Keresés

Részletes keresés

More Joy Creative Commons License 2019.04.08 0 0 18513

Ja, de azért megpróbáltam.

... hogy mindenből dupla legyen. :)

Előzmény: Balu1414 (18512)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.08 0 0 18512

Igen, ez egyértelmű! 

Előzmény: More Joy (18508)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 -1 2 18511

Annyira izgatottabb vagy olyankor, hogy lényegesen hamarabb élvezel el? Nem ismerem még ezt az érzést, de mámorító lehet. Feleségedben lenni nem sokkal más után. Sokban különbözik?

Nem értem a pasiját, miért akarja elrontani ezt a jól haladó kapcsolatukat. Ha én lennék a feleséged szeretője, én az ő szabadidejéhez próbálnék igazodni és eszembe sem jutna többet követelni az általa önkéntesen nyújtottnál. Így is nagy áldozatot hoz, sok helyen kell megfelelnie. Te gondodat is jól viseli, vezeti a háztartást, munkába jár és ezek mellett még a szeretőjét is kielégíti. Nem kevés teher hárul rá.

Előzmény: More Joy (18509)


olegnagy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18510

Én is így voltam ezzel, azzal a különbséggel, hogy nálam a 9 hónappal későbbi meglepetések elkerülése volt a fő indok. Volt olyan (nem egyalkalmas) partnerem, aki gumi nélküli análra még rá tudott beszélni, de puncira nem.

Előzmény: waxgirl (18500)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18509

Köszi. Nekem is fontos a feleségem. Igen, hamar ki is készített akkor. Tegnap reggel. Most nem szakított a pasijával, csak mosolyszünetnek mondanám. Értésére adta, hogy nem töltheti vele az összes éjszakát és nem telefonálhat vele órákat. Üzenetek százait sem viszonozhatja. Szerinte majd a szünet észhez téríti. Ha nem, akkor válnak el útjaik. Én sem örülnék, ha befejeznék. Olyan jól haladnak. Még előttem is kellene dugniuk.

Előzmény: Törölt nick (18497)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18508

Részemről megadom neki, de helyetted nehéz lenne. Ahhoz túl kellene teljesítenem magamat.

Előzmény: Balu1414 (18506)
ventfirst Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18507

Szia. Nem jó az email címed.

Előzmény: Hossz18 (18340)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18506

Jol tetted

Adjad neki :)

Helyettem is :')

Előzmény: More Joy (18505)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18505

Ja, muszáj volt egy gyorsmenetet lezavarni. Felhúztam magam az emlékekkel. Többre nem is volt idő. Annyit is csúszott az ebéd. Majd este jobban megadjuk a módját.

Előzmény: Balu1414 (18499)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18504

Te pedig az irónia helyett inkább olvasd azt a szerinted sok írást és megkapod a választ. Ez aztán hatalmas teljesítmény. Neked talán örökkévalóságig tartana ennyit leírni? Emékszem, te már korábban is beszóltál itt ilyeneket másoknak. Úgy látszik, neked ez a vélt szexepiled.

Előzmény: jwkllr (18495)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18503

Ismerős. Pályafutásom alatt találkoztam már ilyen érvekkel.

Előzmény: waxgirl (18500)
danielo333 Creative Commons License 2019.04.07 -3 0 18502

hello.olyanba benne lennétek,hogy néznéd,ahogy a párod kis ées nagy doldát számba végezné?

Előzmény: thedrive (18475)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18501

Fő a higiénia :) Ezt vallom én is waxgirl

Előzmény: waxgirl (18500)
waxgirl Creative Commons License 2019.04.07 0 5 18500

Hát én ezzel ugy vagyok (illetve aktiv kalandozos időszakomban igy voltam), hogy nem dugok olyan pasival, akinek gond a gumi. Én szeretem az erotikáját, véd a betegségek ellen és egy csávó élvezete sem ér annyit, h hormonokkal kárositsam a testem. Nem muszáj velem lefeküdnie senkinek.

Előzmény: More Joy (18494)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18499

Igazi feleség!!

Nem csak az ágyban. Na megdugtad.?

Előzmény: More Joy (18492)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18498

Szia huncutfeleség! Leveleznék veled a témában, ha lehetséges írj nekem. 

Előzmény: Huncutfeleség (18467)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18497

A szerelemhez nekem is több kell, csak így akartam kifejezni a feleséged iránti tetszésemet. Amiket írsz róla, tényleg igazi kincs. Nagyon kívánatos lehetett a szeretőjétől jőve kicsinosítva magát. A pasija meg bolond? Nem becsüli az ingyen punci értékét? Most akkor hogyan vannak? Szakított vele a párod?

Előzmény: More Joy (18490)
jwkllr Creative Commons License 2019.04.07 0 2 18495

A sok írás helyett kicsit foglalkozhatnál a kedveseddel is! Esetleg megint másnál elégül ki?

Előzmény: More Joy (18494)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18494

Na, a te véleményed éppen nem a középutat képviseli ebben a témában. Aminek szintén oka van. Te helyzeteddel nem vagyok képben teljesen, de előzetes állásfoglalásom szerint te nem azért nem kívánod magadba a spermát, mert egyik fél sem élvezné, hanem mert vírustenyészetet látsz benne. Laboratóriumi felturbózás nélkül be lehetne vetni biológiai fegyvernek. ... hehe, ezen jót mosolyogtam. Jó poén volt.

Megfordítva, lehet szerinted erotikusan bontod ki a fogaddal az óvszert, de a partnered arcáról is másmilyen kéjes érzés jönne le ha benned megy el.

Ha valaki nem akar teherbe esni és védekezésre nincs mód, rendben. Tényleg nem tanácsos beleélvezősdit játszani.

Előzmény: waxgirl (18493)
waxgirl Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18493

Köszi, igen erre gondoltam. :)

Előzmény: Törölt nick (18489)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18492

A rekordok? Alkotott egy párat, amit előtte nem tapasztaltam.

Még anyámnál is jobban törődik velem. Hideg időben folyton behúzza a kabátomat, nehogy megfázzak. Pedig nem szoktam. Ha évente fáj a torkom, mindenféle csodateákkal próbál kúrálni. Hiába mondom, hogy 2-3 nap lefolyási ideje után magától elmúlik. Ha átmenetileg megfájdul valamim, derekam, simogatással akarja elmulasztani.

Ragaszkodása sem mindennapi. Munkaidőm alatt legalább 5 szerelmes üzenetet kapok, tele szívecskékkel. Ha tud, felhív. Minden rendben van-e. Együttlétünk alatt egy nap alatt akár 10-szer is tudtomra adja szerelmét. Amikor csak teheti simul és ölelget.

Konyhában is jól teljesít. Olyan ételeket és süteményeket készít, amit még a nagyszüleim tudtak frankón.

Szex terén is tartogat(ott) meglepiket. Változatos kivitel és helyszín. Szerintem tudatosan gyártja a rekordokat. Nem mindennapi akció után érdeklődik. Menet közbeni autós szopás után, csinálták már nekem? Igen. Legközelebb a liftben csinálta. Ilyen volt már? Hát nem. És akkor elégedett, persze én is. Egy nap alatti 2 análszex önkéntes bevállalásával szintén rekordot döntött nálam. Ugyanúgy a 3 viszonzás nélküli szopásával, mensese alatt. Meglepődtem a masztizása felvállalásán is. A vibrije csaknem egyenrangú segédeszköz a farkammal.

Sok mindenért hálás vagyok neki. A viselkedése olyan válaszreakciót váltott ki belőlem, amit még soha sem éreztem. Tudatosult, hogy előtte csak szeretni tudtam, de szerelmes igazán csak bele lettem.

Nem hinném, hogy én csaltam ki belőle ezeket. Ő alapból ilyen lehet.

Ennyire belemerülve, hálából mindjárt le is támadom a drágámat.

Előzmény: Balu1414 (18482)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18491

Az ember tapasztalatokból alakítja ki véleményét. Létezhet itt is ízlésbeli különbség. Nálam idáig jobban élvezték a gumi nélküli lüktetést, ami melegséggel is társul. Szerintem csak az utasítja el ezt a plussz kellemes érzést, aki túlzottan a betegség rizikóját látja benne vagy a nem kívánt terhességtől tart. 

Előzmény: Törölt nick (18489)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18490

Azért ne zúgj bele az ismeretlenbe, ami sok meglepetést tartogathat. Én idáig a veszélye ellenére bíztam benne, hogy a szeretője nem csábítja el tőlem, a mostani helyzetük megerősít ebben és megnyugtat efelől. Ez a srác már túlzásba vitte a nyomulást. Délután már azért kellett lehalkítani a telefont, mert állandóan hívogatta. Haragszik-e rá? Nem érezte jól magát vele? Ő igyekezett megfelelni neki és szerinte ez sikerült is. Nem akar már vele lenni? Aztán este felhívta és közölte vele, hogy nincs vele baj, csak más dolga is van és fogja vissza magát, mert különben azt éri el vele amiért még feleslegesen aggódik. Úgy néz ki, megértette. Azóta csend van. A laza levelezőkapcsolatban álló exeivel is tartja a biztonságos távolságot. Ott is ha valaki ajánlatot tesz vagy újrakezdeni akar, helyére rakja az illetőt.

Esti 2 menetnél neki is volt 2 orgazmusa, a korareggeli gyorsmenetnél éppen a gyorsasága miatt nála kimaradt. Félig aludt még. Az előjáték is csak az oda rakott kemény farkának a simogatása volt. Behatolás előkészítés. 

Szóba sem került az óvszer. Nem először voltak együtt. Ki is használta a srác, hogy nem kell kivenni. Mind a 3 adagot a puncijába engedte. Biztos a megkívánt popsijába is rakott volna, ha engedi neki a párom.

Én már vágycseppesre felizgulva vártam őt. Még örökkévalóságnak tűnve meg kellett várnom amíg rendbe szedte magát. Tus, alapos puncimosás (megint), fogmosás, hajcsinosítás... Nem sokáig bírtam vele, benne.

Előzmény: Törölt nick (18483)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18489

Szerintem csak arra célzott, hogy az, hogy a te párodnak úgy nem az igazi, attól még másnak más a dolog. Pl. az én párom szereti ugyan, de amikor gumival élveznek belé, azt is ugyanúgy élvezi, mert az ő részletes információi alapján maga a lüktetés izgatja, ahogy a farok pumpálja bele az ondót. Nincs nála olyan, hogy "igazi" vagy "nem igazi". Szóval elég merész tőled kategorikusan kijelenteni, hogy mi az, ami mindenkinek jó, és mi az, ami nem... 

Előzmény: More Joy (18488)
More Joy Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18488

Igen, a kapott részletes infok alapján mintha az enyém lenne az a (aktuális) punci. Biztos te is mondod a pasidnak mikor mit érzel és a reakcióid alapján ő is le tudja szűrni mit élvezel igazán és mit kevésbé... vagy egyáltalán nem. És ha okosan csinálja, ahhoz igazodik.

Előzmény: waxgirl (18480)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18487

Engem már így felizgattok, az írásaitokkal. Mi lenne, ha átélném ezeket? Ha mindenhova mehet a sperma a feleségednek, gondolom módszeresen védekezik is. Persze vannak betegségek, de megfelelően kiválasztva a partnert meg lehet úszni. Én sem használnék ilyen helyzetekben gumit. Jobb természetesen a punci. Csak úgy lehet maximálisan kiélvezni egymást. Érezni a nedvességét, melegét...

Előzmény: lalilovics (18486)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18486

A lenyegre mindjárt válaszolok is ! Imádja a szexet , óvszert szerintem a legritkább esetben használt , mivel érezni szeret mindent , és nem mindenféle " ápolatlal pasikkal" kefél .... Tudom ...mindenkinek  lehet baja , de a lényeg , ápolt nő és igényes pasi téren is ! Szóval gumi nagyon ritkán van , és mehet neki szinte bárhová a sperma .....

Előzmény: Törölt nick (18484)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18485

Ezekre a kérdésekre adott válaszokra majd én is kíváncsi leszek ! :) Bár a válaszok sejthetőek , amennyiben , tökéletesen működik a kapcsolat a feleség és férj közt . A szerető , csak egy úgymond " pótlás" , de ez így van rendjén . Mi a párommal kefélünk ha megjött a faszitól ...eleve elmond mindent , ezzel felcsigáz már , és iszonyú jó ezután egymással is a szex , amúgy is mindketten piszkosúl kívánjuk mindíg . :) 

Előzmény: Törölt nick (18483)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 0 0 18484

Tényleg izgató lehet a szeretett punci más után. A te feleséged is izgalmas lehet az élet. Ha hatalmas a szex étvágya, szüksége is van szeretőkre. Nekem még nem volt szerencsém ilyen partnerhez. Írásaidból úgy veszem ki, ő sem nagyon kedveli az óvszert. Nem szokott használni soha? 

Előzmény: lalilovics (18479)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.07 -1 0 18483

Neked a megszokás miatt lehet nem, de számomra igazi különlegesség a feleséged. Barátságos, házias, igényes, szeret téged, szabad szexuális felfogású, csinálja ami jól esik neki. Utóbbit kissé visszafogottan. Betart bizonyos határokat és ezt a szeretőjével is tudatja. Még a végén belezúgok. ;-) Csodálatos nőszemély lehet. Kérdezni is akartam, hogy nem fogja elszeretni tőled a szeretője? De erre megadtad a választ. Látom, nem tudja. Még ha akarná sem. Ha túllépi a határt, párod behúzza nála a féket.

Az éjszakája biztos jó volt és jól érezte magát. Neki is volt orgazmusa? Gondolom óvszert nem használtak. Ugye felesleges kérdeznem, hova élvezett a pasija? :-) Akkor most szinte zaklatja őt, erőltetve a mihamarabbi ismétlést? Ez nem szép tőle. Inkább örülnie kellene, hogy ilyen szinten megkapta Őt. Csak tele kell tömnie a punciját a legkellemesebb módon. Lehetne annyi esze, hogy az erőltetéssel csak elriasztja magától ezt az ajándékot.

Hazatérve hozzád, veled is lefeküdt a kedves feleséged?

Előzmény: More Joy (18477)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!