Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

bavidaf75 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14672
Mivel én nyertem meg, nekem ennyit megért!!!! :) :) :)
Előzmény: Dr Dee (14670)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14671
Hát azért annyira nem tömegtermék,szerintem! A zöld valóban ritkább még a bordótól is,de mondjuk az a színe miatt ki is veri nálam a biztositékot:-))
Előzmény: Dr Dee (14670)
Dr Dee Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14670
Ez egy forintot sem ér .Mert nem egy külföldi licitálós oldalon,dobozban 2200ft+posta!!!!Ja és egyáltalán nem ritka.Ha azöldet mondtad volna na az már egy picit nehezebben beszerezhető darab:-)
Előzmény: Packard Walsh (14669)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14669
Hát gyerekek:-))))))))))) Ha ez a kopott verda 1250-pénzt ér,akkor mennyit ér az enyém zsír állapotban??? 1800-at??? 2000-et??? Tudom,hogy ritka,de azért mégis??? http://www.vatera.hu/opel_vectra_1989_matchbox_161173742.html
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14668
Emmeg itt a zöldes Triumph, számomra új:
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14667
Nem illenek a klasszikus King-sorba, de filmen 'A remény rabjai' és a 'Halálsoron' azért elég ütősre sikerült...
Előzmény: ÁdidiGaga (14666)
ÁdidiGaga Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14666
Na, írtam egy fasza SK (nem SuperKings!:-) elemzést, erre küldéskor nem voltam bejelentkezve és odalett :-(

Csak röviden az én 5-ös listám

Klasszikusai a '90-es évek eleji megkedveléskor - könyvekről beszélek!

1. Holtsáv
2. Christine
3. Tűzgyújtó

Fősulis koromban megint olvasgattam tőle

4. Halálos árnyék (a filmben az éjfekete Old's Toronado megvan? ;-)

Pár éve megint olvasgatok tőle, az újak szinte mind megvannak

5. Álomcsapda (csak a filmet látók ne ítéljenek, a könyv összetettsége miatt gyak. megfilmesíthetetlen, ami lett belőle az kiváló képes melléklet a könyv mellé!)

Újabbakat még nem tenném be a listára, de a Mobil nekem is tetszett, sőt a Lisey is! Illetve a Napkutya volt még nagyon jó, az 2 történet és nemcsak a címadó tetszett, hanem a másik is!

+1 a csak filmben megjelentek-látottak közül az iszonyat dög hangulatú road-movie, "A golyó".
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14665

Aha.Hát igen ugy már más.Én csak az oldalso képet néztem meg az árát és máris linkeltem befele...

Előzmény: dancergee (14664)
dancergee Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14664
Nézd szemből a vasat
Előzmény: RUSSIANBOY (14658)
Szabó Krisz Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14662

Hi!

 

Honnan a francból tudnék keríteni egy Burago 1:43-as FIAT 131 ABARTH-ot???? Tudom a buragobolt.hu-ról rendeléssel, de az nem igazán érdekel, de idáig bárhova bementem, nem volt, meg azt mondták nem is rendelnek...

 

Ha tudtok vmi jó infót, írjatok, jah persze vatera sem érdekel!

 

Köszi: KRISZ

RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14660
Jo hát te igy vagy azzal a filmmel én szeretem.Amiben már atom van az nálam nyerő.Szerintem jo kis film.Én se mondanám egy kasszasikernek de jobb mint a Kritikus Tömeg cimű film amely a Terminator 2-ből és a Tökéletes Katona filmekből vett jelenetekkel van telerakva....
Előzmény: Törölt nick (14659)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14658

pmgabi:

 

Hát kinek hogy.Valo igaz hogy egy ujabb simán megéri 500ért ha talál az ember de akinek esetleg ez a festésű kell....

Én nem látom a roggyant tetőoszlopot akárhogy nézem...

pmgabi Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14657

Hát igen nem rossz...

Igazából nem is tudom melyik kéne jobban, a BMW nem túl ritka, de szép, viszont az Opel kétlem, h. meg tudom fizetni.... :((((

:)

Előzmény: dancergee (14656)
dancergee Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14656
Az Eladó 312-as Bmw-je jobb verda :P

Nekem is megvan, nagyon igényesen megvan csinálva, "üveg" az első lámpája.
Előzmény: Törölt nick (14649)
pmgabi Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14655
Ez így kuka. A roggyant tetőoszlopot majdhogynem lehetetlen javítani, viszont feltünően csúnya javítás nélkül... (500-ért meg lehet néha újat kapni a Corában)
Előzmény: RUSSIANBOY (14653)
dancergee Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14654
Ezzel borultak egyet üldözés közben :)
Előzmény: RUSSIANBOY (14653)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14653
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14652

pittlaren:

 

 

Nem láttam de köszi az ajánlást.Igyis van belőle 2 több jelenleg nem kell.Annyira tetszik csak hogy 2 elég belőle.Viszont a Merga mentő jo lenne csak hát hiányzik a csomagtérajtaja.A többi se rossz.Az Opel Frontera pakknál pl a lovas utánfuto kellene csak.

Előzmény: Törölt nick (14649)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14651
Tényleg, a Cujo! Hogy rettegtem, miközben olvastam! A sárkány szeme viszont nálam a "futottak még" kategória, talán az erős fantasy vonal miatt. Viszont, ott a Holtsáv, ami megint csak nagyon nagy. A Rémautó nekem annyira nem jött be, talán mert egy Christine reloaded-et láttam/vártam benne. Az előítéletek ugye...
A kicsit fantasy-s vonalon, a Peter Straubbal közösen írt Talizmán/Fekete Ház könyvek jöttek be még nagyon.
Előzmény: Tommi_Aero (14642)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14650
Szóval. a Bullitt is nagyon tetszik. Még hogy pihent vagyok:-))
Előzmény: Törölt nick (14649)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14649
Nem, nem ezek könyvek. De, ha már filmek: és a Ronin? Szerintem abban is jó kis autós manőverek vannak. A Párbaj, szerintem is szuper, nekem még a Bullitt is nagyin tetszik.

Más.

Ezt már láttad?--->

Siku Opel Senator
Előzmény: RUSSIANBOY (14647)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14648
:-))

én is így voltam vele, hol vannak a SuperKings-ek? Aztán rájöttem..... Pedig, pihent vagyok:-)
Előzmény: pmgabi (14646)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14647
Packard:

 

 

Nekem is megvan a kezdetektől mindegyik.Még az első kiadásbol van meg a Lada és a Trabi amit anno DR DEE-nek köszönhetően sikerült beszerezni.Sajnos a Skoda nem jött össze.Utána ujraindult és mikor anyámmal az Örsön voltam az orvosnál akkor láttam a nagy poszteren rajta az ujságot igy azt megvettük mégegyszer ezzel is ugymond emléket állitva eme remek ujság és szép modellek kihozásáért.

 

 

Idáig mindegyik megvan mint emlitettem persze akadnak kisebb hibák.Pl a sárga Wartburgnak valami kis folt van a hűtőrácsán az M-21es Volgának ferde volt az egyik kerekén a disztárcsa de orvosoltam a GAZ-nál ugyebár a "nem üveg" hátsolámpákat kifogásoltam de jo lesz igyis valamint az M-24es Volgánál elől az egyik irányjelzőn kicsit kevesebb festék jutott de nem érdekes mert nem szembetűnő csak ha valaki nagyon szemezgeti a modellt.A mostani Pobeda meg hát alapbol nem tetszik de mégis elhoztam és a hátso lámpáknál megint festett van nem üveg de ezuttal önmagát is alulmulta a modellt gyárto cég mivel még ha festett lámpa is az egyiken majdhogynem nincs semmi igy egy kicsit bepirositottam a lámpákat hátul.Pedig mindig szemrevételezni szoktam a modelleket mikor elhozom de ugyebár van amit csak akkor vesz észre az ember mikor kibontotta mivel a bliszter és a fényes folia is eltakar olyat amit akkor nem látsz meg mert kicsi aztán ilyenkor kiderül.

 

 

Mindenesetre a Polonez-t nagyon várom néztem is rola 2-3 képet a neten mivel találtam ugyanerről a narancssárgárol.Beirtam a googliba hogy "IXO Polonez" majd a Képek-re nyomtam és az első három az ami majd most jön.Ugyhogy nagyon király lesz.Persze várom a Wartburgot is mert az nagyon szép modell és cabrio és kombi változata is tetszik.Nemtudom pontosan mikori de nagyon jo.És mostanság találtam egy Csernobilos oldalt - ugyanis engem nagyon érdekel ez a téma - és nem kell mondanom nem egy olyan video van ahol régi LIAZ buszok meg Lada UAZ Kamaz....stb finomságok mászkálnak a régi 80as évekbeli amatőr felvételeken.És ez visszarepit a multba:):)Van is egy kedvenc képem az egyik videobol mikor az egyik épületet és a főutcát lehet látni és éppen jön felénk egy 1200es Lada ami olyan tuningos mivel két ködlámpa van az elején és olyan baron néz ki.És bár nem számit tuningnak de akkor annak számitott szerintem mivel nagy érték volt egy auto és az ilyen kiegészitők is mint a ködlámpák nagyon is feldobták.Ugyhogy itt is van a kép lentebb láthato.

 

 

 

 

 

 

Ádidi:

 

 

Multkor a Piros Fabia-t és a mostani Pobeda-t is ugymond a „Te Stilusodban” fényképeztem mivel én nekem keleti fekvésű a szobám igy reggel nagyjábol egészen délig mindig ide besüt a nap de sose gondoltam rá hogy ilyen fényképet kellene lőnőm pedig egész jok lettek szerintem.Csak hát a hátteret és az talajt akarnám lecserélni a sok kocsi és a „gyurmával befoltozott kátyús” utat valamilyen diorámára csak nemtudom ilyen kinyomtathato dioráma képeket pedig jok lennének.Igy aztán mondom proba szerencse meglátjuk milyen.

 

 

Most én se tudok sajnos semmivel jelentkezni majd azért a hétre várok valamit de azzal csak akkor jövök ha a másik kettő is meglesz nekem mivel akkor egyszer fényképezem őket.Mindegy majd meglátjuk.

 

 

 

 

 

Pittlaren:

 

 

Ezek amiket irtál filmek?Legalábbis a CHRISTINE-ről sejtem hogy arrol van szo.

 

 

Én is imádom a  filmeket leginkább az autos-kamionos-vonatos.Bár a Stephen King filmekért nem rajongok de kettő igyis van a listámon.Ugyhogy most puskázok a myvip oldalamrol és felsorolom melyek is azok:

 

 

1:Stephen King: CHRISTINE (feliratos és szinkronos változat egyaránt)

2: Párbaj (Steven Spielberg egyik első filmje.Mindvégig hátborzongato és feszültségteljes.)Anno láttam egyszer a tévében és felvettem videora mivel nagyon tetszett de anyám letörölte aztán kb 1-2 éve találkoztam a boritojával valamelyik dvd-s oldalon és megvettemJJ

3:Száguldás a Semmibe (Viggo Mortensen változat)

4:A Fantom (vagy másnéven Száguldó Bosszú) by Packard Walsh:D:D

5:Mad Max

6:Mad Max 2

7:Convoy

8:Stephen King: Maximális Tulhajtás

9:JoyRide azaz Kéjutazás a Fast and Fourius-os Paul Walker-el.A JoyRide 2 má nem olyan jo.

10:Szökevényvonat (Benne a nagyszerű Jon Voight és eric Roberts)

11:Halálvonat (Pierce Brosnan)

 

 

Hát ezek az én kedvenceim.

 

 

Amugy egy kérdés:Ki látta Bruce Willis uj filmjét a Hasonmást?Jo kis film de van benne egy érdekes kis jelenet ami szinte szemet szur.Mikor bemennek a VSI épületébe az egyik monitoron az a csaj köszön vissza kiemelkedve és felénk fordulva a vizből mint aki a Kaptár 3 Vegasi kivetitőjén volt és megakadt…..Nagyon jopofa volt.Bár nemtudom hogy szándékos volt e vagy véletlen de nagyon jot derültem rajtaJJ

 

 

 

 

Pmgabi:

 

 

Akkor ugy látom nem csak én fogok ki ilyen kisebb hibákkal valo járgányokat.

pmgabi Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14646

Öcsém.... :P

Hát majdnem beírtam, h. azok MOY-ok, de sima 3" lévén azok sem lehetnek, aztán elolvastam milyen SK-ról is van szó.... :)))))

Pihennem kell még. :P

Előzmény: Törölt nick (14640)
pmgabi Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14645

Az M-24-es Volgánál későn kapcsolt a főnököm, h. neki még nincs meg, akkor kérdeztem körbe itt felénk az újságosokat: 3-ból kettő kettőt kapott az egyik meg hármat... Maradni csak ez utóbbinak maradt egy Volgája, mert nem volt sehol bal tükre, végül kénytelen voltam azt megvenni. Már kész hozzá a tükör, csak fel kell ragasztani. :)

Előzmény: RUSSIANBOY (14636)
HunMarillion Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14644

Hali!

Jó tipp volt! Be is gyűjtöttem az utolsót!

Köszi!

Előzmény: Ati73 (14634)
Tommi_Aero Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14643
Lassan egy éve. :)
Belegondolni is szörnyű.
Előzmény: Törölt nick (14641)
Tommi_Aero Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14642
Nekem a Top 5 Stephen King:

1. Duma Key
2. Christine
3. Cujo
4. A Sárkány szeme
5. A Rémautó
Előzmény: Törölt nick (14640)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14641
:-)

Tényleg, mintha ma lett volna:-)
Előzmény: Tommi_Aero (14639)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 14640
Igen, a traktor a vontatmánnyal, a képen is látható zöld Landy a pony Trailerrel, meg még ez meg az, egy farm szettben volt anno. SK? Először SuperKingsre gondoltam, kerestem a képen, hogy hol vannak. Aztán leesett:-) Igen, a King rajongás még megvan. Szintén zenész? Azért, mostanában volt egy-két félresikerültebb produktum is, - itt különösen a Lisey történetére gondolok - de a Duma Key-el visszatért a king-i útra:-)

Top 5 nálam:

1. Az
2. Állj ki mellettem
3. A borzalmak háza ( a cím magyarításáért felelőst remélem egy hasonló
intézményben látják vendégül:-)
4. Nem jön szememre álom
5. Christine

Üssetek, de nekem a Mobil is tetszett...:-)
Előzmény: ÁdidiGaga (14638)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!