Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

radikál szept. 4. Creative Commons License 54273

Na srácok akkor eloszlatnám a tévhiteket.

Többé NEM azaz NEM lehet hozzáadni a paypalhoz mostantól Magyar bankszámlát!!!

"Dear xxxxx,

Thank you for uploading to us your IBAN details, I would advise that the reason our system is preventing your banks addition is because we will not be able to process funds to/from this account using the new SEPA network.

Without overcomplicating this matter, the implementation of SEPA across Europe has caused a number of problems with a number of banks however, it has generally been an improvement with less delays to funds processing and improved processes. In your case, unfortunately , the IBAN validates as correct but our system is rejecting it as any transfers between PayPal and this bank account would fail. I can only recommend reaching out to your bank in relation to this matter as this bank account will not be able to be added.

Yours sincerely, 
Richard 
PayPal "

Ergo beszoptam mint az állat.

10.000 dollárt váltottam le forintra és most b*szhatom.

Egész egyszerűen nem hiszem el.

Ilyen nincs 2014-ben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha nem én kapom hosszú, napokig tartó levelezések után ezt akkor nem hiszem el.

Mindent bizonyítottam nekik!

Küldtem fotót útlevélről, jogsiról, közüzemi számláról...hiába.

Elmennek ezek a mocskos k****a a****ba.

Ballószögi szept. 3. Creative Commons License 54272

Nem az a baj.

Ugyanis- mint sokszor irtak itt- nem hajlandoak euroba utalni,csak forintba.

Ha sepa,az az eu miatt belfoldinek veszi,de nem tudja fogadni forintot.

Ez a baj.

Sajnos trukkoznek az atvaltassal is,de ez mar egy masik tortenet...

Előzmény: Jeepney (54271)
Jeepney szept. 3. Creative Commons License 54271

Itt a magyarázat, hogy miért nem jó a bankszámlám:

I am sure that the details you are trying to add is correct however in line with the new SEPA banking regulations, it could be possible that the IBAN number you are trying to add is not compatible.

Most banks are still in the process of amending the IBAN information in order to be SEPA compliant.

SEPA baja van meg IBAN baja.

Holnap bemegyek ezzel a bankba és megkérdezem, hogy van-e ennek bármi értelme.

Nekem sikerült a névcsere, az én operátorom tudott olvasni.

Először persze sehogyse értette, de "elmagyaráztam"

Paypal account: X Y

Hungary account: Y X

not match the paypal account!

Ezt értette !  Megcserélte.

Előzmény: Ballószögi (54270)
Ballószögi szept. 3. Creative Commons License 54270

En hiaba kertem a nev cseret,illetve a sorrendet...egyszeruen nem ertette meg sem az indiai,sem a pakisztani paypal operator,mit is szeretnek!?

Addig irogattam,hivogattam oket,hogy letiltottak a paypal szamlamat,mert bizonytalan volt - szerintuk- az identitasom.Megzavarta oket a nev sorrend csere...

kb egy honapon keresztul kuldtem a " proof of ident"....a magyar lakcimkartya az erthetetlen volt nekik,az ID tul homalyos,a t- mobilos tel.szamla nem elfogathato,demasz- degaz ismeretlen.

Egy honap utan koszontek,hogy " tisztaztam" magam,de a nev sorrend maradt a regi.

Nem volt erom tovabb kuzdeni.

Előzmény: Jeepney (54265)
Jeepney szept. 3. Creative Commons License 54269

"You cannot add a bank at this time."

Ezt írja ki utána, akár ki is próbálhatod.

alfi13 szept. 3. Creative Commons License 54268

Köszönöm megpróbálom töröltetni.

Előzmény: matuka10 (54262)
Honnandejo szept. 3. Creative Commons License 54267

Nem vittem végig, mert nem kell új számla nekem, de ha bemész a profile menübe ott van add/edit bank account. Az nem megy? Beírtam vmt de csak azért nem enged tovább, mert nem valós az adat :)

Előzmény: radikál (54252)
dexter0719 szept. 3. Creative Commons License 54266

szia,

egyben fizeted ki a 100-at és nem külön.

Előzmény: splattalon (54261)
Jeepney szept. 3. Creative Commons License 54265

Én sem tudok bankszámlaszámot csatolni a paypal számlámhoz.

Hisztiztem nekik, hogy nem kapom meg dollárban a dollárjaimat, csak forintban. Gondolom leszarták, ahogy kell.  Dehogy forintban sem tudom megkapni a pénzemet már hetek óta,

erre azért nem számítottam.

Megkérdeztem Dear Stuarttól, akitől a firts name, last name cserét is kértem, hogy minden egyezzen, hogy most akkor bebuktam a pénzem ha nem vásárolom el?

Honnandejo szept. 3. Creative Commons License 54264

Egy kis mérgelődés. 3 nap alatt ideért USA-ból a csomim, de a vámon már a 8. napja ücsörögnek rajta. Hogy rakják az eszkimók közé azt a reumás lajhár vámosokat... És ezután még fizessek is nekik. Persze telefonon nem elérhetők csak egy email van amire nem válaszolnak.

Honnandejo szept. 3. Creative Commons License 54263

Ha leírta hogy 20 EUR akkor annyit fog hozzáadni postaköltségként, leütheted. De írhatsz neki még egyszer hogy akkor 80+20 EUR-ért megveszed.

Ha nem annyit ad hozzá akkor nem veszed meg ott van a levele bizonyítékként. Ha korrekt az eladó akkor nem fog ilyennel próbálkozni.

Előzmény: splattalon (54261)
matuka10 szept. 2. Creative Commons License 54262

én is jártam így, írj az eladónak,hogy véletlen volt a másik és ő tudja törölni.

Előzmény: alfi13 (54260)
splattalon szept. 2. Creative Commons License 54261

üdv

új dologgal találkoztam kérem leírná valaki a lépéseket?

vennék egy terméket és nincs megadva szállítási díj.csak worldwide van feltüntetve.

irtam az eladónak ebay-en keresztül és kérdeztem a szállitási díjat.

visszaírt,hogy 20 euró. a termék 80 euró.

eddig oké,de hogyan folytatom le a vásárlást?

elég-e bizonyítéknak amit írt,hogy ne változzon a postaköltség?

ha most végigviszem a vásárlást akkor csak a terméket fizetem ki és utána külön a szállitást?

ha az eladó mégis csak más árat mond a szállitásra mit csinálhatok?

nem az első vásárlásom csak ilyen még nem volt.

kérnék egy szájbarágós leírást.

köszönöm szépen

alfi13 szept. 2. Creative Commons License 54260

Pár napja vásároltam egy eladótól több terméket is. Az egyik elemet csak harmadik kisérletezésre sikerült hozzáadni a kosaramhoz. Megrendeltem és kifizettem idáig renden is lenne de az oldalamon kétszer is megjelent az egyik áru a "Unpaid items" nemfizetett elemekben. Ezt a két tételt le szeretném törölni. Hogy tudnám megcsinálni?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

t.lantos szept. 2. Creative Commons License 54259

Mi a gond?

Ezer eve mukodott :)

Most meg nincs mit hozzaadnom.

Ballószögi szept. 2. Creative Commons License 54258

Komolyan kerdezed?..ez nem ebay specifikus:

Ami Eu- bol jon,ott nincs vam,nincs afa,tax,stb...csak posta,vagy epp kostenlos ha igy hirdetik.

Ami Eu kivul: kina,usa,russzkik,Honkong,stb,stb...ott altalaban tobb het posta kezbesites,nagyobb postai dij,es vam,afa,kezelesi koltseg,

Ha utasforgalmi hatar alatt van,akkor nincs vam,es az afaja.

De nem eszik meg pl telefon,tablet,stb a kis arat.

Ami ar van kiirva- ha fix, nem licit- akkor annyi a vetelar,tetmeszetesn a tobbi koltseg a vevoe,kiveve ha atvalalja az elado.

Erdemes pl olyan Kinaitol,Eu kivuli eladotol venni,akiek van konszignacios raktara az Eu ban.Persze az olyan eladok nem a megszorult hugyeszare elado maganszemelyek,hanem dorzsolt kereskedok mar..

Előzmény: Csibi. (54257)
Csibi. szept. 1. Creative Commons License 54257

Helló mindenkinek !

Szeretnék érdeklődni mivel még kezdő vagyok az Ebay en és szeretnék rendelni , de előtte infót szeretnék megtudni .

Az ebay.com illetve ebay.de  nézelődtem és elszeretném kerülni a kellemetlen herce hurcát .

Kérdésem az lenne mely árak ki vannak irva azok tartalmazzák a vámot illetve a magyarországra való áfát , vagyis az a tényleges ár ??

Előre is köszönöm a válaszotokat !

bj13 szept. 1. Creative Commons License 54256

Köszi mindkettőtöknek!

Free lehetőségként ajánlották, a teló 179$.

matuka10 szept. 1. Creative Commons License 54255

amúgy amit én írtam közbe megnéztem plusz 30usd dollár a szállítás(futár) Eu raktárból  1-6 nap ,ez meg kb. annyi amit fizetel áfa+1500Ft postai vámkezelésért. (persze telefon árától függ. és nem kell 30 napot várnod.

Előzmény: bj13 (54253)
Degeczi szept. 1. Creative Commons License 54254

Igen. De az ilyen EU raktárakból jellemzően magasabbak az árak, és szűkebb a választék.

Előzmény: bj13 (54253)
bj13 szept. 1. Creative Commons License 54253

Mindegy, megpróbálom.

Volt egy ilyen lehetőség:

Shipping Method:

Free shipping from Europe - Local warehouse in Europe,please choose this method if you buy the products from our local warehouse in Europe   

Ugye ez azt jelenti, hogy európai csomagként szállítják házhoz?

Előzmény: Degeczi (54249)
radikál szept. 1. Creative Commons License 54252

Továbbra sem megy, mostmár hetek óta.

Próbálja már meg valaki plíz sikerül e új bankszámlaszámot hozzáadni a paypal accountjához. (bankkártyát lehet, bankszámlát nem)

Se a haveromnak nem megy se nekem 100. próbálkozásra sem.

Ha valakinek sikerül és megosztja velem a módszert annak fizetek egy hamburger menüt ahol kéri!

szállóhó szept. 1. Creative Commons License 54251

eladókat érint,

az egyik futárszolgálatnál sikerült egy jó kis csoportos kedvezményt összehozni, magánszemély is beléphet, nincs havi limit, ha valakit érdekel, nickem kukacz gmailra dobjon mélt.

Goose98 szept. 1. Creative Commons License 54250

Köszi a választ! Közben megírtam neki, hogy elsőre is rossz terméket küldött ezért csak akkor fogom bezárni, ha a jó megérkezik. Az írta tömören, hogy OK! Bízom benne, hogy most már a jó jön. Van ragszám, de csak Amerikában látom a mozgását, utána nem. Azt már látom, hogy Amerikát elhagyta, innen már csak a jó szerencse segíthet. Még kb 1 hét és kiderül :D

Előzmény: dexter0719 (54236)
Degeczi aug. 30. Creative Commons License 54249

hogyne, futárszolgálattal annál inkább

Előzmény: bj13 (54246)
bj13 aug. 30. Creative Commons License 54248

Nincs.

Köszi!

Előzmény: matuka10 (54245)
bj13 aug. 30. Creative Commons License 54247

Drága.

Előzmény: matuka10 (54243)
bj13 aug. 30. Creative Commons License 54246

Köszi!

DHL-nél is?

Előzmény: Degeczi (54244)
matuka10 aug. 30. Creative Commons License 54245

vagy nézzél itt:

http://www.merimobiles.com/europe-warehouse/

van 4 telefon ami van nekik az európai raktárban ,ha innen rendelsz akkor biztos nem kell vámot fizetned.

Előzmény: bj13 (54241)
Degeczi aug. 30. Creative Commons License 54244

igen, 1% alatti esélye mindig van... nem kéne behülyíteni

Előzmény: matuka10 (54243)