Keresés

Részletes keresés

oldtimerrr Creative Commons License 2011.11.22 0 0 781

Totál rugalmas Budapesten a webshopja. Viszi a klumpákat, ha van igény rá ahova mondjuk. Fehér-fekete-fekete lyukacsos van most is 44-ben. Megnézni megfogni, kipróbálni érdemes, mert nagyon jó minőségűek! Utána, ha van méret már lehet színben és fazonban rendelni weben. Már mondtam Neki, hogy lépjen fel ide a fórumotokba, mert lenne szerintem érdeklődés rá.

Előzmény: Hepatithos (780)
Hepatithos Creative Commons License 2011.11.22 0 0 780

Sztem arra vonatkozott a kérdés, hogy van e valami fizikailag létező bolt, ahol lehet próbálni, vagy csak webshop. Én most köszi, a szükségesnél jobban állok klumpával, de azért örülök, hogy van ilyen, és nem méregdrága

Előzmény: oldtimerrr (778)
Hepatithos Creative Commons License 2011.11.22 0 0 779

Váratlanul megjött a facipő! :) Majd csinálok képet, de formailag éppen úgy néz ki, mint a tiéd, csak ez nem Berkemann, hanem számomra ismeretlen dán márka.
pros: El kell ismerni, lábon baromi jól néz ki. Ahogy a nadrág rálógm, nem is klumpa hatást kelt, inkább olyan, mint valami extrém csizma. 2x fél napig hordtam, de már három ismerős magasztalta, illetve tegnap bécsben egy ismeretlen feketebőrű fiatalembertől kaptam egy "cool boots!" megjegyzést.

cons: Azt azért nem mondanám, hogy baromi kényelmes, vagy hogy meleg...Hátul a saroknál egy kemény gumi betét van, nem tudom, ez mennyire szokásos, de lehet, hogy azt megpróbálom bőrre kicseréltetni. De már mindenképpen fun, köszi az ötletet, cloggersl70. Asszem most már nem állhatok meg a csizmáig...:)

Előzmény: cloggersl70 (771)
oldtimerrr Creative Commons License 2011.11.22 0 0 778

44-es van elérhető most. Amúgy 46-ig gyártják.

Előzmény: Hepatithos (777)
Hepatithos Creative Commons License 2011.11.21 0 0 777

Pl F1, F10, F3 -45 ben. Szint is mondjam? :)

Előzmény: oldtimerrr (776)
oldtimerrr Creative Commons License 2011.11.21 0 0 776

Melyiket? Milyen méretben?

Előzmény: cloggersl70 (775)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 775

Jók a képek csak kérdés hogy milyenek a klumpák Horhatóak-e? Hol lehet megpróbálni?

oldtimerrr Creative Commons License 2011.11.16 0 0 774
oldtimerrr Creative Commons License 2011.11.16 0 0 773

Ezt láttátok már: www.klumpamania.hu

Hepatithos Creative Commons License 2011.11.11 0 0 772

Az ebayről már levették, de ha megjön,feltétlenül teszek. (De az nem most lesz, mert Bécsbe küldettem, és oda már csak karácsony körül megyek)

Előzmény: cloggersl70 (771)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.11.10 0 0 771

Tegyélk fel fotót róla...

Hepatithos Creative Commons License 2011.11.08 0 0 770

Nem, olyan zárt fatalpú cipő, mint amit belinkeltél korábban, de nem Berkemann. 30 ajró volt postával együtt, de kisérletezni jó lesz!

Előzmény: cloggersl70 (769)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.11.07 0 0 769

Mi lesz a "Nyereményed"??? egy klumpa?

Hepatithos Creative Commons License 2011.11.07 0 0 768

Majd elválik, sikerül e megfejtenem a peckes járás titkát, mert útban van Dániából a "nyereményem"! :)

Előzmény: cloggersl70 (767)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 767

Nos, Első dolog az hogy járni a klumpában meg kall tanulni, mert véleményem szerint a klumpában való járás egy szép járást is ad. Ezért kell megtanulni járni. Nos a Berkemann valóban drága és itthon fréfi méretben sajnos nagyon kevés példány van. Egyébként pl monstanában a klumpa cipőben járok szinte minden nap. Biciklivel is de a gyerek sétáltatsnál is.

 

Nem a cipő drága vélemányem szerint hanem a postaköltség. Egyszer már egy-két kollégával össefogtunk és együtt rendeltünk meg klumpákat és akkor sikerült egy kis kedvezményt kiharcolcunk az ingyenes szállitás díj mellet.

Hepatithos Creative Commons License 2011.11.05 0 0 766

És az bug vagy ficsör, ha van benne gumi? Igényes daraboknak tűnnek, de ez jórészt női, a férfi fazonok elég bénák. Berkemannt is néztem de azok KIBASZOTT drágák, legalábbis Ausztriában, 75 eurónál kezdődik, magyarországon meg szinte semmi választék nincsen. A MOM-beli Horváth cipőnél láttam kitéve egy berkemann pultot, zömmel nagypapás/nagymamás gyógy darabok, talán egy normál, klasszikus klumpa, az is szerintem női volt. De most találtam valamit ebayen, meglátjuk ki lesz a szerencsés... na meg hogy tudok e benne járni! :)

Azt elfelejtettem kérdezni, hogy milyen évszakban hordod a zárt klumpát? Nyilván nem nyári darab, télre meg bélés nélkül kevés lehet, ezért úgy képzelem, az átmeneti időre lehet jó, ami nálunk gyakorlatilag nincs is - azaz épp most valamicskét van.

Előzmény: cloggersl70 (765)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 765

Hali,

 

Az általad mutatott oldalt nem ismerem de ez olyan fa talpu ami hajlékony. Van benne gumi. A berlini szerintem jobb de a Berkeman a csúcs véleményem szerint.

Hepatithos Creative Commons License 2011.11.04 0 0 764

Kerestem ilyen zárt facipőt ausztriában, de nem találtam. Viszont találtam ilyet, talán érdekelhet benneteket:
http://www.woody.co.at/startseite/
Speciel pont az a darab, amit én láttam, elég gáz volt, kicsit ilyen NDK csatos szandál fatalpon, de nem volt drága, kb 25 euró körül,  ezért rákerestem, mert nem ismertem a márkát A katalógusban vannak komoly darabok, sajnos elsősorban hölgyeknek

 

 

Előzmény: cloggersl70 (763)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.10.31 0 0 763

Hello,

 

Nos én öltönyt nem nagyon hordok. Klumpát annál inkább. Még ilyen vezér gazgató nem vagyok. Kezdjük a sarokkal. Ha jó a méret akkor semmi gond a sarokkal. Ma is ez volt rajtam de még olyan napokon is amikor a hömérséklet kicsit alacsonyabb volt akkor is. Volt olyan klumpa cipőm is aminek volt disz pántja a fejrésznél és azzal is nagyon jó volt lépni és járni. Egyébként ezt nagyon szeretem és kényelmes viselet. Néha a sarkam kijön belőle de erre figyelni kell.

Hepatithos Creative Commons License 2011.10.31 0 0 762

Haha, egyszer azt hiszem, a százhalombattai erőmű vezetőivel tárgyaltam, és az (öltönyös) főigazgató klumpában fogadott - nem te vagy az véletlenül? :)
Egyébként milyen viselet ez a zárt klumpa? Jellemzően mikor hordod - nem jár ki belőle a sarkad, vagy épp ellenkezőleg, nem kényelmetlen ez a tömör, kemény sarok?
Erősen gondolkodom egy ilyen beszerzésén.. 

Előzmény: Hepatithos (760)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 761

hello,

 

Nos ilyen fajta klumpám még nem volt de lehet hogy majd lesz.

 

Ha azt nézzük hogy milyen gyártmány meg a forint ára nem gáz mert ott 22ezer körüli ár van. De ha kintről rendelem meg akkor 120€ ami 300-al számolva már 36eft plusz szállitási költésg. Egy darab esetén ua mint mondjuk 3-5 esetén...

Hepatithos Creative Commons License 2011.10.25 0 0 760

Az enyém is efféle, csak hátul nem bőr, hanem a fa része van kicsit megemelve, vagy a talpa süllyesztve, lényeg hogy ettől nem esek ki belőle, nem ázik be, és még vezetni is marha jó. na, ilyen:
http://woodenshoes-woodenclogs.com/index.php?item=oase-clogs-closed-heel-001-brown&action=article&group_id=10000057&aid=856&lang=EN

Viszont ez a bokaklumpa nagyon hiper, gondolom egy vagyonba kerül!

Előzmény: cloggersl70 (759)
cloggersl70 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 759

Sziasztok,

 

Nos én nagyonsokhelyre klumpába szoktam menni. Néhány esetben még üzleti tárgyalásra is. No persze ha én vagyok a megrendelő.

 

Most már rosszabb az idő igy ezt a klumpámat hordom elsődlegesen:

http://berlin-clogs.de/popblack.htm

 

Szeretnék venni egy ilyet is de Magyarországra nem hoztak be belőle.

 

http://berkemann.hu/modell/index/id/2323

 

Ebből én a feketét néztem ki magamnak. Németországból megrendelve sem vészes az ára. Azt nem értem miért teszik ki hogy létezik ilyen ha nincs ilyen a boltokban, ezt magától a cégtől kérdeztem meg már.

 

Nálam könnyedén előfordul hogy napokig is csak klumpát hordok. Szeretem, kényelmes és praktikus is. Természetesen otthon is az van.

 

A feleségem nem nagyon kedveli de ez van. Egyébként én mondjuk fekete zoknival hordom.

Hepatithos Creative Commons License 2011.10.25 0 0 758

A kérdést sem értem, ki és hol járjon egy 45-ös klumpában, ha nem egy férfi, aki jóban akar maradni a szomszédaival? :)  Sztem a klumpa elsősorban utcára való,  én legalábbis ott hordom, , amióta egy hollandiában élő barátom meglepett egy különleges darabbal.  Nagyobb távokat azért nem vállalnék vele, de kutyasétáltatáshoz, boltba, garázsba leugrani,  nincs  alternatívája.  
Néha észreveszem, hogy megnéznek, de nem nagyon izgat, h ki mit gondol, és még nem vettem észre, hogy bárki rosszallaná. Viszont már volt, hogy megkérdezték, hol lőttem, nők férfiak, illetve egyszer egy nő megszólított, hogy a pasijának vett egy ilyesmi klumpát, de az nem hajlandó hordani, mert szerinte gáz.  A fehér zokni az már problémásabb, de az is csak akkor, ha nem vagy orvos. :) Sötét nadrággal a fehér zokni kicsit hülyén néz ki, amikor meg világos nadrágot hordunk akkor meg minek a zokni? Engem nem zavar, de fehér zoknival sztem ma már nem leszel népszerű. Sorry. 

Előzmény: andrasgyorgy (757)
andrasgyorgy Creative Commons License 2011.10.24 0 0 757

Sziasztok. Én csak most találtam rá erre a topikra. Én is azok közé tartozok, akik nagyon szeretik a klumpát. Otthon a lakásban mindig abban járok, fehér zoknival. Szerintetek egy férfi járhat az utcán is klumpában? Nagyon nagyon kedvelem és a fehér zoknikat is szeretem. Nagyon tetszik, amikor egy lányt klumpában és fehér zokniban látok. Üdv

synex Creative Commons License 2011.09.11 0 0 756

clog fetish Creative Commons License 2011.06.23 0 0 755

Sziasztok.Ha van akárnien rossz állapotú női fapapucs vagy klumpátok,amitől meg szeretnétek válni vagy feleslegessé vált,írjátok csak bátran a részleteket megbeszéljük.köszi és üdv mindenkinek

Cyberboy21 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 754

Hopsz valami miatt lemaradt a kép de most potólom remélem most sikerül felraknom :)

Cyberboy21 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 753

Sziasztok!

 

Tudtok olyan oldalt vagy üzletet valahol ahol effélé papucsokat lehet kapni mint amiket mutatok mindjárt a képeken? végső soron ezek is fapapucsok :)

cyandora Creative Commons License 2011.04.13 0 0 752

Ne vedd készpénznek amit mondok, NEKEM jobban tetszik, aminek van sarka, de ez csak az én ízlésem, és alapvetően ha a nő nőies, akkor a martens bakancs is szexy lesz rajta...:) Persze a Schollban is van lapos verzió, de ha neked tetszik a lapos fapapucs, akkor a B100 jó választás, persze a fő kérdés, hogy a barátnődnek tetszik e és szeretné e hordani...persze amilyen idő van, ezen még ráérsz gondolkodni..:)

Előzmény: hegyes81 (751)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!