Keresés

Részletes keresés

triola2 Creative Commons License 2016.01.18 0 0 820

Kedves Moderátorok!

 

Nem tudom, jó helyen járok-e a kérdésemmel...

 

Anno triola néven regisztráltam az index fórumára egy másik e-mail címmel, ami azóta megszűnt.

Nem tudom valahogy visszakapni a régi nick nevemet?

 

Köszönettel: triola

Kopida2 Creative Commons License 2015.09.23 0 0 819

Tisztelt Moderátorok!

 

Még anno 2009 környékén regisztráltam az index fórumára Kopida nick-kel és email címnek a kopi@estmail.hu adtam meg (ami ugye már megszűnt). Sajnos most már csak indapass-os felhasználónévvel lehet bejelentkezni, így hiába tudom a jelszavamat nem megyek vele semmire. Nem lehetne a régi nick nevemet valahogy a most használt indapass-os identitásomhoz csatolni?

 

Segítségüket előre is köszönöm!

 

 

Attila

Hernádi János Creative Commons License 2015.04.11 0 0 818

Tisztelt Moderátor!

Hogyan lehet megváltoztatni a fórumon a Nick nevemet?

Másik kérdésem:A jelszót ,hogyan lehet megváltoztatni?

Köszönöm

Joee96 Creative Commons License 2015.03.14 0 0 817

Kedves Moderátorok!

 

Nagyon hasonló a problémám mint az előttem lévőknek! Van egy luky96-os indamailes cimem amire sajnos elfelejtettem a jelszavamat. A jelszóemlékeztető sajnos nem vált be ezért kérem a ti segitségeteket. Szeretném ha megadnátok egy helyettesitő jelszavat, amivel aztán be tudok lépni a cimemre. A joee96-os e-mail cimemen napi szinten fent vagyok szóval ha lehet oda küldjétek az e-mailt. Fontos nekem az-az e-mail cim mert  az idő kezdet nélküli kezedete óta megvan, és rengeteg játék, regisztráció és egyéb kapcsolódik ahhoz az e-mail cimemhez. Szeretném újraéleszteni, hogy újra működőképes legyen az én kisz drágaszágom :D

 

Előre is köszönöm az ügyben tett erőfeszitéseiteket, és előre is elnézést kérek a zavarásért!

DZsen.. Creative Commons License 2014.01.09 0 0 816

Szeretnék választ kapni az egy hónapja feltett kérdésemre (813-814).

 

Mivahe Creative Commons License 2013.12.20 0 0 815

Üdv!Eredeti szilkó nickemmel nem tudok belepni a fórumba,kene egy kis segítseg!Köszönöm!

DZsen Creative Commons License 2013.12.08 0 0 814
A "DZsen" és a "DZsen." között voltam még "DZsen_d" is. :-)
Előzmény: DZsen.. (813)
DZsen.. Creative Commons License 2013.12.07 0 0 813

Szép estét!

Úgy kezdődött, hogy sok éve "DZsen"-ként regisztráltam.

Aztán valami frissítés kapcsán - sokadmagammal együtt - megkaptam a pontot.

Sokáig "DZsen." voltam, aztán valami jelszó probléma miatt, nem olyan régen kaptam még egy pontot: lettem "DZsen.." A régi énem elveszett...

Össze lehet kapcsolni a nickeket? Hogy találhatom meg a régi hozzászólásaimat?

A csúcs az lenne, ha a nagy egyesítést követően pont nélkül "DZsen" lehetnék... :-)

Lehet?

 

King_of_Giants Creative Commons License 2013.12.05 0 0 812

Emilcímet változtattam/volna/

Az új cimre kapott linkre kattintva

"Az e-mail cím módosítási kérelem már lejárt, vagy hibás paraméterek! Az e-mail cím nem változott meg."

Ugynakkor mégis megváltozott

Az új emilcímmel viszont nem tudok belépni

Tehát belépés esetére mégis marad a régi emilcim?

pajacivoltam Creative Commons License 2013.10.28 0 0 811

Kedves XY!

 

"pajaci" a nick nevem, nem tudok belépni vele. Az elfelejtettem a jelszavam opció nem vált be, mert a pajaci@torzsasztal.hu ezeréves címem fogalmam sincs merre létezik, a nyilvános hungaria@gmail.com címemre meg nem jött semmi.

 

Mi a megoldás?

 

A segítséget előre is köszönöm!

FRANKYE Creative Commons License 2013.10.16 0 0 810

Köszönöm a gyors a választ!

 

Előzmény: FRANKYE (809)
FRANKYE Creative Commons License 2013.10.14 0 0 809

Tisztelt Moderátor,

 

Lehetséges a nevem FRANKYE-ről Frankye-re változtatni, úgy hogy a jelszó megmaradjon és a hozzászólások is megmararadjanak?

 

Köszönöm!

kgyt Creative Commons License 2013.02.14 0 0 808

Bár nem reagáltatok. Megoldódott. Rájöttem a jelszóra.

Resupat Creative Commons License 2012.09.09 0 0 806

Üdv.

Op. rendszer Windows XP. Mozilla Firefox böngészőn egy oldalon beállítottam a felhszn.név és jelszó mentést. Begépeltem majd beléptem. Kiléptem és kikapcsoltam a gépet. Ismét bekapcsoltam, megnyitottam az említett oldalt ott volt az elmentett  felhaszn.név és a jelszó amivel 1ből be is tudtam lépni. Kiléptem majd beírtam 1 másik felhasználót és annak a jelszavát. Viszont ezek után az első felhasználó/jelszó párost nem adta vissza.

Kérdésem: -Hol vagy hogy lehet megtalálni azt a jelszót?

Köszönöm a segítséget.

ádibébi Creative Commons License 2012.09.03 0 0 805

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet kérni nick, regisztráció, és hozzászólások komplett törlését?

 

Köszönöm!

Bruckenbacker kapitány Creative Commons License 2012.07.02 0 0 803

A modsegben már megkaptad rá a linket: az indapassod beállításaiban.

Előzmény: kristo_f (802)
kristo_f Creative Commons License 2012.07.02 0 0 802

Üdv

Hogy tudom a jelszavamat megváltoztatni?

Dömper76 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 801

Egyre több hang szólal már meg. Azt mondják, töröltessem a hozzászólásaim, mert ez Jézus akarata. Ha nem törlitek ki, akkor velehúztok ujjat. Én szóltam. Biztos készül valamire. De lehet, hogy az Ördögöt küldi rátok!

Előzmény: Törölt nick (800)
Nagycsöpi Creative Commons License 2012.04.08 0 0 799

Kérem a nickem, és hozzászólásaim törlését . Köszönöm.

Nagycsöpi Creative Commons License 2012.04.08 0 0 798

Szeretném törölni ezt a nicket : Hogyan tudom megtenni???

RJancsi Creative Commons License 2012.03.23 0 0 797

Legalább annyi választ kérek, kihez fordulhatok a megoldásért! :S

Előzmény: RJancsi (794)
Research Fellow of Advanced Trollistics Creative Commons License 2012.03.22 0 0 796

Nem túl meggyőző az  elszántságod, ha egy ilyen kérés után még szorgosan írod a hozzászólásokat. 

Előzmény: Törölt nick (795)
RJancsi Creative Commons License 2012.03.21 0 0 794

Tisztelt Moderátorok!

 

Mivel a "Megkérdeztük a régiómoderátort" topicban nem kaptam megoldást a bánatomra, ide fordulok, hátha...

Évek óta vagyok a fórum tagja ugyanazzal a nick névvel (és jelszóval). Pár napja az "Érdiek fóruma" egy az egyben letiltásra került az összes altopicjával együtt. Azóta néhány (politika és acsarkodásmentes) topic fel lett élesztve belőlük.

A problémám az, hogy ameddig nem jelentkezem be, addig valamennyi fórumos topicot tudom olvasni. Ha bejelentkezem, attól kezdve az összes Érdiek fórumában szereplő topic bezáródik előttem, még olvasási jogom se marad. Az érdieken kivüli topicokhoz nemcsak olvasási hanem írási jogom is marad, akárcsak pár nappal ezelőtt.

Moderátori tanácsként a "Próbáld meg ismét...várjál reggelig.. más tud írni, várjál...ha ez se jön be nincs több tippem..." szösszeneteket kaptam.

Nem megoldás a gépemen törölni az előzményeket, engedélyezni a javascripteket stb, mivel egyfelől csak az Érdi fórumnál jön elő a gondom, másfelől kipróbáltam a munkahelyi gépemen és a lányomén is, és ugyanazt tapasztaltam. Úgy tűnik, a hiba nem nálam van...

Segítségetekben bízva, üdv: RJancsi

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 793

Tárgytalan!

Előzmény: Törölt nick (792)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.25 0 0 792

Tisztelt Moderátorok!

 

Hasonló problémám volna, mint az előttem szólónak.

Szeretném (szerettem volna) összekötni egy nagyon régen használt nicknevemet (ikszpander) az IndaPassommal, viszont sajnos nem emlékszem a fent említett nicknévhez tartozó jelszóra. Jelszómegerősítést pedig azért nem tudok kérni, mert az az e-mail címem, amivel anno (2003 környékén) regisztráltam itt a fórumon ikszpanderként, már nem létezik. (Estmail-es e-mail cím volt, de a szolgáltató pár éve beszüntette e-mailes szolgáltatását így az én estmail-es fiókom is automatikusan megszűnt.) Nem tudom, hogy mit lehetne ez ügyben tenni, viszont nagyon szeretném újra használni ezt a régi nicknevet is!

 

Üdvözlettel,
Blade

csak1kerdes Creative Commons License 2011.11.28 0 0 791

Tisztelt Moderátorok!

 

Ahogy olvasom, gyakran felmerülő problémám van. Elfelejtettem a zoleeh felhasználónévhez tartozó jelszómat, amit még az indapass-os idők előtt regeltem. Az ott megadott e-mail címem már nem él, így nem kapom meg a jelszóemlékeztetőt. Ugyanakkor van egy zoleehkukacfreestartponthu indapass-om, aminek a változatosság kedvéért szintén elfelejtettem a jelszavát :-(

Kérlet Titeket, ha van rá mód segítsetek, hogy újra használhassam a nick-et és össze tudjam vonni az említett indapassommal!

 

Köszönettel

zoleeh

Sándor3 Creative Commons License 2011.10.27 0 0 789

T. Moderátor!

 Segítséget szeretnék kérni szolgáltatót váltottunk és a beállításoknál nem tudjuk megváltoztatni E-mail címünket. Jelzi, hogy a változtatásról levelet kapunk de címünkre nem érkezik meg. Nick nevemet és jelszómat nem szeretném megváltoztatni.

                                                        Kérem válaszát.

                                                                   Sándor3 (Ildikó) 

olomangyal Creative Commons License 2010.12.21 0 0 788

Tisztelt Moderatorok!

 

Valamit nagyon elbarmoltam.Még pedig.

 

Az index fórumon régebbóta szerepelek az olomangyal nick-el.Sajnos a rendszer nem engedett be és az ehhez tartozó mail címet is ismeretlennek titulálta.

 

Ezért új regisztrációhoz folyamodtam.

Érdekes jelenség hogy ugyanazzal a mail címmel engedett reggelni de már csak egy másik (airhogger) nick névvel.

 

Ha rákeresek a régi nickre meg is találom , sőtt a mail címem is ugyan az mindkét nick-en de csak az utóbbi nickel tudok belépni.

 

Ha van rá lehetősség kérném szépen fésüljük ki a dolgot.

 

 

üdv

olomangyal

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.04 0 0 787

Tisztelt moderátor!

Mai naptól nem tudok belépni La Rosa nevű nikkemmel. Tudtomon kívül elkövettem-e valamit amiért "pihenek", vagy más oka van annak, hogy képtelen vagyok belépni?

Ace Combine Creative Commons License 2010.10.04 0 0 786
Kedves mod!

Köszönöm:)
Előzmény: Ace Combine (779)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!