Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.20 0 0 343

én nem személyeskedni akartam:-)

 

de én bizony szarnék rá milyen bunkó a doki, ha egyébként megmenti a gyerekemet... az egom simán elviselné:-)))

 

 

Előzmény: pdia (341)
handsome wxp Creative Commons License 2006.07.20 0 0 342
Látták, h V. már az elején elkezd okoskodni és kirúg egy jó orvost, kizárja a bizottságból C.-t meg W.-t, szal ki tudja mi lesz később...sztem mindenki megijedt, h vele is megtörténhet vmi. ilyesmi, szal inkább vissza a 100 millát, eddig is jól megvoltak.
House-ról meg ugye minden részben kiderül, h nem nulla ember, tegnapiban is nézett búskomor fejjel többször is, ebből látszik, h mélyen meg lett rendülve.
Előzmény: pdia (339)
pdia Creative Commons License 2006.07.20 0 0 341

Mielőtt túlságosan elkezdenénk moralizálni, ne felejtsük el, hogy ez egy fikció. Mármint a sorozat. És ha ebben a fiktív sztoriban valami mégsem életszerű (hű, képzavar!), akkor az feltűnő.

Ha a néző nem tud azonosulni a szereplővel (pozitív-negatív mindegy), akkor az a rész nekije nem teccik. Na, ez vagyok én.

Most belenyúltál: eüben dolgozom. Ha bunkó a doki, nem mennek oda hozzá, még ha olyan nagyon jó szakember, akkor sem.

Mondjuk, nálunk ez kicsit másképp működik, mer' a doki nem mer bunkózni - túlzottan - a beteggel, mer' akkó' nem kap parát.

De ha lehetne, ne kezdjünk el személyeskedni!

 

Ja, és a döntési jogról éppen, hogy nem mondtak le... :-)

Előzmény: Törölt nick (340)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.20 0 0 340

Nem a 100.000 millió dollárról mondtak le, hanem arról, hogy a jövőben egyáltalán döntésük lehessen!

Jól mondta Caddy... lehet a mostani döntésük az utolsó lesz.

 

ja és a pénzespasinak is ez hatalmi játszma volt... mert a szakmai részbe nem tudott belekötni...és az orvosnak az a dolga, hogy gyógyitsa a betegeket!  és amig ezt teszi kit érdekel milyen ember.....

 

gondolom, ha a te hozzátartozód feküdne akármilyen betegségben téged se érdekelne, hogy a doki egyébként bunkó amig amig megmenti... és nem vigasztalna ha amúgy bübájos lenne de nem tudna segiteni....

 

egyébként a betegekkel nagyon empatikus szokott lenni...azokkal akik tényleg rászorulnak...

Előzmény: pdia (339)
pdia Creative Commons License 2006.07.20 0 0 339

Háát, nekem nem tetszett a tegnapi rész.

Nekem úgy tűnt, hogy House-t fikarcnyit sem érdekli, hogy mi történik vele-körülötte.

Elmaradt a szokásos elbénázommindjártmegölömabetegetmajdhúdezseniálisan megmentem vonal is.

Egy-két halvány poén volt ugyan, de elég vérszegényre sikeredett ez a rész.

Cuddy nagyon tetszett, hiányoltam is az ellenszenves picsa szerepét. Kifejezetten emberi volt.

Tényleg ilyen lenne? Lemondanak 100 millió dollárról mer' egy orvos nagyon jó szakember, de nulla ember?

Vogler volt a legjobb. Hitelessé tette a figurát.

tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.07.20 0 0 338
Köszi! Azért jól kitalált karakter meg epizód volt ez a melák a sok pénzével. Mert rendben van, hogy House olyan, amilyen(nek szeretjük), de azért ez a hercehurca, meg ahogy viselte, ahogy viselkedett... Szóval jól ki van ez találva... :)
Előzmény: Wwf (337)
Wwf Creative Commons License 2006.07.20 0 0 337
Cuddy nem engedte kirugatni House-t, mivel egy nap alatt megint életeket mentett. Erre Vogler ki akarta szavaztatni Cuddy-t (mint Wilson-t), amire kicsit lecseszte a board-ot, hogy ha Voglerrel szavaznak, akkor az lesz az utolsó szabad döntésük.

Utána House-ék nagy pezsgőzése közepette bement, egy hajtásta lenyomott egy pohár pezsgőt, majd közölte, hogy ok, hogy örömködnek Vogler lelépése miatt, de senki nem ér 100m dollárt, még House sem.

Wilson visszajött.

Cameron: hehe :) a következő rész kezdete zseniális lesz :)
Előzmény: tejbegrrr!!! (336)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.07.20 0 0 336
Jaj, jaj, mert mi történt? Kicsit optimistán állítottam be a videót, és így számomra a második szavazás elejénél ért véget a tegnapi rész. Szóval mi lett?
Előzmény: handsome wxp (333)
atus69 Creative Commons License 2006.07.20 0 0 335
Nagyon jó volt a tegnapi rész is, annak ellenére, hogy (az elején lévő - zseniális- álom :) kivételével) meglepően komoly volt. Hatalmas volt, ahogy Cuddy lealázta Vogler-t a végén.:)) A baba-mama dráma pedig megkönnyeztetett.
Előzmény: Szunya (334)
Szunya Creative Commons License 2006.07.20 0 0 334

oh, igen

nekem az volt a kedvencem, ahogy a folyosón leordította a kövért, hogy megöli őket... aztán meg, amikor a kövér rájött, hogy a pénze nem minden...

 

jó volt.

Előzmény: handsome wxp (333)
handsome wxp Creative Commons License 2006.07.20 0 0 333
Nézi még valaki a House-t? Tegnapi rész atom volt, főleg mikor Chase és Foreman csesztették egymást, majd mosolyogva és barátságosan bementek a terhes nőhöz vizitre. Amúgy Cameron gondolom visszatér a történtek után.
Nolaa Creative Commons License 2006.07.18 0 0 332
Előzmény: Nolaa (331)
Nolaa Creative Commons License 2006.07.18 0 0 331

Szia! Kriszti nincs itt regisztrálva, úgyhogy én írok most a nevében:

azt mondja, érdekli a könyv és írj neki a kriszcsiki@yahoo.com, köszi szépen!

Előzmény: atus69 (329)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.07.18 0 0 330
ha nem a sorozatgyilkos FOX-on menne, igazat adnék neked.
Előzmény: vicc (327)
atus69 Creative Commons License 2006.07.18 0 0 329
Csiki Krisztinek üzenem: válaszoltam neki mailben, de a delilah-s címe nem fogadta a levelem. A könyv amúgy még eladó, angol nyelvű, 2 E Ft.
Előzmény: atus69 (311)
greenwood Creative Commons License 2006.07.15 0 0 328
a konferencián mondott beszéde se volt semmi...
Előzmény: pdia (324)
vicc Creative Commons License 2006.07.15 0 0 327
amennyire az 5. és a 6.

szinte 100%
Előzmény: Wwf (325)
Traider Creative Commons License 2006.07.14 0 0 326
Elég biztosnak tűnik. A fizetése nem semmi, epizódonként 300 e$
Előzmény: Wwf (325)
Wwf Creative Commons License 2006.07.14 0 0 325
Konkurencia cikk

Az utolsó mondatot olvasva, a 4. évad mennyire biztos ?
pdia Creative Commons License 2006.07.13 0 0 324

A tegnapi rész rettentő jó volt! House csak úgy szórta a poénokat! Kedvencem:

"egyértelmű: alapítson egyházat!" Nagyon jó volt, annak ellenére, hogy nagyon sematikus a sorozat, élvezhető, szórakoztató.

atus69 Creative Commons License 2006.07.10 0 0 323
Egy rendhagyó bérgyilkos egyes szám első személyben elmesélt sztorija. Fanyar humor. Vagy ráérzel vagy nem.
Előzmény: petrovus-spqr (312)
petrovus-spqr Creative Commons License 2006.07.10 0 0 322

spoiler season 2x20-21

 

Foreman a második sorozatban sztem több aljasságot követ el.

 

de majdnem bele is hal... :-))

Előzmény: Lacanist (320)
handsome wxp Creative Commons License 2006.07.10 0 0 321
Amúgy minden részben más az, aki negatívabb a szokottnál, nekem spec. a csajszi (bár ő a legkorrektebb) a legkevésbé szimpi.
Előzmény: Lacanist (320)
Lacanist Creative Commons License 2006.07.08 0 0 320

Chase nem hinném, hogy negatív figura lenne. House párszor elég csúnyán beszólt neki, főleg a bulémiás nő esetében, amint meg Chase, magától jött rá a megoldásra (ha jól emlékszem, House-on kívül csak ő) nagyon is emberi reakció, hogy úgymond "feldobja". Hiszen ennél jobban nem tudta saját maga előtt igazolni, hogy szemben House állításával (akit amúgy is ő tart az egyik legtöbbre) egyáltalán nem ostoba orvosnak.

 

Foreman a második sorozatban sztem több aljasságot követ el.

Előzmény: greenwood (319)
greenwood Creative Commons License 2006.07.08 0 0 319

azért ebben a részben az is érdekes volt, ahogyan a fekete doki reagált a kirugás kérdésére - neki volt tippje rögtön; a dokinő [meg kellene tanulnom a neveket] pedig a csökkentett fizetés-mindhárom orvos megtartását javasolta; és ez után jött House javaslata, ami nem ért semmit (és ebből a szempontból fontos, hogy a szőke srác lett a negatív figura, akit ki kéne rúgni, és House is őt akarná, ha már muszáj, de nem lehet)

 

jó ez, akárhogy is nézzük...

 

Előzmény: pdia (314)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.06 0 0 318
Köszönöm!:-)
Wwf Creative Commons License 2006.07.06 0 0 317
Az évad vége már elég rég volt, nem baleset történt, a többi spoiler lenne.
Az, hogy a story szerint miért nem lesz egy dolog, az, hogy irl miért nem egy másik.
Bulvár....muhahaha :)
Előzmény: pdia (315)
handsome wxp Creative Commons License 2006.07.06 0 0 316
Az ellenszenves szőke gyerek régebben nem volt ellenszenves, csak most változtatták azzá a karakterét. Fingom sincs miért.
Előzmény: pdia (314)
pdia Creative Commons License 2006.07.06 0 0 315

Dehát ez nyílt titok! Az évad végén lesz nekije egy balesete, és a következmény: nincs több bot!

Minden bulvár írta.

Előzmény: Wwf (307)
pdia Creative Commons License 2006.07.06 0 0 314

Qrva jó volt.

Zanzásítva: adott egy csúnya, dagi kislány, aki utálja magát a külseje miatt. Bálna édesanyja vigasztalja. Gyerek suliban összees (10 éves), szívroham, kórház, DH csapata.

Szokás szerint elbarmolják, félrekezelik, mindjárt meghal, majd jön a szikra, hogy mi is a baja. Dg igazolva, műtét, gyerek felépül (egy hét alatt 10 centit nő és 20 kg-t fogy, muhaha), siker, dörgő taps.

Eközben a pénzes főgenya szekálja House-t, hogy rúgjon ki valakit, aki persze senkit sem akar, inkább csökkenteti hármójuk fizetését. Nem megy bele, ki kell rúgnia valakit. Előáll az ellenszenves szőke gyerek nevével, persze őt nem lehet kirúgni.

Klinika: a legjobb poén! Extrém dagadt nő, előbb terhesnek gondolta H, majd kiderült, hogy csak egy nem malignus daganat. Ráveszi a nőt, hogy műtét (15 kg mínusz), a nő nem akar fogyni! Muhaha megint. Ez jó poénos rész volt, nem is mesélem tovább... :-D

Előzmény: Törölt nick (313)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!