Keresés

Részletes keresés

Buratínó Creative Commons License 2001.07.17 0 0 223
AAAAAHHHHHH!!!!!!
marita Creative Commons License 2001.07.16 0 0 221
Buritano kerlek ird le milyen stilusban ohajtod a lebaszast? Sajnos meg nincs nagy gyakorlatom benne. Ugy ertem: Klasszikus mondatszerkezettel vagy altatodal stilusban? Peldanak egyet:
Melyen tisztelt Uram, batorkodom megjegyezni, hogy egy nemes pej hengeres szervet ohajtanam az on becses hatso felebe kozvetiteni.
Előzmény: Buratínó (214)
marita Creative Commons License 2001.07.16 0 0 220
Talan valami kialakul pozitiv iranyba. En is felfuggesztem a lebaszast. De ha Buratino jo kisfiu lesz, es ez okoz neki elvezetet, akkor keszseggel allok rendelkezesre.
Buritani te is irhatnal valamit. Mi mar minden megirtuk az elso beontest, szerelmet stb.
Udv Marita


buGri Creative Commons License 2001.07.16 0 0 219
Köszi!
Előzmény: E-lover (218)
E-lover Creative Commons License 2001.07.16 0 0 218
Ezt a módszert csak óvatosan!!! A hőmérséklet és a nyomás is "megszaladhat" -- sőt, beállítani sem lehet igazán jól. Arról nem is beszélve, hogy nem tudod, mennyi van benned.
Szóval vigyázz vele, mert kétségtelenül egyszerű és gyors, de nem az igazi, és _főleg_ veszélyes!

E-lover

Előzmény: buGri (217)
buGri Creative Commons License 2001.07.16 0 0 217
Tegnap kipróbáltam egy zuhanyzócsöves beöntést. A kiömlö mennyiségböl arra következtetek, hogy ennyi víz még soha nem volt bennem. Mikor már nagyon feszült a farkam is meg a belem is, érdekes módon egyszerre távozott belölem a melegvíz és a mag. Izgalmas volt, de nem tartott elég sokáig. Persze nyilván ez a technikának is köszönhetö, meg annak, hogy a kád szélén ülve "zuhanyoztam". Lehet, hogy ha el lett volna zárva a végbelem, akkor a kilövellés a másik irányba erösebb lett volna?
E-lover Creative Commons License 2001.07.16 0 0 216
Kedves buGri!

Folytatom a sztorit, ha itt alábbhagy az "anyázás".
Addigra azt is kiderítem, hol hagytam abba... :-)))

E-lover

Előzmény: buGri (210)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.16 0 0 215
Milyen mázlista barátod van...

Buratinót meg ne b@szogassuk, nehogy már élvezze ... :))

Előzmény: lapaloma (213)
Buratínó Creative Commons License 2001.07.16 0 0 214
Végre rájött valaki! Könyörgöm, b@ssz@tok le, de azonnal! Élvezni akarok!
Előzmény: lapaloma (213)
lapaloma Creative Commons License 2001.07.16 0 0 213
Ugy erzem megtalaltam a megoldast. Egyszer Rita kuldott nekem e-mail on egy listat, amit Ausztraliaban csinaltak, arrol, hogy mifele perverziok leteznek. A lista nem kozolt mindent, mert szerinte sok a Kiralyi Allatvedo Egyesulet hataskorebe tartozik. Egy valaki volt aki a Melbourne Kupa gyoztes versenylovaval szeretne intim kapcsolatba kerulni.
Azert irtam ezt, mert a sokfele valtozat kozott elkepzelheto, hogy valaki azt elvezi, ha lebasszak a sarga topicig. Azt hiszem Buratino baratunk ebbe a csoportba tartozhat. Tenyleg nem sertett meg egyikunket se szemelyesen, Viszont mindig kiprovokalja a kovetkezo lebaszast. Eleg hamar hozzaszol, tehet varja. En az elozo hozzaszolasomban elegge eligazitottam, tehet nagy elvezet lehetett neki. Tudjatok van olyan aki akkor elvez el, ha megkorbacsoljak, vagy tokonrugjak. (Ezt a topicrol vettem).
Ezert en becs szo nem bantom tobbet Buri-t. Ha megis lebasznam, az azert van, hogy szexualis elvezetet szerezzek neki. Ne haragudj Buratino, hogy csak most jottem ra erre. Igazan megirhattad volna.
Hogy ne legyen off topic, elarulom, hogy en is allatira megkedveltem a beontest. Eloszor csak magam csinaltam. Egy szep nagy gumilabdas keszulekem van. Olyan amit puncimosasra is lehet hasznalni, de en nem arra hasznalom. A vastag csovet, aminek a vegen bunko van azt leveszem, es a vekonyat hasznalom eloszor. Parszor ezzel lovok be a popsimba, utana a vastag csovet teszem ra a gumilabdara. Halali jo erzes, amikor a bunkos vegu cso becuppan a seggem lyukaba. Utana hirtelen megnyomom a labdat es a meleg viz belem spriccel. Jo meleg vozet hasznalok az izgalmas. Ket hete uj fium van akivel egyutt is csinaltuk mar. Hala Rita novellainak, ugyanis a fium is olvasta es igy nem kellett magyaraznom neki, hogy mit hogyan csinaljon.
Előzmény: marita (212)
marita Creative Commons License 2001.07.15 0 0 212
Kedves Buratino!
Abbahagyjuk az indulatokat. Szeretnek viszzaterni egy regi ajanlatomra. Probalj meg te is irni valamit ide a topicra. Sajat elmenyedet, vagy hasonlot. Orommel fogadjuk, es elvezettel fogjuk olvasni.
Előzmény: Buratínó (211)
Buratínó Creative Commons License 2001.07.13 0 0 211
Elképesztő, micsoda indulatokat vált ki, ha valaki nem ért egyet veletek. Elég nehéz lehet nektek a nemvirtuál életben, ha ott is így működtök.

Amúgy mi bajod a szexújségokkal? Biztos vannak beöntéses képek is. Talán még egy-két posztumusz fotó is lyuciról.

Légy oly drága, ne korlátozz az olvasási és írási jogaimban, majd a moderátorok megteszik helyetted is. Bár én nem használok olyan kifejezéseket, mint amilyeneket lámpaolaj és holnaprita mocskolódásként ont e bájos helyre.

buGri Creative Commons License 2001.07.13 0 0 210
Lányok!
Nyugi! Minek ez a felfordulás? Én kértem mindenkit egy pár hozzászólással ezelött, hogy hagyjuk ki Buratínót. Csak nem nyugodtatok bele? Más topikok is rendre úgy mentek tönkre, hogy megjelent egy-egy bomlasztó alak, és onnantól kezdve megindult a háborúzás. Az egyetlen megoldás, hogy nem veszitek fel a kesztyüt. Gondoljatok bele, hogy egyébként sem szoktatok minden hozzászólásra reagálni. Hát akkor? Mondja el Buratínó is a véleményét, miért ne! Elvégre szabad ember, attól még nem szemét, bunkó, stb. Tényleg nem szidott senkit, csak hitetlenkedik, meg lekezel minket. És akkor mi van? Csak nem Buratínó fogja meghatározni a saját értékeimet. Elég nagy vagyok már ahhoz is, hogy Rita írásait, gondolatait magamban elhelyezzem. Mit befolyásol ebben Buratínó?

Szóval, nyugi, és ne akarjátok már ti is ennek a jó kis topiknak a halálát!

Egyébként pedig szeretném, ha E-lover folytatná az elkezdett történetét!

Üdv mindenkinek,
buGri, aki szeret mindig optimista lenni

Buratínó Creative Commons License 2001.07.12 0 0 206
Buratínó senkit sem sértegetett, csak fölhívta a figyelmeteket, mennyire hiszékenyek vagytok. Ti pedig folyamatosan bunkózzátok és naponta vírusos emaileket küldözgettek neki. Nem tudom, ki a nagyobb bűnös...
Előzmény: lapaloma (205)
lapaloma Creative Commons License 2001.07.11 0 0 205
A szivembol szolltal Marita. Mindenki egyetert. bura-tino nak meg kell talalnia a helyet a tarsadalomban. Milyen szepen mutatna egy TSZ istalloban a jaszol elott es kerodzne. Mennyivel tobb haszna lenne mint itt a topicon. Meg szebb lenne, ha egy vagohidra kuldenek mint vagomarhat.
Előzmény: marita (203)
h_g Creative Commons License 2001.07.11 0 0 204
:-)))

Előzmény: Buratínó (200)
marita Creative Commons License 2001.07.11 0 0 203
Oszinten remeltuk hogy elvisz a kergemarhakor innen a topicrol Bura-tino. A tino mint tudod a marhak legmarhabbika. A bura biztos rovidites.
B-barom, U-utalatos, R-rohadt, A-aljas.
Nyissal magadnak egy uj topicot. Nevenek javasolnam a Buratino Baromsagai-t. Egesz jol hangzik es senki sem ketelkedik benne.
Előzmény: Buratínó (202)
Buratínó Creative Commons License 2001.07.10 0 0 202
Nehéz szembenézni az igazsággal. Szivi.
Előzmény: buGri (201)
buGri Creative Commons License 2001.07.10 0 0 201
Két 175-ös hozzászólás is van. Ez érdekes. Buratínót meg hagyjuk ki! Köszi.
Előzmény: marita (197)
Buratínó Creative Commons License 2001.07.10 0 0 200
Ez a topic egyre nyálasabb. Nem ti voltatok, akik gyűjtést rendeztetetek Isaura kiszabadítására és Esmeralda szemműtétére?
Válaszoljatok gyilkos kenguru jeligére...

pusszancs vagy csocsi, amelyiket akarjátok.

GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.10 0 0 199
Ez az, így korrekt...
Előzmény: marita (197)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.10 0 0 198
Szerintetek melyik csillag Rita a zászlón. Szerintem a legnagyobb

Puszi
[én]

Előzmény: barbarella (196)
marita Creative Commons License 2001.07.10 0 0 197
Koszonjuk hogy az aljas bejegyzest kivettek.
Most Kedves BuGry hozzaszolasa, kerult a 175-dik helyre. Elnezest BuGri mindenki tudja milyen szomoru dolog miatt tortent
Előzmény: buGri (184)
barbarella Creative Commons License 2001.07.10 0 0 196


Dear Rita,
I'd like to see you. Please give me your phone number.
Your sincerely Barbie
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.10 0 0 195
Igen, hiányzik Rita, de aki akar, írhat neki emailt...

Nem tudom, mi történt a moderálás alkalmával, a lényeg, hogy nem csak az 'aljas' álírását moderálták ki, hanem több, pozitív tartalmút is, köztük az enyémet. Lehet, hogy ez technikai okok miatt volt, talán jobb is ha így hisszük...

Idéznék Ritától, azt hiszem nagyon idevaló, amit mondott :
"A szeretet mindent pótolhat, de a szeretetet nem pótolhatja semmi."

[én]

Előzmény: Etus (193)
Bubódoctor Creative Commons License 2001.07.10 0 0 194
Hát én is csak ezt tudom mondani, MI TÖRTÉNIK ITT? Megáll az ész és körülnéz. Dr. Bubó
Előzmény: ritakoala (187)
Etus Creative Commons License 2001.07.09 0 0 193
NAGYON HIÁNYZOL RITA/font>


Előzmény: Etus (192)
Etus Creative Commons License 2001.07.09 0 0 192
Rita!
Borzasztó, hogy mik vannak. Szerintem mindennek a teteje, hogy a nevedben írnak ezen a topicon. Ez szerintem a hab a tortán, jobb is, ha nem foglalkozol ezekkel az örültekkel. Isten állatkertje nagy, azt mondják, és ez igaz is. No comment. Etus
Előzmény: ritakoala (187)
Locadia Creative Commons License 2001.07.07 0 0 191
Kedves Ritakoala!
Én teljesen megértelek, a helyedben én is ezt tenném. Ez a topic teljesen halott lesz nélküled, de ha folytatod írásaid, akkor ez a pár "ember" (állatot nem akarok írni, mert az állatokat szeretem) hozzá szólásaival, hitetlenségével, megmérgezné. Nagyon sajnálom, hogy így van, de nem tehetsz mást. Sok embernek nagyon fogsz hiányozni, köztük nekem is. Szia, kár hogy így történt: Locadia
Előzmény: ritakoala (187)
marita Creative Commons License 2001.07.07 0 0 190
Ugy tortent, hogy ez a mocsok a sajat ocsmany neve fole kopirozta hogy Ritakoala.
Klikkeljel az adatok-ra es megnezgeted ki ez a patkany.
Szegyenlem, hogy ilyen fergek is szollnak hozza.
Előzmény: Frenk Drebin (189)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!