Keresés

Részletes keresés

zergeboglar Creative Commons License 2002.04.25 0 0 20
Haho kispajtások,

Én is leányzó volnék, na jó vagyok :-).Erről a nyelés dologról volt egy másik topic is. szerintem valahogy adja magát a dolog, hogyha a szádba kerül, akkor nem fordítod el a fejed és köpsz egy nagyot! Arról nem is beszélve, hogy nem rossz az, sőt!!!
Szóval nem "csak" kölcsönösségi alapon megy,mehet ez,hanem mert ugyanolyan jó, mint bármilyen más szex.
Zergeboglar

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (17)
Nebolah Creative Commons License 2002.04.24 0 0 19
Egy lány és Kurtafarkú kismalac

Mindkettőtöknek igaza van. Van ilyen és olyan is.
A lenyelés az egy bonus, nem olyan fontos, de persze jobb, hogy nyugodtan elmehet az ember és nem kell izgulni, hogy mikor kell kirántani időben.

Mivel az én esetemben én vettem rá a barátnőmet először, hogy "lemenjen intézkedni" ezért még nem megy számára elég gördülékenyen. De bízom benne, hogy egyre jobb és jobb lesz e téren.

Egy lány Creative Commons License 2002.04.23 0 0 18
Sziasztok!

Akkor én,mint lány is hozzászolnék a témához...
Osztozom a véleményeteken abban,hogy legtöbben azért élvezzük talán az orális szexet,mert amásiknak örömet okozhatunk. Bár szerintem ez nem egyoldalú,mert például én is nagyon felizgulok,ha orálisan izgathatom a barátomat. Nem tudom mitől undorodnak a lányok...bár egy ápolatlan farok biztos visszataszító lehet:)
Szerintem az is teljesen természetes,hogy lenyelem... Hiszen akkor,abban a helyzetben az nagyon jól tud esni...Munkánk édes gyümölcse:)
Szóval szerintem is csak sodródni kell,és mindnet lehet csinálni ami jól esik.



Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2002.04.23 0 0 17
Szerintem nagyon ritka az olyan lány, aki eleve nagyon szereti. Viszont elég sokan szívesen megteszik, főleg kölcsönös alapon. Némelyik anélkül is. Jó nevelési módszer, ha felvesztek egy 69-es figurát, és Te oráliskodsz, attól esetleg Neki is megjöhet a kedve. Ha már egyszer ott van az alkalom az orra előtt...
Előtte viszont nem árt, ha mind a ketten alaposan megmosakodtok.

Még valamit: nem kell erőltetni, hogy végig csinálja, főleg, hogy le is nyelje az anyagot. Ehhez már tényleg keveseknek van gusztusa. Azt hiszem, nekem sem lenne, ha lány lennék.
Meg így sincs. Igaz, nem is szoktam szopni. :-)

Előzmény: Nebolah (16)
Nebolah Creative Commons License 2002.04.23 0 0 16
Erről én is így vélekedem, csak a barátnőmnek vannak gátlásai ilyentéren.
Előzmény: thw (15)
thw Creative Commons License 2002.04.23 0 0 15
Szerintem igen. ha szereti vki a masikat, akkor a kolcsonos oralis oromszerzesben szerintem semmi kivetendo nincs.
Nebolah Creative Commons License 2002.04.23 0 0 14
Hi, ez a topic se él már nagyon.
Elég poros már.
Sebaj.

Képzeljétek el:
Barátnőm: "Beszélgettem a barátnőmmel az orális szexről."
Én: "Tényleg és mit mondott?"
(info: az én barátnőm nem kedveli a szopást, annyira :( )
B.: "Azt, hogy ő lelkesen lemegy és lenyelli azt, ami onnan kilövell és szereti is."
Én.: "Hát, hmm-hmm!" (oldalra sandítva)
B.: (poén) "Majd beszervezem!"
Én.: (vissza poén) "Ja, csettintesz neki, hogy bekapni, aztán ha jól leszopott akkor jöhet a szex, mi?"
B.: (poén) "Aha!"

Hát nem semmi, szerintem ebből mindenki levonhatja magának a tanulságot.

Ui.: a témára a válaszom: Az én csajom nem! :(

cSiki Creative Commons License 2002.03.19 0 0 13
A válaszom igen. Nem kell ehhez más mint olyan mértékű elfogadása a partnerednek, amikor kölcsönösen éreztek és annyira kívánjátok egymást, hogy egy ilyen "forma" nem is lóg ki a sorból. Egy jó szexuális aktus közben az ember nem is figyel oda, hogy éppen mit csinál, csak sodródik egyik ámulatból a másikba. A _csak_ orális szexnek is megvan a maga helye, ha éppen másra nem adatik meg a lehetőség. És tényleg fel lehet izgulni közben.
Rozsda Sándor Creative Commons License 2002.03.19 0 0 12
Hát lány az én se vagyok, nyalni pedig imádok ab ovo.
Viszont nem egy lány félrenevelt, prűd, szégyenlős, "elkényeztetett", éretlen, tudatlan, büszke, stb. Na lehet, hogy ők nem szeretnek sz*pni. Egyébként ösztönös dolog, tehát természet szerint kívánni, szeretni kéne.
Viszont ami még emellett (egyéb személyiségbeli vonáson át, kulturálisan, vallásilag, szokás által, neveltetésben, szűk v. tágabb közösségben, vagy akár társadalmilag, mittudoménhogy) befolyásol, az ezt gyengítheti (ideig-óráig, remélem).
Az a csaj, aki viszont "egyenesbe jön", minden bizonnyal szeret sz*pni.
BeloHelo Creative Commons License 2002.03.19 0 0 11
volt egy nőm aki nagyon labilis hangulatú volt, és volt a kapcsolatunkelején egy olyan idő kb. 2 hét, amikor mindig a gatyám felé indult el de fejjel, és pillanatokon belül a szája melegében érezhettem ot lenn magamat. Először alig mertem elmenni a szájába, de úgy nyelte a gecit mintha a legfinomabb italt kortyolta volna. És ez ment 2 hétig, aztán megengedte hogy dugjam -lehet,hogy haviproblémái voltak, az is lehet, hogy nem akarta hogy kiderüljön hogy mással volt (uátna hónapokkal előfordult,hogy tőle kaptam el trippert vagy ilyesmit, amiből kiderült hogy valahol máshol is kivette a részét a jóból...) A. volt a neve, fekete hosszú erős szálú haja és széles szája. Szerintem a széles szájú csajok mind nagoyn szeretik a faszt, bekapni annál inkább. SZerintetek?

(Ha csajnak tetszett és kipróbálná, hogy milyen vagyok, irjon emailt! randit összehozzuk...)

Előzmény: Zolla (9)
Nebolah Creative Commons License 2002.03.19 0 0 10
Állat, ilyen csajjal én is találkoznék! :)

De, most nem lehet, mert van barátnőm. :)

Előzmény: Zolla (9)
Zolla Creative Commons License 2002.03.18 0 0 9
Igen, van ilyen nő, és először bizony magam is nagyon meglepődtem rajta. Egy korábbi (meglehetősen rövid életű) kapcsolatomban többször is előfordult, hogy anélkül szopott le a hölgy, hogy úgymond bármiféle ellentételezést várt volna el.
Sőt, az is előfordult, hogy én már rég elmentem, de ő még mindig "lógott a szeren", és néha szinte el kellett tolnom a fejét... :o
Egy darabig próbáltam ugyan gyakrabban a kefélés irányába terelni a dolgot (úgymond "kapjon már valamit ő is..."), de aztán muszáj volt elfogadnom, hogy istentelenül szeret szopni, és csak kb. minden második szopásra esik egy menet. Na azért így sem voltam túl boldogtalan... :))
Előzmény: Nebolah (6)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.18 0 0 8
Szerintem attól függ ki van a f@sz másik vágén. Magyarul van akinek élvezettel leszopják, van akinek nem.
amelii Creative Commons License 2002.03.18 0 0 7
igen, van ilyen nő. bár olyat még nem láttam, hogy a fiú ne élvezte volna:)
Előzmény: Nebolah (6)
Nebolah Creative Commons License 2002.03.18 0 0 6
Miért, van olyan nő, aki kifejezetten szeret szopni, ha élvzi azt a másik, ha nem?

Pontosabban önmagában szereti a szopást?

Nem zárom ki csak eddigi beszélgetéseimkor nem így tünt nekem.

Előzmény: amelii (4)
pancho Creative Commons License 2002.03.18 0 0 5
Van, aki igen, van, aki nem. Mindkét verzió képviselőjével találkoztam már.
amelii Creative Commons License 2002.03.18 0 0 4
na azért az utolsó mondatodban ne legyél annyira biztos :)
Előzmény: Nebolah (3)
Nebolah Creative Commons License 2002.03.18 0 0 3
Kellene 1-2 nő és őket kéne megkérdezni, nem?

nőket ide!!!

Szerintem ők csak azt élvezik, hogy mi élvezzük, míg én azt is élvezem, hogy nyalhatom neki ameddig csak birom. :)

GHETTOBOY Creative Commons License 2002.03.18 0 0 2
Nem minden csajjal van ez így!
Előzmény: Törölt nick (-)
panaszláda Creative Commons License 2002.01.06 0 0 1
Bocs, érdemben is reagálnék egy visszakérdezéssel: mit érzel, amikor a barátnődet nyalod? Nah, gondolkodj el, aztán talán könyebb lesz megválaszolnod a kérdésedet.

panaszláda voltam, aki exkuzálja magát a rossz idézésért, de tényleg tetszett neki. :)

Előzmény: Törölt nick (-)
panaszláda Creative Commons License 2002.01.06 0 0 0
Engem ezek a szavak fognak meg a legjobban: dzsondzsini... Nagy0n jó... :)
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.06 0 0 topiknyitó
Tudom, kicsit trágár és ócska a topic megfogalmazása, de a kérdés adott. Pl. a barátnőm néha abszolult nincs beindulva, a muffja tök szűk, nem tudok behatolni, ilyenkor ha elkezd engem dzsondzsizni, akkor amelett, hogy én tökre felizgulok, ő is teljesen kitágul, és nedves lesz.

Ezek szerint neki is NAGYON tetszik a dolog?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!