Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.14 0 0 101
Sajnos a next nem postáz külföldre. Lehet venni ebayen is, de hát, nemtom.. én megszállott ebayes vásárló vagyok, de azért nagy mennyiségnél nem 10 font a posta, hanem inkább 30 körül.
A másik, meg hogy next outletből szintén nem postáznak.
Gyerekruhákért kiutazni? Hát, nemtom. Itthon gyereknaci - szar minőség 3e - kint outletből 2 font, egyébként meg 3-ért már a legújabbat kapom meg. Egy szezonra gyereknek bevásárolni 100 fontból simán be lehet, extrákkal. Itthon ebből max turkálóban veszel meg mndent. Ráadásul utána az új nextcuccokat simán el tudom megint adni börzéken, neten, aztán a következő adag cucc már szinte ingyen van.
Előzmény: Kiskukacka (99)
iricc Creative Commons License 2008.02.14 0 0 100

csak azért kiutazi tényleg felesleges, de ha már ott van az ember, akkor nem szabad kihagyni :-)))

 

Hát igen, én is ezzel vígasztaltam magam, mikor végülis visszaakasztottam a ruhát. mármint hogy nincs hova felvenni. mondjuk alakom szerencsére lenne hozzá... De vérzett a szívem rendesen :-))))

Előzmény: Kiskukacka (99)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.14 0 0 99

Gyerekruhaert minek kiutazni Londonba?? meg lehet venni a neten is. az a 10 font csomagolasi es postakoltseg joval alacsonyabb mint a repjegy...

 

Karen Millen? Hat igen. Ha lenne hova felvenni es lenne hozza alakom!!! :D

Előzmény: iricc (98)
iricc Creative Commons License 2008.02.14 0 0 98

öööö nem gyerekruhákról volt szó?

vagy csak én olvasom ki mindenből azt? :-DD

 

GAP szerintem is vacak.

gyerekruhákban NEXT verhetetlen.

felnőttruhákban topshop tényleg tökjó.

 

Nekem személyes kedvencem Karen Millen. A ruhái csodálatosak, pont az a stílus, ami nekem nagyon bejön. Persze oda inkább csak bámészkodni megy be az ember. Bár januárban nagy leértékelés volt, és nagyon reszketett a kezem egy ruháért, de 70 font volt, és már nem maradt annyi pénzem...

Előzmény: Kiskukacka (97)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.14 0 0 97

most lattam a cimet ahol megszalltok majd... WOW. Remelem a baratnod ismeri a kornyeket, de ha nem akkor keszulj fel. Walthamstow lesz a legkozelebbi metro, es onnan 8 megallo (20-25 perc) az Oxford Circus.

 

Azt is most vettem eszre hogy a NExt-et szereted - ha a nextet megvenned, akkor nezz be inkabb a New Lookba! Az olcsobb es fiatalosabb is, mint a Next. A legolcsobb aruhaz viszont a Primark - itt aztan felsok 2.5 fonttol, bugyi 1 fonttol, torolkozo 6-7 fonttol, stb.

 

Az M&S valoban a magasabb kategoriaba tartozik, annal joval olcsobb a tesco, sainsbury's, es meg amit talalsz.

Előzmény: nempiskóta (94)
Kiskukacka Creative Commons License 2008.02.14 0 0 96

Hello,

 

ugy tudsz szamolni hogy egy pizzas ebed etteremben (1 limonade, 1 pizza, 1 kave) kb 15-20 font. McDonalds Big Mac menu 3.70, fel liter viz boltban 0.73, ujsagosnal, sarki bode, stb 1-1.20. Szendvicses boltok pl Pret a Manger szendvicsei: 1.70-4.

 

Taxi: 2.20rol indul a black cab oraja, es 20 pennynkent ugral fel - ha nincs nagy forgalom, es tobben vagytok akkor megeri.

 

Ruha: a gap az amerikai, es sztem az idei kollekcio SZAR. Nezd meg a River Island-et, a New Look-ot, a Dorothy Perkins-t, Top Shop-ot, French Connection UK-t (FCUK). En szeretem az Urban Outfitters-t is.

 

Fehernemu: La Senza - kerj giftwrappet, es szepen bedobozoljak a holmit amit veszel, es kis illatgyongyoket is tesznek melle - ingyen (bugyikat nem csomiznak be, hacsak nem veszel sokat!)

 

Egy felso atlagosan 15-20 font (DP, NEw Look olcsobb), egy nadrag pedig 20-50 kozott ficereg. Van ahol mar lehet bikinit is kapni.

 

Cipo: ha rendes a mereted (37-42) akkor nezz be a Faith-be, az Office-ba, de keruld a Barratts-ot (ez utobbi olcso cipoket kinal de a minoseguk ramaty!!!)

 

Sportcucc: mindenkepp ugorjatok be a Lillywhites boltba a Piccadillyn. Hihetetlen olcson kapsz sportcuccokat, cipoket, nehany divatholmit, de oriasi a tomeg pont ezert, es probafulket is vadaszni kell.

 

 

 

 

Előzmény: nempiskóta (92)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.12 0 0 95
Mondjuk az sem rossz döntés, ha nem sokat váltasz be és kártyával vásárolsz, ahol lehet.... márpedig sok helyen lehet.
Előzmény: nempiskóta (94)
nempiskóta Creative Commons License 2008.02.12 0 0 94
Igen, minden nézőpont és szerencse kérdése..időnk sem lesz azért olyan sok válogatni, esetleg visszamenni valamiért, abban bízom hogy a barátnőm ismerőse aki szintén velünk jön jó és olcsó helyekre visz.(kint élt 5 évig elvileg a vérében vannak ezek a londoni boltok:-) )
A gap oldalát elnézve, nem valószínű hogy onnan fogok bevásárolni igazából nem vagyok márkafüggő,pölö azok a nagy feliratos polóik kifejezetten idegesítenek.:-)
Na mindegy, már maga a london-feeling miatt jó lesz kint lenni, ha csak egy kézitáska lesz tele, az se izgat már annyira..döntöttem, nem váltok be többet.
Majd folytatom tavasszal itthon a turiban forintért...:-))
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.12 0 0 93
Hát... minden attól függ.
Ha olcsón vásárolsz, elég, ha a következő szezon ruháit olcsón be tudod így szerezni, akkor épphogy elég. Ha gap-ben akarsz vásárolni, akkor ahhoz nem kell majd a bőrönd sem, elég lesz a kézitáska ennyi pénzhez :)
Előzmény: nempiskóta (92)
nempiskóta Creative Commons License 2008.02.12 0 0 92
Tudod, engem most az út előtt a legkevésbé a szállás izgat..:-)Egy éjszaka lesz, csak.Viszontérdekelne, szerintetek mennyi pénzt vigyek ki?Hétfő teljes napi költekezés, kedd max du 3.-ig..
Ebbe kéne kis kaja, igazából nem vagyok nagy étkű, egy jobb bőrönd, utazás a városban és a többi maradna a tényleges vásárlásra.Elsősorban ruhaneműben gondolkozom főleg gyerekcuccok, de a férjemnek is hoznék valamit, ha már elengedett..:-)
Ja,meg hát jómagamnak, persze..
A barátnőm okulva a szeptemberi kirándulásából 400 fontot hoz..azért szerintem ennyi nem kéne...Persze ha azt veszem alapul hogy 3 fia van és a Gap-ben is szeretne vásárolni...
Szóval szerintetek nekem elég lesz a 300 font?Ezt most komolyan kérdem, ne röhögjetek nagyon, plíz! :-)
Előzmény: Törölt nick (90)
iricc Creative Commons License 2008.02.11 0 0 91

igen, tipikus vaczak szállók :D

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.11 0 0 90
Hát, nem lehet mindenkinek jó!
H úgy indulsz neki, hogy tudod, hogy milyenek az angol átlagszállások, akkor úgysem vársz el túl sokat. A múltkor jutott pont eszembe, hogy ha itthon kellett volna olyan szálláson töltenem egy éjszakát, mint Londonban múltkor (80 font/fő/éj), akkor itthon azért tuti kivertem volna a balhét, ott pedig örültem, mint majom a farkának...
Előzmény: nempiskóta (89)
nempiskóta Creative Commons License 2008.02.11 0 0 89
Köszi, elég vegyes a megítéltetése..:-)
szerintem egy éjjelre pont jó lesz.A csaj akivel megyek már szeptemberben is itt szállt meg, a személyzet korrekt volt, pl megengedték hogy a bőröndöket betehessék utolsó napon a kiköltözés után egy zárható helységbe délután 3-ig.Így mielőtt indultak a reptérre, még el tudtak menni vásárolni egy kicsit a környéken.
Előzmény: Törölt nick (86)
mathies85 Creative Commons License 2008.02.10 0 0 88
ne vigyél ki bőröndöt, szerintem tök felesleges, marha olcsón lehet kint kapni azt is...
Előzmény: nempiskóta (85)
gambl-R Creative Commons License 2008.02.08 0 0 87
Ajánlom mindenkinek az áruházat ! Korrektek, udvariasak voltak. Az árak meg, egyenesen röhejesek. Kicsit tartottam a dologtól, hogy tényleg elküldik-e azokat, amiket megrendeltem, de felesleges volt az aggodalom. Minden megjött, amit rendeltem, abban a színben, méretben és - ami a legfontosabb - abban a minőségben ! Szóval, aki otthonról akar "Londonban" vásárolni, az tegye bátran ! :)
Előzmény: gambl-R (83)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 86
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g186338-d250418-Reviews-Sleeping_Beauty_Motel-London_England.html

itt olvashatsz róluk személyes tapasztalatokat
Előzmény: nempiskóta (85)
nempiskóta Creative Commons License 2008.02.08 0 0 85
Sleeping Beauty Motel
543 Lea Bridge Road, Leyton, E10 7EB London


Na itt lesz a szállásunk, 3.-as zóna aki tud róla, vagy a környékről írjon!!!Interneten rendeltük 7000 ft/ éj reggelivel..

18.-án indulunk...:-) Gyűjtögetem a fontokat ma is váltok kicsit..Mióta fix az út folyamatosan gyűjtögetek..Nézegettem a Next honlapját remélem akad még pár akciós gyerekcucc..Főleg 9 és 12 évesre való lányruha.Nem bánnám ha már tavaszi-nyári is lenne de ha kérhetném 10 font körül..:-)
Még mindíg nem tudom vigyek e ki üres bőröndöt, vagy kint vegyek..Igazság szerint minden fontot sajnálok ami nem hasznos, és hát bőröndöm van már jófajta otthon több is.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.28 0 0 84
Most nézem csak, az első képen Ann Harvey üzlet van, én meg épp egy ott vásárolt blúzban jöttem ma dolgozni :)
Előzmény: csufi.rulez (82)
gambl-R Creative Commons License 2008.01.28 0 0 83
Na, én berendeltem tőlük ! Kíváncsian várom, hogy mikor jön meg, és persze, hogy olynok lesznek-e a cuccok, amilyenekre számítok...
Előzmény: Törölt nick (80)
csufi.rulez Creative Commons License 2008.01.26 0 0 82

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (77)
iricc Creative Commons License 2008.01.25 0 0 81

én is.

legalábbis gyerekruha tekintetében mindenféleképpen!

Nagyon jó minőségű, és azok, amiket én veszek olcsók is.

főleg az ovibölcsis benti ruhákat szerzem be onnak, van egy csomó olyan, hogy 2 pamutnaci, vagy 2-4 pamutfelső egybe csomagolva 7-11 fontért.

és elnyűhetetlenek, nem fakulnak, nem eresztik a szinüket, nem nyúlnak ki, jó a szabásuk, stb.

persze, nyilván van 20-30 fontért is kisruha, de azt nem veszem meg. Inkább egy csomó olyat, amit minden nap. És még így is meg vannak dícsérve a gyerekek ovibölcsiben, hogy mindig olyan kis csinosak.

 

azzal leszek csak bajban, hogy ezek a jó kis összecsomagolt cuccok csak 110-es méretig vannak. Jövőre már mélyebben kell majd a pénztárcámba nyúlnom, hogy a lányomnak beszerezzem a cuccokat.

 

 

a MS szerintem is drága, szecsó tekintetében pl nagyjából az EAT-tel, és a Pret-tel vagy egy súlycsoportban, viszont nem annyira finom.

Occsónak jó a Tesco, ami mindenhol ott van, vagy Sainsburry.

És persze a Boots is remek, és a saját termékei tök jók, kb úgy, mint itthon a DM

 

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.25 0 0 80
Hú, tényleg nem rossz!
Előzmény: gambl-R (79)
gambl-R Creative Commons License 2008.01.24 0 0 79

Itt sincsenek rossz árak ! És még el se kell utazni Londonba ! :)

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 78
Itt válaszolok, mailen keresztül nem megy, mindig lefagy a válaszgombra az a szarság.

Szóval, Anteusnak egy nagy köszi!
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 77
Húú, ne csigázz :) Vagy de :)
Előzmény: csufi.rulez (75)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 76
Ja, és én next-buzulandusz vagyok :) ezt fontosnak tartom elmondani :)
Előzmény: csufi.rulez (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 74
Gyerekruha, felnőttruha.. olcsóbb és emellett jobb minőségű.
Najó, nem mindig, de rengeteg akció van....
Előzmény: csufi.rulez (73)
csufi.rulez Creative Commons License 2008.01.24 0 0 75

Néhány fotó kezdetnek..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

csufi.rulez Creative Commons License 2008.01.24 0 0 73

Mert bizony annyival olcsóbb kint vásárolni, hogy megéri azt akemény, retur 10e Ft-ot :)

 

Konkrétan mire gondolsz, h olcsóbb?

Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.24 0 0 72
Hátja :) Alig várom!
Most épp nem tudtam kimenni, tegnapelőtt indultam volna :( Most nézem, hogy a visszafele jövő jegyemet átirassam-e vagy vegyek újat?
Mert bizony annyival olcsóbb kint vásárolni, hogy megéri azt akemény, retur 10e Ft-ot :)
Előzmény: csufi.rulez (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!