Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14703
A gyereket kell a páncélszekrénybe tenni, nem a gyűjteményt és kész :)
Előzmény: Packard Walsh (14697)
isu888 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14702
Sziasztok!Van néhány eladó matchboxom,1970-1980as évekből,közte pár eredeti angol is. Érdeklődni:0670 406-0951
dancergee Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14701

Ez ilyen "nagyban" :)

Ez egy Ford Falcon 2001-es tájföldi modell

Irtam mailt az előbb.....

Előzmény: Törölt nick (14699)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14700
Kortárs Matchbox??????????? Áhhhhh.....pittlaren ne beszélj ilyen csúnyán:-))))))))

Én konkrétan erre gondoltam: csak feketében
Előzmény: Törölt nick (14698)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14699
Én viszont ilyent szeretnék, mint itt alant. Erről tud valaki valamit?

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14698
Köszi! Melyik BMW-re gondolsz? A '70-es, '80-as érából csak ilyen 3-as sorozatúakat ismerek....Csak nem? Ráfanyalodnál valami kortársra? :-))
Előzmény: Packard Walsh (14688)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14697

Russianboy:



Az biztos hogy a kölök,nincs vele tisztában hogy ő most éppen egy régi 25-30-éves járgányt tart a kezében,ami nem olcsó,nem gyártják,ráadásul az eszmei értéke is nagy,ő csak egy kisautót lát maga előtt,amit jó lenne megkaparintani,aztán ha odaadod neki HOPPPPP!!! Már meg is történt a baj, kiesett a kezéből,lepattant a festék,és az ember meg foghatja a fejét,ezért is mondtam már egyszer itt a fórumon,hogy ha lesz gyerek,akkor nem tudom,hogy hova fogom dugni a készletet előle,lehet,hogy páncélszekrény lesz a vége!Megveszek én majd mindenféle játékot,meg kortárs Matchboxot is neki,de a régi gyerekkorombeli cuccoktól TÜNÉS!!!!
Előzmény: RUSSIANBOY (14694)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14696
:-)

Ha már filmek....egy Ezüst Utazó is jöhet(ne)......

....vagy ha nem ő, akkor legalább Jessica Alba :-))
Előzmény: Torrente (14684)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14695
Bizony, ez így van. Nem hiába hazánkfia Frank Darabont rendezte....Egyébként, a rendező harmadik King adaptációja is jól sikerült: The Fog. (Nem keverendő, a Carpenter féle Köddel!) Mi több, szerintem ütősebb/sokkolóbb mint a könyv, ő az a rendező, aki bátran mer nyúlni a King-i életműhöz. Az alapjául szolgáló novella, a Csontkollekció című kötetben jelent meg. Szóval, azt azért bátran kijelenthetjük: King és Darabont ütős páros:-)
Előzmény: Torrente (14667)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14694

DR DEE:

 

 

Amugy ezzel én is mondahtni félig igy vagyok.Csak nálam más a helyzet.A szobám MOST amig élek kölyköknekTABU.majd ha má meghalok akkor ugyis olyan sorsuk lesz amilyen.Lehet hogy ovodáknak adják majd oda vagy érettebb fejjel eladom őket ki tudja.Most még nem tervezek ilyen szörnyűséget.

Mondanom sem kell hogy bátyámnak is mondtam most vasárnap mivel szülinapja volt hogy most ő is részese lehetett annak a ténynek hogy a szobámba miért nem jöht gyerek.Nála voltunk a lakásában és ott volt a kislánya meg bátyám egyik barátjának a kisfia.Hoop észre vették az 53as bogarat amit anno vettem bratyomnak.Elkérték.Játszottak vele.Hogy került vissza?Bal hátso lámpa hiányzik első lökhárito szintén visszapillanto tükö9r letörve.Az a baj hogy mégcsak nem is találtam a földön ezeket a dolgokat hogy esetleg majd visszaragasszam szoval......Mondtam is neki:

 

Látod látod ezért TABU a szobám mikor ott vagy a lányoddal.Ő nem annyira gyüjtő mint én vagyis mondhatni semennyire mivel ez az egyetlen auto volt amit kért hogy vegyek meg és tessék mi lett a végzete?Hát mostmár olyan lett amilyen.Majd talán tudok szerezni neki másikat de nem igérem.Ugyhogy autokat minden gyerektől jo távol rakni.Most hogy vitrinem van és abban benne vanak a kincsek PÖLÖ a SIKU járgányok továbbra is TABU a szobám mivel még jobban aggodok.Mert eddig elvettek olyan autot amilyet akartak de ugye ha a gyerek meglátja a vitrint....Jajj de szép.Kivehetem ezt belőle?Aztán leejti meg ugye egy gyerek nagyon energikus rohangál - mondjuk rájuk szolunk mert a harmadikon lakom - de akkoris....Elég egy ovatlan pillanat és nem elég hogy betöri az üveget és hullanak le a járgányok de még szegény gyerek is megsérülhet......Ugyhogy én ezért védem ugymond mindentől és mindenkitől a járgányaimat a szobámat.......

Dr Dee Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14693
Oké,rendben:-)Örökösök,én nem hagyok senkire semmi vagyont.Dolgozzon csak meg érte Ő is!!:-D
legyetek büszkék rájuk!De valaki csak egy picit benéz ide és a végén félre érti az egészet:-)
Előzmény: Torrente (14692)
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14692
Ne viccelj, a gyűjteményünk örököseiről van szó, te is, én is már rég' alulról szagoljuk az ibolyát, amikor ők még mindig ide irkálnak szorgalmasan... :D
Előzmény: Dr Dee (14690)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14691
Ejnye Dee!!! Ne legyél már ünneprontó,hagy büszkélkedjenek a gyerkőcökkel:-))))
Előzmény: Dr Dee (14690)
Dr Dee Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14690
Mi ez itt Baba fórum?!Inkább ezt máskor privátba,szerintem:-(
RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14689

Szasztok.

 

Mostanság kicsit ritkábban jövök mivel ma voltam a dokinál és valami folt van a bal szememben.Szerencsére nem szürkehályog vagy ilyesmi hanem a doki szerint csak valami fekély ami mondjuk fingom nincs hogy hogy a fenében lehet.Tény hogy egyik nap kb hajnali kettőig voltam fent és dörzsöltem a szememet de annak meg is lett az eredménye.Rá 1-2 nappal elkezdett fájni és egy szép szempillát szettem ki belőle nagyon ovatosan jájj de utálom mikor belemegy.Aztán jobb lett majd megint éreztem ezt a szuro érzést mentem állandoan a fürdőszobába kimosni nézegetni nincs e benne még egy de nem láttam ugyhogy ma elmentem a dokihoz vele.Naponta 5x kell bele csöppenteni meg hasonlok ugyhogy kicsit hanyagolva lesz a gép.Most is gyorsan elolvasom amiket irtatok meg leveleimet megnézem oszt ennyi.Persze majd ha megjön amit várok akkor fényképezés és komment irás de mostanság asszem hanyagolom a játékokat a gépen.Még csak az kéne hogy megvakuljak.Igyis elképzelni se tudom milyen szörnyű lehet ez az egész Zsolt cimborának.

 

 

 

 

DR DEE:

 

Ingyen adtál volna "bavidaf".nak egy Vectra-t?Hmmm nekem is adhatnál ha van fölösleges:):)

 

Én nekem van egy pár bordó és szerencsére egyik alkalomkor egy zöldet is sikerült beujitanom a citromsárga és ezüst meg sötétszürkéről nem is beszélve.....ami utobbi 3 szin persze nem gyári.......Ugy veszem észre hogy még mai napig is sokat szoktam látni futkosni ilyet az utakon.

 

Lassan átmegyünk film és Gyerek forumba de nem baj hisz ez is az életünk része és kivel ha nem a cimboráinkkal osztjuk meg?:):)

 

Amugy "bavidaf" mostani babás kommentjé teljesen megértem és én legalábbis elnézem a mostani OFF-ot mivel egy szül akko legboldogabb mikor megszületik a gyermeke.Mikor én is születtem - anyám mesélte mindig - hogy apám annyira örült hogy a korházban kérezgette:Mindenki tudja hogy fiam született?:):)

Szoval nagy öröm az biztos:):)

 

Gratula a kicsihez nagyon aranyos:):)

 

 

 

Packard:

 

Tőlem is kérdik de egyenlőre azt hogy mikor lesz valaki barátnőm meg hasonlok?A házaság még szoba se került mivel előbb ahhoz kellene találni valakit.De ha szeretném is annyira a hölgyet hogy elvegyem gyereket biztos nem szeretnék.Én sajnos nem.Legalábbis most még ezen a véleményen vagyok de persze a jövőben bármikor megváltozhat a dolog.

 

Amugy nem feltétlenül.Jo ha nekem is lenne csajom biztos más lenne atéma hogy nem tudnánk nyugodtan kettesben lenni és esetleg pénzt kellene adnom pl apáméknak hogy:"Te figyu fater menjetek már el moziba hadd legyünk ma itthon kettesben" meg lehet hogy nyűg lenne szülőkhöz hazajárni nem pedig egy saját lakásba de én azon az elven vagyok hogy hitelbe nem szabad belemenni.Én pl mai napig anyámékkal élek és örülök hogy olyan jo velük a kapcsolatom meg minden.Persze néha én is ugy érzem jobb lenne külön de nem akarom hogy miért?Mert országunk egyre jobb helyzete miatt sokan felvesznek hitelt és nem tudják vagy csak nagyon nehezen törleszteni a másik meg hogyha valaki fel is vesz nemtudja hogy a következő sarkon nem üti el a busz és akkor szépen az esetleges utódot terheli a törlesztés vagy hogy mikor veszitjük el a manapság senki által nem mondhato biztosnak vélt munkahelyünket.Én is elvesztettem és azota se találtam.És éppen elég most ez a dolog hogy a segélyből tudom fizetni a kocsimat mert ha még ez se lenne.Most én is kiváncsi leszek hogy s mint lesz a dolog mivel ma jött me g a szociális segélyem és azt mondták az okmányirodánál hogy majd kapok felhivást közmunkára amiket lehet választani igen ám csak hogy most bebaszott ez a szem dolog mivel be van gyulladva és ki alkalmazna egy embert aki most a bal szemére - remélem csak ideiglenesen - nem lát.Senki.Ugyhogy majd meglátjuk hogy s mint lesz.A másik dolog hogy anno biztos láttátok a tv-ben azt a fiatal srácot aki a beteg testvérével magára maradt mert az anyjuk meghalt és szép kis adosságot örökölt.na ezt szánja egy szülő a gyermekének örökségként?Sajnos nálam se más a helyzet.Anyám hiteleket vett fel és tartozás van.Most bár valamelyiket rendezte de én nem fogom az ő tartozásait rendezni.Tartsatok most szivtelennek de akkor is.Nem azért fogok gürizni.Jo hogy ő ugymond ezt tette miota felnevelt hogy nekem minél jobb legyen de szerintem ha ne adj Isten meg is hal valamikor egy szülő nem tartozás szán a gyermekére hagyni mint örökséget mert az nem örökség inkább nyűg.......Ugyhogy egyik rokonunknak is mondtam-mondtuk hogy bátor emberek hogy most 2 gyerek után belevágnak a harmadikba ebbe az egyre szarabb helyzetbe.Osztálytársamnak is mondtam hogy bátor volt hogy vett autot - igaz hogy használtat és egy összegben nem hitelre - de akkoris.Nemtudjuk hogy holnap nem kerülünk e utcára.Én könnyen voltam a kocsi dologgal ugymond mázlim volt mivel apám azt a pénzt rakosgatta félre mindig amit kiskoromtol kezdve névnapra szülinapra karácsonykor kaptam és igy kb fél millio jöt össze.A maradékot kipotolta igy lett a kis Suzukim...Ugyhogy én szerencsés voltam ha ugy vesszük.Mondjuk nem is érzem sajátomnak az autot mivel éppen beszélgettünk erről valamelyik nap apámmal mikor eljöttünk a kereskedés előtt ez a párbeszéd zajlott le közöttünk:

 

Apa:Itt vetted a kocsidat nem?

Én:Nem én vettem..

Apa:Hát akkor ki?

Én:Te

Apa:Tied az auto

Én:Igen de nem én vettem mivel közösen választottuk ki.Azt az autot mondhatod magadénak amit TE választasz ki és amiért TE fizeted ki a teljes összeget.

 

Meg a másik hogy eleinte mikor még nem volt munkám (mert a kocsit kb 2008 julius körül vettük és melohelyem csak szeptembertől volt) addig anyámék tankoltak bele valamint én viszont ugyanugy jogosnak tartottam hogyha megyek valahova hogy megkérdezem hogy elmehetek e kocsival még ha azt is mondták hogy Persze hiszen a tied mivel mint emlitettem ettől hogy ugymond 3/4 részben van benne az én pénzem amit szintén fate rakosgatott félre amiket kaptam másrészt hogy eleinte ők tankolták - ezért ugy éreztem igenis meg kell kérdezzem mivel nem éreztem sajátomnak.

De a lényeg hogy VAN és örülök a kis Suzkámnak:):)

 

Na ma volt a postás bácsi de nem hozta a kis járgányt talán majd holnap most megyek mert pihentetnem kell a szemem nem gépezhetek sokat.

 

Na télleg lépek.

 

 

 

BenzinCSŐ

Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14688
Szépek a verdáid pittlaren:-)))) Én meg tudod mire vágyok??? Egy fekete e34-es Bömcsire szép állapotban,úgyhogy ha esetleg van valakinek felesleges ilyen Matxhboxa az szóljon nyugodtan,vagy akár cserélhetünk is!!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (14683)
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14687
Eleinte én is így gondoltam. Ma már nem...
Előzmény: Packard Walsh (14686)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14686
Valóban nincs,de azért mégiscsak úgy kerek a dolog szerintem:-)))
Előzmény: Torrente (14685)
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14685
Szerintem nem mondok újat, de az utódnemzés nincs házassághoz kötve ;)
Előzmény: Packard Walsh (14682)
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14684
Fantasztikus négyes :)
Előzmény: Törölt nick (14683)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14683
Végre, régóta vadásztam erre a járgányra:



Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14682
Nem tudom srácok nekem mikor lesz utód,mondjuk a 28-ik évem kapujában már szinte mindenki cseszeget,meg kérdezősködik:Nem nősülsz még??? Én meg talán túlságosan szabadnak születtem,mert nem érdekel a nősülős szisztéma,meg egyenlőre gyerek nélkül is lazán elvagyok,azért nagy felelősség az,a szüleim meg persze lassan kezdenek parázni,hogy nem lesz unoka,de hát könyörgöm még én is egy nagy kölyök vagyok,nem akarom igába hajtani a fejemet,persze örökre én sem lóghatok anyámék nyakán:-))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14681
Na, korrektort kell fogadnom.....Javított verzió, betűhiányok/hibák korrigálva:



Húúú..tényleg, a Halálos árnyék. Az is nagyon jó. George Komor meglehetősen félelmetes karakter:-) A Halálos Árnyék kapcsán jut eszembe, mi az amit még nagyon bírok Kingben. Figyelem, SPOILER! Habozás nélkül, könyörtelenül leszámol sajt hőseivel is. Ugye a a Halálos Árnyék főhőse Thad Beaumont. Neve a Tóparti Kísértetekben csak mintegy mellékesen, érintőlegesen felmerül, és megtudjuk, hogy öngyilkos lett. A kingi életmű ismerősei számára, jó kis kikacsintás. Vagy a Holtsáv sheriffje, akiről később - tán a Hasznos Holmikban- kiderül, hogy rákban halt meg. Tényleg, a Hasznos Holmik. Na, máris borul a listám:-( Vagy az Az egyik rosszfiúja, akiről az Állj ki mellemben tudjuk meg, hogy autóbalesetben hal(t) meg, évekkel később... King az egyik könyve impresszumában írta, hogy nem engedi el a főhősei kezét végleg, a regény befejezését követően.....legfeljebb így.

A Nem jön szememre álom, meg a Borzalmak városa senkinek sem tetszett?
Előzmény: Törölt nick (14679)
Torrente Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14680
Grat! Az enyém is ekkorában kezdte :)
Ma meg már ilyen, 5 és fél év elteltével:
Előzmény: bavidaf75 (14677)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14679
Húúú..tényleg, a Halálos árnyék. Az is nagyon jó. George Komor jó félelmetes karakter:-) A Halálos Árnyék kapcsán jut eszembe, mi az amit még nagyon bírok Kingben. Figyelem, SPOILER! Habozás nélkül, könyörtelenül leszámol sajt hőseivel is. Ugye a a Halálos Árnyék főhőse Thad Beaumont. Neve a Tóparti Kísértetekben csak mintegy mellékesen, érintőlegesen felmerül, és megtudjuk, hogy öngyilkos lett. A kingi életmű ismerősei számára, ó kis kikacsintás. Vagy a Holtsáv sheriffje, akiről később - tán a Hasznos Holmikban- kiderül, hogy rákban halt meg. Tényleg, a Hasznos Holmik. Na, máris borul a listám:-( Vagy az Az gyik rosszfiúja, akiről az Állj ki mellemben tudjuk meg, hogy autóbalesetben hal(t) meg, évekkel később... King az egyik könyve impresszumában írta, hogy nem engedi el a főhősei kezét végleg, a regény befejezését követően.....legfeljebb így. A nem jön szememre álom, meg a Borzalmak városa senkinek nem tetszett?
Előzmény: ÁdidiGaga (14666)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14678
Nagyon sok örömet, és boldogságot kívánok :-))
Előzmény: bavidaf75 (14677)
bavidaf75 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14677
OFF

Ő lenne PETRA! Február 3-án 3440 grammal 55cm-el született! :) :) :) :) :)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14676
Meg tudlak érteni,akkor gondolom ez különleges,és emlékezetes nap marad a számotokra,neked így utólag is boldog névnapot kívánok,(füled érjen bokáig),a kicsinek,meg sok egészséget:-))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: bavidaf75 (14675)
bavidaf75 Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14675
Én például egy eredeti dobozú, szép állapotban lévő példányért, magasabb összeget is kiadtam volna érte! Szombaton pl egy ugyanilyen vectrával hoztuk haza Február 3.-án született PETRA lányomat!Ráadásul az én névnapomon született Balázs napján! :) :) :)
Előzmény: Packard Walsh (14669)
Packard Walsh Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14674
Na és ez??? Emlékszem erre az aukcióra,érdemes egy pillantást vetni a látogatók számára!!! Amikor meg megláttam,hogy mennyiért ment el a végén,azt hittem égnek áll a hajam! Nem tudom,mennyire ritka ez az opel,mondjuk én olyan sűrűn nem szoktam vele találkozni,de hogy qrva drágán ment el,az biztos. Na most vagy ennyire vágyott rá a nyertes,mondjuk évek óta ezt a tipust hajkurászta,vagy inkább nem mondok semmit:-))))))))))))))))))))))))

http://www.vatera.hu/matchbox_sf_opel_kadett_gsi_eredeti_doboz_156905667.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!