Keresés

Részletes keresés

gyniki82 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3355

Köszönöm,remélem nem lesz gond,nagyon eltudok tévedni:-(Elméletileg-odafelé-4 órám lesz az átszállásra...Felmerült még az a kérdésem,hogy a teljes ellátásban szereplő italok közé a koktélok is beletartoznak és van-e alkoholtartalmuk vagy csak aroma....?

Előzmény: Áron1981 (3349)
sacsabi Creative Commons License 2014.02.07 0 0 3354

Sajnos lemaradok a Gobecon Wifi-ről, mert 18.20-kor ér be a repülőm, és mivel már rendeltem a Gusztitól transfert, nem fogok még egyet rendelni, és különben is már nem elérhető ( a sok számú foglalás miatt) a jövő szerdai indulással 9 napra.

 

Szóval az a kérdésem, hogy a szállodai Wifi-k hogy működnek, mert a Skype Out-on szeretném tartani a kapcsolatot az itteniekkel.

 

Pontosan a Dreams Palm Beach- ban leszünk, van ezzel a szállodával valakinek tapasztalata " wifiileg" ?

 

Köszi

terlasz Creative Commons License 2014.02.05 0 0 3353

Igen jól működik a turistakártya internetes változata, kedves sirLancy. A tranzakciót követően azonnal letöltheted. Igaz, a reptéren sem vesz sok időt a kiváltása, mert az útlevél-ellenőrzéshez is ugyanabba a sorba kell beállnod és egy pillanat alatt megtörténik a kiadása. 

 

Mi nem spóroltunk időt a netes vízummal. Egyébként, nagyon lazán kezelték, akár el is sumákolhattuk volna. Ugyanis kb. ezer ember várt a 3 működő ellenőrzőpultnál. 50 perc alatt sikerült átjutnunk, ami nem vészes. Nem érdekelte őket semmi csak nyomták a pecsétet.

 

Előzmény: sirLancy (3350)
Jégermatyi Creative Commons License 2014.02.04 0 0 3352

Kedves Abrati

 

Jó a Gobecon Wi-Fi , de a reptéri átvétel csak 9-17-óráig lehetséges!! Ezt nagyon komolyan veszik. 

 

Persze ezt csak akkor tudatják veled, amikor már elutaltad a pénzt. ( 35 USD adóval egy hétre. )

 

Ha netán késői géppel érsz, akkor is meg lehet oldani a dolgot úgy, hogy rendelsz náluk privát Transzfert,  ( figyelni kell hogy roundtrip, azaz oda vissza rendeld a transfert. ) és akkor a sofőrrel kiküldik az eszközt.

 

Ez + 59,90 USD, de ha együtt rendeled a transfert és a Wi-FI-t,  akkor februárban kapsz 10 dollár kedvezményt a Wi-Fi árából. 

 

Kb. 2,5-3 órát megy a kis ketyere egy töltéssel. Nyilván a hotelben érdemes hálózatról nyomatni.

 

Jó utat, kellemes pihenést

 

JM

 

 

Előzmény: abrati (3351)
abrati Creative Commons License 2014.02.04 0 0 3351

Sziasztok!

 

Február 12.-én érkezünk Punta Cana-ra :). Valaki jön ebben az időszakban?

Gobecon wifi-ről van valakinek tapasztalata? Hogyan kell rendelni,átvenni,mennyibe kerül?

Visszafelé Punta Cana-Frankfurt -Bécs. Az átszállásról van valakinek tapasztalata?

 

Köszi, abrati

sirLancy Creative Commons License 2014.02.03 0 0 3350

Esetleg valaki próbálta az interneten vásárolható turista kártyát? Működött rendesen és meg lehetett spórolni a sorban állást?

Köszönöm

Áron1981 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 3349

Üdv ! Mi is nagyon féltünk frankfurti átszállásnál ... :) de nem kell ! A kék táblákat kell követni egyszerű az egész utólag ... :) A csomagodat Budapesten feladod és majd Punta Canan fel veszed , nincs semmi gond menet közben vele ,automatikusán átpakolják a csatlakozó járatra .45 perc kell az átszálláshoz , és ezt ne sétálgatva tedd meg .Nagyon kell igyekezni .Mi odafelé egy megállót vonattal,vissza felé a Transfer Tunelt használtuk és ne állj a mozgó járdán , hanem sétálj mert hamarabb eléred a vég célod !Visszafelé lekéstük a BUD csatlakozást,de ezt is egyszerűen megoldotta reptéri személyzet , 5 óra várakozás után eltudtunk jönni a következő járattal . Én legközelebb is a Frankfurti átszállást választom ! 

Ajánlom neked a Gustavo val való kirándulásokat .Felejthetetlen élmény :) Ő a reptér transzfert is megoldja neked oda vissza !

 

Röviden tömören ennyit tudok mondani ! Remélem segítettem neked :)

Előzmény: gyniki82 (3344)
Ildi007 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 3348

Sziatok!  Július 07-én utazunk, 12napra a Catalonia Bavaroban lesz a szállásunk. AI. France . Párizs i átszállás. Jön valaki ? Lehet hogy korai de megvagyok az árral elégedve. pahy.ildiko@citromail.hu  Nagyon jó a fórum, sokat  megtudtam! Köszi ! Ildi

gombóc63 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 3347

Így van, a csomagokkal már csak Dominikán találkozol.

Előzmény: gyniki82 (3344)
PNikolett Creative Commons License 2014.02.02 0 0 3346

Volt már valaki Gustavoval Kakaó Káve és dohánytúrán? Milyen volt ez a kirándulás? Örülnék, ha valaki mesélne róla. Köszönöm.

1etlen. Creative Commons License 2014.02.02 0 0 3345

mikor??? mi április 2 :) vagy valaki akkor még jön???? francia átszállással :)

Előzmény: PNikolett (3340)
gyniki82 Creative Commons License 2014.02.01 0 0 3344

Sziasztok!

 

Én március 9.-én megyek,szintén Frankfurton keresztül.Megírnátok majd,hogy mennyire "bonyolult"átszállni?A csomagokat valóban automatikusan továbbítják Dominikára?Nekem azt mondták az utazási irodában,hogy Budapesten feladom a csomagomat,és az átszállásnál nem kell ismételten....Továbbá érdekelne a turista kártya beszerzéséről információ!Visszafelé is kell vagy csak a kiutazáskor?Jó pihenést,várom majd az élménybeszámolót!

Előre is köszönöm:Niki

Előzmény: marnor1015 (3319)
sirLancy Creative Commons License 2014.01.31 0 0 3343

amerikai verzio kell ket lapos villa, olyan mint az itthoni csk nem kerek

Előzmény: veroi (3342)
veroi Creative Commons License 2014.01.31 0 0 3342

Sziasztok

Köszi az infokat

A delfin excellence-re nevezünk be mi is, ha már lúd, legyen kövér :-)

Biztos remek élmény lesz, azt meg majd eldöntjük utána, hogy megvesszük-e a dvd-t.

Egyébként április 17-én indulunk (csak 1 hétre), a Be Live Grand Punta Canában foglaltunk szállást.

 

Van egy átalakítónk, az a "3 lyukú angol fajta".... Ez jó oda vagy vmilyen másik? A Media Marktban láttunk ezer félét

 

Ciao, szép hétvégét!

gombóc63 Creative Commons License 2014.01.31 0 0 3341

Kell átalakító, ne számíts arra, hogy adnak a szállodában. A Média Marktban vettem.

Előzmény: veroi (3335)
PNikolett Creative Commons License 2014.01.31 0 0 3340

Szia!

 

Ti mikor utaztok Doiminikára és hol szálltok meg? Mi áprilisban megyünk.

Előzmény: veroi (3335)
tag heuer Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3339

Sziasztok! megrendeltem a Gustavonál a kirándulást febr.8-án szombatra Saona szigetetekre Grand Palladium Playa Bavaro-bol. Mi ketten leszünk a lányommal, szerdán este érkezünk a hotelbe.(komplexumba). Nagyon örülnénk ha összefutnánk. Ti is jönnétek a szombati túrára? tkcs57@gmail.com.

Előzmény: marnor1015 (3324)
sirLancy Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3338

Igen, voltam nem tul bonyolult repter, de elotte en internetrol letoltottem a terkepet es megneztem hova erkeznek az eu-s jaratok es honnan indulnak a tengeren tuliak.

Előzmény: 1etlen. (3336)
sirLancy Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3337

Szia!

 

A Delfin tura exellence valtozatan voltam (http://seemore.do/hun/delfin-show-2/), eleg huzos az ar de megerte minden pillanata. Akkor csak 8an voktunk es ket delfinnel egyesevel jatszottunk. Volt huzas, tolas, kiemeles, puszi meg integetes, szoval felejthetetlen volt. 40 usd-t kertek el akkor a dvd-ert, amin a fotok es a video volt. Aki reszt vesz a programon az nem fotozhat, de van fotos jegx kb 40usd-ert es nem tul kozelrol de akkor fel lehet venni, hogy mit csinal a masik v megkerni valakit, h vegye fel a kis kalandot a delfinekkel...

Előzmény: veroi (3335)
1etlen. Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3336

SZiasztok!

 

Volt már valaki Franciaország (Charles de Gaul) reptéren keresztül?

 

 

veroi Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3335

Sziasztok

Mi tavasszal megyünk Dominikára, mindent elintéztünk, lefoglaltunk.

De azért van két kérdésünk, amik a korábbi hozzászólásokból nem derültek ki (azért mindent nem olvastunk el illetve nem mentünk vissza időben nagyon sokáig....)

Szóval az egyik az, hogy milyen a konnektor ott kint? Kell vinni vmilyen átalakítót?

A másik dolog az, hogy delfinúszásra is fogunk menni. Nem olcsó mulatság, de ez a legfőbb vágyunk.

Kamerát, fényképezőt nem lehet bevinni, mert készül "hivatalos" felvétel, amit meg lehet venni.

A tripadvisoron olvasgattam, hogy mennyibe is kerülnek a képek és a videó. Kicsit leültem.....

Vki volt már ezen a programon? Mire lehet számítani? Mennyi pénzt kell vinni magunkkal, ha meg akarjuk venni a felvételeket?

A delfin úszásról nem fogunk lemondani, de lehet, hogy a képekről muszáj lesz, mert még plusz 100 dollárt nem fogunk erre áldozni....

 

Köszi

beagle11 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3334

Sziasztok!

 

Mi február 6-án megyünk Budapestről a Now Larimarba.

Jön még valaki ekkor???????

 

üdv:

PNikolett Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3333

Igen, tudom én is milyen állapotban vannak az ottani "buszok" nagy része. De ettől függetlenül érdekelne, hogy valaki próbálta e már, utazott e vele?

Előzmény: gombóc63 (3332)
gombóc63 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3332

Helyi közlekedés:-))))))))eszembe jutottak azok a buszok, amiket Santo Domingoban láttunk, na ilyenek vannak nálunk a bontóban:-))))))))

Előzmény: PNikolett (3331)
PNikolett Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3331

Szia!

 

Köszönöm válaszod, autót bérelni nem szeretnénk, Guagua-ra gondoltunk, hogy esetleg ezzel mennénk át. Utaztál már vele?

Gustavonak is írni fogok ezzel kapcsolatosan, de szívesen kipróbálnánk a helyi közlekedési formát is. :)

Előzmény: sirLancy (3330)
sirLancy Creative Commons License 2014.01.30 0 0 3330

Szia!

 

Busz nincs, autot berelhetsz de eleg draga, irj Gustavonak es megszervezi neked atjutast jo aron.

Előzmény: PNikolett (3328)
PNikolett Creative Commons License 2014.01.29 0 0 3329

Guaguat próbálta már valaki? :)

PNikolett Creative Commons License 2014.01.29 0 0 3328

Sziasztok!

 

Utazott e már valaki egyénileg Bayahibe-ról La Romana városba? Ha igen, hogyan oldottátok meg oda az eljutást? Busszal elérhető?

sirLancy Creative Commons License 2014.01.29 0 0 3327

Koszi a segitseget! Megprobalok kint csak netes feltoltos kartyat venni egy mobiluzletben es egy regi olcso netet wifin osztani tudo teloba belerakni. 

Előzmény: Jégermatyi (3325)
tag heuer Creative Commons License 2014.01.28 0 0 3326

ok :-)  majd bővebben:-)

Előzmény: marnor1015 (3324)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!