Keresés

Részletes keresés

More Joy Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18439

Az óvatos közeledésed jó dolog. Lerohanással kevés esély lenne. Gondolom, hogy te is inkább óvszer nélkül. Abból nem szokott gond lenni. Ha nem kell használni, el van fogadva az ajánlat. 

Hát még a pasija mennyire várja a holnap éjszakát. Elhalmozza üzenetekkel rendesen. Gif-ekkel és képekkel is illusztrálja, miket fog vele csinálni. Van közte misszionárius, hátulról és beleélvezős is. Telefonon is felhívja. Én arra leszek kíváncsi, mikor szabadul el onnan.

Előzmény: Törölt nick (18429)
More Joy Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18438

Engem is fel tud húzni rendesen. Persze jó ha igényes, imádom az illatát... már attól begerjedek sokszor. Magára ügyel, rendben, de a túlzásokból könnyen alakul ki vita. Mint például észreveszi, hogy az ujjam hozzáér a szemeteszsák széléhez, miközben kidobtam a hulladékot. Erre azonnal mossak kezet, különben nem nyúlhatok hozzá. Tényleg nem, elmenekült előlem... és a kukás kezem elől. Ugyan már! Otthoni szemeteszsák szélén mi veszélyes lehet? Gyakran a kézmosásomat is kritizálja. Nem alapos. Jobban kenjem szét a szappant, mielőtt lemosom. És hasonlók. Bezzeg amikor rájön a cumizhatnék, azonnal kicsomagolja a farkamat és munkához lát, még autóvezetés közben is. Múltkor ezalatt még egy autó is elhaladt a melettünk lévő sávban. Belváros sötétben, közvilágítással. Akkor nem számít, van-e baci a farkamon. Szerencsére.

Szoktam viccelődni is ezzel. Vécéről kijőve megkergetem. Hadd simogassam meg a punciját. A hideg rázza, mialatt menekül. Jó móka.

Előzmény: Balu1414 (18430)
More Joy Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18437

Ha már a normál tisztálkodás ellenére a nemi szervnek (kellemetlen) szaga van, az durva lehet. Nem tudom, szerencsére nem tapasztaltam, csak a szokásos nemi illatot, parfüm, tisztálkodószerekét és csillogó, áttetsző puncinedvvel. 

Előzmény: jwkllr (18431)


More Joy Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18436

Ez szuper! Jobban nem is véződhetett volna az a konferencia. Nagyon érzéki lehetett. Nem dugás, hanem szeretkezés. És hova élvezett kétszer a srác? Ezek után kár lenne abbahagyniuk. Kötelező a folytatás. Én legalább is szorgalmaznám. 

Előzmény: doitsweet (18435)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.04 0 2 18435

Hát valóban nem csak pezsgőt ízlelgettek. Ráadásul a pezsgőtől jobban ellazul , mint más italoktól. :) 

A  párom elmondása alapján ezek történtek.

Az iszogatás után az ágyban folytatódott a közös programjuk. Egymás heves vetkőztetése és az erogénzónák csókolgatása után feltváltva kölcsönös orális kényeztetésbe kezdtek.

Misszionárius pózban hatolt bele elöször, majd váltottak pózt többször és kétszer is volt happyend mindkettőjüknek.

Végül közös tusolással zárták az estét... Tetszett a kollégának az esti progam és a páromnak is , lehet lesz folytatása máskor.

Előzmény: More Joy (18424)
More Joy Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18434

Szia. Nem veszem kötekedésnek. A kérdés jogos és sokunkat foglalkoztatja amikor új intim kapcsolatot létesítünk. Hiszen nem akarunk törzsvendégek lenni a nemibeteg gondozóban és gyógyszert sem akarunk szedni életünk végéig. Nálunk/nála a védekezés nélküli szexhez megfelelő ismeretségi szint több hónapos vagy éves. Vagy szingli az illető és tudjuk, hogy nem lyukról lyukra jár vagy párkapcsolatban él és hosszú ideje csak egy partnere van. Én feleségem sem cserélgeti sűrűn a szeretőit. Netről még nem jött össze senkivel. És minimális rizikó régebbi kapcsolatunkban is jelen van a bizalom, mint biztonsági rés formájában. Bízunk párunkban, hogy titokban nem csal meg natúrban egy nemibeteggel.

Előzmény: waxgirl (18427)
jwkllr Creative Commons License 2019.04.04 0 1 18433

Mindenben igazad van!

Előzmény: waxgirl (18432)
waxgirl Creative Commons License 2019.04.04 0 5 18432

Az esetek kis százalékában csak. A HIVnek pl nincs szaga. Azért kérdeztem, mert a fertözések nem válogatnak, és valamelyiknél van külső tünet, de valamelyiknél nincs. Én pont olyan bizalomgerjesztöen néztem ki, mikor volt valami fertözésem, mint amikor nem. :)

 

De persze lehet erre gerjedni, a férfiaknál még jobban is értem, h miért (ott is hülyeség sztem, de értem a mozgatórugót), de nőként van összehasonlitási alapom, ott inkább lelki a különbség, punciban ugyanaz a feeling (meg.én mondjuk szeretem felrakni, megvan a profán erotikája, leharapni a tasak sarkát, a  pasi szemébe nézve felhuzni a farkára). Én mondjuk biztos kirugnám.a pasimat, ha a saját nagyobb élvezetéért azt kockáztatná, h a hitvesi ágyunkba behurcol valami betegséget.

Előzmény: jwkllr (18431)
jwkllr Creative Commons License 2019.04.04 -3 0 18431

farok/punci szag árulkodó

Előzmény: waxgirl (18427)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18430

Igen nagyon izgató!

Szeretem az ilyen nőket nagyon, róla pedig amiket irtál minden passzol. A keztörlések, hajhoz nyúlás pedig sztem nem gond, inkább ilyen legyen,mint igénytelen.

Ahogy irtad is ha mast adsz a kezébe azt szó és védekezés, ,,tisztálkodás'' nélkül megmarkolja 😍😍

Előzmény: More Joy (18425)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18429

Nem szokásom intim képekkel házalni. Túl jellemtelen lenne és az ismertségen sem segít. Ilyen helyzetben ti diktáljátok a tempót. Ha majd kértek képet rólam (akár a farkamról is), akkor mutatok. Remélem lesz is rá alkalom majd. Addig nem erőltetek, siettetek semmit. Feleségednek is meg van a maga elfoglaltsága. Tényleg nagyon izgatóan csinálja. Ilyen belevaló nővel én sem használnék gumit.

Kíváncsian várom a péntek éjjel történéseit.

Előzmény: More Joy (18426)
boa1777 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 18428
Adom.. :DD
Előzmény: waxgirl (18427)
waxgirl Creative Commons License 2019.04.03 0 3 18427

Nem kötözködésképpen, de mi nálatok a kellő ismeretség? Mármint kértek a sráctól hiv- és egyéb tesztet? Vagy honnan tudja a nejed, h nincs valami betegsége és gumi nélkül bevállalhatja?

 

Azért kérdezem, mert ha egy srác hajlandó vele gumi nélkül dugni, akkor nyilván mással is úgy csinálta, azaz a csávó nagyon könnyen elkaphatott már valamit, ha sose védekezik.  

Előzmény: More Joy (18426)
More Joy Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18426

Akkor jobb helyen jársz. Itt tényleg félrelépő feleségeket találsz. Kötöttségek nélküli szex... ha összejön (valakivel). Pozitívum, hogy nem rögtön a farkadról készült képekkel nyomulsz, hogy ehhez mit szólna az asszony? Magkaphatja! Persze későbbiekben sor kerülhet majd ilyenre, de csak privátban és kérésre illik. 

A gumi témáról már beszéltünk. Nagyon nem kedveli és nem is használ. Soha. Ezért nem is fekszik le idegennel. Rizikós is lenne, ha gyorsszex közelébe keveredne egy alig vagy nem ismerttel. Gumi hiánya miatt már nem állna le felizgulva. Inkább nem kell olyan helyzet. Idáig még nem fordult elő, hogy a kellő ismeret előtt szexelt volna valakivel, felrúgva ezt a szokását.

Előzmény: Törölt nick (18419)
More Joy Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18425

Ennyire tetszik? Pedig átlagosan kezdtem róla és a cselekedeteiről írni. Aztán az elmerülő téma és a kérdések hatására egyre több infot osztottam meg róla. Lényegében ugyanazt produkálja félrelépő feleségként, mint itt az ugyanilyen cipőben járó fórumtársaké, hasonló körülmények között. Én szememben annyiban különbözik a korábbi partnereimtől, hogy jóval barátságosabb és ismerkedőbb. Szokott levelezni az exeivel. Sokszor előfordul, ha magára hagyom középületben/területen és amíg vár rám, vidám beszélgetésbe elegyedik valakivel. Persze jólképű pasival. Nem azért, mert viszket neki és le akarna vele feküdni, hanem egyszerűen csak ismerkedik, barátkozik. 

Másik szokatlan viselkedése a túlzott higiénia és tisztaság. Kézfertőtlenítő mindig van nála. Tescos bevásárlás után is azonnal tenyér spriccelés. Hiszen megfogta sok ember után a kocsi fogantyúját. Szerencsére, ha fasz kerül a kezébe vagy a szájába, nem tököl ilyenekkel. Felmenne a vérnyomásom, ha ilyenek gátolnák a spontán szexet. Ruhájára ondót spriccelni eleve tiltott dolog. Puncifogdosás után már kézzel nem nyúlhatok a hajához...

Egy szó, mint száz... valóban izgalmas az élet vele. Semmiképpen sem unalmas. Én így szeretem. A szeretője pedig csak szex terén értékel(het)i. Az a kapcsolat csak arról szól.

Előzmény: Balu1414 (18420)
More Joy Creative Commons License 2019.04.03 0 0 18424

Ó, ezek nagyon átlátszó módszerek. Biztos nem csak a pezsgőt kortyolgatták el közösem, hanem egymást is megkóstolták. Azóta kiderültek már részletek is?

Előzmény: doitsweet (18421)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.03 0 0 18423

Úgy látszik, hasonlóan vélekedünk a Hölgyeményről. Én gondolataimat (fantáziámat) is így megindította, pedig én sem találkoztam még vele.

Előzmény: Balu1414 (18420)
danielo333 Creative Commons License 2019.04.03 0 0 18422

fantasztikus feleséged van.

Előzmény: doitsweet (18421)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18421

Végül is az idősebb kollégának sikerült a "randi" a párommal. Egyenlőre csak annyit írt, hogy 23 óra után kopogtak az ajtaján és kinyitotta és a kolléga  egy pezsgővel a kezében belépett. :)

Előzmény: More Joy (18417)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18420

hello! Végig olvastam az összes hozzászolásodat.

Hmm a feleséged 😍 Nagyon rég izgultam fel igy ahogyan most, kép nélkül vagy anélkül hogy tudnám kiröl van szó, ugy pedig  soha. Izgalmas lehet melette az élet. Hát még a szeretöjének lenni

.

Puszilom ha lehet :)

Előzmény: More Joy (18348)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.03 -1 0 18419

Az nagyon jó lenne, ha írna. Megköszönném. Eltaláltátok. Régi kapcsolatom szűnt meg nagyon hirtelen. Megviselt és még nem tudom/akarom magam lekötni hosszabb távra. Inkább kalandot kezdtem keresni, új dolgokkal. A meleg dolgok mégsem nekem valók és az itteni társkeresőkön is csak fiúk hirdetnek. Ebben a topikban láttam stabil kapcsolatú nőket, ellenőrzött és megválogatott félrelépésekkel. Ez tetszik.

Gondolhatod, mit jelent a valami más is. Ez a dolog a szexről szól. Persze kezdetben csak beszélgetnék a pároddal, de nem bánnám, ha több is lenne belőle. Feltételesen, mert igazad van. Lehet személyesen nem is tetszenénk egymásnak.

A feleséged tényleg nem használ gumit a szeretőivel? Soha? Még az elején sem?

 

Előzmény: More Joy (18418)
More Joy Creative Commons License 2019.04.02 -1 0 18418

Nem, tényleg nem utasított el. Ő is olyan, mint sokan. Felkelti a figyelmét, ha megtudja tetszik valakinek. Szerinte jó nagyot csalódhattál, ami kiválthatta belőled ezt szimpátiát látatlanban. Kezdesz keresni meleg kalandot, feladva foglalt feleségek után nézel. Nagyon nem akarod magad lekötni. Igaz? 

Most elfoglalt, de szerintem lassan alább hagy ez a kezdeti hév az új barátjával. Csak még vannak kipróbálandó dolgok. Most nem tud kétfelé (vagy három) szakadni, majd ha lesz ideje másra is hangolódni, rád fog írni. De ne vedd garanciának, hogy bármi komoly is lehet belőletek. Még mindig a nullán vagytok.

Nálad mit jelent az ismerkedésen túl valami más? Először még csak beszlgetni akartál vele.

 

Igen, tegnap már megmondta neki, hogy nála alszik. Gyerek rögtön aznapra akarta. Nem, hétvégi napra gondoltunk. Nem kell korán kelni és ébredés után is foglalkozhatnak még egymással. Nem állapodtunk meg időkorlátban. Ráér eljönni ha reggel már kiélvezték egymást. Péntek éjjel lett lebeszélve.

Előzmény: Törölt nick (18414)
More Joy Creative Commons License 2019.04.02 -1 1 18417

Ha már haladók vagytok a témában, akkor szinte borítékolhatod, hogy mindnyájatoknak kellemes lesz az a konferencia. Szóval a csinos párodnak nem az első esete, így könnyűszerrel ismétel(het). A kedvező eseményt itt illik megosztani...

Előzmény: doitsweet (18416)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.02 0 0 18416

Csinosnak mondható! :) És bejönnek neki is azok a kollégák. Itt már csak a hangulaton és a diszkréción múlik minden. (Elfogja mondani, ha volt valami, mert eddig is elmondta amikor volt mással.)

Előzmény: More Joy (18409)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.02 -1 0 18414

Komolyan elmondtad neki? Mit felelt rá? Gondolom nem volt elutasító, akkor nem így közölnéd. Hogy merre? Ez a kérdés már engem is foglalkoztatott. Rajtam nem múlik a dolog. Ha ti úgy döntötök, hogy megismerhetem őt (és valami más is), akkor reményeimnek megfelelően haladó irányt veszünk fel. Amúgy 41/178/80 vagyok.

Lefixáltátok már az ott alvását a barátjánál?

Előzmény: More Joy (18413)
More Joy Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18413

Mondasz valamit, az is egy kedvelési mód. Ugye tudod, hogy onnan mindkét irányba vezet út. Mit gondolsz, te merre fogsz tartani?

Amúgy ezt a szövegedet így ahogy van, mondtam el a páromnak. Hogy van egy kitartó, ismeretlen hódolója.

Előzmény: Törölt nick (18406)
More Joy Creative Commons License 2019.04.01 0 1 18412

Úgy értve: lehet ésszel is csinálni és eszetlenül is. Egyik úton jól érezzük magunkat és kiéljük/élvezzük vágyainkat, a másikon pedig szétcseszünk körülöttünk mindent és mindenkit, melynek keserű következménye a magány...

Előzmény: Törölt nick (18407)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18410

Te se fogsz tudni róla ha ,csak el nem meséli a feleséged!

Előzmény: doitsweet (18408)
More Joy Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18409

Ha csinos a párod, a jelöltek biztos jól éreznék magukat vele. Fordítva is így van? Párodnak bejön valamelyik?

Előzmény: doitsweet (18408)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.01 0 0 18408

Párom elutazik konferenciára, ott alvós. Kettő  férfi is van aki szintén ott lesz majd, és róluk biztosan tudjuk szívesen töltenék vele az éjszakát (egymásról nem tudnak). :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!