For-dzsi Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95115

Nem akarok en sem elegedetlenkedni, de igy korrekt. LvG meg elmegy a faszba, hogy szivatott mindenkit felevig. :-)

Előzmény: Netuddki_m (95114)
Netuddki_m Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95114

Pont az első negyedóráról lemaradtam vendégek miatt. Valencia ma szvsz úgy játszott mint egy félisten, Blind is jó volt az utsó 75 percben. Young-nak járt volna még egy gól annyira jól játszott mostanában, és meg is lett volna rá a lehetősége. Fellaini valamit valóban ad a csapatnak. A gólja a legtöbb középpályásnak még csak nem is gólhelyzet. Viszont mezőnyben sok hibája volt. Szerintem ez a mai egy nagyszerű csapatteljesítmény volt, egyénekre nem nagyon kellene lebontani, mindenkinek voltak hibái, de mindenki hozzátette a magáét. Jobb csapat a miénk mint a city-é...

Előzmény: For-dzsi (95112)
nistelrooij Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95113

Az első 10 percet elkönyvelem annak a City tényleg nagyon durván SPM fokozatban kezdett, szerencsére gyorsan lett válasz és 1:1 után már teljesen más meccs kezdődött. Navas, Silva, Yaya mind ki lettek kapcsolva, a Valenca-Carrick-Blind vonal remek volt.

For-dzsi Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95112

Az elso fertalyorarol is emlekezzunk meg. Blind ketszer lemaradt, szornyen lassu. Az elsobgolt meg abbol kaptuk, hogy valencia elol ragadt, es csak kocogott visszafele.

Előzmény: nistelrooij (95109)
Welbeck Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95111

A Swansea-meccs után ki gondolta volna, hogy 9 pontot hozunk a Tottenham, liverpool, city meccseken?

Tegye fel a kezét :D

nistelrooij Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95110

Azt továbbra sem tudja feldolgozni az agyam, hogy Di Maria, Falcao és Hummels nem férne be a csapatba Young, Fellaini és Smalling miatt. Háhá! Csak egy kis filozófia kellett nekik!

nistelrooij Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95109

Milyen nehéz tavaszi sorsolás? :D

Újabb óriási győzelem a filozófia rovatba. Young új ember, elképesztő a gól, gólpasszok. Fellaini ismét lecsapott, Mata okosan, Carrick valami elképesztőt játszott remélem nem komoly, Blind szintén remek, Valencia egy gép hiba nélkül, Smallingék is jók voltak talán csak Rooney-nak nem ment ma egyedül. De még ő is majdnem betalált. Hihetetlen formában a csapat, kicsivel hamarabb találja meg Van Gaal ezt a fonalat bajnoki címért mehetnénk, így sajnos nem jut már rá idő. De meg kell verni az Arsenalt és a Chelsea-t, ha már így belejött a rangadókba a csapat. :)

Csumpitáz_Béla Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95108

én ezt inkább az emberhátrányunknak tudom be, ráadásul Carrick volt a hiány

Előzmény: Netuddki_m (95104)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95107

nagyon helyes.

F1mre Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95106

Di Maria első megmozdulása: passz helyett önzőzött és a lövését belekúrta az első emberbe. :) 60 milliós Nani. :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95105

Igyál egyet László Attila egészségére is ;)

Előzmény: Jay-X (95102)
Netuddki_m Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95104

Cserék miatt egy kicsit szétestünk a végére...A 2 gól nem fejezi ki híven a két csapat közötti különbséget.

Csumpitáz_Béla Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95103

Remélem Carrick nem súlyos

Jay-X Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95102

Az mindegy, ha Csank megmondta akkor én már bontom is a sört.

Előzmény: Törölt nick (95101)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.12 0 0 95101

Tudod volt egy meccs Sunderlandben meg egy a City pályán, meg anno Barcelonában.

Előzmény: Jay-X (95099)