Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.11 -1 0 18567

Igen, rá gondoltam. Nagyon szexi és ezen a képen izgató is. Rögtön olyan gondoltaokat ébreszt benne, vajon millyen punci rejtőzik a szép combok között? Többi testrészéből kiindulva biztos ugyancsak kívánatos lehet.

Korábban tiltott dologként tekintettem a feleségekre, még flörtölési szinten is. Belerondítani más kapcsolatába semmilyen formában nem szabad. És itt meg látom, mennyire bevett gyakorlat, hogy a feleségek más pasikat elégítenek ki. Rögtön megváltozott róluk a véleményem. Szinte félistenként tisztelve őket. Nem titkolják, megvalósítják vágyaikat, közben szeretik férjeiket és hűek maradnak hozzájuk. Van még család, háztartás, munkahey, ahol szintén helytállnak. Most már jobban beindítanak az ilyen feleségek, mint a szingli nők. Nem gondoltam volna, hogy ennyi belevaló hölgyemény létezik... és idáig mind elkerült engem. A te feleségednél külön érdem, hogy ő akarta kipróbálni mással és ezt megosztotta veled, miközben kitart melletted. Szuper.

Előzmény: lalilovics (18564)
More Joy Creative Commons License 2019.04.11 0 0 18566

Ez a tervem nekem is. A mostani pasijával holnap eldől, láthatom-e őket szex közben. És majd idővel be is akarok szállni. Először csak szopatnám a feleségemet, miközben a pasija tömködi a puciját. Aztán majd csere is jó lenne. Ezek távoli elképzelések. Kiderül, a srác mennyire alkalmas rá.

Az nagyon jó alap mindenhez, ha a párod kedveli a szeretőjét, aki kielégíti. Mint szexpartnert kell kedvelni, hiszen az ő kapcsolatuk csak a szexről szól. Legyenek is így meg egymással jó sokáig.

Előzmény: lalilovics (18558)
More Joy Creative Commons License 2019.04.11 0 0 18565

Nagyon optimista vagy, így látatlanban is. Sok múlna az ő döntésén is. Gumi nélküli szex jó pont, de csak egy apróság a sok szempont közül. Közben előkerült a barátja. Bocsánatot kért és elismerte, hogy tényleg túlzásokba esett. Mert olyan jól érezte magát aznap éjjel vele és nagyon kívánta újra. De rájött, hogy túlzott nyomulásal ezen nem segít. Reméli nem haragszik rá és szívesen találkozna vele amikor a párom akarja. Úgy tűnik, észbe kapott a gyerek. Jót tett neki a kis mosolyszünet. Párom megnyugtatta, nincs harag és ha betartja a kellő tempót és nem sürget, erőltet semmit, nem lesz semmi baj. Holnap este találkoznak. Megbíztam az előttem történő szex leszervezésével.

Két alkalommal már szexelt előttem mással. Beszállásomra nem volt még lehetőség. Remélem majd arra is sor kerül.

Előzmény: Törölt nick (18559)


lalilovics Creative Commons License 2019.04.11 -2 3 18564

Bocsi az előző kommentet neked szántam ! :) Gondolom őt láttad ?! Remélem nem kevered össze más szőkével ?! :) 

Előzmény: Törölt nick (18561)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.11 -1 0 18563

Egyébként örülök hogy tetszik a párom neked , gondolom a feleséges oldalon láttad , nem fiatal már , de szerintem sem rossz nő ... :) 

Előzmény: lalilovics (18562)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.11 -1 0 18562

Köszönöm a dicséretet , a nevében is ! Elsőre anno  ő szerette volna kipróbálni pld két pasival , és először egy haverommal dugtuk meg ketten , élvezte nagyon , és persze számomra is izgató volt , hogy előttem , keféli egy másik pasi , , és ezekután már , mivel nagyon jó volt neki , már mint eddig is megbeszéltük , hogy én nem fogok haragudni ha valakivel lefekszik , mert ez nyilván a szexről szól , és köztünk emiatt , nem lehet probléma . Úgy , hogy én sem ideges , sem féltékeny soha nem voltam rá , ez egyébként úgy nem is működne . Így sokkal tisztességesebb , mint bujkálva , félre kefélni , és hazudni egymásnak . 

Előzmény: Törölt nick (18561)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.11 0 0 18561

Most látom, milyen szép szőke feleséged van. Így értherő, hogy sok szeretőt tudott tartani. Először nem volt fura mással látni őt? Nem voltál kicsit ideges vagy féltékeny? Vagy csak simán felizgatott?

Előzmény: lalilovics (18558)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18560

Akkor ti már régóta hódoltok eme örömöknek. Gondolom minden olajozottan, rutinszerűen megy már gátlások nélkül. A te feleséged is nagyon csúcs lehet. Írásaidból az jön le, már volt neki jó sok szeretője. 

Előzmény: lalilovics (18558)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18559

Szerintem nagyon csúnyának kellene lennie a feleségednek, hogy én a személyes találkozó alkalmával kiábránduljak belőle. Amit erősen kétlek. Biztos csinos, ha mindig talál magának partnert. Becs.szó, a gumit nem is említeném. :-)

Meddig nem jutottatok el? Hogy nézzed őket vagy hogy te is beszállj?

Előzmény: More Joy (18557)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.10 -1 1 18558

Ugynevezett félrelépések , nálunk is vannak voltak , lesznek is gondolom, álltalában nálánál fiatalabb faszikkal , de mi nálunk is vagyunk hármasban , van hogy előttem dugják , van hogy beszállok , ez válltozó ....de egy igaz ....Izgat a látvány is ! :) van egy fiatal pasi , aki mostanában rendszeresen kielégíti minden téren ....Korrekt jó fej fickó , és a párom mint szex partnert kedveli . Ez így jó , és szépen működik .

Előzmény: More Joy (18557)
More Joy Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18557

Egy személyes találkozó alkalmával a kútba es(het)ne ez a felcsigázottság. Más szemszögből látnád és a megitélésed is aszerint alakulna (át). Ha tipikus pasi vagy, elhiszem hogy te is gumi nélkül kefélnéd. A félrelépésiről úgy egyeztünk meg, hogy felőlem zömében lehetnek kettesben, de néhanapján én is látni szeretném őket szex közben. Min. csak nézőként, eleinte. Aktív részvételem az addigi sikerek alapján lenne megfontolva. Odáig még nem jutottunk el. A mostani pasijával is már össze kellene hozni ezt. Ha újra egymásra találnak, ez lesz a legfontosabb megvalósítandó teendő a közeljövőben.

Előzmény: Törölt nick (18554)
More Joy Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18556

Most dícsérem, mert a jelenlegi állapotokat ecsetelem. Ami alapán nem panaszkodhatok. Néha agyamra megy a rend és a tisztaság mániája, de annyi elviselhető és azt is viccesen fogom fel. Erősen kötődöm a feleségemhez, de nem vesztettem el az eszem. Tudom, hogy az ilyen tündöklések sem tartanak örökké. Szokott lenni a mondásom, a partneremnek előttem is volt valakije, utánam is lesz. És ez rám is igaz. Sokan csodálkoznak, hogy már így előre vízionálom a kapcsolatunk végét? Valóban mindent és mindenkit meg lehet unni előbb-utóbb, de Őt inkább utóbb várható. Elég változatosan produkál és képes az újításokra is. Úgy érzem, jó sokára megtaláltam az igazit. Hosszabb távra, mit idáig.

Előzmény: jwkllr (18553)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18555

Mik azok a tervek?

Előzmény: More Joy (18548)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18554

Ez természetes. Az ismerkedés alatt derülne ki, akarjuk-e egymást. De ez szerintem csak az ő részéről lenne kétséges. Engem már így is felcsigázott. Persze, csinálja csak az alapos bevezetőt, ha gumi nélkül szereti. Én is úgy csinálnám. Hát kerüljön elő a barátja, legalább jól érezné magát vele és neked is lenne részed izgalmakban.

Előzmény: More Joy (18548)
jwkllr Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18553

Negatív? Inkább érdeklődő.

Suhancként a haverral sasoljuk a csajokat. Ilyen jó, olyan jó, csinos. Jön a 3. haver: -Mit csorgatjátok nyálatokat, őt is unja a Zoli. 

Hát ez bennem maradt.

Te csak dicséred. Jól van. Sőt örülök neki. Mert megtaláltad. De minden éremnek két oldala van.

Szóval a beszólogatás innen indul.

Előzmény: More Joy (18551)
jwkllr Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18552

Ruhás is jó.

Előzmény: More Joy (18551)
More Joy Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18551

Az nem valószínű. Addig nem érdekli miket írok róla, amíg kép nélkül teszem. A róla készült képeket ő döntse el, kivel akarja megosztani és csak ő akarja. Intim szóló kevés van, úgy nem szereti a fotózást. Azért a 2 szex közbeniért is meg kellett harcolni. Ruhában közös van bőven.

Te amúgy is egy beszólogatós, negatív jellem vagy, aki szeret gúnyolódni. Neked privátban sem mutatnék.

Előzmény: jwkllr (18549)
More Joy Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18550

Átadtam neki. Mosolygott rajta egy kicsit. El tudja képzelni mennyire részletesen számolhatok be, ha a leírtak alapján merevedést okoz. Szerintem gondolattal még biztos rásegítettél. Köszi, élvezetek lesznek. Remélem a pasijával is.

Előzmény: Balu1414 (18546)
jwkllr Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18549

Arról a csodálatos feleségről tehetnél már fel képet!

Előzmény: More Joy (18548)
More Joy Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18548

Az a pálya sem biztos hogy szabad lenne, csak lehetőség az ismerkedésre. Azt is elég alaposan csinálja, mielőtt le is fekszik valakivel. Kell is, ha nem akar gumit használni. A pasijával viszont nem tudom mi van. Már kérdőre vontam, mi lesz velük. Patt helyzet van. Párom nem akar kezdeményezni, mert ő mondta neki, hogy pár napig hadd kapjon tőle levegőt. Ha kell neki, ő keresse meg. Szerinte elő fog kerülni, mert nem az a fajta aki ennyivel feladja. Annál jobban akarja a kapcsolatukat. Inkább megfelelni akar. Bízom benne én is, hogy megkeresi még. Vannak vele még tervek.

Előzmény: Törölt nick (18545)
Balu1414 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 18546

Köszi az infókat.

További jó élvezeteket.

Kivánni való hölgy, igy a szavak után

Sokszor merevedést okozott, add át neki 😍😊

Előzmény: More Joy (18541)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18545

Jó, akkor ha megosztasz valami jót a feleségedről, nem felejtem el kifejteni tetszésemet. :-)

Való igaz, nem bánnám ha szabad lenne a pálya. ;-) Látom még nem. 

Előzmény: More Joy (18539)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18544

Igaz ami igaz. Nem írtatok rólam hülyeségeket. A te bejegyzéseidet annyiban tartom különlegesnek, hogy a másik oldalt képviseli, női szemszögből. Idáig pasik beszámolóival falálkoztam. Te írásaid jóval visszafogottabbak, rejtenek még afféle női diszkréciót, tapintatot.

Előzmény: Boildike (18542)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18543

Rendben. :-)

Előzmény: Törölt nick (18537)
Boildike Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18542

Mint általában itt mindenkinek, nekem is van egy kis "defektem". De szerintem és a párom szerint is, ennyi belefér.

Előzmény: Törölt nick (18535)
More Joy Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18541

... és a keményebb kivitelnél lehet durvábban beszélni, nevén nevezni a dolgokat, de a fájdalomra nem tud izgulni.

Előzmény: More Joy (18540)
More Joy Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18540

Nem mondanám túl vadnak. Haját húzni, pirosra paskolni a fenekét, lábát harapdálni, keményebben nyomni misszionáriusban lehet. De én látom rajta, mikor igényli az érzelmesebb, szenvedélyes szexet, akkor az előbbieket mellőzöm és a lassúbb lefolyású változatot szolgálom, elnyújtott előjátékkal.

Előzmény: Balu1414 (18534)
More Joy Creative Commons License 2019.04.09 0 0 18539

Te tudod, mit csinálsz, de engem nem zavarsz. Amint látom mást sem különösen, csak megjegyzéseik voltak. Majd szólok, ha lesz valami a pasijával.

Előzmény: Törölt nick (18536)
More Joy Creative Commons License 2019.04.09 -1 0 18538

Úgy érted színészkedik velem, valójában nem ilyen? Akkor ügyesen csinálja. Azért, hogy ingyen pinához jusson?  A szinglik többsége azért jár ide, csak a módszerek változnak. Valaki rögtön a farkát kínálja. Akkor inkább az előbbi a szimpatikus. Ő szerintem csak bátortalanul, tapasztalat nélkül nyomul óvatosan, azt várva mikor szabad a pálya. 

Tényleg nem egy kritikus fajta, csak a jó véleményét közli. Sokaknak meg az a baja. Tartsd meg magadnak a negatív véleményt és nem kötelező itt fórumozni, stb. Egyébként néhányak szemében valóban nyálgépnek tűnhet. De hát, sok féle ember van, még több féle értékeléssel.

Előzmény: Törölt nick (18533)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.09 0 3 18537

...ugyan már, ez nem egy személyes homokozó, hanem egy nyílt fórum. Te csak írd, amit akarsz, mi meg szapulunk néha. Így kerek a világ. :)

Előzmény: Törölt nick (18536)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!