Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Ballószögi szept. 2. Creative Commons License 54258

Komolyan kerdezed?..ez nem ebay specifikus:

Ami Eu- bol jon,ott nincs vam,nincs afa,tax,stb...csak posta,vagy epp kostenlos ha igy hirdetik.

Ami Eu kivul: kina,usa,russzkik,Honkong,stb,stb...ott altalaban tobb het posta kezbesites,nagyobb postai dij,es vam,afa,kezelesi koltseg,

Ha utasforgalmi hatar alatt van,akkor nincs vam,es az afaja.

De nem eszik meg pl telefon,tablet,stb a kis arat.

Ami ar van kiirva- ha fix, nem licit- akkor annyi a vetelar,tetmeszetesn a tobbi koltseg a vevoe,kiveve ha atvalalja az elado.

Erdemes pl olyan Kinaitol,Eu kivuli eladotol venni,akiek van konszignacios raktara az Eu ban.Persze az olyan eladok nem a megszorult hugyeszare elado maganszemelyek,hanem dorzsolt kereskedok mar..

Előzmény: Csibi. (54257)
Csibi. szept. 1. Creative Commons License 54257

Helló mindenkinek !

Szeretnék érdeklődni mivel még kezdő vagyok az Ebay en és szeretnék rendelni , de előtte infót szeretnék megtudni .

Az ebay.com illetve ebay.de  nézelődtem és elszeretném kerülni a kellemetlen herce hurcát .

Kérdésem az lenne mely árak ki vannak irva azok tartalmazzák a vámot illetve a magyarországra való áfát , vagyis az a tényleges ár ??

Előre is köszönöm a válaszotokat !

bj13 szept. 1. Creative Commons License 54256

Köszi mindkettőtöknek!

Free lehetőségként ajánlották, a teló 179$.

matuka10 szept. 1. Creative Commons License 54255

amúgy amit én írtam közbe megnéztem plusz 30usd dollár a szállítás(futár) Eu raktárból  1-6 nap ,ez meg kb. annyi amit fizetel áfa+1500Ft postai vámkezelésért. (persze telefon árától függ. és nem kell 30 napot várnod.

Előzmény: bj13 (54253)
Degeczi szept. 1. Creative Commons License 54254

Igen. De az ilyen EU raktárakból jellemzően magasabbak az árak, és szűkebb a választék.

Előzmény: bj13 (54253)
bj13 szept. 1. Creative Commons License 54253

Mindegy, megpróbálom.

Volt egy ilyen lehetőség:

Shipping Method:

Free shipping from Europe - Local warehouse in Europe,please choose this method if you buy the products from our local warehouse in Europe   

Ugye ez azt jelenti, hogy európai csomagként szállítják házhoz?

Előzmény: Degeczi (54249)
radikál szept. 1. Creative Commons License 54252

Továbbra sem megy, mostmár hetek óta.

Próbálja már meg valaki plíz sikerül e új bankszámlaszámot hozzáadni a paypal accountjához. (bankkártyát lehet, bankszámlát nem)

Se a haveromnak nem megy se nekem 100. próbálkozásra sem.

Ha valakinek sikerül és megosztja velem a módszert annak fizetek egy hamburger menüt ahol kéri!

szállóhó szept. 1. Creative Commons License 54251

eladókat érint,

az egyik futárszolgálatnál sikerült egy jó kis csoportos kedvezményt összehozni, magánszemély is beléphet, nincs havi limit, ha valakit érdekel, nickem kukacz gmailra dobjon mélt.

Goose98 szept. 1. Creative Commons License 54250

Köszi a választ! Közben megírtam neki, hogy elsőre is rossz terméket küldött ezért csak akkor fogom bezárni, ha a jó megérkezik. Az írta tömören, hogy OK! Bízom benne, hogy most már a jó jön. Van ragszám, de csak Amerikában látom a mozgását, utána nem. Azt már látom, hogy Amerikát elhagyta, innen már csak a jó szerencse segíthet. Még kb 1 hét és kiderül :D

Előzmény: dexter0719 (54236)
Degeczi aug. 30. Creative Commons License 54249

hogyne, futárszolgálattal annál inkább

Előzmény: bj13 (54246)
bj13 aug. 30. Creative Commons License 54248

Nincs.

Köszi!

Előzmény: matuka10 (54245)
bj13 aug. 30. Creative Commons License 54247

Drága.

Előzmény: matuka10 (54243)
bj13 aug. 30. Creative Commons License 54246

Köszi!

DHL-nél is?

Előzmény: Degeczi (54244)
matuka10 aug. 30. Creative Commons License 54245

vagy nézzél itt:

http://www.merimobiles.com/europe-warehouse/

van 4 telefon ami van nekik az európai raktárban ,ha innen rendelsz akkor biztos nem kell vámot fizetned.

Előzmény: bj13 (54241)
Degeczi aug. 30. Creative Commons License 54244

igen, 1% alatti esélye mindig van... nem kéne behülyíteni

Előzmény: matuka10 (54243)
matuka10 aug. 30. Creative Commons License 54243

Rendelj erről az oldalról: tinydeal.com  ,van esélyed ,hogy nem kel fizetni vámot.

Itt lehet választani több postázás közül ,német(deutsche post) ,holland (postNl) stb.(unios országok) a németet ne válaszd ,mert én próba képen rendeltem egy kijelző védő fóliát német postával ,német rag számmal jött a levél ,  a borítékon volt egy feltűnő sárga levonó német szöveggel már pontosan nem tudom a szöveget ,de a lényege az volt ,hogy nem fele meg az unios gazdasági szövetség valamelyik paragrafusának, legközelebb a hollandot fogom választani próba cseresznye.

Degeczi aug. 30. Creative Commons License 54242

min. 99%...

nem vicc: átvilágítják a csomagokat, és elsődlegesen pont telefonokra és táblagépekre utaznak, mert azok biztosan értékhatár fölöttiek

egészen kivételes szerencse kell, h véletlenül mégis átcsússzon

+27% áfa (a teljes, postaköltséget tartalmazó összegre) és 1500 Ft eljárási díj

bj13 aug. 30. Creative Commons License 54241

Sziasztok!

Ha rendelek telefont kb 50 000 HUF értékben, mennyi esélye van annak, hogy a vámon kiszedik?

Amennyiben megfogják, mennyit kellene fizetnem?

Vikusz1977 aug. 29. Creative Commons License 54240

Kösz, ezt jó tudni, remélem a vámosok is e-szerint járnak el.

Előzmény: t.lantos (54234)
Degeczi aug. 29. Creative Commons License 54239

Az esetek 99%-ban akkor irányítódnál arra az oldalra, amikor egy tervezett éjjeli verziófrissítés miatt épp áll a szerverük: ezért teljesen normális, h "fejlesztés"-re hivatkozik a szöveg, hiszen normál esetben akkor jelenik meg - és így érhető, ha mégis beüt vmi váratlan hiba, akkor nem az lesz az első dolguk, h a kedvedért átírják ezt a mondatot, hanem keresik a hibát...

Előzmény: .:(gabor):. (54238)
.:(gabor):. aug. 29. Creative Commons License 54238

Nekem teljesen mindegy, hogy mitől nem megy, de ne írják azt, hogy "fejlesztenek", ha hibaelhárítás van, ráadásul olyan mértékű, hogy még mindig gallyon van a rendszerük a hiba észlelése után 7 órával is.

Előzmény: iamtwo (54237)
iamtwo aug. 29. Creative Commons License 54237

Oldalunk jelenleg összeomlott, dolgozunk a helyreállításán. Kérjük tiszteljen meg bennünket látogatásával később!

Ettől neked jobb lenne? Nem mindegy, hogy mitől nem megy?

Előzmény: .:(gabor):. (54235)
dexter0719 aug. 29. Creative Commons License 54236

szerintem ne zárd addig míg meg nem kapod azt amit megrendeltél.

trackinggel fogja küldeni vagy anélkül?

Előzmény: Goose98 (54231)
.:(gabor):. aug. 29. Creative Commons License 54235

Használ valaki kétlépcsős azonosítást a PayPal-en? Működik egyáltalán? Most próbálom beállítani, de nem találom a menüben. Leginkább a  mobiltelefonra SMS-ben érkező kódos megoldás érdekelne (Mobile phone security key), nem pedig a fizikai kódgeneráló kártya (PayPal Security Key). Végigolvastam a PayPal Security Key FAQ-t, elméletben már nagyon megy, de a gyakorlatban nem találom, hogy hol lehetne beállítani. Akár kártyát is rendelnék, de arra meg azt írja, hogy "The Security Key is currently not available. Please try again later."

Köszi.

A magyar posta oldala meg perpill: "Oldalunk jelenleg fejlesztés alatt áll. Kérjük tiszteljen meg bennünket látogatásával később!"

Ha fejlesztés alatt állna, akkor fél órával ennek az üzenetnek a megjelenése előtt nem "The page cannot be found. The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable." hibaüzenet lett volna látható a böngészőben. A posta meg megtisztelhetne engem, hogy nem néz hülyének, ha összeomlott a rendszerük.

t.lantos aug. 28. Creative Commons License 54234

Ez igy van. Es minel szarabb a forint, forintban ez annal tobb.

Előzmény: Vikusz1977 (54233)
Vikusz1977 aug. 28. Creative Commons License 54233

Egy másik fórumon írta valaki:

10 eurónál kisebb áfát,vámot elengedik.

"A vámszerv által kiszabott, illetve visszautalandó, jogcímenként kis összegű, tíz eurónál kevesebb vámot, nem közösségi adót és díjat - kivéve a jövedéki termék után kiszabott nem közösségi adót és díjat - nem kell megfizetni, illetve visszafizetni. Az így meg nem fizetett összeget a vámigazgatási eljárással egyidejűleg törölni kell, a vissza nem térítendő összeget pedig bevételként köteles elszámolni a vámszerv. Nem kell megfizetni továbbá, illetve visszafizetni azt a tíz euró alatti, nem közösségi adó- és díjkülönbözetet, valamint visszafizetni azt a tíz euró alatti vámtúlfizetést, amely az egy határozatban kiszabott és megfizetett összeg különbségéből keletkezett. Az így keletkezett tartozást a vámszerv utólag törli, a túlfizetést pedig köteles bevételként adónemenként belső bizonylattal előírni és elszámolni."

15/2004 PM rendelet 51§ (4) alapján.

Én úgy tudtam eddig, hogy 22 Euró felett áfa jön rá ha megfogják. Akkor ez a gyakorlatban 37 Euró, mivel ott érné el az áfa összege a 10 eurót, ami alatt nem kell megfizetni?

matuka10 aug. 28. Creative Commons License 54232

Én is jártam már így.Sőt volt olyan ,hogy semleges értékelést  adtam és utána jött az email,ha felülbírálom a semlegeset pozitívra akkor visszakapom a pénzemet,megtettem és azóta is várom a pénz.Szerintem ember függő, nem lehet tudni ki van a gép másik oldalán.

Előzmény: Goose98 (54231)
Goose98 aug. 28. Creative Commons License 54231

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Vásároltam egy partnertől az ebay-en. Nem azt a terméket küldte el. Nyitottam egy case-t ( bár nem akartam, mert a contact seller-t választottam, de mégis nyílt.) Írtam neki, azt válaszolta, hogy bocs és elküldi a jót. Visszaírtam, hogy OK, köszi várom. Erre ma rámírt, hogy zárjam be a case-t. A kérdésem az lenne ha bezárom, és mégsem az jön, amit kértem,  vagy akár semmi, akkor mi van? Meddig lehet nyitva egy case azután, hogy szólt hogy zárjam be? Ha egy vásárlásnál bezárom a case-t nem az van, hogy mégegyet nem tudok nyitni ugyanarra?   Köszönöm a válaszokat!

bings12 aug. 28. Creative Commons License 54230

Tényleg hulladék,ma megnéztem újból és /Delivered/,megkapta a vevő.

Elmehetnek a jó édes .......!

Előzmény: radikál (54228)
radikál aug. 28. Creative Commons License 54229

Szivat a Paypal.

Hozzá akarok rendelni az account-omhoz egy új bankszámlaszámot és napok óta (!) ezt írja ki az elfogadtatási folyamat végén:

"We were unable to process your bank account registration at this time. We apologize for the inconvenience. Please try again at a later date."

Semmi konkrét hibaüzenet csak ez a baromság akárhányszor is próbálom.

Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy a hiba náluk van és valamiért most a kérést nem tudják teljesíteni.

Tipp valakinek?