Keresés

Részletes keresés

lalilovics Creative Commons License 2019.04.06 0 0 18473

Igen mondom mi is így tartjuk tisztességesebbnek , és működik is ez jól köztünk , a párom puncija a  " házibarát " után is fincsi , nagyon tiszta nő , de volt rá példa hogy amikor én dugtam a pasi után érezhető volt a még benne maradt sperma ....amúgy is hamar és jól nedvesedik , de éreztem hogy beleélveztek és nem jött ki belüle teljasen tusolás után sem még ...de én is tele fröcsiztem a kis éhes lyukát , és tőlem is kapott egy adag spermát a puncija , amit egyébként szeret is kapni ....nem csak a punciba ... :) 

Előzmény: Törölt nick (18471)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.06 0 1 18471

Szerintem is így van rendjén. Aki nem éli meg vágyait, mert mit szól más, nem is él igazán. Nem sok értelme van elfojtani és a kapcsolatot vagy a másikat hibáztatni az uncsi szexért és titokban más karjaiban keresni a vigaszt. Ezek a nyilt lapok a tisztességes megoldások.

Gondolom nagyon izgató a párod pincija is a barátja után.

Előzmény: lalilovics (18466)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.06 0 0 18470

Továbbra is nagyon vagány csajnak tartom. Egyre jobban tetszik. Biztos jól érezte magát az éjjel. Majd várom a beszámolót. ;-)

Előzmény: More Joy (18468)


More Joy Creative Commons License 2019.04.06 0 0 18469

Bőven megéri, különben nem lennék vele. Szeretni és ragaszkodni is elég intenzíven tud. Eddigi nőjeimet lepipálja. Sok rekordot megdöntött nálam.

Előzmény: Balu1414 (18462)
More Joy Creative Commons License 2019.04.06 0 0 18468

Most üzent, hogy lemosakszik és jön. És hogy minden oké. 

Engem is felizgat testközelből. Nem csak az érintésével, szövegével is. Dugjunk gyorsan duma eleve felejtős. Ha már ismerkedik valakivel és az elején tetszik neki az illető, nála is kialakul az a közös hang.

Előzmény: Törölt nick (18464)
Huncutfeleség Creative Commons License 2019.04.06 -2 2 18467

Nem is gondolnátok, hogy a feleségek közül hányan lépnek félre a férjük háta mögött, vagy a tudtával, csak inkább a baráti körükből, régi ismerőseikkel, volt osztálytársaikkal, szomszédokkal, munkatársakkal. Ritkábban keresgélnek ilyen oldalakról, mert ez elsősorban bizalmi kérdés.

 

lalilovics Creative Commons License 2019.04.06 -1 1 18466

Ők azok a nők akiket kedvelnek a pasik , mert tudják mit akarnak , és a szexben tabuk nélkül élik ki vágyaikat . Engem is izgat ha " szeretkeznek a feleségemmel" , és megdugja egy pasi , akár velem , akár kettesben kefélnek ...sokan szőrnyú dolognak tartják , de még mindíg sokkal jobb ha így éljük meg , mint bújkálva átverve csaljon meg . Mindent elmond és mindent tudok a dolgaival kapcsolatban . Izgató mikor elmeséli , és mivel szeret szexelni , mi is kefélünk miután elmondta , mi volt vele pld aznap . 

Előzmény: Törölt nick (18465)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.06 0 0 18465

Én is az ilyeneket kedvelem. Tudják mit akarnak és csinálják amire vágynak. Nem sajnálják maguktól az élvezetet. Partnerüknek is sokkal jobb így.

Előzmény: lalilovics (18463)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.06 0 0 18464

Nekem is ilyen feleség kell. :-) Teljesen felizgat, ahogyan az írásaid alapján elképzelem Őt. Nagyon jó lehet vele az ágyban. Persze senkivel sem úgy kezdem az ismerkedést, hogy gyere dugjunk egyet. Meg kell találnunk a közös hangot. Úgy vélem, vele hamar meg lesz az én részemről. 

Ugye most aludt, alszik ott a barátjánál? Érdekelne hogy sikerült neki az éjszaka.

Előzmény: More Joy (18461)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.05 -2 2 18463

Szerintem ezzel semmi baj nincs , mivel ha elmegy egy nő egy faszival kefélni , és az nem egy szutyok pasas , akkor főleg miután rákattantak egymásra , és kefélni akarnak , nem fog azon agyalni a nő sem azon , hogy leszopja a pasit , vagy hogy a punájába élvez neki , juj mi lesz , mi lenne semmi , mert vagy szed gyógyszit , vagy pld terhes nem lesz  mert nem is lehet mondjuk ő ilyen , ennyi , a popsit meg ha bírja a nő , és megengedi mert neki így jó , hát legyen ....szóval megtervezni csak " tudományos okostojás" faszik szokták a kefélést , de az annyit is ér :) Az itt lévő cimbora felesége egy vagány , szeximádó nő , hála az égnek , nem egy frigid szégyenlős punci ....jómagam is ezt a tipúst kedvelem , ha szeret kefélni nem hátrány , jó szex nélkül egy kapcsolat se és kutya szart sem . Persze ez egy vélemény a sok közül .... Hölgyek , Urak , sokat a jóból ! :) 

Előzmény: More Joy (18458)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18462

Ahogy neked jo :)

Gondolom megéri :)

Előzmény: More Joy (18447)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18461

Szerencsére bizalom az van. Azért is tudjuk ezt csinálni. Annyira nem zavaró a tisztasági mániája. Igaz, kifigurázom, azért is elviselhetőbb. Én egyelőre nem unom. Elég változatos a nemi életünk a félremenésein kívül is. Amikor helyszíntől függetlenül mondja, hogy tök rád vagyok izgulva, már tudom, hogy eldugottabb helyet kell keresni. Ha éppen nyilvános helyen vagyunk. Vibriét is szereti plusznak bevenni a játékba.

Talán megismerheted majd, a szexről pedig nincs is értelme beszélni még.

Előzmény: Törölt nick (18444)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18460

... mert nekem ilyen puncit látván, ízlelve meg sem fordul a fejemben, hogy valami baja legyen.

Előzmény: More Joy (18459)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18459

Meg lehet tudni, hogy a párodnál mik voltak a tünetek? Csak érdekel, mert idáig csak szokásos punciszagot éreztem, átlátszó nedvvel. Fogmosás után közvetlenül a feleségemnek még az ízét sem érzem.

Előzmény: Törölt nick (18456)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18458

Első alkalomkor máris orál, punciba és popsiba élvezés is volt? Ez igen! Nem semmi a párod. Ezt okvetlenül folytatni kell. Rajtatok nem múlik, akkor a partnere olyan nehezen elérhető? Vagy ő csak egyalkalmasra tervezte?

Gondolom rendesen felizgatott téged ez az éjszaka.

Előzmény: doitsweet (18451)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18457

Jó, azt belátom, hogy nem veszélytelen amit csinálunk, de én még soha sem találkoztam ilyenekkel. Gomba sem vírus sem... Ismerősi körömben sem. Szerencsém is volt, mert régebben volt olyan lánnyal rövid kapcsolatom, ahol utólag tudtam meg az előéletét, ami alapján ki sem kezdtem volna vele. 

Hát ezért állok pozitívabban ehhez a dologhoz.

Előzmény: olegnagy (18455)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.05 -1 0 18456

Bizony. Soha életemben nem használtam kotont (tudom, felelőtlenség), egyszer huszonévesen lett is valami enyhébb gombás fertőzésem. Nem tudom, hol szedtem össze, de egy rövid gyógyszeres kúra ki is pucolta. Ott bukott ki a dolog, hogy az akkori párom is elkapta (vagy ő hozta haza és tőle kaptam, nem derült ki). Nálam nagyjából tünetmentes volt: enyhe, nem is nagyon zavaró és nem folyamatos viszketés volt, de más semmi, és mivel naponta fürdik az ember, ez sem bizonyult számomra feltűnőnek. A páromnál komolyabb volt a tünet, a nőgyógyásza szólt, hogy ugyan menjek már el én is dokihoz, hogy ne fertőzgessük egymást oda-vissza.

 

De se előtte, se azóta nem volt semmi, pedig volt pár partnerem az elmúlt 30 évben. :)

Előzmény: olegnagy (18455)
olegnagy Creative Commons License 2019.04.05 0 3 18455

Nem, nem feltétlenül lennének tünetei, főleg férfiakon. Pont ez az alattomos a legtöbb STI-ben, hogy többnyire nincsenek tünetei a fertőzésnek. Ismerős több éve monogám kapcsolatban él, aztán a rákszűrés mégis megtalálta a fertőzést. Évek óta lappangott benne.

Előzmény: More Joy (18448)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.05 -1 0 18453

Kissé eltúlzod. Egészséges emberből is sok van. Akkor szerinted már Doitsweet párja is beteg?

Előzmény: waxgirl (18446)
doitsweet Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18451
Örültem, hogy ilyen jól sikerült az estéjük.
Szerintem a páromon nem fog múlik a folytatás, én is támogatom.
Elöször a puncijában élvezett el , másodjára pedig a popsijában.
Előzmény: More Joy (18436)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18450

Az az összes nem olyan sok. Egy kezemen meg tudom számolni. Azért nem mindenkiben lakozik annyi nyavaja. Nyavajamentes egyének is léteznek.

Előzmény: waxgirl (18446)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18449

Teljes biztonság csak szigorúan monogám kapcsolatban létezik, ha mind a két fél be is tartja. Említettél valami fertőzést a magad részéről. Engem még elkerültek ilyenek, ezért is vagyok optimistább a témában.

Előzmény: waxgirl (18441)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 -1 0 18448

Á, biztos nem kaptuk meg. Már lennének tünetei. Páromnál is. Szerintem eltúlzó az a statisztika, sok a 80. Rendelő akkor velük lennének tele, nem az influenzásokkal. Én csak a jogsihoz és labor miatt szoktam orvoshoz menni. 5 évente csináltatok részletes vér- és vizeletképet pajzsmiriggyel. Nem nemibetegség-szűrő, de a pár hónappal ezelőtti 2 oldalnyi adat szerint még mindig minden rendben. Nincs gyulladás, daganat vagy egyéb elváltozás. Minden szervem jól szuperál.

Előzmény: olegnagy (18443)
More Joy Creative Commons License 2019.04.05 0 0 18447

Itt most nem az engedésről van szó, hanem inkább lenyelem ezt a békát sok másért cserébe. A szexuális túlfűtöttsége változatos formában bőven ellensúlyozza ezt a kis affért. Mondja, hogy nekem is lehetne szeretőm, de nekem ő elég. Jobban is főz nálam. A zacsim üres, hasam tele, mi mást akarhatnék még?

Előzmény: Balu1414 (18442)
waxgirl Creative Commons License 2019.04.05 0 3 18446

A nöre gerjedést értem, a gumi nélküliség imádatát nem. Hogy az még egy külön elöny, összefeküdni az elözö összes szeretöje összes nyavalyájával. Na ezt tényleg.nem.értem. 

Előzmény: Törölt nick (18445)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.05 -5 0 18445

Ne haragudj, de nőként ezt nem értheted. Van egy igényes, bevállalós csaj aki ágyon kívül is szuper dolgokat művel. El tudom képzelni, az ágyban is milyen jó lehet és milyen dolgokkal tud előállni. És ha még bejelenti, hogy védekezni sem kell, hát miért ne gerjedjek az ilyenre?

Előzmény: waxgirl (18441)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.05 -1 0 18444

Jól működik köztetek a bizalom. Megmutatja a neki címzett privát üzeneteket is. Bárcsak én is ilyen őszinte és belevaló nővel kerülnék össze. Élettársként lehet néha zavaró lehet a kézmosási téma, de a szexben csúcsszuper lehet és megunhatatlan. Remélem megismerhetem egyszer.

Előzmény: More Joy (18439)
olegnagy Creative Commons License 2019.04.04 0 3 18443

Ha a HPV-től tartasz, van egy jó meg egy rossz hírem. A jó hír az, hogy nem kell tartanod tőle - a rossz meg az, hogy azért, mert valószínűleg már megkaptad :-) Egyes becslések szerint a szexuálisan aktív népesség 80%-a megkapja - és ha ti gumi nélkül szexeltek másokkal, nem a 20%-ban lesztek. Viszont van oltás is rá.

Előzmény: More Joy (18440)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 18442

Igy már tényleg fura. De hát engedj te is és ő is. Légy figyelmesebb ö pedig ne hisztizzen annyit. Azt nem bánja h bekapja de kezed fertotlenitsd. Komoly :) mikor mondja hogy még mosd meg

Tedd ki elé a farkad és mond ne gondolkozz hanem kezdjed :)

Előzmény: More Joy (18438)
waxgirl Creative Commons License 2019.04.04 0 6 18441

Én nem.látom h a kiválasztási rendszeretek hogyan lenne biztonságos, de nekem végülis mindegy. :)

 

Csak meglep h mennyire feltétel h az illetö nehogy véletlenül védekezni akarjon. És itt meg a többi pasi erre lelkesedik. Gyönyörű.

Előzmény: More Joy (18440)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!