Keresés

Részletes keresés

Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.17 0 4 11748

XXXIV.

Amikor azzal az érzéssel szembesültem, hogy Lacit elvesztettem, de már Erik is kezd távolodni tőlem, az nagyon zavaróvá vált számomra. A sors megint mellém állt. Az egyik szerdai nap a suli fiú kosárcsapatának edzésén ’baleset’ történt. Egy rossz talajra érkezés során Farkas a földön maradt. Nem éppen természetesen állt a bokája. Már akkor nyilván való volt, hogy sajnálatos módon bizony eltört a lába! Aznap Gergő családi okok miatt már reggel hazament. A másik szobatársunk, vagyis Krisz pedig egész héten nem volt suliba, mert beteg volt. Szóval ezen a napon este, amikor láttam, hogy Lacinak mennyire hiányzik Farkas, úgy gondoltam, hogy mindent egy lapra feltéve megkörnyékezem. Ahogy bement a zuhanyzóba én is utána mentem. Beálltam a mellette levő zuhany alá, majd egyszer csak átnyúltam és megfogtam a seggét. Éreztem, ahogy megrezzen. Rám nézett, de nem szólt semmit. Eltelt 2-3 perc és felajánlottam neki, hogy megmosom a hátát. Ezt megengedte. De, ahogy hozzáértem ahhoz a puha, már-már gyermeki bőréhez, egyszerűen nem tudtam tovább ellenállni neki. Szembefordítottam magammal és megcsókoltam. Ezt ő nemcsak, hogy engedte, hanem viszonozta is. A helyzet pikánssága ellenére is olyan szintű felszabadultságot, és ezzel együtt megkönnyebbülést éreztem, hogy azt én magam sem értettem. Azt éreztem, hogy Laci csak az enyém és nem lehet már másé. Nem érdekel, hogy Erikkel és Farkassal mi lesz, nekem csakis Laci kell. Még ott a zuhany alatt orálisan kielégítettem. Az aktus ezen része alatt a számban érezhettem annak az isteni (méz édes, de mégis enyhén sós; nem túl forró, de azért a langyosnál melegebb) nedűjének az ízét. Aztán kimentünk a zuhanyozóból, majd az ágyban újra egymáséi lettünk. Végül az anál alatt kétszer élvezett belém, majd a végén kinyalt. Mindennek a lezárása először egy hosszú csók, majd egy összebújás volt. Reggel arra a gyönyörű dologra volt módom ébredni, hogy Laci éppen a faszomat kényezteti a szájával. Ez gyönyörű ébredés volt. Akkor végleg eldöntöttem, hogy az a nagyon jó képű fiú kell nekem. Nem ereszthetem őt el. Sokkal erősebb érzéseim voltak iránta, mint Erik iránt bármikor is voltak. Sőt! Benji iránt sem éreztem ilyen erősen ezt a dolgot. Világosan tudtam, hogy szerelmes vagyok Laciba. És ezt elmondtam neki is. Tudtam, hogy mi lesz a válasza. Be is következett. Bevallotta, hogy ő már akkor szerelmes volt belém, amikor először kikezdett velem. És csak féltékennyé akart tenni engem Farkassal, akinek szerinte ugyanezért kellett ő. Ennek a dolognak a második felét először nem értettem. Majd kifejtette, hogy Farkas csak azért kezdett ki ővele, hogy féltékennyé tegye mindenki előtt Ronaldot. Mint akkor kiderült számomra, hogy ez Farkasnak sikerült is, hisz a sérülését megelőző délután Ronalddal randizott. Persze nem (teljesen) hivatalosan!

 

A folytatást ma vagy holnap küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11745)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.17 0 1 11747

Ezt megelőző hozzászólásért elnézést.

Elnéztem valamit!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11746)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.17 0 0 11746

Az előző rész persze a XXXIV. rész volt.

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11745)


Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.16 0 4 11745

XXXIII.

1. fejezet

Elérkezett február első hétfője (azt hiszem talán 5-e). A hatágyas szobába egy újabb szobatársat kaptunk, mégpedig Farkast. Ő róla annyit érdemes tudni, hogy addig is kollégista volt, csak egy másik, négyágyas szobába, ahol Ronalddal, Kornéllal és Csanáddal volt együtt. Az utóbbi kettőnek a szülei január 31-vel visszamondta a helyfoglalást, méghozzá családi- és pénzügyi okok miatt. Ronald és Farkas viszont nem maradhatott így egy szobában, mert folyamatos balhé volt kettejük között. Ezzel kapcsolatban két ellentmondásos pletyka volt a suliba. Az egyik az volt, hogy Farkas kikezdett Viktóriával (Ronald csaja volt), a másik pedig az volt, hogy Ronald és Farkas között intim kapcsolat van, amit Viki jelenléte miatt Ronald nem akar felvállalni és ezt nehezményezi Farkas. Az érintetteket hiába faggattuk, sosem mondtak semmit. Pont ezért inkább homo kapcsolatról szóló pletyka vált erősebbé. Az, hogy Farkas lesz az új szobatársunk, az már karácsony előtt tudtuk. Engem ért egy nagyobb meglepetés, amikor Kriszt és Petit láttam azon a hétfő reggelen a kollégium előtt csókolózni. A szobatársamról nem volt titok ugyanis, hogy barátnője van, akivel több, mint 2 éve együtt vannak.

 

2. fejezet

Eltelt jó egy hónap, amikor elkezdett Farkas rámozdulni Lacira. Ez nem csak nekem tűnt fel, hanem Krisznek és Gergőnek is. (Gergő volt ugyebár a harmadik ’régi’ szobatárs) Ekkor végleg összeállt az a kép, ami nekem már bizonyos előjelek miatt már sejtettem, hogy ez így lesz! Még pedig azért, mert megpróbálta magát kéretni Laci előtt. De, amikor kikezdett vele nyíltan, akkor kicsit mintha féltékeny lettem. Azt nem értettem, hogy miért is vagyok féltékeny, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy ha már Ronalddal nem ért célt, akkor lecsap Lacira. Emiatt az érzés miatt szégyelltem is magam, hisz nekem ott van Erik, akit szeretek. De felmerült az a kérdés bennem, hogy akkor tényleg miért is vagyok Lacira és Farkasra féltékeny. De mindegy. Eltelt a hét és Eriket végre újra a karjaimban tudhattam. De ennek sem tudtam igazán örülni. Végig volt bennem egy hiányérzet. Aztán vasárnap este, amikor visszaértünk Erikkel a kollégiumba, akkor megint szembesültem vele, hogy Farkas közeledést mutat Laci iránt, aki ezt nem utasítja el. És ez egyre jobban fájt. De bekellett, hogy lássam, hogy Laci viszonzása annak lehet köszönhető, hogy én visszautasítottam a fiút. A következő hetekben, hónapokban ez így folytatódott. Az érzéseim még zavarosabbak voltak, mint akkor, amikor Peti és Erik között őrlődtem. Egy nagy különbség kialakult a két helyzet között. Peti esetében az volt a kettősség, hogy a fiú velem szemben megkövetelte a titoktartást, aztán meg nyíltan ölelkezett, csókolózott egy másik fiúval. Ezzel szemben Laci felvállalta magát az előző tanév legelején. Az viszont tény, hogy ezt Farkas csak kb. 2 hónappal azután tette meg, hogy átkerült a mi szobánkba.

 

Összefoglalva: Nekem egyfelől ott volt Erik, de másfelől féltékeny voltam, hogy Farkas láthatóan lecsapott Lacira.

 

A folytatást (sőt reményeim szerint - folytatásokat) a hét folyamán küldöm! Várhatóan legkésőbb e hét csütörtökig bezárólag!

 

utóirat: Krisztofer becézéseként is használjuk a Krisz-t.

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11744)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.14 0 3 11744

XXXII.

A pénteki napom megint nem volt egyszerű! Több tárgyból is röpdoga volt, mellette még tesim is volt. Nagyon kifáradtam nap végére. Amikor felértem a kolesz szobába, akkor eldobtam magam az ágyon. Észre sem vettem, hogy Laci már ott van. A fiú viszont úgy gondolta, hogy könnyít a fáradt testemen és elkezdett masszírozni! Nagyon jól is esett. Aztán este fürdés után, amikor már lefeküdtünk, akkor így szóltam: De hiányzik, hogy valaki magához öleljen végre! Bár Erik vagy Te itt lennétek közvetlen mellettem! Úgy érzem, hogy mindketten olyan biztonságot adtok nekem, aki senki más! Ebben a pillanatban Laci mellém feküdt és azzal a finom és puha testével újra hozzám simult. A kezeivel magához ölelt. Nagyon furcsa volt az egész helyzet. Másnap és harmadnap pedig végig Erikkel voltam. Nagyon jó volt Erikkel. Minden szépet megkaptam tőle, amit csak lehetett. Ennek ellenére is sokszor jutott eszembe Laci! És elkezdtem azzal szembesülni, hogy merevedésem lesz, ha rágondolok. Ez nagyon zavart. Amikor vasárnap este Erikkel megint szexuálisan közösültünk, akkor a szex alatt többször (teljesen feleslegesen) befeszültem, ami annak volt egyébként köszönhető, hogy eszembe jutott a Lacival töltött csütörtök éjszaka és az is, ahogy péntek este hozzám simult. Ez nagyon zavart! Nehezebben is tudtam magam átengedni emiatt Eriknek! De ő nagyon türelmes volt. Meg is lett a jutalma, hisz átadtam magam a vágyaimnak és ezáltal neki is! Nagyon jól esett, hogy annyira óvatos, figyelmes és bátorító volt velem Erik, hogy kicsit szégyelltem, hogy mire vagy inkább kire gondoltam többször az aktusunk alatt. Valahol nagyon vártam már, hogy láthassam Lacit, de valahol meg meghosszabbítottam volna a hétvégét legalább 1 héttel, hogy együtt lehessek Erikkel. Az is igaz viszont, hogy a párommal teljesen más volt minden, mint a(z új) szobatársammal. Eljött a hétfő reggel. Ő már nem volt bent a koleszba, amikor beértem. Meglepetésemre a másik két szobatársunk sem. Gergőt és Krisztofert a suliba sem láttam, de Lacit igen! Ahogyan persze Eriket is. Akár melyiket láttam meg, mindig hevesebben vert a szívem. Ha bármelyik hozzám szólt, válaszolni sem tudtam. Lefagytam! Erik nem is tudta mire vélni ezt! Amit megértettem a részéről! A nap végén derült ki, hogy a megelőző hétvégi sportversenyen résztvevők egy nap iskola által igazolt napot kaptak! Az nap estére sem jött vissza egyik srác sem! Laci megint nem hagyott unatkozni. Amikor úgy 7 körül elmentem zuhanyozni, akkor jött utánam. Még a víz langyosságát állítottam befele, amikor a fiú átölelt, majd elkezdte csókolgatni a nyakamat. Amint megfordultam szájon csókolt. Istenien csókolt. Nem is nagyon tudtam neki ellenállni. Visszacsókoltam! Még ott a víz alatt kielégített. Aztán visszatérve a szobába én is kielégítettem őt. Aztán meg is baszott. Remek volt, ahogy óvatoskodott velem közben. A menet gyors volt, majd hozzám bújt és aludtunk!

 

A folytatást (sőt reményeim szerint - folytatásokat) a hét folyamán küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11743)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.13 -1 5 11743

Az elmúlt két napon egyéb elfoglaltságaim okán nem történt meg a tervezett beküldés!

 

XXXI.

Innentől megint jönnek a koleszos folyamatok! Sajnos nagy meglepetésre nem Erik lett a szobatársam. És ráadásul nem is 1, hanem 3 új szobatársat kaptam. Az egyik Laci volt. Január második felében jártunk. Éppen csak megkaptuk a félévi bizit. Részben betegség, részben pedig területi diákolimpián való részvétel miatt csütörtöktől kettesbe maradtunk a sráccal. Laci 19 éves, enyhén borostás arcú 180-185/90-95 kg-os srác volt. Nem mondom, hogy nem volt helyes fiú, de valahogy én érthetően nem érdeklődtem, mert úgy voltam vele, hogy nekem ott van Erik és rá sem nézhetek úgy egy másik fiúra, mint fiú. Ez a csütörtöki nap sem telt volna el másként, de Laci tett azért, hogy ez ne legyen úgy. Ezen a napon a szokásosnál valamivel több házit kaptam, így elég sokáig tanultam. Már igencsak fájt a hátam valamint a derekam. Laci elkezdett ülő helyzetembe masszírozni. Az erősnek mondható kézfogásával ellentétben olyan kecses, puha fogással tud masszírozni, ahogy ő ezt elkezdte. Mintegy 1 óra után annyit kérdeztem tőle, hogy Miután lezuhanyozok, folytatnád a masszírozásomat?, mire ő ennyit mondott: Persze! Nem is kérdés, hogy szívesen folytatom!... Ekkor elmentem fürdeni. Egy 20 perc után egy szál törölközőbe mentem vissza, majd teljesen meztelenül hasra feküdtem az ágyon. Aztán így szóltam: Ne csak a hátamat, hanem a derekamat, sőt a lábamat is megmasszíroznád, ha megkérhetlek? Erre ő így szólt: Természetesen! És neki állt először a talpamat, a lábujjaimat, a lábszáramat, a combomat, majd végül a derekamat és a hátamat masszírozni. Én beismerem, hogy olyan jól csinálta, hogy elaludtam közben. Arra ébredtem fel, hogy a leheletét valamint a borostáinak a szúrását éreztem a hátamon! Elkezdett ugyanis csókolgatni.  De, ahogy észrevette, hogy megébredtem, abba hagyta! Aztán megfordultam és megint megkértem, hogy masszírozzon meg, de most csak a lábamat. Ezzel elkezdte masszírozni a combomat. Egyre közelebb ért a péniszemhez. Aztán elkezdte a mellkakasomat csókolgatni, miközben a kezével a farkamat ’masszírozta’. Minden akaratom ellenére a faszom elkezdett merevedni. Laci pedig egyre lejjebb haladva a csókjaival, eljutott addig a szervemig is. Először óvatosan bekapta és elkezdte a nyelvével kényeztetni a heréimet. Aztán néhány ’milliméterrel’ feljebb, már a farkamat kapta be. Eleinte óvatosan, majd egyre hevesebben és mélytorkozva szopott. Engem korábban három fiú szopott ugyebár le, de ebbe az egy fiúba benne volt mindháromnak az ereje és vehemenciája. Annyira élveztem a dolgot, hogy végül ’megkínáltam’ őt egy kis spermával. Ő meg nyelte azt, ahogy ’kacsa a nokedlit’ szokta. De közben a kényeztetésemet sem hagyta abba. Nagyon hosszas, mint egy 3,5 órás szopást hajtott végre. Ez alatt még egyszer szájba élveztem. Utána megcsókoltuk egymást, majd odabújt hozzám és aludtunk egy jót!

 

Ez az egész szituáció nagyon meglepett engem. És főleg az, hogy az orál után csak egy nagyon kicsit éreztem bűntudatot Erik miatt! Nem annyira, amennyire kellett volna!

 

A terveim szerint a következő 6 napban 3-5 történetet szeretnék beküldeni! Ennek megvalósulása sajnos ugyanúgy nem garantált, mint a tegnapelőtti vagy épp a tegnapi tervem (és ígéretem) beteljesítése. Ráadásul szombaton max. 10% esély van rá, hogy lesz időm történetet beküldeni!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11738)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 0 4 11742

Neked is "gratulálok"...

Előzmény: jóapa (11740)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.12 -2 3 11741

Kamuszagot érzek... Nem kicsit.

Imádom ezt a költői túlzást, amivel a kamusok elárulják magukat: "jól seggbe baszott a 22 centis faszával"

Majdnem olyan, mint ha bármely szexoldalon olvasgatok sztorikat és ezt írja egy srác:

Elővettem a huszon párcentis faszomat és a csaj vagy pasi egyből rábukott, azonnal mélytorokra vette majd utána seggbekúrtam.

Szerintem a fele se igaz a sztoridnak. :)

Előzmény: Miki20040505 (11739)
jóapa Creative Commons License 2017.10.12 -13 0 11740

Az egyik haver travit rugdosott meg egyszer. Felmentünk egy buzi chatre szórakozni, még régen ilyen mobil gay chatre, a travi meg írta, hogy ott van a mammutnál ha extrémet akarunk talizzunk vele. Pont ott laktukn a közelbe, kimentünk, agyba főbe verte a haver:) alig birt elszaladni a mocskos.

Előzmény: zoligyerekkora (11733)
Miki20040505 Creative Commons License 2017.10.11 -7 3 11739

Sziasztok!

Történetem nem kollégiumos de.valódi és tegnap történt.

Elmentem az uszodába úszni. Átöltöztem és bementem az úszómedencébe. Egy olyan pályára mentem ahol egy 30 éves pasi volt.

Úsztunk nem történt semmi. Majd egymás mellett mentünk és megfogta a faszomat lehúzott a viz alá és megcsókolt. Ez után én átmentem a szaunába és levettem a fürdőruhát és bementem egy két személyes szaunába. Bejött ő is egy szál faszban és leült beszédbe egyeletem vele majd rátértünk a szexre nekem már állt a faszom. Neki is majd azt mondta menjünk a öltöző kabinba ahol jól seggbe baszott a 22 centis faszával. Majd belém élvezett majd án is seggbe basztam és bele is élveztem.

Majd kijötunk és megtisztálkodtunk és haza mentem.

Remélem jó lett a történet. Jó fasz verést srácok!

Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.10 -1 3 11738

A tegnapi napon sajnos nem úgy értem rá, ahogy terveztem, de azért ma végre küldöm az ígért folytatást!

 

XXX.

Egyre jobban közeledett az ősz! A szüleim előszeretettel vették meg az őszi tüzelő első adagját már augusztus 20-át követően (de még augusztusban). Most is így volt. Augusztus 28-án hozták ki az első 2q fát. Apuval két nap alatt ugyan, de ketten hordtuk be. A fahordás alatt –már az első napon– igencsak pechesen jártam! Duplán is! Nem csak a derekam csípődött meg, hanem még rosszul is léptem az egyik ’fordulónál’ és megrándult a bokám. De nem túlzottan foglalkoztam egyikkel sem. Folytattam tovább nem csak aznap, hanem másnap is az apámnak való segítségnyújtást! Hajolni és menni is egyre nehezebben tudtam! Aztán 30-án reggel jött a szerelmem. Addigra már sajnos annyira fájt a hátam, hogy megmozdulni is alig bírtam! (A lábam csak egy nagyon kicsit fájt!) Az édesem a hozzá szokásos aranyos és óvatos mozdulatokkal elkezdte bekenni egy hűsítőkrémmel a hátamat, amelyet aztán bele is masszírozott. Nagyon jó volt. Biztonságban éreztem magam a karjaiban, mint ahogyan általában mindig! Miután ezzel végeztünk, egész nap hol egymást átölelve, hol egymás ölébe fekve filmeztünk. Este következett egy közös fürdés, majd én orálisan elégítettem ki őt. Remek érzés volt, ahogy a farka a számba, sőt a torkomba érve érte el a teljes merevség és vastagság állapotát, és amikor aztán végre a finom és ízletes nedűjét nyeltem, azt leírni sem tudom, hogy milyen érzés volt. Ezután anális aktus következett. A tágítás három részből állt. Az első rész elején bekente a kezét és az anuszomat spermával, majd elkezdett először középsőujjal, majd a mutató-, a gyűrűs-, a hüvelykujjával, végül már öt ujjal tágítani. Amikor már úgy érezte, hogy az addigra már ismét teljesen merev péniszéhez viszonyítva eléggé kitágultam, akkor elkezdett a farkával ténykedni a seggemnél. Belém is élvezett. (először ezen az estén) A külső tágítás megtörténtét követően enyhén körkörös mozgással elkezdett tovább tágítani a drágám! Se nem volt rövid, se nem volt hosszú ez a folyamat. De aztán a belső tágítás során megint elsült az édesem! A végén következett majdnem 3 órás utójáték. Ez alatt ismételten elsült. De közben már nem csak hogy kiverettem vele a farkam, hogy kétszeresen is a tenyerébe élveztem. Szóval volt sperma rendesen! Aztán nyaltunk, majd egy hosszantartó heves csókot követően összebújtunk és aludtunk egy jót!

 

A folytatást (sőt reményeim szerint - folytatásokat) a hét folyamán küldöm!

 

utóirat: Terveim szerint a holnapi nap folyamán küldök még egyet!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11732)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.10 0 0 11737

Teljesen egyetértek az iróniáddal!

Előzmény: Törölt nick (11735)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.10 -1 3 11736

Ez nagy bunkóság volt tőletek! Nem szeretek senkinek rosszat kívánni, de mégis azt kívánom, hogy téged és a hozzád hasonlókat érje ugyanolyan piszkálás, gúnyolódás, lelki terrorizálás, amilyen azt a szerencsétlen fiút érte, amikor piszkáltátok!

Előzmény: zoligyerekkora (11733)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.10 0 0 11735

"Gratulálok..."

Előzmény: zoligyerekkora (11733)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.09 0 0 11734

Az elmúlt napon nem túl sok időm volt úgy megfogalmazni a történetemet, hogy azt szívesen kiadjam a kezemből!

Terveim szerint viszont holnap beküldöm a folytatást!

 

Elnézést a késlekedésért!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11732)
zoligyerekkora Creative Commons License 2017.10.08 -9 1 11733

egyik ismivel egyszer berúgtunk, aztán beszéltünk a szexről. Véletlen elmesélte, hogy a koleszban néha a kolbászt is megkóstolta. Olyat bebasztam neki, hogy kiperegtek a fogai. A krisztián haverom meg szét térdelte a fejét. Elmeséltük mindenkinek, kis vidéki városban, el is kellett költözniük onnét annyit szivatták a gyereket :))))))

 

Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.07 0 3 11732

XXIX.

Másnap reggel anyu megkért engem, hogy az általa adott lista alapján menjek már el bevásárolni! Én mindenfajta izomlázas kar és lábfájdalmamat félretéve, rögtön ugrottam, hogy anyunak segítsek! Erik is jött velem! Nem túl sok mindent kellett ugyan venni, legalábbis darabra nem, de súlyra igen! Amikor a boltból való kijövetel után a bevásárlókocsiból emeltem ki a legnehezebb szatyrot (kb. 10-12 kg volt benne), a derekam megint becsípődött. A szerelmem látta a problémát, de én akadékoskodtam vele. Aztán, amikor hazaértünk, akkor annyit mondott, hogy most már nem fogad el semmilyen ellenvetést. Menjünk fel a szobámba, feküdjek hasra és megmasszíroz. Anyu láthatóan nem értette, hogy ilyen állapotban miért megyek ebbe bele! (Szerintem neki akkor érhető módon nem jutott az eszébe, hogy korábban már volt erre példa és sikeres volt a dolog!) Szóval felmentünk a szobámba, én lefeküdtem, majd pedig Erik elkezdett megmasszírozni. Egyfelől az érintése, másfelől az óvatossága és a mérhetetlen bizalmam még a fájdalmaimat is kissé feledtetni tudta velem! Nagyon jól esett a figyelmessége, amit utána egy csókkal háláltam meg neki! Aztán pedig odabújt hozzám! Nem sokkal később viszont sajnos hazament! Másnap újabb randi volt. Moziba mentünk, aztán nálunk kötöttünk ki! Aznap este megint nálunk aludt! Az első olyan éjszaka volt, hogy nem csak aludt nálam egy fiú, hanem konkrét dolgok is történtek köztünk! Az egész úgy kezdődött, hogy elmentem zuhanyozni. Ő pedig kb. 2 perc után beállt mögém, átölelt és elkezdte a hátamat simogatni és a nyakamat csókolgatni. Ahogy megfordultam, ajkaink összefonódtak és heves csókolózásba kezdünk. Aztán orálisan elégítettem őt ki, amit ő azzal hálált meg, hogy jól seggbe b...ott. De mindezt nagyon óvatosan csinálta, ahogyan mindig is tette! Isteni érzés volt mint a szex, mint pedig az azutáni összebújás!

 

A folytatást 18-36 órán belül küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11731)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.05 0 4 11731

XXVIII.

A következő hónapokban a szabadidőnk legnagyobb részét együtt töltöttük! Voltunk moziba, színházba, étterembe, fagyizni, sütizni. Aztán egy meleg nyári napon elhívott egy helyre, ahova addig soha. Egy erdei ösvényen vezetett be az út, majd eljutottunk egy fáig, amin állt egy faház. Odaérve így szólt: Egyetlenem! Most felfedek neked egy olyan titkomat, amit senki nem tud! Ez a faház volt az én mentsváram. Amikor egyedül akartam lenni (ami egyébként elég gyakran megtörtént), akkor idejöttem! Volt, hogy óráig vagy éppen félnapokat voltam itt. Az utóbbi időbe egyre gyakrabban járt az a fejembe, hogy egyszer majd, veled is eljöhetek ide! És ez lehet egy olyan szerelmi fészek, amiről senki sem tud! Megdöbbenni már nem tudtam, hisz valahol megértettem, hogy kellett neki egy olyan hely, ahol egyedül lehet, ahol legalább gondolatban megélheti a vágyait és az érzéseit! Bevallom, hogy nagyon jól esett, hogy elvitt oda! Amikor felmentünk, akkor szembesültem vele, hogy egy nagyon szépen és visszafogottan berendezett búvóhelyről van szó! Volt benne egy asztal, két szék, egy ágy és egy éjjeliszekrény szerűség és egy minihűtő és mellette volt lent még egy szekrény féle (mint kiderült, abba tányérok, evőeszközök és pohár volt)! Mai napig nincs elképzelésem sem, hogy azokat hogy vitte ki, majd fel oda! Ráadásul még a fal is ki volt festve. Az alsó rész citromsárgára, a felső rész halvány rózsaszínre. Nagyon szép volt. Aztán leültetett az asztalhoz és a minihűtőből elővett egy-egy 330 ml-es Colát, valamint elővett egy zacskó chipset az éjjeliszekrénye egyik fiókjából. Elkezdtünk inni és chipsezni. Egyszer csak közelebb hajoltam hozzá, és először megsimogattam az arcát, majd megcsókoltam. Ezt követően érkezett el az addigi életem legszebb környezetben megtörténő aktusa, ami alatt a párommal először 69-be fordulva szoptuk le egymást, majd szinte egyszerre sültünk el. Azt követően a hozzá illő óvatossággal intézkedett a hátsómnál és dugott engem újra seggbe!

Nagyon jó érzés volt! Utána hazamentünk! Másnap reggel jött hozzánk! Elmentünk futni, úszni, majd moziba, aztán kondizni! Mindegy 3,5-4 órát kondiztunk! Meglepett engem, hogy milyen jól bírja a 30-40 kg-s súlyokat emelgetni, pedig ő sem volt 60-65 kg-nál több. Ekkor tudtam meg, hogy ő egy ideje már jár kondizni! Így ezáltal értettem végre meg, hogy mitől olyan izmoskás a karja és a lába neki! Az nap este aludt először úgy nálam egy fiú, mint a barátom (nem 'mezei' barát, hanem úgy mint partner-barát)

 

A másnappal legközelebb foglalkozok részletesebben!

 

A folytatást 18-36 órán belül küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11730)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.05 0 0 11730

Hamarosan folytatom!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11729)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.05 0 4 11729

XXVII.

Másnap eljött végre az, amire Erik már nagyon régen várt! Hivatalosan mindenki előtt a párjának mondhatott! Mindketten boldogok voltunk. Amikor kiléptünk a kolesz főbejáratán, akkor én fogtam meg Erik, vagyis a párom kezét, és így mentünk be a suliba, majd ott folyamatosan egymás mellett, vagy volt olyan, hogy egymás ölébe ültünk. Amikor egyik teremből a másikba mentünk, akkor is fogtuk egymás kezét. Szerencsére a legtöbben nagyon jól reagáltak! Az egyik osztálytársnőnk kb. a 4. óra utáni szünetben félrehívott és a következőket mondta: "Kedves Máté! Tudtunk a Benjivel való kapcsolatodról! Én már nagyon rég ismerem Erik érzéseit irántad! Már az előtt ismertem azokat, hogy megírta volna neked levélben! Benji is tisztában volt vele. Ezért, amikor megtudta, hogy elköltöznek, akkor ő próbálta meg -mint utólag kiderült, hogy sikeresen- elérni, hogy Erik legyen a szobatársad. Erről nekem ő szó szerint ezt mondta: 'Tamara! Tudom, hogy Máténak nem lesz könnyű elengednie az irántam érzett dolgokat! De ebben egy másik szerelmes fiú -mint, amilyen Erik is- nagyon nagy segítségére lehet! Csak bízni tudok benne, hogy minden nekik kedvezően alakul majd ősztől' Hát végül első lépésben sikerült elérnie, hogy Erik kerüljön az ő helyére a szobatársadnak! Aztán bekavart nálad Peti! Igen! Tudok róla, hogy titkos viszonyotok volt. Erik nekem öntötte ki a szívét, miután te összejöttél Petivel! Én tisztában voltam azzal, hogy Petinek van valakije és azt is tudtam ki! De nem akartam Eriket lebuktatni! Peti egy kétszínű srác volt mindig is! Erik viszont őszinte volt. Ő egy ideje nekem azt mondogatta, hogy 'Máté csak maga előtt próbálja tagadni az értéseit!' Nekem is volt egy ilyen érzésem, amikor rátok néztem! Ugye nem kell, hogy mondjam, hogy mennyire megleptek a lány szavai és diszkréciója. Erikre pedig nem tudtam haragudni! Magamra viszont igen! De végre a belső őrlődésemnek vége volt! És mérhetetlenül boldog voltam! Nem tudtam elég hálás lenni Eriknek a türelméért, amivel hozzám viszonyult!

 

A folytatást 24-48 órán belül küldöm!

 

Utóirat: A fogalmazásom valamivel hosszabb lett volna! Csak véletlen mellé kattintottam és a Küldés helyett a Mégse gombra mentem rá!

Korán van még!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11721)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.05 0 0 11728

CsikiDokiMasszőr és a többi mélyen tisztelt Fórumtárs!

Utólag is elnézést kérek, hogy a minap nem küldtem át a történetet! Volt egy film (sajnos kereskedelmi csatornán és több reklámmal), ami közben sikeresen elaludtam!

De a gépem Alvó módban volt, így a fogalmazásom megmaradt, vagyis némi kiegészítéssel eltudom küldeni!

Előzmény: CsikiDokiMasszőr (11727)
CsikiDokiMasszőr Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11727

A szimpatikus emberekkel eddig mindig értékes eszmecseréket tudtunk folytatni, úgyhogy nem zavar, hogy írtál, Máté!
De válaszolni csak holnap fogok leghamarabb. Addig kíváncsiak várjuk mindannyian itt a folytatást! :)

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11726)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11726

Kedves CsikiDokiMasszőr!

 

Nagyon szépen köszönöm az újbóli reakciódat! Én ezekkel a történetekkel ténylegesen szeretnék segíteni azoknak a mai kamaszoknak, fiatal felnőtteknek, akik mostanság tapasztalják meg azt a dolgot, hogy őket nem a másik nem képviselői érdeklik, hanem a saját nemüké!

 

A két reakciód alapján érzelmileg hasonlítunk egymásra!

 

Ha nem zavar téged, akkor írtam neked privátban! Amennyiben van kedved, akkor ott tudunk esetleg olyan dolgokról is diskurzust folytatni, ami nem a nagy nyilvánosság elé tartozik.

 

Üdv: Máté

 

Utóirat: A történet folytatása fogalmazás alatt áll, és perceken belül mindenképpen beküldöm!

Előzmény: CsikiDokiMasszőr (11725)
CsikiDokiMasszőr Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11725

Csak őszinte voltam, Máté! :)

 

Mint azt az előbbiben is írtam, a hozzászólásomat két dolog motiválta.
Az egyik az, hogy szimpatikus srác vagy, és szimpatikusan is írsz, és azt gondolom magamból kiindulva, hogy azoknak a visszajelzése, akiknek leírod ezeket a nagyszerű élményeidet, ha én írnám le, nekem fontos lenne. Gondoltam, lehet neked is Máté! :) És persze az is, mert azért volt pár dolog, amire még a történeteiden felül kíváncsi voltam, ezeket azt gondolom, feltettem.

A másik pedig az, amit már az előbbi kommentemben is beharangoztam, hogy a XXII.-ben a sztoridban rátapintottál egy olyan pontra, ami nekem is nagyon szimpatikus tevékenység amit szívesen is csinálok, mondhatni közös pont Erikkel. Íme...

 

"felmentünk Erikkel a kollégiumi szobánkba, ahol 1-2 perc elteltével annyit mondott nekem, hogy vegyem le a pólómat és dőljek el az ágyon, mindjárt jön. Mire reagálhattam volna, addigra eltűnt. Néhány másodperccel később visszajött. Először bekente az egész hátamat lóbalzsammal, majd elkezdte belém masszírozni. Az első másodpercekben sikítani tudtam volna a fájdalomtól, ami viszont egyre csökkent. Ő pedig úgy masszírozta a hátamat, mintha tojásokon lépkedne. Elképzelni sem tudtam, hogy hol tanult meg ilyen jól masszírozni. Azt meg pláne nem tudtam elképzelni, hogy honnan tudta, hogy hol és hogyan kell ilyen esetben masszírozni (hisz hozzám hasonlóan egy 17 éves kamaszról van szó)."

 

Ez az idézet nekem is eszembe juttatta a régi koleszos éveimet, amikor pár sráccal az éj leple alatt rendszeresen leszöktünk egy csendes, de nyilvánosan látogatható zárt átjárható terembe, és ott masszíroztuk ki egymás testét számtalan alkalommal, hasonlóan, mint ahogy azt Erik neked is csinálta. De nemcsak őt kínoztam így ki, és a koleszos társaink "Elképzelni sem tudták, hogy hol tanultam meg ilyen jól masszírozni." Meg egy másik srác is, akivel elég rendszeresen egymást masszíroztuk. :)

 

" Azt meg pláne nem tudtam elképzelni, hogy honnan tudta, hogy hol és hogyan kell ilyen esetben masszírozni (hisz hozzám hasonlóan egy 17 éves kamaszról van szó)."

Ezt hívják érzéknek, ráérzésnek, ha úgy tetszik, adottságnak. Ez nekem is adott, gyerekkorom óta masszírozok, és büszke is vagyok rá. ^^ És szerintem Erik is az lehet, és bár te lehet, azonnal nem vetted a lapot, de szerintem ő is olyan típus, aki szeret adni. Mint te is Máté, különben nem osztanád meg velünk egykori tapasztalataidat ilyen nagylelkűen ezekben az érdekes történeteidben, hogy másoknak könnyebb legyen, ami a szememben egy nagyon szép gesztus a te részedről! :) És ő ezt az adottságodat szerintem észrevehette, más kérdés, hogy te viszont nem vetted észre, annyira a Petivel kapcsolatos érzéseiddel voltál elfoglalva. :T
(Egyébként a Petikről úgy általában nekem nagyon az a benyomásom, hogy jófejek, de zömmel mégis eléggé hálátlanok. Nemcsak a te Petid.)

És én is szeretek másokon segíteni, másoknak irányt mutatni, szóval ez az adni akarás ami bennetek megvan, ezt felismerem magamban is. (Rokonlelkek lennénk? :) )

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11724)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11724

Annyival még kiegészítem:

 

Köszönöm a hozzászólásodat! Nekem nem az a célom csak, hogy fellendítsem ezt a topicot, hanem vállaljam mindazt a folyamatot, amin kamaszként átmentem. És talán segítsek a mai 12-18 éves korosztálynak, akik ezeken a folyamatokon manapság mennek keresztül!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11723)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11723

Szia kedves CsikiDokiMasszőr!

 

Mielőtt még folytatnám a történetemet, először a te felvetéseidre reagálnék!

 

1. Benjivel valójában mai napig így vagy úgy, de tartjuk a kapcsolatot! Nagyjából 3 éve együtt él egy fiúval (de külföldön)

 

2. Igen! Tisztában volt Petivel és Erikkel kapcsolatos helyzetekről!

 

3. Erik mindaddig megpróbált nem mindenki előtt nyilvánosan flörtölni velem, amíg Peti a látóterembe volt. (Bár ez nem mindig sikerült neki! De Peti nem is volt az osztálytársunk, csak az évfolyamtársunk)

 

4. Tisztában volt vele, hogy Erik már korábban lényegében egy levélben -ha nem is egyértelműen-, de szerelmet vallott nekem!

 

5. Peti viselkedését nem értem mai napig. Egyfelől minden szavával a felém irányuló szerelmét bizonygatta és a felvállalástól való félelmét ecsetelte, másfelől pedig a szavakon (és néhány együtt töltött éjszakán kívül) semmivel nem mutatta ki, hogy igazak a szavai. Arra sem utalt semmi, hogy rajtam kívül lenne valakije!

 

De talán pont Peti ilyen jellegű hozzámállása vezetett rá, hogy a szememet behunyva haladtam volna őhozzá a boldogtalanságomhoz, szemben Erikkel és a boldogsággal!

 

Persze fájt, hogy a bolondját járatta velem, de ha durván is, de világossá vált, hogy valamiért csak engem nem akart felvállalni és nem magát. Hogy ebben közrejátszott-e az, hogy tudott róla, hogy Erik szerelmes belém és csak miattam nem árulja el a titkos találkáinkat? Ezt nem tudom! Soha nem adott rá érthető és ésszerű választ!

 

6. Én megpróbáltam tisztázni Petivel a dolgot, de ő elzárkózott ettől!

Előzmény: CsikiDokiMasszőr (11722)
CsikiDokiMasszőr Creative Commons License 2017.10.04 0 0 11722

Kedves Szabó Máté 1988!

Mindenekelőtt szeretném mindannyiunk nevében megköszönni ezeket a rövidke, mégis velős, érdekfeszítő és átélhető történeteket, melyeket megosztasz velünk, és amelyekkel aktívan tartod ezt topikot! Engem lebilincseltél. :D (Igaz, általában én szoktam másokat... ;) XD )

Időnként ugyan picit egyes részek váltásainál az az érzésem, mintha valamennyit ugyan színeznél bele, viszont még ha így is van sem sikerül rosszul a történeted, ugyanakkor nagyon szimpatikus az a stílus, ahogyan írsz, öröm olvasni! Még a legelején a Benjivel való első történetek kapcsán van bennem némi hiányérzés, ott túl "elhadarom gyorsan"-ra sikeredett az eleje, de az számomra nem kérdés, hogy nagyon belejöttél az írásba! :)
Azt kívánom, folytasd tovább eme jó szokásodat, és építsd tovább az elbeszélő stílusodat, mert nagyon szimpatikussá tesz! :)

Én speciel két okból írok.
Az egyik,... első nagy szerelmed és Benji kikerült ugyan a történetedből, ellenben, hogy azóta mi van vele, tartjátok-e még egyáltalán a kapcsolatot, tud-e Erikről, mit szólt hozzá, összejött-e azóta valaki mással... ezek azért nem lenne számomra érdektelenek.
Illetve még az sem lenne érdektelen, hogy Peti mi miatt viselkedett úgy veled, és arra hogyan reagált, hogy Erik nyíltan flörtölni kezdett veled? Nem lett féltékeny? Nem akart visszahódítani téged? Megbeszéltétek a szitut? Tudott az első közös évetekben arról, hogy közben Erik is körbe próbál hálózni, Máté?

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11707)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.03 0 4 11721

Az előzményekről érdemes annyit tudni, hogy már kb. 1,5 éve voltunk szobatársak, de a leveles vallomása óta majdnem 2,5 év telt el. A koleszos kezdeményezésétől is már több, mint 1 év telt el. Szóval nagyon összetett volt.

 

XXVI.

A csók után hosszasan beszélgettünk. Elnézést kértem tőle, hogy játszottam az érzelmeivel, mert nem láttam a saját érzéseimet tisztán. Elmondtam neki, hogy mindaddig azt hittem, hogy csak vágyat érzek iránta. De ez nem igaz! Annál sokkal többet érzek, csak ezt eddig nem akartam észrevenni! Erik szemébe olyan szintű felszabadult öröm volt látható, hogy azt leírni sem tudom! Nem tagadhattam tovább sem magam, de előtte sem, hogy a vágy az valójában egy nagyon erős vonzalom volt iránta! Ekkor megint szeretett volna valamit mondani, de a bal mutató- és középső ujjamat a szájára helyezve, megakadályoztam ebben. Aztán így szóltam nek: "Drága Erikem! Most ne beszélj, hanem cselekedj!" Aztán megcsókoltam! Ő természetesen visszacsókolt! Ekkor már tudtam, hogy az életem legjobb döntése volt, hogy az agyam helyett a szívemre hallgattam, ami pedig valójában már régen Erik nevét sugallta, de nem akartam ezzel valójában foglalkozni! Sajnos ekkor láttam be, hogy ezzel a kettős viselkedésemmel valójában mindkettőnk érzéseivel játszottam. Az újbóli csók közben aktívan simogattuk, majd vetkőztettük egymást! Amikor már mindketten anyaszült meztelenek voltunk, akkor én fogtam magam és letérdeltem elé, majd bekaptam azt a gyönyörű péniszét és elkezdtem bekapni és szopni. Elképzelni sem tudok annál jobb szitut, hogy a partnerem/párom farka a számba éri el a teljes merevedést és az elélvezés előtti max. vastagságot. Az már csak a finom ráadás, amikor azt nedűt a számba kapom. Isteni finom volt ezen az estén (is) Erik nedűje. Ezt is még finomabbnak éreztem annál, amilyennek bármikor korábban éreztem! Ez után következett a mindent megpecsételő anális aktus! Először is kotont húzatott magára! (Az első rögtön elszakadt; a második sem bírta sokáig; több meg nem volt /szerencsére/). Előtte még bekente spermával a kezét, majd az anuszomat. Egyszerre volt nagyon bátor, de mégis iszonyú óvatos! Fájdalmat sem akart nekem okozni, de mégis belém akart hatolni! Ujjazással indított. Először csak egy, majd kettő, aztán három, négy, majd végül öt ujjal tágított. Mikor már úgy érezte, hogy eléggé kitágult a külsőm, akkor elkezdett a farkával is ténykedni a hátsómnál. Egyszer, vagy max kétszer megtorpant közben, de ez tette még izgalmasabbá a behatolás folyamatát. Eközben belém élvezett. (Ez volt ezen az 'estén' az első, de nem az utolsó ilyen.) Aztán következett a belső tágítás. Ez alatt legalább 3-4 alkalommal megtorpant, ami persze engem is megzavart. De ennek így kellett, hogy történjen, hisz újra elélvezett. Aztán egy kis utójáték, majd kinyalt. Aztán odabújt hozzám, és nyugovóra tértünk! Én háromnegyed 5 körül ébredhettem kb fel. Negyed hatig néztem azt a gyönyörű fiút, aki mellettem feküdt, és akit egyben a páromnak mondhattam. Nagyon cuki volt, ahogy aludt. Aztán egyszer csak megfordultam és elkezdtem a merevedésnek induló péniszével is foglalkozni egy kicsit. Amikor már a számban volt, akkor éreztem, hogy a saját farkincám is melegebb helyre került. Erik szopásnak indult, ahogy én is. Ez az úgy nevezett 69-es felállás. Nagyon jó volt egyszerre kényeztetőnek és kényeztetettnek lenni. Az pedig leírhatatlan volt, amikor szinte teljesen azonos időben élveztünk el mindketten!

 

De még ez sem volt minden! A java még hátra volt! Nem (csak) szexuális értelembe véve!

 

A folytatást 24 órán belül küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11717)
Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.03 -1 0 11720

Miki20040505

Nagyon érdekes a sztorid

Miki20040505 Creative Commons License 2017.10.03 -3 2 11719

A vége lemaradt

 

 

nyakig voltunk. Lemente a két srác elkezdtek szopni majd elélveztünk majd mi következtünk ők is elélveztek. Este haza mentünk és még mai napig tartjük a kapcsolatot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!