Keresés

Részletes keresés

PNikolett Creative Commons License 2014.03.25 0 0 3415

Szia!

Mi április 6-án utazunk. Ti meddig lesztek kint?

Előzmény: Pandi22 (3413)
Pandi22 Creative Commons License 2014.03.25 0 0 3414

Sziasztok!

Nem foglaltunk fakultatív programokat.Kint is van erre lehetőség?ha igen hol kinél tehetjük meg ezt?Konkrétan búvárkodni és Saona szigetére szeretnénk menni!Jön valaki április 3-tól Now Larimarba?Írjatok,köszönöm!!!!

Pandi22 Creative Commons License 2014.03.25 0 0 3413

Sziasztok!

 

Ma regisztráltam erre az oldalra.Nagyon érdekes információkat olvastam.Szeretném kérdezni hogy valaki megy április elején Dominikára?

1etlen. Creative Commons License 2014.03.20 0 0 3412

Hello Gustavo, ez milyen telószám?

 

+1-809-864-5862

 

köszi

martini07 Creative Commons License 2014.03.19 0 0 3411

Szia Vivien!

 

Nekunk ugy valtozott, hogy maga az indulas napja az maradt, csak 13 ora helyett 11 orakor indult a gep. A jaratot nem torlik, csak tologatjak az indulas idejet. Nekunk azert volt bosszanto, mert visszafele amikor lefoglaltuk a jegyeket, este indult volna a gepunk, es kozben megvaltoztattak 13 orai indulasra, szoval elveszett egy napunk, amit meg nyaralassal tolthettunk volna. Nem tudom, hogy ez minden alakalommal igy van-e, de mi ezek utan ugy dontottunk, hogy ha legkozelebb veluk utazunk, fogunk kotni biztositast.

 

 

Előzmény: FVivien (3409)
FVivien Creative Commons License 2014.03.18 0 0 3410

Laci_BP Neked köszönöm szépen a választ!!!

FVivien Creative Commons License 2014.03.18 0 0 3409

Szia martini07!

 

Javasoltad, hogy kössünk biztosítást a repjegyekre, mert nektek 3x változtattak az indulási időpontokon... Azt megtudod, mondani, hogy ilyen esetben kapunk automatikusan más időpontot vagy teljes egészében törlik a járatunkat (hozzáteszem, ez nem túl jó sztem, miután a szállást is mindenki a repjegy foglalás után intézi jó nagy kicseszés, ha mégis törlik/ változtatják a járat indulási időpontját).

Valaki ha tudna erre válaszolni, vagy esetleg már tapasztalt ilyen, akkor azt nagyon megköszönném!!!! Szóval járat változtatás esetén kapunk más időpontot vagy törlik a járatot????

 

Köszönöm szépen!!!!

 

Vivien

Laci_BP Creative Commons License 2014.03.18 0 0 3408

Kedves Vivien!

 

Én azt gondolom, hogy a foglalást mindenképp a repülőjeggyel kellene kezdeni, legalább is mi így szoktuk. Mert ha lefoglalod a szállást, és mégse azon a napom lesz járat ki, vagy nem jó áron, vagy nem lesz hozzá megfelelő csatlakozójárat Budapestről, akkor gondba lehetsz. Viszont ha rugalmas a szállásfoglalásod, akkor ez se lehet gond, nem tudom ez működik-e.

 

Üdv,

Laci

FVivien Creative Commons License 2014.03.16 0 0 3407

Sziasztok!

 

Laci_BP köszönöm szépen a hasznos infókat! Megnéztük  az osztrák neckermann honalpját és tényleg találtunk szállodákat nagyon jó áron!!

Azt már nagyjából eldöntöttük,hogy a repjegyeket a jetairfly-ról fogjuk intézni,  viszont az ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy novemberre majd csak május végén /június elején lehet foglalni, de így attól tartok, hogy mire novemberre le tudom foglalni a repjegyeket, addigra nem lesz jó szálás jó áron.... Szerintetek, hogy és mikor foglaljam a szállást? Ezt úgy értem, hogy a repjegyek lefoglalása előtt vagy után foglaljam a szállást?

Amitől még tartunk, hogy ha a repjegyeket előre lefoglaljuk akkor mennyire változtathat a jetairfly az indulási időpontokon? Amennyiben ilyen mégis bekövetkezne, akkor módosítható-e időközben a már lefoglalt szállási időpont?

 

Tudom, hogy kicsit sok a kérdésem, de remélem tudtok segíteni:))

 

Vivien

1etlen. Creative Commons License 2014.03.16 0 0 3406

Sziasztok !

 

Április 2-től jön valaki? :)

Dom_Guss Creative Commons License 2014.03.15 0 0 3405

Kedves  Forumozok!

 

Akik a deli reszre jonnek:

 

-Punta Cana 

-Bavaro 

-Cap Cana 

-Cabeza de Toro 

-Uvero Alto 

-Bayahibe 

-La Romana

 

Hotel-Transfer-Charter-Kirandulasok es Szabadidos programok!

Hivatalos es szimbolikus eskuvok Saona-szigeten!

 

16 ev tapasztalat, a dominikai turisztikai hivatal engedelyevel es tamogatasaval dolgozunk, biztositassal rendelkezunk.

 

www.seemore.do

info@seemore.do

00-1-809-864-5862

 

 

 

Gustavo

 

Ministerium of the Tourism Autorized Company 184/12

Member of ASONAHORES (Asociacion National of Hotels and Tourism)

 

Megnyitottuk elso hotelirodankat Bayahiben a BELIVE CANOA RESORT ***** ban. Igy mar szemelyesen lehet a kirandulasokat ebben a hotelben foglalni, a cel hogy rovid idon belul az osszes Resortban jelen legyunk.

Laci_BP Creative Commons License 2014.03.15 0 0 3404

Kedves Vivien!

 

A 400-500 ezret én is sokallanám. Mi 980 EUR ért voltunk 14 éjszakát (2 fő) az osztrák neckermannal az Occidental Grand Punta Cana hotelben 2012 júniusában.  Nekünk nagyon tetszett, meg voltunk elégedve mindennel.

 

A hotel honlapján 2014 júniusában az általad említett 10 éj 793 EUR (novemberre még nem lehet foglalni).

 

Viszont az osztrák neckermannál már lehet novemberre is. Ott az IFA Villa 730 EUR, Punta Cana Princess 1.125 EUR, az 5 csillagos kiváló Grand Palladium pedig 1.190 EUR 10 éjre.

 

Üdv,
Laci

Ildi007 Creative Commons License 2014.03.15 0 0 3403

Szia Vivien! Én végig rágtam magam a szállodákon és a Cataloniát választottam. Punta Cana. A szállásunk 10 napra 300ezer. (igaz júliusban) A partja a fórumozók szerint fehér homok és nem hullámzik a tenger sok a pálmafa.4 -szer megyünk fakultativra és 6 napot leszünk a szálláson. Tetszett még hogy el szórtan vannak a szállások a parkban.( Aramaunál foglaltuk) Az IFA nekem túl nagynak tűnt és  túl messze van nekem a part. Ha vissza olvasol sokat megtudsz és aszálloda értékeléseknél is. Talán tudtam segíteni. Ildi

FVivien Creative Commons License 2014.03.15 0 0 3402

Sziasztok!

 

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek.

A repüléssel és az átszállással már szerintem nem lesz baj, lassan utánajárok mindennek ( Brüsszel - Jetairfly, 1 éjszaka ott).

Viszont még ami nagyon foglalkoztat és állandóan a netet bújom miatta az a szállás.

Az igazság az hogy szeretnénk 7-10 észjszakát ott tölteni AI-val ( november ) viszont nem szeretnénk 4-500 ezret rákölteni a  szállásra. Amit eddig néztünk az a Catalonia, IFA, Natura park, VIK.

Milyen szállásokat ajánlanátok nekünk ahol nagyon szép a part és melyik oldalon találnám meg ezeket?

 

Előre is köszönöm!

 

Vivien

 

 

Ildi007 Creative Commons License 2014.03.14 0 1 3401

 Szia JohnDoe! Nagyon köszönöm a tájékoztatást. Négy fakultatívra szeretnénk elmenni ennyire lesz pénzünk és azért gondolkodom hogy melyik legyen a sok közül. Köszi! Ildi

JohnDoe63 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 3400

Szia Ildi007

 

Mi februárban voltunk Dominikán, és 2 kiránduláson vettünk részt, az egyik a Samana-i túra volt.

Nagyon élveztük, a lovaglás kb 2 x 35-40 perc lehet. Minden résztvevő mellett van egy kísérő, aki a lóra és a lovasra is figyel.Kapsz csizmát és sisakot.

Aki kicsit bátrabb, "lóra termettebb", az ügetni esetleg vágtatni és tud rövidebb szakaszokon. Egyébként inkább sziklás, lejtős/emelkedős terepen kell menni, ahol a lovak is csak lépésben tudnak haladni.

 

Üdv

 

JohnDoe

Előzmény: Ildi007 (3399)
Ildi007 Creative Commons License 2014.03.13 0 0 3399

Sziasztok! 07.07-utazunk Dominikára.  Megtudná nekem valaki mondani, hogy  a Samanái túrán kb. mennyi időt kell lovagolni? Punta Canara megyünk a Catalonia Bavaro szállodába. A nyugodt tenger és a sok pálmafa miatt választottam ezt. Tervez valaki erre az időpontra? Párizsi átszállással megyünk. Köszi! Ildi

martini07 Creative Commons License 2014.03.13 0 0 3398

Szia Vivien!

 

Mi is egyénileg szerveztük az utazásunkat. Brüsselből indultunk (mi Hollandiában lakunk), Jetairfly-al utaztunk. A jegyeket kb. 2-2,5 hónappal indulás előtt vettük meg, utána már nem igazán változott jelentősen az áruk, max 5-10 eurot. Viszont ha ti is a Jetairfly-t választjátok, akkor ajánlom, hogy kössetek biztositást a repjegykre, mert nekünk az indulásig 3x változtattak az időpontokon.

 

Szállást mi legolcsóbban mindig egy német oldalon találunk és foglalunk, nagyon korrektek és megbizhatóak. Az oldal: http://www.ab-in-den-urlaub.de/

De még az agoda-n is jó árban szoktak lenni és a booking sem rossz.

 

Az időjárásról nem tudok mit mondani, mi januárban voltunk.

 

Ha van még kérdésed szivesen segitek!

 

Előzmény: FVivien (3396)
PNikolett Creative Commons License 2014.03.11 0 0 3397

Szia Vivien!

 

A nick nevem alatt megtalálod az e-mail címemet, ha írsz nekem, szívesen segítek, mi is egyénileg intézzük az utazást.

 

Előzmény: FVivien (3396)
FVivien Creative Commons License 2014.03.10 0 0 3396

Sziasztok!

 

Párommal szeretnék november közepe-vége felé Punta Canára utazni úgy, hogy az utazást magunk intéznénk. Szeretnék egy pár dolgot kérdezni, mert néhány kérdés tisztázatlan a számunkra.

 

Az első: Időjárás szempontjából szerintetek mikor érdemes menni. Utána olvastunk már sok helyen, és azt tudjuk, hogy júniustól októberig hurrikán szezon van. A legjobb időpont igazából december lenne, de szerintetek vállalható a november közepe vagy vége?? 

 

A második: A repülőjegy hogy lenne e legolcsóbb?

cassano71 fórumtársunk ajánalat tetszik, miszerint Brüsszelből indulva kedvezőbb az ár!! Szerintetek most jobb lefoglalni előre, vagy akkor jobb áron ki lehet fogni, ha az utolsó egy hónapra hagyjuk? Mi eddig a booking.com-ot néztük, de ha valakinek van jobb ajánlata azt megköszönnénk.

 

A harmadik: Mindenképpen szeretnénk Punta Cana-r menni, mert mi csak "süttetni szeretnénk a hasunkat". A szállással kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki olyan szállást ami ár érték arányban nagyon jó? Fontos szempont nekünk, hogy nagyon szép legyen a part!!:-)

 

Minden választ nagyon szívesen veszünk, és nagyon köszönünk előre is!!!!

 

Vivien

s.zs. Creative Commons License 2014.03.04 0 0 3395

Március 12 -26 között jön még valaki Punta Cana-ra?

gombóc63 Creative Commons License 2014.03.03 0 0 3394

Kell átalakító, én a karibi térségbe valót vettem a Media Marktban.

Előzmény: gyniki82 (3391)
Peti coupe Creative Commons License 2014.03.02 0 0 3393

Szerintem nem kell átalakitó, mi be tudtuk dugni a töltőket a hotelban a konektorokba.

Csak kifelé kell fizetni 10 dollárt fejenként, általános adatokat kérnek(cím, szül hely és idő, hova mész, meddig maradsz, mivel és kivel jöttél és mész).

Üdv.

Előzmény: gyniki82 (3391)
1etlen. Creative Commons License 2014.03.02 0 0 3392

...miért van kihalva a fórum :( semmi pörgés :( semmi válasz :(

gyniki82 Creative Commons License 2014.02.28 0 0 3391
Sziasztok!Ismét lenne néhány kérdésem:Milyen átalakító szükséges?Frankfurti átszállásnál újra sorba kell állni vagy csak elég a kaput megkeresni?Milyen adatokat kérnek a turista kártyán,kifelé is kell fizetni?Jön esetleg vki márc.9.-én?Köszönöm!
'szti Creative Commons License 2014.02.27 0 0 3390

Józsi és Gustavo két különböző személy :-)

mint észak és dél :-)

Előzmény: Levi 38 (3389)
Levi 38 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 3389

Hello Gustavo !

 

koszi, de tenyleg remek volt minden. Remelem masok is tudjak ezt majd elvezni.

Kozben meglett a cime, ha valakit erdekel:

 

panamajackcaribic@gmail.com

 

udv mindenkinek

sosua Creative Commons License 2014.02.26 0 0 3388

Kedves Levi 38!

 

Ovatosan kezelnem a turistak helyeben azokat az "idegenvezetoket", akik nem rendelkeznek a Dominikai Turisztikai Miniszterium engedelyevel...

A volt vendegeimnek uzenem hogy ez a Jack nem en voltam....:)

 

Kedves Forumozok!

 

A weboldalam ujra aktiv!

Repulojegyek, szallasok, kirandulasok...minden szemelyre szabva, ahogy megerdemlitek..:)

 

- Rio San Juan

- Cabarete

- Sosua

- Puerto Plata

- Luperon

 

Az ideerkezo vendegeknek, repteri transzfer, fakultativ kirandulasok, idegenvezetes.

Reszletesebben a weboldalon, e-mailben vagy telefonon.

 

- www.lovedominica.hu

- planner.dr@gmail.com

- 00-1-829-262-4253

 

 

Udv:

        Jozsi

 

Előzmény: Levi 38 (3382)
1etlen. Creative Commons License 2014.02.25 0 0 3387

Szia!

 

Április 2án megyünk ... Saonan kívül szted mit érdemes megnézni még, mi nyújthat felejthetetlen élményt?

 

Válaszodat előre is köszönöm

Előzmény: terlasz (3381)
cassano71 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 3386

Ha valaki olcsóbban akar repülni Punta Canára akkor Brüsszelből most Jetairfly repül márciusi időpontokra jó áron. 400 € cakk-pakk ( + 30 € foglalási díj ), de még ki kell menni Brüsszelbe ami Ryanairrel v. Wizzairrel olcsó eléggé. Szerintem az egész megáll 500 €-ból. Csak azért írom mert néha olvasom néha hogy ilyen 250-300e Ft-ért repülnek oda emberek ami elég sok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!