Keresés

Részletes keresés

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.12 0 0 165
Hogy lehetne a te örökbecsű szavaidat felejteni? Szolgák hada jegyzi és vési márványba mindet...
Előzmény: pataporc (164)
pataporc Creative Commons License 2000.07.12 0 0 164
Na, most kiprobalom az uj munkahelyemet hozzaszolasi szempontbol. Semmi erdemeset nem irok, mert hatha nem megy at es akkor foloslegesen koptatom az ujjbegyem. Szoval ezt a hozzaszolast felejtsetek el...
outcyber Creative Commons License 2000.07.12 0 0 163
A BEAC programfüzet idevágó passzusa:
Utvonal
Dobogókőig egyértelmű: kék.
Előzmény: kivi (161)
lecsoka Creative Commons License 2000.07.12 0 0 162
>Az alternatív betonutakat sem a gyalogos, sem a kerékpáros útvonal nem tartalmazza. Én úgy vettem észre, hogy pontosan megegyezik a gyalogos és a kerekes útvonal, és sehol nincs benne beton. De mivel azon a szakaszon, ahol betonon is lehet menni, nincs EP, ezért sokan választják inkább a hosszabb, de könnyebb utat.

Ne haragudj, de ha így mész, az nem annyira a Maxi. Szerintem ha hosszabb is az aszfalt, a túra útvonala az mégis a túra útvonala. Meg aztán a rövidebb út lehet nehezebb és mégsem korrekt kihagyni.

Előzmény: kivi (161)
kivi Creative Commons License 2000.07.12 0 0 161
Az alternatív betonutakat sem a gyalogos, sem a kerékpáros útvonal nem tartalmazza. Én úgy vettem észre, hogy pontosan megegyezik a gyalogos és a kerekes útvonal, és sehol nincs benne beton. De mivel azon a szakaszon, ahol betonon is lehet menni, nincs EP, ezért sokan választják inkább a hosszabb, de könnyebb utat.

outcyber,
valami olyat írtál nemrég, hogy kaptál egy Beac programfüzetet. Abban nincs benne a konkrét itiner?

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (159)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.12 0 0 160
Helyesbítek: Kevély-nyeregtől kék, nem V.-ny.-től. Csak egy kicsit dekódolni kell a táblázatot, nem csak olvasni.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (159)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.12 0 0 159
Kivi, végre megtaláltam, most válaszolok:

A Kinizsi topic #991-ben ezt írtad:
Szerintem akkor is könnyebb a Pilisi szakasz. Igaz, a sötétéség gondot okozhat:
Visegrád -(kék, vagy Panorámaút)- Nagyvillám -(kék, vagy kék+beton)- Pilisszentlászló -(kék,
vagy kék+beton)- Dobogókô -(sárga ami brutálisan köves, de lejt)- Lajosforrás -(piros+ aztán
zöld+)- Csikóváraljai th. -(piros négyzet aztán piros)- Kevély-ny. -(kék, vagy kék+Bécsi
út+Harsány lejtő)- Virágos-ny. -(ez egyértelmű)- Budapest, Hűvösvölgy.

A mi útmutatónkból nem derül ki, hogy csak gyalogos-e. Lehet, hogy biciklistáknak másik van. Szóval a mienkben nincsenek alternatívák (aszfaltok). A Harsány lejtőnél lett gyanús, mert azon nem megy föl jelzés. Egyébként hasonlít. Így néz ki:
Visegrádtól kék
Dobogókőtől sárga (azért nem végig köves :-), van nagyon kellemes szakasza, csak gyengén jelezve, Fagyoskatona után a dózerúton)
Lajosforrástól P négyzet, P+, Z+, Z négyzet
Csikóv.-tól P
Virágos-nyeregtől K, de a 110-nek levágás a reptér mellett toronyeránt.
Hűvösvölgy

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.11 0 0 158
Na még egyszer, mert valamelyik rohadt szemét szolgáltató a láncban már megint szórakozik velem és pazarolja a pénzemet meg az idegeimet:

Kösz az oklevelet! Már csak ezért is ott kell lennem a következő bejáráson is. :-)

lecsoka Creative Commons License 2000.07.11 0 0 157
>avagy a magyar egészségügy zsenialitása.

Hát így van ez, de azért ne aggódjatok.

Előzmény: Ermak (152)
outcyber Creative Commons License 2000.07.11 0 0 156
B verzió

Ha nem linket akarsz, hanem közvetlenül beszúrt képet:

(IMG SRC="http://larsen.contract.hu/beacmaxi/2.jpg")

Szintén < és > jelet kell használni. De ez nagy képek esetén illetlen, mert minden letöltésnél újra letöltődik.
Ez itt egy alig 10k-s kép:


Előzmény: outcyber (155)
outcyber Creative Commons License 2000.07.11 0 0 155
A képet először is fel kell rakni valami hp-re.
Például az én oklevelem:
http://larsen.contract.hu/beacmaxi/2.jpg

Utána lehet linkelni így:

(A HREF="http://larsen.contract.hu/beacmaxi/2.jpg")link a képre(/A)

Na, annyi különbséggel, hogy a zárójelek helyek kissebb-nagyobb jelet kell használni. Ha azt írnám, akkor link lenne.

link a képre

Előzmény: pataporc (149)
lecsoka Creative Commons License 2000.07.11 0 0 154
Számítástechnika, de történetesen nem tudom hogyan kell. Szerintem AV, SK bármikor profi ötleteket ad.
Előzmény: pataporc (149)
pataporc Creative Commons License 2000.07.11 0 0 153
Lehet, hogy Uhrin teszi :)). Mindenesetre atcsereltem After Cryingra. Azota egy arnyalattal jobbakat csinalok. Persze nem akarom meghurcolni a Mestert, bizonyara en vagyok a hibas. De megiscsak! Csello! Zongora! Tobb szolam!! Modulalas!! Meg egy koncertrol loptam a kazit, amikor kicsi voltam :)) azota egy kisse viharvert (en meg megjavultam), neha a ket oldal osszekavarodik, egyszer csak besasol egy kis zenekar a zongoraszoloba :))
Előzmény: outcyber (150)
Ermak Creative Commons License 2000.07.11 0 0 152
Kicsit off leszek: nem túra, csak teljesítmény, avagy a magyar egészségügy zsenialitása.

A nőgyógyászunkkal délelőtt nem lehetett beszélni, mert műtött, ma délutántól ügyeletes, holnap délelőtt ultrahang-vizsgálatokat csinál, délután legalább kettőig bent van, mert minket akkorra vár. 30 óra meló minimális pihenéssel, és a 'térkép elnézése' meglehetősen kockázatos...

outcyber Creative Commons License 2000.07.11 0 0 151
Hehe. Megnyomtam az OK-ot a hozzászólás elküldésére, evvel egyidőben megjött az oklevél. :) Király. Rakom webre. :)))
Előzmény: outcyber (150)
outcyber Creative Commons License 2000.07.11 0 0 150
És meg lehet valahol tekinteni?
Munka ügyben itt is hasonló a helyzet. Van egy fél napos melóm, de nem nagyon akarom csinálni. Igaz csak péntekig kell készen lenni vele. :)
Előzmény: pataporc (147)
pataporc Creative Commons License 2000.07.11 0 0 149
Nekem brilians grafikakat kene gyartanom tomott sorokban, de csak a kogagyi kategoriaig vagyok kepes eljutni. te mit dolgozol L? Nem is tudom... vagy sohase tudtam??? Az oklevelet szivesen belinkelem ide is, csak nem tudom, hogy kell. Segitseg!
Előzmény: lecsoka (148)
lecsoka Creative Commons License 2000.07.11 0 0 148
Hát dolgozni ma nekem sincs kedvem.

Hol lehet megtekinteni a bejárásos oklevelet? Vagy szigorúan belső használatra készült?

Előzmény: pataporc (147)
pataporc Creative Commons License 2000.07.11 0 0 147
Megcsinaltam a Beac-bejarasos oklevelet. Annyira nem megy ma a munka, hogy beiktattam a tobbi koze, amit mar nagyon utalok csinalni... hadd viduljon a szivem egy kicsit.
lecsoka Creative Commons License 2000.07.11 0 0 146
Ha a sziklák miatti enyhe iróniát leveszem, akkor is megmarad az írigység. Én azért szeretek kirándulni, túrázás szó kerülve, mert nézelődhetek, szaglászhatok, fülelhetek. Szóval némileg visszakerülök a természetes állapothoz, nekem nagy a nyugi ettől. Hülyén hangzik, de egyfajta emelkedett érzés. Hasonlóan vagyok a síeléssel, de ott a sport a hangsúlyosabb.
Előzmény: pataporc (145)
pataporc Creative Commons License 2000.07.11 0 0 145
Mar meg is van az ujabb hetvegi program. Tenyleg irigyelhetsz minket!!! Kinnalvas lesz iszonyuan rucskos sziklak kozott... Mi altalaban barlangaszatokkor alszunk kinn, akkor meg egy 6 oras tura utan ugy el bir faradni az ember, hogy nagyon gyorsan elalszik. Meg ha nem akar, akkor is...
Előzmény: lecsoka (144)
lecsoka Creative Commons License 2000.07.11 0 0 144
Egyre jobban írigyellek benneteket ezekért a bejáró túrákért. Ahogy elnézem a hangulat is elfogadható. Bár a létszám emelése nem biztos, hogy lendítene a dolgon.

A kinntalvás pedig biztosan remek dolog. Mondjuk erdőben még nem adtam elő. Stégen, kajaktáborban, hétvégi ház teraszán már igen. Ezek közül mellesleg nekem nem jött be egyik sem igazán, ámbár az éjszaka csodálatos. Talán éppen ezért, mert szintre alig alszom olyankor, egyfajta feldobott állapotba kerülök, másnap pedig csak szédelgek.

Előzmény: pataporc (133)
outcyber Creative Commons License 2000.07.11 0 0 143
A Tilosban állandóan. Nagy kultusza van ott (is).
Előzmény: Ermak (142)
Ermak Creative Commons License 2000.07.11 0 0 142
De, arra válaszoltál. Inkább az a gond, hogy én nem ismerem UB számait. Valamelyik pesti rádió szokta játszani?
Előzmény: outcyber (129)
outcyber Creative Commons License 2000.07.10 0 0 141
Hát ez a csillogás nekem is feltűnt. Egy A4-es lapscanner hogy tud ilyet csinálni? Egyszerre többet raktam a prés alá, és nem mind lett ilyen. Talán az anyaguk más. Az a hülye zalai alig olvasható.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (140)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.10 0 0 140
Már jó. Csak némelyik kitűző csillog, rosszul kapja a fényt. _Majdnem_ olyan jó, mint az én honlapom. :-)))))))
Előzmény: outcyber (138)
outcyber Creative Commons License 2000.07.10 0 0 139
Done.

Kösz, hogy szóltál!

Előzmény: outcyber (138)
outcyber Creative Commons License 2000.07.10 0 0 138
Hopp tényleg. Az IE 5.0 kijavítja ezeket az elírásokat, ezért nem vettem észre. Mindjárt javítom.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (137)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.07.10 0 0 137
http://larsen.contract.hu/beacmaxi\index.html

Ilyenek vannak a címlapon, mind a 3.

Előzmény: outcyber (136)
outcyber Creative Commons License 2000.07.10 0 0 136
Tedd már meg, hogy a backslasheket kijavítod perjelre a linkekben, mert akkor meg is tudjuk nézni a címlap mögött rejtőző kincseket. :-)

??? Ezt nem értem. Hol van elrontva? Sehol nem látok backslash-t...

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!