Keresés

Részletes keresés

1zsakkrumpli Creative Commons License 2017.03.31 -3 1 136553

Kicsit gondolkoztam, hogy lehet "automatizálni" a főzőt.

Arra gondoltam, hogy amikor megindul a gőz, onnantól kezdve a páracsőben lévő pára hőmérsékletéhez hozzáadva 3-5 C-fokra szabályoznám a víztér hőmérsékletét a gázmágnesszeleppel.

Erre a célra gondoltam egy ilyen termosztátot:

https://www.agroinform.hu/aprohirdetes_adatlap/egyeb/megujulo-energia-bioenergia/hofokkulonbseg-kapcsolo-napkollektor-vezerlo/h_6648758

 

Szerintetek működne?

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 1 136552

Sokan zománcossal kezdték és folytatják. 

Előzmény: raczno (136549)
kupeci Creative Commons License 2017.03.31 -1 7 136551

Üdv mindenkinek.Úgy látom nincs mit főzni. Csipkelődős a hangulat. Nics is ezzel semmi baj,csak annyi ha szeretne az ember valakivel valamiről eszmét cserélni,először vissza kell néznie a hsz-eket . Tenni ezt azért ajánlatos mert ha az általa megszólított személy valakivel fasírtban van, akkor a másik, hát hogy is mondjam, kirekesztve érezheti magát.

Ez így nagyon nem jól van. Remélem mihamar összébb rázódtk. Nem karom példaként felhozni a Zd hangulatát, de ott ilyen nincs vagy csak ritkán fordul elő, és egyből indul is a kiengesztelő mechanizmus.

Remélem itt is eljön ez az idő.:)

1zsakkrumpli Creative Commons License 2017.03.31 -5 0 136550

Miért?

Neked mi a véleményed arról az emberről aki csak a mínuszt nyomja (sokszor személy ellen szól), és nincs önálló véleménye ?

Légyszíves kellő részletesség írd le a véleményedet!

Előzmény: mili70 (136546)
raczno Creative Commons License 2017.03.31 0 1 136549

Pedig terveztem... 😅

Előzmény: gabor0036 (136548)
gabor0036 Creative Commons License 2017.03.31 -5 2 136548

Hajrár! 😉💪 Csak ki ne posztold mert beindul a mínusz kommandó rögtön! 😂

Előzmény: raczno (136547)
raczno Creative Commons License 2017.03.31 0 4 136547

+++++++++++....

Én már meg is erősítem, hogy rengeteget lehet tanulni a posztjaitokból,

ötletet lehet meríteni...

Én is most vágok bele egy főző építésébe, rengeteg segítséget kapok tőletek,

amiért hálás  vagyok mindenkinek. Krumpli kollégával még nem értekeztem,

de folyamatosan nézem a posztjait...

Vannak akiket szinte naponta felhívhatok, és nem hajtanak el, hanem segígenek,

ötletet adnak, hibákra figyelmeztetnek

 

KÖSZÖNET MINDENKINEK! (bocs, ha hangosra sikerűlt...)

Előzmény: Figyelget (136542)
mili70 Creative Commons License 2017.03.31 -1 10 136546

Egy lehetséges okot azért még leírok, ami miatt mehettek a mínuszok. Ez pedig a témához kapcsolódó  -mások irányába -derogáló megnyilvánulások.

 

" ..van még remény gyógyulásukra...... akkor ismét egy kicsit gyógyultak, van remény...."

Ezek a mondatok azt sugallják, hogy aki nem ért veletek egyet, az beteg,  tudatlan, gyagya, hülye. Talán ezt nem tolerálták néhányan. 

 

 

 

 

Előzmény: 1zsakkrumpli (136540)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 0 136545

Mikor betöltődik az oldal a lap tetején van egy link, úgy kezdődik, hogy Tisztelt látogató..................Más. Ilyen régi cefréknél az 1% előpárlat helyett akár 10% is lehet, vagy tétszer kell letisztázni.

Azért, hogy legyen viszonyítási alap készíthetnél egy szupermarket cefrét is.  

Előzmény: pacsepa (136538)
mili70 Creative Commons License 2017.03.31 0 0 136544

Dehogy érzem úgy, sőt nagyon is tetszik amit csináltok. Ennek hangot is adtam, aztán valamiért elment a beszélgetés rossz irányban. És ez nem biztos, hogy csak az én hibám.....

Előzmény: 1zsakkrumpli (136540)
öreg_néne_b Creative Commons License 2017.03.31 0 1 136543

Nem főztél még?

Ha úgyis szűrt cefrét akarsz főzni, akkor miért akarod az olajfürdőt? Így csak hátránya van, lassabban fő és veszélyes is...

Előzmény: pacsepa (136538)
Figyelget Creative Commons License 2017.03.31 0 2 136542

Szerintem nagyon jól tetted, hogy megosztottad,megosztod velünk.

Tanulságos és sok mindent el lehet lesni. 

Az otthoni "barkácsolók"  biztos, hogy figyelemmel követték, követik. 

Előzmény: 1zsakkrumpli (136540)
Figyelget Creative Commons License 2017.03.31 0 2 136541

Biztos van itt olyan, akinek van hasonló főzője és tud majd pontos (viszonylag pontos) adatokat mondani. Én két és fél, három órát gondolok. 

Tehát egy nyújtott műszakkal kitudsz végezni egy hordót! :)

De az olajjal tényleg vigyázz, csúnya dolgokra képes. Nem kell, hogy begyulladjon. Elég ha víz cseppen a forró olajba. 

Előzmény: pacsepa (136538)
1zsakkrumpli Creative Commons License 2017.03.31 -7 3 136540

Kedves Mili70!

Sajnálom, hogy ha te azt érzed, hogy amit felrakunk a főző építéséről, az azért történik, hogy a "csontig nyaljál".

Én személy szerint azért rakom, raktam fel, hogy ha valaki építésbe kezd, és már van olyan dolog amit kitapostam, megoldottam stb, akkor neki azt már nem kell. Én örültem volna legjobban, ha lett volna ide felrakva ilyen jellegű dolgok.

Tehát pusztán építőszándékkal raktam fel, szerintem a topiknak is ez lenne a lényege.

Továbbá sajnálom azokat az embereket akik folyamatosan a klaviatúrán mínusz gombot koptatják. Sajnos arra gyengék, hogy önálló véleményük legyen.

Viszont egy pozitív dolog van a sok mínuszokban, hogy ők is olvassák a tópikót. Innentől kezdve egy-két apróbb dolog csak-csak eljut a szürkeállományukig. Ezért úgy érzem, hogy van még remény gyógyulásukra.

 

Kérem a mínuszokat, tudni akarom, hogy hányan olvassák az írásomat a "mínuszosok"!

(Amennyiben nem vagy keveset kapok, akkor ismét egy kicsit gyógyultak, van remény!)

Előzmény: mili70 (136516)
rézmanó75 Creative Commons License 2017.03.31 -8 1 136539

Azt meg már remegő kézzel merem itt leírni, hogy +8 fokos volt a cefre, +8 fok a duplafalban a víz! Így három óra!😉 Nyáron mennyi lesz? És ha csinálnék egy előmelegítőt? 😂

Előzmény: rézmanó75 (136535)
pacsepa Creative Commons License 2017.03.31 0 0 136538

Én vagyok az a kérdezgető, aki a héten ajándékba kapott 300 liter cefrét 60 literes hordókban. Eltekintve attól, hogy ehhez a mennyiséghez valószínűleg viccesen kicsi az én kezdő 17 literes pálinkafőzőm és a cefre érzésre jónak tűnik, de mégiscsak 3-4 éves, csinálnék a hétvégén egy próbafőzést.

Így kiderül hogy mit tud a kapott cefre és mit tudok én (életem első pálinkafőző projektje)?

Szeretném megkérdezni, hogy kb. mire kalkuláljak, mennyi idő alatt jön le ekkora mennyiségből az alszesz? Nem az a kérdés, hogy meddig érdemes a cefrét főzni, hanem hogy mire kalkuláljak időben? Az alkoholtartalmat figyelni fogom.

Ugye kb. ötszörre főzök le egy légmentesen lezárt hordót és a megbontottat nem valószínű, hogy egy hét múlva tudom már használni. Ha habzásgátlót teszek a cefrébe és átszűröm, akkor 12 litert töltenék egyszerre be.

A főzés gázon fog most történni, kvázi kettősfalú főzőben. Egy nagyobb, kb. 3-5 cm-el nagyobb átmérőjű edénybe trafó- vagy motorolajat töltök, abba állítom a főzőt. Természetesen biztosítom, hogy az olajhoz nyílt láng ne férjen, illetve ne fröccsenhessen ki egy acéllemezből készült gyűrűvel, ami lefedi a két edény közötti különbséget, ahol az olaj van. Alulra egy kis talpat teszek a főző alá, hogy ott is tudjon az olaj áramlani.

Szóval mire kalkuláljak, mennyi idő alatt megy le 12 liter cefre lepárlása?

Előre is köszönöm a választ!

Figyelget Creative Commons License 2017.03.31 0 3 136537

Igen és ez mellett szépen elfér az a szegmens is, ahol nem lesz olyan tökéletes, olyan túl szép (ez nem azonos a csúnya, rosszal) az sk összeállított masina. De az mit sem von le az érzésből. Magamnak csinálom a magam által készített főzőn, a saját cefrémből (szerencsés esetben a saját gyümölcsösből szedett gyümölcsből) a pálinkát. 

Kell ennél több? :)

(A jobb vizelet itt is él...)  :))

Előzmény: rézműves1 (136530)
sogi01 Creative Commons License 2017.03.31 0 1 136536

                                                                    vf1 linkgyüjteménye  

                            

 

                                               linkás jóreggelt!   

Hogyan készítsünk jó pálinkát?  Cefrézési, főzési ismertetők, főzőberendezések, tanácsok,videók, tesztek, gyakran ismételt kérdések a következő linkeken: 

 

                                                    A tudás forrása

                                              http://snapszmester.hu/

                                                             Benne

                                       Snapszmester és Nabiti összefoglalója

                                            Miklós1 féle pálinkafőzési 1x1

                                               

                                                Magánfőzés jogszabályai

          

      Szárított fajélesztők hatása                                  Hagyományos kisüsti eljárás

Miklós1 összegzései a ph beállításról                Miklós1 összegzései a cefre elkészültéről 

 Kationcserélő műgyanta használata                          Firekiller tűzvédelmi tanácsai

Előzmény: sogi01 (136472)
rézmanó75 Creative Commons License 2017.03.31 -9 1 136535

Látom szokás szerint nem figyelsz!🙂

Ha kicsi és puha,annak más se örűl .Gondolom!😂 A halfőzőhöz képest írtam ,hogy -2 óra hossza! Ha nem hiszed ,olvass vissza! Tehát,a főzési időm 3 óra hossza. De ezt is írtam!!! Remélem többet nem kell leírnom, hogy értelmezed,és megértsd! 

Igaz azt nem írtam, hogy a szabadiőm értéke relatív. Lehet 10000 et ér egy órám. Ezért elnézést kérek , hogy ismét számolásra késztetlek. De hát gyakorolni kell! Így számolva még jelentősebb a különbség! Úgy hogy az egy pizzádhoz, némi tálca söröcskét is tudok vásárolni! Légy szi kiszámolod ez hány tálca? 🙂 Plusz az energia tudatosság! 

Az hogy Te nem hiszed ,hogy 3 óra a főzési időm,az meg már a Te bajod! Ezért nem kell ide újjításokat" feltenni,mert jössz Te és nem hiszed! Meg a plusszolóid sem gondolom. Ezért próbáld ki!🙂

Előzmény: mili70 (136516)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 0 1 136534

,,Látom tudod mitől döglik a légy"  a cseresznyének nagyon bársonyos, selymesen-tükrös az erezete. Nekünk csodás esztergált bölcső készült belőle. 

Előzmény: 1zsakkrumpli (136501)
gabor0036 Creative Commons License 2017.03.30 -8 2 136533

Pár éve még én is 160e-ből tartottam el magunkat, mert feleségem évekig munkanélküli volt. Lakáshitel, autóhitel, rezsi, kaja mindennapi élet mellett kezdtem el az én főzőmet is, nem úgy mint más. Rézműves még emlékszik rá mert akkor még itthon dolgoztam... Szóval elhiheted hogy ki lehet gazdálkodni csak akarni kell. 

Előzmény: foxrudi (136529)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 0 0 136532

Úgy legen, elvégre utcabeliek voltunk.

Előzmény: kupeci (136503)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 0 1 136531

Üvegtöltet, lesöpörtem a padlást a befőztes üvegéért.

Előzmény: Törölt nick (136521)
rézműves1 Creative Commons License 2017.03.30 0 8 136530

..."Mert amikor bemegy a "szentélybe",  azt alig várja. Végignéz a "gyermekén"  és már abban a pillanatban kamatostól meg is térült."...

 

Nagyon jól mondod...egy hobbinál nem minden a megtérülés...aki horgászik, tegye a szívére a kezét, mennyi felesleges sz@rt megvett az évek során, amit nem is használ...én is így vagyok vele...hogy miért vettem meg?...csak, mert "jobb lett a vizeletem tőle"...:):):)...

 

 

 

 

Előzmény: Figyelget (136509)
foxrudi Creative Commons License 2017.03.30 0 6 136529

 

  A hobbi hobbi,a szenvedély más.(én is dohányoztam,17 éve leszoktam)

 Nem arról volt szó hogy valaki cigire költ vagy nem.Hogy is jön ez ide?

Arról van szó,hogy (nincsen egy személynek káros szenvedélye)nem mindenki engedheti meg magának azt,hogy főzőre(vagy egyéb más hobbira) költsön akkora összegeket,mint Te,manó,vagy akár én is!!!vagy 10x annyi idő készíteni egy olyan berendezést mint nekünk van.  

 Tudod vannak akik 170000ft-ból tartanak el egy 4-5 tagú családot,és inkább  a gyerekére költi a pénzt, mint a hobbijára.ezért használ hozott kapott anyagból készült berendezést.Sajnálom hogy ez neked nem jött át,de hát nem egyformán látjuk az életet,és nem egyforma az értékrendünk.

Előzmény: gabor0036 (136519)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 0 3 136528

Én meg inkább itt abbahagytam és elmegyek aludni de psztttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: 1zsakkrumpli (136525)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.30 0 0 136527

Nem olvastál figyelmesen. Berendezést-főzőt említettem nem a kényelmi szintű megvalósítások érdekelnének a mindennapokhoz...

Előzmény: gabor0036 (136524)
endrepp Creative Commons License 2017.03.30 0 0 136526

Az nekem is be van tervezve. :)

Előzmény: gabor0036 (136524)
1zsakkrumpli Creative Commons License 2017.03.30 0 1 136525

Én meg szeretném megvalósítani cefre előfűtést, a hűtőből. Már vettem egy cirkulációs szivattyút, ill. a rézspirál kész van.

De pssszzztttt. :)

Előzmény: Törölt nick (136521)
gabor0036 Creative Commons License 2017.03.30 0 2 136524

Én tervezek egy borhűtőt a nappaliba. Nyáron sem kell kimenni a konyhába érte, és legalább nem 25°-os a pálesz. De pssszzztttt. :)

Előzmény: Törölt nick (136521)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!