viszonyokról is.

 

Üdv:

 

Manac

Előzmény: Törölt nick (4133)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4133

ez fura, azt hittem, leszurhato, es ezen felul meg ki is feszitheto a zsinorokkal.

 

Lengyelo-ban vagyok, azota nezegettem, itt sokkal nagyobb a valasztek, mint nalunk.

 

Az easycamp itt is draga, de van egy csomo mas, feleert, harmadaert, ugyhogy vmit biztosan talalok. A barkacsolas nalam nem opcio - nem tartom magam benanak, de csak akkor allok neki, ha muszaj :)

Előzmény: Manac :-) (4132)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4132

Szia!

 

Nekem anno 26 fontba fájt + némi postaköltségbe, 300F-os árfolyamon.

 

Pont azért vettem, amiért mondtad, ha nagyon zsúfolt lenne a kemping, vagy nem lenne sövény a placcok között, azzal el tudom szeperálni a rezidenciánkat.

Még hekkelnem kell, mert az oszlopai sima acélrudak, nem lecövekelősek, hanem meddzaggal kell őket kifeszíteni. Ebben a formában nem praktikusak és sok helyet vesznek el a további madzagok.

 

Az angoloknál van leverhető farudakkal is szélfogó, viszont azok alacsonabbak, 1,2m körüliek.

 

 

A kép nem az eníém, innen van:

 

http://www.ukcampsite.co.uk/chatter/display_topic_threads.asp?ForumID=3&TopicID=179827&PagePosition=1&ThreadPage=1&ReturnPage=Search&search=&searchIn=

 

Rengeteg jó ötletet léátni ezen az oldalon.

 

Ha sokallod a 12 ezer pénzt egy ilyen szélfogóra (egyet értek), akkor barkácsolhatsz is.

 Szokott lenni a lidiben erkélyre/kerítésre feszíthető szélfogó textil, de akár autós ponyvából is lehetne készíteni, töredék áron.

Előzmény: Törölt nick (4131)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4131

koszi, igen, van a katalogusukban.

 

Nem tudom, meger-e 10-12 ezer ft-ot, de arra gondoltam, zsufoltabb kempingekben esetleg jol johet, nem is elsosorban szelfogonak, hanem kicsit kijelolni a terulethatart, meg hogy ne lassanak a szankba.

Előzmény: Manac :-) (4129)
pstezso Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4130

Mindenesetre e-mailre nem válaszolnak. :(

Előzmény: pstezso (4127)
Manac :-) Creative Commons License 2012.04.01 0 0 4129
Itthon talán a Kempingvilág Falle katalógusában találsz hasonlókat. Guglival megtalálod őket, forgalmaznak Easyamp és Outwell cuccokat.
Nekem pont a belinkelt szélfogóm van csak kékben, az Outdoormegastore-ból van.
Előzmény: Törölt nick (4128)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 4128

sziasztok,

 

nem tudjátok, hogy itthon lehet-e (s ha igen, hol) kapni valami ilyesmit?

 

 

http://www.outdoormegastore.co.uk/easy-camp-windscreen.html

pstezso Creative Commons License 2012.03.29 0 0 4127

Van egy táblázat a lapon, ami szerint Ł32,25 a szállítási költség Magyarországra, függetlenül a csomag méretétől. Rendelés előtt rákérdezek. 

Előzmény: Manac :-) (4126)
Manac :-) Creative Commons License 2012.03.29 0 0 4126

Szia!

 

Nem találtam náluk, mennyiért szállítanak Magyarországra.

 

Én innen rendeltem:

 

http://www.outdoormegastore.co.uk/tents/tents-by-size/5-man-tents.html

 

Korrektek, de ajánlom leegyeztetni rendelés előtt, hogy a cuccod belefér-e egy csomagba....

Előzmény: pstezso (4125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!