Keresés

Részletes keresés

cukorfa Creative Commons License 2007.05.20 0 0 255
köszi a választ! egyébként én tényleg nagyon vigyáztam rá..
iszonyatosan viszketett, de azért sem vakartam meg.
folyamatosan kentem a zsíros krémmel, hogy ugye ne jöjjön le helyeken. meg
alig mertem hozzányúlni. voltunk strandon, de nem úsztam, h nehogy baja legyen.
és most mégis kicsit ilyen hiányos. az egyik. de csak picit. de közelről elég tré...
szóval remélem, hogy a második alkalommal nem lesz ilyen!
Előzmény: ksyl (249)
krisztian98 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 254
Barbi! Felejsd el, még a szemed is ki fogják szúrni !!
Előzmény: P. Barbi (253)
P. Barbi Creative Commons License 2007.05.19 0 0 253
Még 1 kérdés eszembe jutott.: Bioptron lámpával nem lehet meggyorsítani a gyógyulást?
P. Barbi Creative Commons License 2007.05.19 0 0 252
Sziasztok!

Az én kérdésem az lenne h a szö. tetoválását követő napokban mennyire tünik szörnyünek?Ki se menjek (majd) az utcára vagy azért nem annyira észrevehető?
Ahogy leszűrtem a tetováláshoz nem szükséges az eredeti szemöldököm eltávolítása, de azért örülnék a megerősítésnek.
Előre is köszi a választ!
MissJenny Creative Commons License 2007.05.19 0 0 251

Sziasztok!

 

Köszi a választ, vigyázni fogok rá!

A héten szerdán volt egy hete hogy voltam korrekción. Még mindig sebes és nagyon fáj érintésre. Nem tudom, lehet hogy túl érzékeny a bőröm?!?!

A fura az hogy még mindig van egy olyan rész ahol nem fogta be a festék teljesen, nem annyria feltűnő, más észre sem veszi csak én :)  Nem értem :(

Előzmény: ligustrum (250)
ligustrum Creative Commons License 2007.05.18 0 0 250

Szia Jen!

Csodálkozom,hogy 6 hét alatt sem jött rendbe a szö-d! Igazából annak már 2hét alatt teljes gyógyulást kellene mutatnia!

Nyaralás alatt kenegethetnéd egy magas fényvédőfaktorú krémmel, hogy a tetoválás színe ne pigmentálódjon el! Vagyis az erős fény hatására ne sötétedjen be. Persze ez nem vonatkozik arra, ha az utcán sétálsz, csak a direkt napozásra.

A strand,-és uszodavízet sem szoktuk javasolni 2hétig a fertőzésveszély miatt. Ha a te tetoválásod ilyen nehezen gyógyul, inkább vigyázz rá!

 

Üdv: L.

Előzmény: MissJenny (247)
ksyl Creative Commons License 2007.05.18 0 0 249

Ne idegeskedj, a második átütés után sokkal jobban fog tetszeni. :-)

Ha te észreveszel a szemöldöködön valami hibát, akkor nyugodtan szólj neki, kérdezz rá, minenre ami zavar!

Ne hagyj kérdőjeleket magadban, az nem jó!

 

Mikor leesik a festék utána hirtelen világosnak fogod majd látni, de ez azért van, mert egy teljesen új bőrfelület van most ott, erre nő vissza folyamatosan a hámréteg. Ilyenkor kell rá a legjobban vigyázni, se szoli, se napsugár stb. :-)

És akkor szép lesz:-)

Előzmény: cukorfa (248)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.17 0 0 248
Az enyém barna:) Direkt olyan színt kértem, ami az alapszemöldököm.
Szóval ilyen világosabb barna. Igazából most megint megy a para, mert eddig alig vártam, hogy kezdjen el világosodni, meg potyogjon le a festék, de egyre jobban látom, hogy vannak helyek, ahol hiányos. icipici, de közelről látszik. akkor ezekszerint ezeket majd kipótolja ugye?:)
a végéről sokkal könnyebben jön le. legalábbis én így veszem észre. és kicsit zavar.
Előzmény: ksyl (245)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.17 0 0 247

Sziasztok.

 

Június végén megyek nyaralni, tenger mellé. Most kezd leesni a seb, addigra begyógyul teljesen?

Az első tetoválás után még 6 hétre rá sem gyógyult be teljesen (ezért toltuk el a korrekciót is)

A sós víz nem fogja "kimarni"? Az erős napfény sem árt? Van valami krém amivel kenjem?

(bocsi ha hülyeséget kérdeztem :) )

Köszi

Jen

myrtill82 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 246
Hello!
nekem ugy néz ki hogy minél hamarabb meg kéne csináltatnom mert nagyon kikopott a szemöldököm.Most egyenlőre kozmetikus festi amig "gyüjtögetek".

Sajna hosszu szálu a szemöldököm,ér ritka,a végei pedig szinte nem is látszanak.

Bután nézek ki ha ugy látszik mintha félig lenne csak szemöldököm,és magamnak nem tudom kihuzni,mert béna vagyok ehhez.(kisminkelni se tudnám magam normálisan...)
Előzmény: MissJenny (228)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 245

A korrekció általában az átütést jelenti, azon helyek újraütését, ahol esetleg ki lett hagyva, vagy ha valahol hiba van benne, azt javítják.

 

Tudod amikor tetoválnak, kenődik a bőrfelületen a festék, folyamatosan ezért kell törölgetni, és a festéktől nem látni rendesen, hogy hol lett hiányos, ezért mikor már meggyógyul újra átnézik neked. :-)

 

Én ilyenkor mindig telibe átüttetem az egészet, hiszen ingyen szokott lenni a korrekció. 15 perc alatt megvan. :-) Javaslom neked is, hogy mondd, hogy az egészet üsse át, hisz ingyen van, és a színe is azért erősebb lesz. Bár nem tudom a tiéd milyen színű?

Előzmény: cukorfa (244)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.16 0 0 244
köszi, szerintem is. :)
szombaton. akkor még elég erős volt, most halványabb lett. de a jobboldali sötétebb
egy icipicit szerintem :S meg a bal amúgy is jobb lett egy pöppet. :) de sztem ezt csak
én veszem észre.
egyébként valaki elmondaná, a korrekció mit takar pontosan?
pl ha valahol ki van hagyva egy kis hely, akkor oda húz szálat?
vagy megerősíti a színt? vagy miii? :) köszi
Előzmény: ksyl (243)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 243

Szia,

 

Egész jó helyet választottál, a lapockán nagyon szép a tetoválás :-)

 

Mikor csináltattad a szemöldököd?

Előzmény: cukorfa (241)
mazso66 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 242

 

Szia!

 Először is köszönöm,hogy válaszoltál!Nekem az egész szín ridegnek tűnik a vörös hajamhoz. Ha meleg barnával áthúzatnám lenne valami változás ? Néha kifejezetten /főként napfénynél/ sötétszürkének vélem látni!

Előzmény: ligustrum (236)
cukorfa Creative Commons License 2007.05.16 0 0 241
hm nekem lesz nyáron tetkóm a lapockámon:-)

on, még mindig nagyon viszket, és már kopik!!
bár úgy vettem észre az egyik szemöldök gyorsabban kopik mint a másik:O
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 240

Dehogynem!! :-)

Ha nagyon akarnád akkor biztosan nem fájna!

Én ezzel úgy voltam, hogy annyira akartam, hogy képes voltam akár 5 órán keresztül is a gép alatt feküdni. Rémisztően hangzik, de megérte! :-)

Előzmény: MissJenny (239)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.16 0 0 239

WOW az nem semmi!

Én még egy kis pillangót sem mernék a lapockámra :)))

Előzmény: ksyl (238)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 238

A szemöldököm van kiütve, és van egy egészhátas, fenéktől tarkóig.

Épp most gondolkodom a következőn. :-)

Előzmény: MissJenny (237)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.16 0 0 237
Neked van tetkód?
Előzmény: ksyl (235)
ligustrum Creative Commons License 2007.05.16 0 0 236

Szia!

Sajnos nagyon nehéz tanácsot adni így, hogy nem látom a szineket, de én azt gondolom, hogy ha elégedett vagy az alapvető színével, és csak finomítani szeretnél rajta, azt lehet. Mégpedig úgy,hogy egy pici fehéret kevernek az eredeti barnához. Ez  nem változtatja meg az egész színt, csak a tónusán puhít. (Persze a megfelelő arányban adagolva). Abban az esetben, ha teljesen mást színt szeretnél, kicsit bonyolultabb a helyzet. Akkor azt világosítani kell elöbb, aztán jöhet az új szín. Ez több lépcsős folyamat.

 

...tanfolyamainkon mindig úgy történik a gyakorlás, hogy az elméleti oktatást követően még senki nem tetoválhat "élesben". Az első próbálkozásokhoz, ami még csak szinte vonalkövetés, kiválóan alkalmazható a gumiszőnyeg! Ha itt minden ok, jöhet a modell. Persze itt is szigorú felügyelett mellett! Elhihetitek, sokkal nagyobb meló ez, mintha magam tetoválnék. Senkinek nem ajánlanám, hogy saját magán gyakoroljon. Egyrészt mert egész más szögből kapja majd a vendéget, mint magát látja a tükörben, másrészt, mert nem fog semmit látni abból amit csinál!

Előzmény: mazso66 (196)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 235
A tetovlálók általában magukon gyakorolnak, van más olyan tetováló munkatársukon, akinkek szinte nincs egy ép bőrfelület már a testükön :-)
Előzmény: MissJenny (234)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.16 0 0 234

Köszi.

Most már nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz pár év múlva. Még meg sem gyógyult teljesen :)))

 

Még arra vagyok kiváncsi hogy akár a tetováló művészek akár a kozmetikai tetoválók hol ill. hogy gyakorolnak. Míg pl. egy fodrásznak ott van egy paróka, addig egy tetoválónak ...

 

Előzmény: ksyl (233)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 233

Szia,

 

Fokozatosan fog halványodni, de nem kell idegeskedni, mert ahogy látod, hogy neked már világos, vagy annyira halvány, hogy nem tetszik, nyugodtan elmehetsz átüttetni. Utána újra szép lesz!! :-)

Én általában 2 évet várok és újra üttetem, de most gondolkozom azon, hogy nem kozmetikaival hanem sima géppel átüttetem, hogy ne kelljen mindig menni átüttetni.

Előzmény: MissJenny (230)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.16 0 0 232

"Hisz ezért vagyunk hogy tanácsokat adjunk. Nem?"

Ezt a profikra értettem!:))))))))

Előzmény: MissJenny (230)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 231

Szia,

 

Nem haragudtam meg, nem szoktam soha semmiért :-) Hála az égnek, hogy ilyen nyitott vagyok mindenre :-)

 

Nem én nem tetoválálok, csak van 3 legjobb barátom akik igen. Közülük az egyik a Renegade Tattoo- ban, másik haverom a 17. ker-ben egy szalonban, a harmadinak pedig Horvátországban van szalonja és egyedi gyártású gépeket csinál megrendelésre.

Előzmény: neophron (227)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.16 0 0 230

Így van NE vitakozzunk!

 

mazso66 kérdezte hogy lehet-e "puhítani" világosítani a szö.kén. Küldött vki neki választ? :)

Hisz ezért vagyunk hogy tanácsokat adjunk. Nem?

 

A kopásra visszatérve, h csúnyán kopik. Ez inkább azoknál szembetűnőbb akiknek nincs saját szö.-kük csak tetovált vagy azoknál is (mint nálam) akiknek van, csak "alá" van tetoválva?

 

Most jól elkenődtem h ilyen-olyan csúnya lesz. Azt hittem ez 5-6 évig (a lány aki tetoválta 10 évet mondott, de az a max) szép marad és fokozatosan fog eltünni :(

 

 

Előzmény: neophron (227)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 229

Igen, sajnos sokan vannak így.

De lehet, hogy később találsz valami jót ami nagyon tetszik, és szívesen megcsináltatnád. :-) Addig valóban nem érdemes, amíg az ember nem talál valami olyan "mintát" amelyre ha ránéz, azt mondja: úúúúú nekem ez kell. :-)

Előzmény: MissJenny (228)
MissJenny Creative Commons License 2007.05.16 0 0 228

A szemö. tetkóra is nehezen szántam rá magam .. nehezen bírom a fájdalmat :)

Azért nem szeretnék (nem azért mert elrontanák) mert mi van ha 3-4 év múlva ránézek és azt mondom úúúúú ez nem tetszik már. Lehet h megváltozik az izlésem stb. Szerintem csak az csináltat / csináltasson tetkót aki 10000% hogy nem fogja megbánni pár év múlva. Na én nem vagyok biztos ebbe, ezért nem akarok.

Előzmény: ksyl (226)
neophron Creative Commons License 2007.05.16 0 0 227

Vicc volt. (Azert a smile).

Szerintem Miss Jenny-nek igaza van, hogy tök hülyeség erről vitázni. Ezt így explicit kijelenteni, hogy a hagyományos tetoválók értenek jobban a sminktetováláshoz szerintem elég merész. Ezzel együtt biztosan csinálnak ők is szépeket.  Most már csak azt áruld el kérlek, hogy tenmagad tetoválsz-e?

Előzmény: ksyl (224)
ksyl Creative Commons License 2007.05.16 0 0 226
Nem szeretnél tetoválást?
Előzmény: MissJenny (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!