Keresés

Részletes keresés

Ideges Creative Commons License 2000.06.26 0 0 12
Ideges vagyok a vörös hajú lányoktól.
kad Creative Commons License 2000.06.26 0 0 11
Nekem nagyon tetszenek a vörös hajú lányok, akár természetes, akár vörös. Ha emelett még göndör, vagy hullámos is a haja, akkor egyszerűen el vagyok ájulva.
Csakhogy ilyen kapcsolatom nem volt még...

precious Creative Commons License 2000.06.25 0 0 10
Istenem, mit nem adtam volna, ha termeszetes voros hajjal jottem volna a vilagra!!!
Mindig is voros hajrol almodoztam. Meg szeplokrol :))
Es nem csak azert, mert szerintem a voros nok a legbujabbak mind kozul. Az en hajam is voros, bar festett.

Luczifer,
az a festett voros haj is lehet szep. Ha az adott nonek jobban illik az egyenisegehez, szeme szinehez, akkor miert ne.
Hiszen Te is irtad, hogy a termeszetes voros haj milyen jol tud kinezni. Nos, szerintem is. Epp ezert valtoztattam.

Mellesleg megjegyezem, hogy pozitiv hatassal van az eletemre. A maganra is.

Előzmény: banya (6)


jbt Creative Commons License 2000.06.10 0 0 9
Ja, ja, ez így van...
Én is úgy jártam, mint MacPhisto...
Előzmény: döbrögi (2)
MacPhisto Creative Commons License 2000.05.10 0 0 8
Egyszer volt eredeti vörös barátnőm.Alig kerültem ki élve a sztoriból...persze ebből az égvilágon semmiféle tanulságot nem lehet levonni.
sugarma Creative Commons License 2000.05.09 0 0 7
Én vörös hajú lány voltam, amíg férjhez nem mentem, így most már vörös hajú asszony vagyok.
Úgy vettem-veszem észre, hogy a fiúknak-férfiaknak tetszett-tetszik a vörös haj.
banya Creative Commons License 2000.05.09 0 0 6
Szvsz a természetes vörös lányok világéletükben "mások" voltak, mint a többiek, ezért kénytelenek voltak máshogy érvényesülni (kedvességgel, humorral, stb.).
Viszont vannak "lélekben" vörös lányok, akik a hajuk festésével, színezésével is ezt szeretnék kifejezni.
Nem azért, de eredetileg én sem vagyok vörös, csak egy ideje... :))))) És baromi jól érzem magam így!
Blindmouse Creative Commons License 2000.05.08 0 0 5
Nem egy természetes vörös leánnyal volt dolgom.. hát.. röviden, tömören.. jó velük nem is kicsit..egészen addig amíg beléjük nem xeret az ember..

Előzmény: Youwine (-)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2000.05.08 0 0 4
A természetes vörös gyönyörű!
A festett vörös egy okádék!

-Gee- Creative Commons License 2000.05.08 0 0 3
A vörös hajú embereket a középkörban megégették boszorkányság miatt. Talán ezért olyan kevés manapság a vörös lány? Mindenesetre nekem csak jó tapasztalataim vannak velük, bár összesen 2 igazi vörös lányhoz volt szerencsém. Humoros, megértő, kedves lányok, és a boszorkányságban lehet valami, sokkal nagyobb a ráérző képességük mint másoknak, és érzékenyebbek is. Szóval a vörös lányok (para)fenomenálisak szerintem. :-)

/Gee/

döbrögi Creative Commons License 2000.05.08 0 0 2
"Vörös hajú lánnyal ne kezdj sohasem
fogjátok meg, ott száll, viszi a szívem."

Ezt ráadásul Weöres Sándor írta.

Youwine Creative Commons License 2000.05.07 0 0 1
Kedves Obi !

Mint jeleztem, én sem ismerek "igazi" vörös lányt, a feketék is roppant szexisek, róluk a fekete hajú lányok topikban dumcsizzunk.

Császti

Előzmény: obayan (0)
obayan Creative Commons License 2000.05.07 0 0 0
0 vöröshajú lányt ismerek itt az indexen..hmm..a természetes fekete nem elég jó?:)
Előzmény: Youwine (-)
Youwine Creative Commons License 2000.05.07 0 0 topiknyitó
Hello Lányok és Skacok !

Rákerestettem a "vörös" szóra at Indexszel, hát sok mindent találtam a vörös maffiától Vörösmartyig, de a vörös lányokról egy betűt se. Nekem sajnos nem volt szerencsém igazi, természetes vörös lánnyal közelebbi ismeretségbe kerülni.

Skacok, Nektek volt-e, s ha igen, milyen volt Ő?

Hölgyem, Te talán vöröshajú lány vagy, milyen a szerencséd a fiúkkal ?

A neten van-e valami link, ahol a vöröshajú lányokról találni ismertetőt, képeket ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!