Keresés

Részletes keresés

Zsákó dúc Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115658

Bármiben mernék fogadni, hogy az ügynek nem lesz folytatása! Az ügy ott le is zárult, hogy az aszódi egyesület felvételt nyert a Derby klubba!

Azt a lépést tette meg az egyesület ami a jelen helyzetükben az egyetlen járható út volt!

Ha nem lesz változás a szövetség háza táján sokan fogják a példájukat követni előbb vagy utóbb!

A szövetség háza táján nagyon nincsenek rendben a dolgok. Sokat töprengtem azon, hogy egy ilyen szervezet mint a miénk, hogy engedheti meg magánnak ezt a rengeteg visszásságot! Mért teremt átláthatatlan viszonyokat? Nálam már az kiverte a biztosítékot a nyáron, hogy egy gazember galambjával(galambjaival) reklámozzák az olimpiát! De az meg végképp elfogadhatatlan számomra, hogy egy köztőrvényes bűnöző az olimpia fővédnöke! A válság morális eredetű!

Addig ne várjuk azt, hogy bármi is változón a sportunkban még ilyen dolgok előfordulhatnak!

Előzmény: Törölt nick (115657)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115657

Arra, hogy mi volt jogszerű vagy mi nem, azt végül a bíróság fogja eldönteni ha oda kerül az ügy és nem mi. Az biztos ,hogy az ellenőrzést engedni kellett volna, majd utána kifogással élni. Már előbbiekben írtam, hogy csak olyan eszközöket, kellékeket lehet

versenyzésre és ellenőrzésre használni, amit  a versenyszabályzat megnevez. Ilyen például a Szövetség által forgalmazott gumigyűrű. Én nem tudok arról, hogy az Elnökség bevizsgáltatta a kaparós matricát, és hozzájárult ellenőrzésre való használatához?

 

Hajas63 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115656

Ellenőrzés mindig a tenyésztöt védi,igazolja hogy eredményei valosak!!!!!!És mi az hogy nem engedik az ellnörzést????Mért nem engedi,ez is jo kérdés..,És ha a gyüjtést nem engedték ellenőrizni,akkor az adott verseny csak TRÉNING volt!!!!!

spakli nr. 1. Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115655

115475-ös hozzászólás szerint akkor Japport és Bajnóczi nézelődni ment volna csak? Nem hinném, inkább örülni kellett volna, hogy ilyen egyszerűen megy az olimpia esélyes galamb ellenőrzése...

Józsa Jánost gondolom nem kell bemutatni, 2014-ben majd mindig ott ültek a nyakán, ahol egy valóban kemény ellenőrzés történt és megrepülte a galambja azt amit, aztán a helyi tagszöv. nem videózása miatt most bukott Magyarország egy ellenőrzött(!!!) galamb jó helyezését...

Előzmény: Salana (115650)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115654

"Aki azt adta neki, az vagy hülye, vagy gonosz."

 

Az akkreditáló személyét sem fontos szeretni, hivatalából fakadóan el kell fogadni.

Előzmény: Salana (115650)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115653

"Nem az ellenőrzést akadályozták, mivel az el sem kezdődött."

 

Hogyan lehet ellenőrzést akadályozni, ha már a megkezdését akadályozták?

Attól, hogy az ellenőr személye nem - tételezzük fel -  örvendetes, attól még a feladata ellátásában akadályozni nem lehet.

A szabályokat egyszer és mindenkorra tudomásul kéne már venni!

Előzmény: Salana (115650)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115652

Tudom , hogy nem mehet e nélkül , ezért fogalmaztam úgy ahogy!

Előzmény: Salana (115650)
spakli nr. 1. Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115651

hát ja, főleg az olimpia várományos galambokat kötelező is ellenőrizni, ez itt még várható esemény is volt, sört meg a behűtött üdítőt kellett volna elővenniük inkább, mint a nagy szájukat...

Előzmény: Törölt nick (115643)
Salana Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115650

Megbízólevél nélkül nem mehetett. Aki azt adta neki, az vagy hülye, vagy gonosz.

Nem mindegy, hogy a megbízólevelet bemutatta-e. Ha már előtte kitört a balhé, akkor sima személyes konfliktus volt. Nem az ellenőrzést akadályozták, mivel az el sem kezdődött.

 

Előzmény: Törölt nick (115649)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115649

Tehát ! Nem kell nagy lángelmének lenni ehhez!

Leírom ahogy gondolom! 

Volt Zoli meg volt a Gyuri.... (útálják egymást)

Zoli gondolt egyet azt elment "ellenőrizni" ... gondolom előtte kérte, hogy had mehessen vagy had mehessen Ő hamár menni kell.... vagy küldték vagy nem küldték tök mindegy!

Ment...

Kiért a helyszìnre, ahol nyilván az amúgy is adrenalin fűtötte társaság meglátta és gondolom Gyuri meg a hozzá legközelebb érzelmileg álló személy méltatni kezdte , hogy mit keres Ő ott??? Nem az ellenőrzès, hanem Ő!

Z. 

Válaszolt (nyilván Őt sem kell félteni) és mivel hogy általában az agresszió agressziót szül , megindult a lavina!

Nem hiszem , hogy ennél bonyolultabb ez a történet! 

Van ilyen!  Bele kell törődni! !

Tanulni saját hibáinkból!!!!!

 

Üdv.: Gábor

Előzmény: Buzás János (115637)
sárfi Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115648

Szerintem itt nincs miről beszélni, mivel nem engedték leellenőrizni a bekosarazott galambokat, meg mi az hogy elmegy, és hogy félelem érzetet keltenek az ellenőrökben. Ha ez mind igaz akkor az ilyen agresszív, felelőtlen személyek eltiltása minimum 5 évnél kezdődik.

Buzás János Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115647

Szia! 

 

Ha az ügynek egyszer vége lesz, akkor leírom. A tisztánlátás érdekében még nekem is ígértek egyéb információkat is. Tehát még nincs itt az ideje.

Előzmény: Törölt nick (115646)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115646

Légyszíves írd már le ezt a lényeges körülményt. Nem voltam ott, hallottam róla, de akkor máshol az igazság véleményed szerint ha jól értelmezem.

Előzmény: Buzás János (115642)
Buzás János Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115645

Na az eléggé szomorú, ha valahol ilyesmi történik. Egy ellenőrzés időpontját nem szabad előre bejelenteni. Ez nem is képezheti vita tárgyát.

Előzmény: Törölt nick (115643)
Buzás János Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115644

De lehet, hogy csak félre lett vezetve Bárdos István. Persze, hogy ki tenne ilyent azt nem tudom.

Előzmény: Buzás János (115641)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115643

Az ellenőrzés bármikor lehet. Amikor mennek, akkor van az ideje. Gondold már legalább végig!

 

Voltam én is jó pár alkalommal és volt is, hogy a gyűjtés megkezdésekor kiszabadultak galambok. "Véletlenül" kinyílott a szállítóketrec ...

Más alkalommal nem kezdésre érkeztünk és érdekes módon kevesebben végezték a bekosarazást, mint az előírt létszám. Most akkor?

Előzmény: szálkaaszemben (115640)
Buzás János Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115642

"tessék idejében odamenni az ellenőröknek"

Lehet, hogy Te is ismered a történteket. Ha nem, akkor viszont jól ráhibáztál az egyik lényeges körülményre. Ha majd eljön az ideje és egyszer leírom, hogy mi is történt valójában Aszódon, akkor Te is és az összes fórumozó megérti, hogy milyen módon zajlott ez az ellenőrzés. 

 

Előzmény: szálkaaszemben (115640)
Buzás János Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115641

Szeretném én is ezt hinni, de ezzel kapcsolatban egyáltalán nincsenek illúzióim. Azon a tényen pedig már semmi nem változtathat, hogy Dorner Gyuri 014-ese nem lehet ott az Olimpián, hogy a hirdesse a Magyar galambok kiválóságát.

 

Még egy gondolat kikívánkozik belőlem. A Dorner-féle határozatot Bárdos István írta alá. Sohasem gondoltam volna, hogy ő is ilyen "rövidlátó".

Előzmény: Salana (115639)
szálkaaszemben Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115640

Az előre bejelentett "ellenőrzés" nem ellenőrzés!

A gyűjtések időpontját viszont be kell jelenteni, tessék idejében odamenni az ellenőröknek, onnantól nincs miről beszélni.

Előzmény: Törölt nick (115635)
Salana Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115639

Ha provokálták az aszódiakat, az is ki fog derülni.

Előzmény: Buzás János (115637)
17922 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115638

82.-dik kiállító!

Örökre eltiltva igaz?! 

Magyarország "Így" Szeretlek! :((((((((((((((( 

 

Buzás János Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115637

 Szia!

 

Abszolút jól látod a dolgot. Itt nem az ellenőrzés tényéről, szabályosságáról vagy jogszerűségéről van szó. Aki ezt gondolja az tévúton jár. Egészen másról szólt a történet. És te pontosan jól látod, hogy valójában miről is. Nincs a világon olyan elmebeteg egyesület, közösség, ahol ok nélkül nekirontanak az ellenőröknek. Azt megy ugye senki nem gondolhatja komolyan, hogy mind a 15-20 fő egy emberként falazott Dorner Gyuri szuper galambjának. Mondom mégegyszer, hogy jogilag minden rendben van, erkölcsileg azonban nem. Egyáltalán nem érzem szent küldetésemnek, hogy védelmezzem a kartaliakat vagy az aszódiakat, de az igazságérzetem ágál, ráadásul olyan emberek szenvedtek károkat ártatlanul, akik az internettel köszönő viszonyban sincsenek és nem tudják megvédeni magukat ország-világ előtt.

Hogy rosszul reagáltak? Meglehet. Megkapták érte a büntetésüket.

Nektek pedig ez az eset szolgáljon tanulságul azért, hogy ne kerülhessetek ilyen méltatlan helyzetbe.

 

Előzmény: Törölt nick (115632)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115636

Az Országos értékelések mikor lesznek? Ma-Holnap?

Előzmény: spakli nr. 1. (115634)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115635

Tény, a Dorner Gyuri kiváló galambász, de emberileg sok dolgot nem tud jól kezelni. Érzékenység nem mindig célravezető. Nem csalás gyanúja miatt ment az ellenőrzés!! Ha így állítod be, elmész Te is a szubjektivitás irányába.

 

Szeretik vagy nem szeretik egymást, az más szituációknál számíthat, ebben az esetben nem. A jegyellenőröket sem szereti senki és ...

... attól még az ellenőrzött ne vetkőzzön ki emberi mivoltjából.

 

Az ellenőrök szabályok betartásával kezelték a szituációt és pont!

Máshol és másnál is volt már ketrecből kivétel ellenőrzéskor és rendben lezajlott az akció. Lehet így is! Egy szabályzati eljárást nem fontos szeretni, el kell fogadni.

Az meg nevetséges amit többen is írtak, hogy egy ellenőrzést előre jelentsenek be. Pont az értelmét veszítené.

Előzmény: Adelmann 80 (115628)
spakli nr. 1. Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115634

spakli nr. 1. Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115633

inkább ez legyen témán most:

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115632

Beszélünk itt folyamatosan a Magyar Postagalambsport megtisztulásáról meg hasonló nagyszerűen jól hangzó f@szságokról.....

Nem éppen így kell elkezdeni!!

Ellenőrizni kötelező, minden sportágban teszik is , de ha eddig fajul valami el kell gondolkodni komolyabban !!!!!

Ez már siralomháza számomra!

Előzmény: sárfi (115631)
sárfi Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115631

 Ha eddig nem történt volna csalás  ebben a csodálatos sportban, akkor nem kellene ellenőrizni senkit sem, ha pedig ellenőriznek és megakadályozzák ott valami nem stimmel !  A csalásnak még a gyanúja sem merülhet fel. Nálunk is tettek már fel matricát, de nálunk mindenki elfogadta és segítő kész volt.

japzoli Creative Commons License 2015.01.14 0 0 115630

Olvasd el az évkönyvet. 07 tagszöv ált bajnok bemutatkozó.

 

Ha rendben van minden mehet bárki, ha nincs rendben akkor is?!

Előzmény: Adelmann 80 (115621)
Adelmann 80 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 115629

Egyik oldalon valóban sokat fejlődtünk (magyar postagalambsport)

másik oldalon pedig erősen visszafejlődtünk, és tesszük azt folyamatosan.

Előzmény: béla tóth (115627)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!