Keresés

Részletes keresés

Pio107 Creative Commons License 2007.02.14 0 0 155
te tudhatsz vmit...:)
amiket irogatsz...:PPPP pfúúúú
Előzmény: Violantia (154)
Violantia Creative Commons License 2007.02.14 0 0 154

Én imádom tövig bekapni:) e inkább a vége felé. Nem ingerel, mert a torkomban érzem, akkor az is izgat. Szeretem azt is, ha közvetlenül a torkomba élveznek, és csak kicsit kell kiljebb húzni, hogy le is tudjam nyelni.

Még kislánykoromban "tanulhattam" meg, mert volt egy szerelmem, akit imátam leszopni, és rövid volt a farka, és mindig erölködtem, mert szerettem volna "lenyelni", hogy mégjobb legyen neki, de nekem is:)

fantm..asz Creative Commons License 2007.02.13 0 0 153
És ha eltörik a banán?
Előzmény: Törölt nick (152)


Törölt nick Creative Commons License 2007.02.13 0 0 152

Banánnal lehet edzeni.

Szerencsére a párom ebben profi.

kepgyujto8 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 151

Nagyon remélem, hogy nem lehet elfelejteni. A lényeg 15 éve egy akkor 18 éves lány igazi nagymesternek bizonyult, majdnem "kifordított". Pedig közel 2 méteres, "méretarányos" sportoló voltam.  Most "előkerült" férj és vállás, meg 15 év után.

Holnap este kiderül, hogy a férje mellett is edzésben tartotta-e magát, vagy "felejtett". Mert azt tudjuk, hogy ez a technika főleg a barátnak jár. Ezt a hozzáállást magam is lelkesen támogattam, ha néha-néha férjezett nővel hozott össze a sors.

Nehogy már én ugyanabban részesüljek, mint egy semmire se jó férj.

Előzmény: angyalarcú (149)
angyalarcú Creative Commons License 2007.02.12 0 0 150
mint  pl.ágyól  hanyatt  fekve  lelógatott fejjel  stb........ nekem  először  véletlenül  csúszott be...meglepődtem  nagyon rajta..azóta  élvezem....
angyalarcú Creative Commons License 2007.02.12 0 0 149
nos  szerintem ez  nem oylan mint  a biciklizés....nem lehet  elfelejteni.......megfelelően  el kell tudni  lazítania  hozzá   az  állkapcsot  és  bmilyen  pózban  becsúszhat...persze  vannak  könyítő  tényezők....
midnight sun Creative Commons License 2007.02.12 0 0 148
hát ja, gondolom, "edzésben" kell tartanod a torkocskádat. Persze ha az a lány inspirálva van, a gyakorlathoz hamarabb jön az inger:D Télleg... ha élesben "megy" a dolog, akkor van kire figyelni gondolom... de a gyakorlást hogy oldod meg? Az ubié a főszerep, vagy van kiről fantazmagorizálni?:)
Előzmény: Edina_91 (147)
Edina_91 Creative Commons License 2007.01.30 0 0 147
Köszi! Sajnos az utóbbi időben nem volt időm gyakorolni és teljesen visszaestem. Ez nem olyan mint a biciklizés... :-(  Alig bírom 10 centire bevenni az ubit. Asszem újra alaposan át kell olvasnom a részletes gyakorlati útmutatót a topik elején...
Előzmény: midnight sun (143)
Ebaby Creative Commons License 2007.01.09 0 0 146

Sziasztok!

 

Köszi mindenkinek a leírást,nekem bevált és nagyon tetszett. Bár még kicsit kezdő vagyok de ajánlanám minden kíváncsinak mert tök izgi és a pasi is imádja! :)

midnight sun Creative Commons License 2007.01.09 0 0 145

:)

hmm... akár azt is:D

 

egyébként, ha egy lány - mindegy miért, akár unalomból - deepthroatot gyakorol, az szerintem igenis megérdemel némi biztatást:D elismerést úgyis fog kapni eleget:D

Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 144
Az lesz a fejlődés, ha majd tejfölös uborkasalátát csinál belőle. Nagyon unatkoztok, látszik.
Előzmény: midnight sun (143)
midnight sun Creative Commons License 2007.01.08 0 0 143

:)

örülünk a fejlődésnek:D

Előzmény: Edina_91 (142)
Edina_91 Creative Commons License 2007.01.06 0 0 142
A hozzám hasonlóan kezdő "torkoskodó" társnőimnek javaslom hogy figyelmesen olvassátok el a 75. hozzászólásban írt tanácsokat. Vagy két hónapja kezdtem el ubival gyakorolni de csak most jöttem rá mennyire fontos a nyelv kinyújtása és az ásításhoz hasonló szájnyitás. Így egészen másként és izgisebben csúszik be a szerszám és a nyál is sokat segít. Végre kezdek ráérezni a dologra!
fuziós Creative Commons License 2006.12.19 0 0 141

én már tapasztaltam a deep-et csak sajna a lányt már nem találom, van vki-nek  cime?

Rebyc Creative Commons License 2006.12.18 0 0 140
...miért, az rossz?  :-)
Előzmény: Edina_91 (131)
cicaboy3 Creative Commons License 2006.12.18 0 0 139

hmm

azért lehet benne valami pl aki csinálja hogy hűűű ez is megy nekem

és akinek hogy hhhűűű képes rá, és érzésnek sem utolsó

szóval aki tudja csinálja)::):))

csak válogassa meg kinek!!!!

Előzmény: mikozotya (138)
mikozotya Creative Commons License 2006.12.17 0 0 138
Nem hinném, hogy egy deepthroat nagyon élményt nyújtana a natúr szopástól.
lilywhite Creative Commons License 2006.12.17 0 0 137
Szia!

Szívesen, máskori s :-)

Nem, úgy gondolom hogy nem ment olyan nehezen,és biztos vagyok benne, hogy neked sem fog nehezen menni,főleg ha már gyakorolsz is.Eleinte én féltem a dologtól, és nem készültem fel rá, nem is gyakoroltam egyáltalán - csak ha rágondoltam, máris elkapott a hányinger, aztán egy jó fél év után miután a barátommal összejöttem, nagyon akartam egyszer, és láss csodát, sikerült is :-) Szóval a lényeg: akarni kell :-)

De, nagyon fontos, hogy ne egyáltalán ne szégyelld magad emiatt. Ha valaki azt mondja, hogy ez kurvás, annak súlyos erkölcsi gondjai vannak! Nem kell nekik hinni!
Szerintem akit igazán szeret az ember, annak természetes, hogy minden tőle telhetőt meg szeretne adni - ez a legszebb dolog az egészben. Akinek viszont az a célja ezzel, hogy minél több faszt szopjon le a dizsiben, na, az a kurvás, de ahogy a szavaidból kivettem, Te nem ilyen vagy. Úgyhogy nyugalom, ez egy teljesen természetes, és gyönyörű dolog, amint fogod majd látni, hogy az embert, akit imádsz, és minden örömöt meg akarsz neki adni, úszik a kéjtől... :-)

Jó, azért annyira nem kell letolni, hogy teljesen szarul legyél, és hányjál. Ha lemegy 15 centire, az remek, még 1-2-3 centi, és teljesen okés a dolog. De ha nem, megy azt sem kell erőltetni. Biztos hogy már így is jó mély az a 15 centi... :-)
Én is könnyezek még sokszor, ha a farok eléri a maximális méretét (szerintem van 21 centi akkor), és akkor nem megy ám le tövig, csak úgy 18 centtig szerintem, de nem is ez a lényeg, hanem a reakció rá... ;-)
Ilyenkor próbálom pár másodpercig lent tartani, esetleg a nyelvemmel a golyókat izgatni egy kicsit, aztán pihizni kell, mert én sem bírom 2 percig lent tartani, mint a Heather :-D
De ha ezt egy párszor megcsinálom, garantált, hogy röcid időn belül nagy spricc lesz a vége... :-)

Szóval, kitartást a gyakorlásban is, és abban is, hogy egy rendes pasit fogjál majd ki, aki megérdemli a tudásodat :-)
Előzmény: Edina_91 (133)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.17 0 0 136

hát könyvet nincs türelmem írni

persze nem csak az ON-témáról hanem a szexről általában

Előzmény: teddy66 (135)
teddy66 Creative Commons License 2006.12.17 0 0 135
Ez nem egyszerű kicsit sem!
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.17 0 0 134

pedig ha azt megcsinálod, láthatod hogy olyan is van akinek aztán más se kell

 

és tuti hogy párkapcsoltban reggeltől estig azon járna az esze hogy hogyan tolhatná beléd megint

 

a pasik nem tudnak külön nappali és éjszakai életet élni, vagyis amit éjszaka csinálsz neki, nappal is csak arra fog gondolni

 

hmm, na és persze megfeleően tiszta farok kell, egy buli után vagy ilyesmi szóval mosdatlan farok is klassz fertőző lessz

+ egy kevés szájbavizelés is , mert a hugycső és az ondóvezeték egy pontos egyesül

 

akkor inkább, ha izgat olyat keress aki csak jó szexet akar, és inkább arc nélkül

csak dumáltok a szexről, és kép nélkül mentek nyílvános helyre találkozni ahol eldöntöd hogy tetszik-e annyira, nem is a külső, hanem pl a mozgása gesztikuláció stb...

 

ha pl. valaki túl tökösen közelít az nem fog kímélni akkor sem

nem csak úgy a mélyesre hanem a szexre gondolok, mert azért csak azért, háát te tudod hogy odadod -e magad valakinek

 

úgy hogy csak azt csinálnád és nem egy klassz szeretkezés egyik aktusaként

 

aki jobb ha nem ismerős, ha csak a szexelés közben megpróbálod neki megcsinálni mert

pl ha elmondja naná hogy elhencegne vele-d akkor senki se közelítene többé mint nőhöz hozádd csak mint egy tárgyhoz

 

márpedig akármilyen fiatal vagy is, most, nyilván nem akarsz egyedül maradni

 

azt viszont elfeldtem hogy hideget ne nagyon próbálj benyelni

életreszóló torokgyulladás is lehet vicc nélkül

ott a szervezeted teljesen védtelen egy kis hideg és annyi

 

 

Előzmény: Edina_91 (133)
Edina_91 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 133

Szia lilywhite és köszi a tanácsokat! Jólesik egy nő véleményét olvasni, te biztos már tapasztalt vagy ebben. Nehezen tanultad meg? Én néha szégyellem ezt a vágyam. Olyasmit is hallok hogy ez olyan kurvás. Én tényleg nem akarok majd minden farokra ráharapni (sőt harapni tényleg nem!), de aki nagyon kell majd, annak szeretnék így örömet szerezni. Úgyhogy még marad az ubi...

Igyekszem majd kizárni a zavaró gondolatokat és elűzni a hányingert, bár még mindig jön. De már csak akkor ha mélybbre dugom. Viszont a könnyezés nem múlik és nem akarok majd egy bőgőmasinának látszani. Főleg hogy már tök vastag uborkát is tudtam kicsit tologatni a torkomban.

Előzmény: lilywhite (126)
Edina_91 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 132
Szia Csipaboy, nem gondolom én se hogy az ubinál maradok, de egyelőre nem nagyon van tapasztalatom a fiúkkal, viszont nagyon érdekel ez a benyelés. Még jobban is mint az igazi dugás. A videót én is megnéztem és tök izginek találtam. Tegnap már ment is valahogy olyan helyzetben a torkoskodás, néha tök mélyre is lecsúszott az ubi.
Előzmény: csipaboy (123)
Edina_91 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 131

Cicaboy, a diéta szóba se jöhet, eléggé szeretem tömni a számat...  ;-)

Egyébként eléggé rendes lány vagyok, csak néha rosszra gondolok...

Előzmény: cicaboy3 (121)
ostoros egysejtű Creative Commons License 2006.12.14 0 0 130
mármint hogy ugyanazon farok lehet 15 és 24 centis? vagy léteznek 15 és 24 centis farkak is? gyakorlással mindkettő becsúszhat tövig csak nagyon görbe ne legyen....
Előzmény: cicaboy3 (129)
cicaboy3 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 129

hmm legalább kettővel érdemes elolvasni hogy írtaam -e vagy sem efféléről))))))

 

WELL te mondád... lehet egy farok 15 de lehet akár 24 cm is

ebből én hitetlenkedő következtetést vontam le:):):):

Előzmény: lilywhite (128)
lilywhite Creative Commons License 2006.12.13 0 0 128

Kívánom hogy összeakadj egy olyan nővel, aki így kényeztet tégeg! Vagy volt már deepthroatos élményed?

 

"ui: a 24-es után :-) az komoly???"

 

Ezt nem értem, mit akartál ezzel mondani? :-)

Előzmény: cicaboy3 (127)
cicaboy3 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 127

kár hogy nem férfit kerestek a hármashoz:):):):

az ilyen tippek egy nő szájából nagyon izgalmasak

 

ui: a 24-es után :-) az komoly???

úúúúúúúú

:)::):)

Előzmény: lilywhite (126)
lilywhite Creative Commons License 2006.12.13 0 0 126
Az írásodból tekintve te nagyon szeretnéd véghezvinni, de nincsen rá megfelelő alany, ugye? :-)

A lényeg, hogy ne legyél rosszul miközben csinálod:

1. előtte fél napig, vagy legalábbis jó 5-6 óráig ne egyél semmit, ha eszel is,az ne legyen sok, vagy nehéz kaja

2. minél kevesebbet eszel, iszol előtte, annál jobban fog menni és annél kevésbé lesz hányinger érzeted

3. szerintem a póz teljesen mindegy, én pl. még autóban nem csináltam, de olyan szituban, amit egy autóban is el lehet képzelni, igen, és semmivel sem volt nehezebb, mint más pózban.

4. a lényeg az élvezet. ne gondolj pl. arra közben, hogy jaj, ha mozgok, hányingerem lesz, csak élvezd a dolgot, és zárd ki magadból ezeket a gondolatokat. ez szerintem nagyon fontos, eleinte nekem ugyanaz volt a probléma, hogy arra gondoltam, hányingerem van, amióta nem gondoltam rá rögtön sikerült is!

5.ne hagyd, hogy közbe fogják, pláne, hogy lenyomják a fejedet, ugyanis csak te vagy az, aki érzed, meddig tudsz lemenni, és hogy milyen tempóban (általában lassan) tudod benyelni tövig.ne hagyd hogy irányítani próbáljanak majd, szopás közben lehet de deep throat közben nem ajánlatos, mert ha túllépnek a "határvonalon" akkor nagyobb baj lehet belőle :-)

6.szerintem nem a centi a lényeg, bár 15 centi már haladás ;-) majd ha odajutsz, hogy élőben is kipróbálhatod, akkor próbáld meg minél lejjebb és lejjeb nyomni, persze csak a magad tempójában. általában ha teljesen le tudod nyomni, vagy 1-2 centi kimarad, az már deepthroatnak nevezhető. persze ez farok függő is, van, akinek 15 centis, van, akinek 24 merev állapotban :-) szóval az is lényeges szempont. :)

7.ha pedig úgy érzed, nem megy tovább, nyisd ki lent a garatod, mintha egy óriási fagyigombócot lenyelnél, úgy tovább tud csussazni egy picit még. A farkat pedig a torkod felső részén próbáld lenyomni, ne az alsón, tapasztalataim azt mondják, hogy akkor sokkal hamarabb jön a hányinger.

8.ne fogazz, szopás közben sem ;-) az fáj a fiúknak, nagyon nem szeretik :)

Remélem tudtam segíteni, jó gyakorlást! :)
Előzmény: Edina_91 (120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!