Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2012.10.07 0 0 888

jojoooo....jo? -jojojojoooo...?

 Kressz. karess keress ne légy rest...az IDe Ő? -azaz amit ma megehecc...holnap...tavvalli hooo...

 Bitta hod Barack...utájja a haburozást...bitta vogooo benne...két occ: a habiruval...amit utál vala...nincs vita...nem mint a gizs -Georga gaga, de ugganaz vala  halla halla hajja...az égnek áll? -mjert gizs geoga gaga vicca ccc...

 Teccetek enni a lapuuu...s ollan hogy...na az első fél -fehér -fél -fekete származásuuuu...kirobbantotta a a a...III.-??? - IV. -V.??? wallag hábiruuuu...na addig ming csak izráel??? - meg egy pár juh, s kecske...mnosmár menn a gyepért a hacc hacc hacc ccc...

 Izráelt létrehozni őrültségg vala...1 napig csak pénzelni ni ni ni...??? -s a mogereket oooo...okoooo...

 Na néccuuu...a nyemecek...na vicca a nyemecekheee...vagy miért nem Cnya??? ---ugganés piros piros piros nem zarga...

 Ca egg dondolát át? -mi lecc...na miért nem nerheti meg Romney...s ki dönti el...te ténleg....???

 Ninca,a kigyó nuuuu...nutogatja a nyelvét...ugganés minden az Istenadta amicsi nép...aki ha rá rá rááá...ugganés ha ha ha...

 Ha ha ha...ha ha ha...haaa...

Előzmény: repcsepista (887)
repcsepista Creative Commons License 2012.10.07 0 0 887

Jojo! -hol a jojod?
 A cövetcező csesszzz...csakk matt! -lenne...
 Hod miért volt Barack letörve mint a bibl füle...az egyik esélye...ha Barack maradna, akkora választás előtt támadni fogják iránt...vagyis elkezdik a cata patát...vagyis bombázni az iráni gazdasági központokat...hogy hadi??? -talán eddig tudták csak pumpálni őket...s közben a szaudiak tükön ülnek, mert uge...köröttük lángba álló sziget tengerek...te nem izguná h?
 Cóval, ha nagyonuzne ki, hogy a választást Barack mennyeri, akkor...na fideljünk, mert hán nap? -van? -hátra, vagy monduk...ha tjénleg izráel...abca ulti nemcsak amcsiba hanem az egész földkerekseggen izráeli terorr van...nincsak USA...már régen tulhaladták...amiért nyemeceket előbbutobb kiirtják ják ják ják...uganis izráellel az angló...na mindenki tudja hogy az egész föld angol (U.K.) gyarmat, amit angliának hivnak, már 40 %-ban arabok -muzlimok...ha figyeltétek...maga London belvárosa is, fele arab...nembeszélve nyemecek francok...uuuu...
 NEM VAGYOK SENKI SEMMI ELLEN, HANEM AMIT HALLOK, ITT, AZT AKAROM HOGY...MINDEN NAGYITÁS NÉLKÜL...TI IS TUDJÁTOK, VÉREIM, A KÖRPATKOMEDENCÉNKBEN TI ( ÉN IS BENNE???) VAGYTOK AZ ISTEN...VAGY JEEE...HOVA FOSSSS...FUSSUNK, BUJDOSSUNK MINT HAJDAN, NÉPÉVEL??? -MŐZES BUJDOSOOOO...mjost jeee...hova, s kössétek fe a gatyát...tele...?
 Na, teccetek érteni...s mégeggzer, Barack kaphatott egy filest, hogy a zsidók...vaggis izráel -firstesek kezdik a ténleges III. Wallagháborut...amiért...na ugg nézett ki, mintha Barack nem akarná a a a...csuffásgot...vagy csiff...de csitt csatt padalatt...s elveszti, akkor megvárják Romit...aki tota támogatni sőtt...na hogy lettek a gazdögök gadagadtooo...
 Nincsak az életszinvona vallagszarta esik vicca...mig a gazdagok -pénzesek ebbe az évbe...értem 2013? nem duppla, hane triipper...vagy csemmi...
 Csemmi cse izgat...csemmi cse fáj...csak ha eccembe jut...aza rona tájájájájjjj...

 u.i. a hungar nationalisták (szerbek???) is emlegetve vannak, ma  hasonlo lenne iránnnn...ne ne neee...

 hungarok kezdték...az I.aminenk a cövetkemennye II. most III... tjnénleee...na neee...je hova bu bu buuuu...

 miért böntettek s Tricsáztak mint senkit eddiggg...

Előzmény: repcsepista (886)
repcsepista Creative Commons License 2012.10.05 0 0 886

Jojo? -jojosók, hol a jojód? -fejed gollooo...
 Előccör ha beszéljek hod ollan szörnyü álmom vala...hogy MA REGGELRE A TESTEMBE VICC...na nem figyelünk magunkra...egy szemse de szemet se? -nemigaz?
 Acctata ke mondanom, mondom...mondomha mondom...hogy a Mel Gipson: Passionátha filmje...na akik tjénleg BELE MENTEK A KUTAT ÁSS...azok ollasmiket találhattak...amit E -WILÁG NAGYJAI -VEZETŐI...figyeljünk...mert a bibliába: MI LÁTUNK!? -NA A TI BÜNEITEK MEGMARADT...amit mindenki megérthet...csak OLLAN RETTENTES FÉLELMETES...FÉLJÉTEK AZ ISTENT...na meee...na tudod...na én nem tudtam...mais nehezen... hogy megértsem...MI AZ A GOLGOTA S KERSZT (UTA) AMI OLLAN BORZALOM PERVERT SZADICA PEDIFFÜLLA ANGYALAI GYILKOS RITULLAT SZERTARTÁS...amihez nem tudtok közel menni...ezért nemlehet nyiltan beszélni hogy MI AZ ISTEN ROHAMJA JÖTT RÁ...A NAGYSÁGOKRA...na tovább...a mi is vogoooo...de mogunkbooo...
 Na amit KRUCZIFIX -JÉZUS VAGY KRIStpHUS MEGFEISZITÉSE...az pontosabban az, ami a bibliába le van irva, egy egy egy...GYŐZELMI TORRR...AHOL A SZÜZEK 10 EZREIT MEGPASIONÁTHÁZTÁK...na v iszonyitva most a jobbágyokra...ha tota teste lelek ura vala...nem mersz a cözelibe se gondolni ha ha ha...na a saját magzata mosmár a jobbágy...s maga a magazatán elvégzik a RITULLATBESTIALLIMOS (stán certertas) PASSIONÁTHÁSSS...ami tota a test kinzásával...egy ollan kéjállapotba hoztak, ahol lelekben(megtörnek)  egyesültél...cócerint a TEREMTŐDDEL??? -TUDOD A TÖVE MEG TÖVIS...AZ ÁROKBA 3 CAVICC...
 Pösze, az Isten megengedte???-NEM!!! - ezzel kapicapolásba...
 Ninc ollan, AMI NE VETŐDNE A NAPFÉNYRE RE RE RÁ???-..SZEME, MINDENT LÁT..DEEE VAKPALI IS...
 Ime...Barackot láttam hogy teste??? -női teste lett...amit lehet értelmezni...hellen pinnyalatban ca 2 félekina céppen: 1.: NE ÖLJ!!! -NE PARÁZNÁLKODJ!!! - ha csak gondoLÁTban is: itt arról van szó, ha megengedted...na csak ugy, hogy ugyse lehet pinálni máccttt...na NINCS NEMED TÖBBET...ami most midenki ha az Őrdöggé: szuka jércéje...NEM HISZED EL, DE NŐNEMÜ VAGY, HOZZÁ VISZONYITVA MERT AZ OLDALBORDÁJÁJÁJÁJÁJJJJ...(géne vagy)na mindenki, a tudatlanok is!!!-az!!!
  Na,(Brck) irtózatos CATÁBÓL érkezhetett mekk...mikor CIRKUSZI KUSZI KUSZI KUCCU KUCCU SZUKU SZUKA...SZINHÁCC GALIDATOR VIADAL -TERMÉBE...berohant??? -vagy be rontott...ugganés csiro picha rántotta...valami irtó ÖCCECAPÁS GELLETT LEGEN ...ami csak egy párjuk köccte: pl.Billi, accHilla, vagy vicc prezidenta...ugganés hogy NŐ TESTE LETT...zerintem accHilla meg Billy billeg tutaton képpest...azaz a tényleges hatalom a SZUKA JÉRCÉKÉ...
 ca két idézet: meghalnék (BBly) a zizéké...ha cak rossz szemmel...(sziszeg accHilla): rögtön leatomoznám mmm...
 Ennek ellenére...NA A A A...OLLAN HOD VITA...???--fidelj jobban oda,ki van zzz...S SE KÖPNYI, SE NYELNI... VAGG EGGÁLTALÁN...CSAK MOSOLYOGNI KELLETT VOLAN, DE TUDOD UGI AZ ELŐZZZ...NE SZED BE...VEDD BEEE...HÉ HÉ HÉ...JÖN A CANYARRRR...BRMMMM...
 na nem balaset...?-még jó hogy a balláb (?) legalábbb...
 Aveee...Hungar Icunk!-ecem ccc...

Előzmény: repcsepista (885)
repcsepista Creative Commons License 2012.10.04 0 0 885

Jojo! Jojosok sok sok sokk...
 First Boxmekcs...America Elnőke hellöltek vita-cata...amit Barack fél kézzel megnyert vala...annak ellenére...hogy a kis tatnyos C.E.O. = Bondi -Bindi? -blinde trast s rabblás hullarabló modra...NA MIT GONDOLTOK, VEDÜK CSAK, HA TJÉNYLEG LEGEN DEMOKRÁCIA = ABCULDA NÉPURALOM, NEM NEMZETI CUCCLIZMUS SEM CCUCLIS COMMUNIZMOS HANEM MINDENKINEK EGYENLŐ ÁTLAG ÓRABÉR BER BER BERRR...RÉMEMBERRRR...TALÁN A SZERELMÜNK = JÉZUS...na itt van a szóllős gazda s megvaggtok hivva...vacsora, van aki reggrel délben s este az utolsó pillanyatba...annyi szóllót ehetett lágyneknyorral amenni a hasába fért...na igg igazság!!! -igg igazság???
 TOTA IRRÁEL ÜBEROLL TÖRT KI MINDEN VAKSIBŐL, NA PONT A BLINDE TRSZTOSZÓK VAKRA HULLÁRA RABOLJÁK ŐKET, NA AZÉRT...OLLAN ŐRÜLET VAN AMCSIBA MINT SOHA, MERT SOHA ILLEN GŐZELMET NEM hhARATOTT MÉG EGY AMCSI ELNŐKE SE...MÉG RONALDREAGAN SE...AKI ABCA ULTAKIPHICSÁZTA JUMMY CARTELT MEG WALTER MANDÉLT...DEEE...KAPOTT EGY 22...OLMOT, S ODA A NAGY TUTA?
 AbculdaUltra ha semmi másért Barack nem érdelmelelte volna ki...a Nobel dijajajajjjj...na azért mert a fejére teszi a kezét a hülle tatnyos gyerkőczének s ütt vág ribbancodik a tatnyos...de BARCK PAPA nem üte vissza...na hogy mi lesz a folltatása...meláttyuk, azt mondta a vaktyuk is, talál szemet...
 Na, ugganazért szavaztam (szavaztunk Baracka mint mos Ron Palcsinkra...) Barackra mint most Ron Palcsinkra, mig csak ő érintett ollan dolgokat ami valóban U.S.A- S VELE A NÉPEK PEPE TESTVÉRISÉGE ORSZÁGAI (FIDELJETEK, IRRÁEL FIRSTESEK TUSZA NEMCSAK AMERICA HANEM AZ EGÉSZ FÖLD LAKÓSAI...DE ITT KELL HOGY HAZAVÁGJÁK A CC...NINCSAK VALÓBAN NYÉLBE AKARJÁK ÜTNI AZ EGYSEGG ALLATT MINDENKI KACCAGHA A NAPBA HA HA HA...AKIK SZEREETEIK A CIRÁLYI ÜRÜLÉKET...) MIG EZEK, NA OBAMA  LEGALÁBB FÉKEZTE MAGÁT...AMIT EGGMÁSHOZ CSAPDOSTAK...SARA SÁRA A SZEMEN SZEMETT UNDOG HAZUGSÁGOK...SEMMI KÖZE AMCSIHOZ...NA ITT BARACK...MÉGIS SZEMÉRMESEBBNEK LÁCC..
 Tehát...tota segg baromba se veccnek bennünket a a a...
 Ombre! -ébracka!
 Hod Baracknbak mi keee...hogy raohadt parazita élősdi habiruzzo cruzzo dögök...nincsak Roni,a népek csonta zörögg...miért nem a ti CCONTOTOK??? -CONTAK TEK TOKKK...
 MÁMINT, AZ SE AKKASSZÁTOK FÖ??? -AKI CIRÁLYJÁJÁJÁJJJJJ...
 aZur, cZionba tronol deee...trotyttt...

repcsepista Creative Commons License 2012.09.25 0 0 884

http://www.presstv.com/detail/2012/09/20/262683/israel-seeks-iran-war-to-keep-lid-on-911
 Jojo!
 Tessetek figyelni, mert amit leirtam...hogy Barack s akik Barack megett...pontosan tudják hogy  kik követték el 9/11???
 Amit akkor LÁTTAM: egy minden racceből egyén??? -tehát ÖSZVÉRÜ, itt nem ugy értem, s nem ollan hogy ÁLLÁST FOGLALNÉK, hanem akarom hogy lássátok, hogy van a tokunk (tök meg szára) aztán VAN EGY EHEZ HASONLÓ TESTÜNK, sokan érkeztünk, sajna csak én egyedül ébredtem...na hogy mondjam, csak én tudtammegtartani...???-NA VISSZA EMLÉKEZNI, AMI FELÉBREDT BENNED A RÉMEMBER...JÓRREGELT...ami azt jelenit, hogy..ha ők is..esetleg, megérkeznek, akkor tjénleg NEKÜNK: ÓH MILY ÖRÖM, ÓH MILY GYÖNYÖR...egyben, akik JÉZUS ELLEN STIMMOLHATÓK, azoknak...???
 Nagyon figyeljünk, mert...na A CORONÁS...NA AKIK VISSZA AKARNÁK SROFOLNI A CIRÁLYSÁGOT...helen pinnyalatban mindenütt blokkolnak, na azok TOTA ÖCCE DOLGOZNAK...mig a másig Grombások??? -tromfolnak, de kérdelek bennetek, MIRE EMLÉKEZTET BENNÜNKET A A A...KÉT FELŐL ANGYAL...NA VALÓBAN MAGYARISTEN -ADTA A PAJZSUNKAT... VÉRTE, DE HOGY ENGEDHETJÜK, HOGY VALAKI RÁ...S LE SÁROZZON BENNÜNKET, VAGY MEGFEJELJEN???
 Igen, amiket leirtam nekte...hogy...NA UGYE NEM HISZITEK, HOGY A sarkankigyó -sarkankigyó -sarkankigó ŐSKAJÁN AZ ELOHIMET...s egg gicsit...figyeljétek, mert valami ollan (dög)szag van...
 Ecsetleg, a forditóval, vagy ha letudná valaki forditani magyarra...ami uggis kitudódik minden...tehát ollan hogy állás foglalás...ami tbiztosan tudok, hogy ELŐSZÖR A HIREKBE, EGY PALESZTIN -TURISTA -CSOPORTOT FOGTAK LE, AKIK A SZEMBE LÉLVŐ FELHŐKARCOLÓ TETEJÉRŐL UJJONGVA FÉNYKÉPEZTÉK A KÉT WC.TROTY + A SUGÁRZŐ -RAKTÁR??? -ÖSSZETROTTYANÁST...ami rögtön a hirekbe ujjongó -őrjöngő palesztin turistáak fogtak le...akikről hamar kisült hogy IZRÁELI -TURISTA CSAPAT VALA...na de ez ugg ment, mikor nagy sinterkedésért...magyarok vótak, azaz magyar zsidók, de most mit számit...
 Volt Barackről több is...mellesleg, mindenek ellenére JÓ AMERIKAI!!!-EDDIG...HA A ZSIDÓKNAK BEDŐL...USA PUCK!-meg ahogy leirtam vala...
 Ne feledjük Belfegort, amikor a 1916...amcsit...na könnü a Marikát mikor 1 napos korába már megrépolták tanci tanci stongólla...

 U.S.A?- TOTA U.K S IZRÁEL TUSZA!!!

repcsepista Creative Commons License 2012.09.24 0 0 883

Jojo olyjojojojojojooo...a saját jojjónkkal jojojojjjj...
 Jeh hova...merre...lesz hajtva a Világ szekere?-ki s kik kezében...na csak EGYKÉZ???-hellen pillanatban kik az esélyesek hogy a szekér gyeplőjét magukhoz (magához) ragasztja...de mi lesz, ha a lovak??? -elragadják ják ják...
 Stalán...tegnap hallottam Jesse Ventura-t, akinek a szülei asztróhungarian származásuak, de Jessink azt hiszem szlováknak (tot), vagy valamellik kicsebbségihez...de ami érdekes, mert öccevágna, hogy hellen-pillanatni hellzetállás??? -A MAGYAROK VÉGLEGES BEOLVASZTÁSA...ugganés a hellenlegi tUroPinya -U.S.A. maga a izráel tetővel...na ha láttátok az amcsi 1 dollárost, a piramis rajta, maga fenső segglettköve = izráel!!!-1szem Uncle Samu melódi damu...
 De, szemmel tartok minden eseményt-történteket nem ahogy tudósit sit sit...szitják, mint vedük hogy capóra gyütt...na itt egy bünbakk, holott nagyonis a libia meg az öcces őrjöngés 9/11-vennyes szennyes, sőt USAma Benn Láden meg meg meg...nem tudni mi vala...hogy ijjett ojojojojojojjjj... lehet neee... hazudni...ha megtudjujujujujujjjj...NA ABCAULTI ITT MINDEN HAZUGSÁG -ÁMITÁS -KÁBITÁS E -WILÁG KEZDETE ŐTA S HOL A VÉGE? -FOSSSS...
 Na, felejtsük el, az összes prófétállást...főleg amit rpcspitta...bevilloga vala...volt-e szó, mit visszavonsz?
 Ollan dodok történtek...plö a kigyót...ugganés egy kigyómaradt vala...aki nem tuda ellenállni az EREJÉNEK, LETT A VÉGE, AZAZ RÁMTEKEREDE...AZTÁN A JOBB KEZEMMEL...na most Santa Pita (Vajk?) ki vót a??? -a jobb hüvelykujja...na nekem mivel azzal bökdöstem...aztán marcinga...cóval a kigyó coma...spórult já já já...na nem járhat...mert tosss...vége, ecsetleg leg leg lege...
 Sisss...lehet hogy a barázdák...na mindegy,engedjétek mekk hogy nagyjából értintsem...FELTÉTLEN A KIGYÓ (SARKANKIGYÓ... AMINEK MÁR A FEJÉRE LETT TAPOSVA) RUTTY!
 Ami történni fog, előbb 4 tota teljes ÖNNÁLLÓ GAZDASÁGI -ZÓNA...szerintem Africa -America -Ázsia -MAGYAR ÉLLEL ISMÉT MAGYAR URANYA -URAPA s TUBBA LUPPA...migleee...
 Na, mindenki aki ki meri nyitni a szemét...láthatod hogy USA = U.K S IZRÁEL TUSZA...jahhh...
 Vissza Jesse Ventura -hoz, Ő BIJJA ATAISTA!!!- Másképpen...nemkerülhetne a riwalda fénybe...s ha vesszük, ugy USA mint RUSA...na akik a SZOVJET VERES DE RHTDT ONIONT LÉTRE HOZTÁK, MAGUK ROHADTAK BELE...DE MIBE CERUUU...mig feltétlen IZÁREL??? - cZion -Piramis CSUKKÖVE ne feledjü Jewel? -drága kő, de millen kő? -mi kőne,mi az apátok kasza kő...tübbsége russa cármazásu!!!-vaggis ők E -WILÁG ATAISTA KOMMUNISTA??? - NA HELLEN PILLANATBAN MAGYARORSZÁG VÉGLEGES BEOLVASSTÁSA...AMI ARRA KÉNYSZARAT BENNÜNKET : MOST VAGY CSOCSE...DE CSOCSE LESZEK A MAGÁÉ..
 Hogy USA ISTENE??? -na Jessze, ha lenne egy makulányi esze...akkor csak a CONTITUTION...UGGHANG ÉS USANAK VAN ISTENE, USA ISTENE!!!-NEM A ZSIDÓKÉ STBBB...
 innenn...

Előzmény: repcsepista (881)
repcsepista Creative Commons License 2012.09.17 0 0 882

jooo...

csak összehasonlitként: a lentiek, minden a népek  nélkül, mig a fentieink, csak a te én tudatom, s egységgel...

 Log Ica nem? -eccem acca cepp kis szád...

Előzmény: repcsepista (881)
repcsepista Creative Commons License 2012.09.17 0 0 881

Jojo! jó jojojojojojjj...

 2012 Szeptember 16ra...ez a föld s népei (országai) 4 nagy csoportba fog tömörülni...ami végleges!!! A franciákkal lesz valami, ami ők kezdemennyeznek...de félni fög tőllük minden a a a...de inkább ők kezdeményeznek...

 Ne feledjük...nem  e föld s lakosság gyötrői -kárhoztatói döntenek...hanem először te meg én...aztán minden a FETIEK AKARATA...amit te is, meg én is akarunk...csak nemtudhatunk semmit se magunkról, se rólluk...ami mégis minden ut...Budára...

 mennünk fel Budára...

repcsepista Creative Commons License 2012.09.13 0 0 880

Jojo jojósok, hol a jojooo...

 Ezt csak...lásd az ufockodásaimat...amit a legutobb otthon megfigyeltem, hogy az ÉN...AZ ANYAGTALAN FORMÁTLAN FÉNYPACNI, DE TOTA TUDATOMNÁL VAGY...s amit most, az is érdekes, ha megfigyeled...

 Figyeltem mind a két Sodoma Gomora partikat... na a választási conpánukat...na egg igen érdekes dodot figyeltem mekkk...

 Tota más fényben...de valóban mind szines -adások, deee...döbbenetes, mert az egyik visszataszitobb mint a másik..azaz azok az állomások...akik Sodoma, azok Gomorát valami...igaz hogy élő adás, mégis visszataszitobb...mig akik a saláta partik, csatornák, az előnyös szinezetben...vaggis valami ollatt tudnak produkálni, ami dögletes, mert ki tudjhák váltani...hogy mindenkibe...???-de nagyrészükbe az ELLEN SZENVET!!!...mellesleg 2000-ben magyarországon...tota alkamázzz...

 agyő

repcsepista Creative Commons License 2012.09.12 0 0 879

fe fe fe...

 na ha van égig érő létra =angali hiarerchia akkor is...

 hogy csak egy kajszáll szállna na...ahogy irva vagyon a bibliába hogy minden bizonos TÖRVÉNYKÉNYSZERÜSÉGKÉNT VAN SZÁMON TARTVA...igy akik el akarnák pusztititani tani tani tanitani lehet, sőt a PÉNZISTENESEK... NA AZZAL...HA KIMERED NYITNI... A CÉL EGYKÉZ PÁNPÉNZISTEN WALLAGURALOM...AMI ABCA ULTRA MAGA A JALÁL JALTA NYALTA FALTA...

 Mékkis a foddüllő pont: Kossuth influenzára Lincoln...USA PÉNZT AKARNA...na itt van a maccka karma ma ma mmmm...

 mékk megpróssza sza sza szaaa...

 na hogy mékkjobban ki éllezzem... senki se tudja még a hajad szállár se meggörbiteni....ha görbe kieggeneee... neee...

 tecctek érteni...mert mi lenne... neee...

 éllen éllen ...

Előzmény: repcsepista (878)
repcsepista Creative Commons License 2012.09.12 0 0 878

Jojooo...van jojjod?-minek...
 9/11 alkalmából,megnéztem egy ullabb dokumentha filmet, s nagyon ajánlanám ha lehetőségetek van, nézzétek mekk...
 Gettysburg,1863 (Civil War, kecckődik 1861...s ) a Geccyburgi cata, ahol megfodult a szerencse...deee...
 Vékkeredmenbe...semmi nem változott...ugganés A BUGA ANGYALOK...na nézzétek mekk jobban...nyisd ki a szemed, mert MINDEN AMI KÖRBE GÉPEZETEK...NEMCSAK EGY MATRIX SEEZZZ...MY BODY (BUDI, NA NEM MOZZGO W.C.-na nem ollanok voggoo...mint 1 ház ház ház...igen érdekes, mert EGYHÁZA = JÉZUS...na J -H -nak is...espannolák ((his -Jispánok, találták ki a Sapnaolla viackot vgy te...)) na anglo már elrontott latinooo...s maga Haus = Héizus = Jézus...ami tjénleg igaz, mert csak 1 NAP VAN, ABBAN MINDEN NAP S HÁZA S VILÁGOSSÁGA... avaga más más fény, mint a sarki...benne a Sarkok...) na Matrixxok burkai vesznek körbe körbe bennünket, ollanyira hogy teljesen ÁTVESEZIK A LÁTÁSUNKAT S GONDOLKODÁSUNKAT IS...na ha már eddig eljutottá...csap fel ecsém adj kezet...most ÉSZAKI VAGY DÉLI -LÁZADÓKHOZ állná be catonának (kalvariák) ugganés én is beálltam volna...ha más dodom nem lett volna...
 Natyon natyon felszeretném vivni a figyelmeteket...na mennyire szeretnél embert ölni??? -mert én tjénleg azért jelenkeztem Katonai Accadémikus Gémikus Epedimékusnak,mert ...na berepülő pilota...ami nagyon fontos, hogy bekerülhettem volna az ATOMARSZENA KÖZELÉBE, S BOSZVÁT LEBOMBÁZTAM VOLNA...VAGY FELTÉTLEN...ami igaz, mindenki aki ismert tudja deee...na irtóra rátapostak a farkamra...UGGANÉS TOVÁBB IS VAN...na Azt hinnéd...már akkor is tudtam hogy ami gondolok, aki EZT A BURÁT ADTA...NA NEM BIZTA, DE AKI...KAKIK MERT TRÖBBEN VANNAK??? -AZOK AZ ERE DETTIS GETTY...WAS A CURVA NIGTE...na itt három éjjel három nap...s ki gőzött...uganés UGGANAZ A RABSZOLGA TÁRSADALO VAN...TALÁN MOCSMÁ NICCC TÖBBET,,,CA GECCY BUGA BUGGÁKKK KÉJKASTÉLLOSOK...NINCSAK AZ ELIT ELIT ELIT ...EZEK ELITE ELITE ELITE...NA MEHECC FEFELE AZ ÉGBE...MOST MAGA HOGG HOL VANNAK AZ ELITEK ELITE...senkise tudja, ha mékkis, akkor gyertek át...mi is vogooo...na ufok vogooo...Vagabuuu... a bugu wugu klubba...958 -ba baba... lenne ho ho ho...
 Tessetek figyelni, mert a WALLÁS = MÁR SODOMA...(Ellenke Gomora) na nállunk 1000 cüröl...amiért pucolunk Gazáriákbooo...
 Hod miért érdemes végignézni...mert...A FÖLD KIEMELKEDIK VALA...MENEDÉKET AD...ami csak egy pár...Curomány BY THE PEOLE FOR...THRUUU...ami sose vot, ellenberger ki mondták, sőt dokumentha...érzed a Tea illatát át át át...
 Talán még ezzel kapcsolatba...ugganés A MER ICA (szbzobor) ISTENE: UGGANAZ (GAN) MINT A MAGYAROK ISTENE = IGAZ JÉZUS...AKIT LÁTTAK A GETTYBURGIAK AKIK...NA ROHADT FENE DÖGÖJEI...minden értek az ember...MÉLY WALLÁSOSAK VALÁNAK...S ITT FIDELED: ÁBRAHÁM -JÁCOBB -IZSÁK ISTENE...NA ÁBRAHÁM RABSZOLGA TARTO VALA...MOST IS AZOK HŐBÖRÖGNEK A LEGJOBBAN...UGGANNAKKOR MILLEN KERGE LEHET A JUH JUHHUHUHUHUHUUUUU...
 Vicca Sodo ma? -go mora...két szó, csak sodoma o = i, meg a morok, ugganazok...trohá há há há...hibába minden...
 ha 100 -zorrr...föszállok 101 -zer ÉdesHazámmm...a seggemre esek nemtallpra...mékk zerncse cse cse cseee...
 Amit mékk ki szeretenék E MEL NI? -hogy ugganaz az a KÉT RABSZOLGATARTÓ IRÁNYZAT: EGGIK: WALLÁSOSSÁG...S NEM VETTÉEK ÉSZRE...na ha Dunának Oltnak egy a hangja...na a mor -népek, ollan nincs, ugganazok allatt...na UGGANAZ A BUGA ANGYALI ELITEK ELITE GÉPEZET X KÉPEZETEK...
 innennn..

nincsak, minden egymással szembeee...

Előzmény: repcsepista (877)
repcsepista Creative Commons License 2012.09.11 0 0 877

Jojo jojjo? -jojojojojjjj...

 9/11....ami beinditotta a Világdráma Utolso felvonyitása lássa lássa lásss...ne ca nééé...

 A c9vetkeccő a HELLZET ZETT ZETT ZETETE ZETETE ZETETE...ECCETE ECCETE CCC...JACCACA JACCA CCC...

 Tutajon Géppest s péppes pepe...na a 15 trillio + helli rablók Ali mekk 7 varázs looo lopooo...monyei az már VILÁG -ADÓ S VIGADOOO...JAJA DE MAGGAS JAJJ DE MAGGAS EZ A VENDÉG DIGGI DAGGA DÖGGADOOO...

 Vékkeredmennbe...aPu hod menn beee...na Izráel s Izráel megette ERŐK tualjdona minden (kigyó s kutya szájába tollás, igen igen Colombo bo bo booo...tolással kecckődve) igen benne mind,. kivétel nélkü talán Irán mékk elrenttenhető plödakénk...na fidell costrooo...Kaszt Royooo...RR BB...U.Kuuu...na Iránnak mékk van hellképesen nemzeti vaksa...de VOOO...Szadam ha nem Grizs Jitler...meee...osztán a Liba...fusss...de fosss...

 Sar be...sar ki...

 ne sar bese...nállam cseppeee...

Előzmény: repcsepista (876)
repcsepista Creative Commons License 2012.09.08 0 0 876

Jojósok fe fe fe...jojjojojojojjjj...

 Az igérce igricc...szép madár...deee ha száll...szájj szájj szájj...madááá...

 Mekkvolt minda két...compPÁNNolás mekk...CONFerrencia szija szija szija...meggüttem volna! -smirna! -csüccs...

 Ha megengeditek megprószállom ugg...hogg az OKOKOKOKOOOO...OK1, OK2, OK3...O.K?

 Mjost ca, OK1? -AMI ÖRÖK IZRÁELOSITÁS...s tota csak ez lehet...na ha U.S.A. is ezért lett...ami nemcsak U.S.A. hanem maga ha van Isten??? Istenségg??? -maga is csak azért VAN! -na az eggik...na cóval minden ami itt van, vicca veccethetjuk Sodoma va. Gomora, ami tota az a kettősségg = DIABLOOO...OSZD MEKKK...cUralkodj rajtuk...mico MÉKKIS 1 KÉZBE LENNE A GYEPLUUU...kiggezeee...

 Cóval ca bele...na elojojojojojjjj...

 innennn...

repcsepista Creative Commons License 2012.08.28 0 0 875

Jojojojojjjj...Óh mily örömmm...óh mily gyönyörrrr...

 Vicca...hogy mikor Caddöffit...na zeerintem, a Liba -tyuk népeknek, csak eggenlőség -testvériség -na szabadság??? -mig ebbe a cszarlátolt bőrbörtönbe vogooo...annyi??? -de mindenki uggnazt a fizetést...élvezi, ami má má má ...mama mam mamammm...

 Mamaluke kiccilkói...na ugganug Cadafit, mint Szadam papát...na Szadam papát sikerült,,,na azt akarom, hogy hallgasd meg ezeket a valakiket...akik ecsetleg leg leg leg...na ollan nekik cseee...de azért trudnának énekelni, mert minden ok s okádék? -okkozzz...zatata zatata jatata jatata...

 Cóval egy HATALMAS ELEFÁNT KERGETNI KECCKEDE VALA...AMI FÉLREÉRTHETETLENÜL AZ AMCSI -REUGGA LIZA X LIZARD HABIRUUU...RUT RUT RUTTU TU TUTT...NA HOGY FOGOD NÖVELNI A HOCCOOO...MONYIT???

 Ugannakkooo...maga a a a...uggqanaz sjan a Demógrötya demagogokkk...s itt nem feltétln a papajokkal lenne...hanem maga az Izráeli megetti gépezet...trehát vagy tota judaizmos (Messiha meggütt) sárga lu, ami pösze hogy sarga Csinya...ninccak a Tiltott Warrosok...Kina =CZiona...na maga amit E.U. luturója jah jah jah...abca kapca ultra a Nag Bolsit CCCr ami kétséggtelen USA (Zion on on on...onnizálva) által...által mennék én a Tisza? -na ahol vagy, a lekközelebbi nagy follooo...ladikon? -na én ladikon se merek, meee...Dunának Oltnak egg a hanggg...

 Mi a mekktoldás? csak nemzeti pénz, csaknemzeti vagyon, csak mindenki egyenlő, ugganaz fizetés amibüüü ...büven megtrud...na rögtön mint hal a vizbe, madár a lebegőőő...evickéhecc ccc...

 ecc pecc...

 u.i. figyeltek a a a...wrtdherrr...coordinállókat...mert megpennázták hogy Ron Palcsinkat.... mekk nem érdekkes...az időjárás beleszoooo...

Előzmény: repcsepista (874)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.14 0 0 874

fe fe fe...jojósok jojojojojjjj...jojjózásra...

 Minden a TUDAKOZÁS X ADAKOZÁS...tehát mekktuttakat keee...közkinccc...killinc killinccc...Kinces Caland giling galanggg...bimmmm-bammm...szól a TORONORA...tronorrosa...???

 nem akarom lelőni, mert a miisufooo...ba baba, fogom először...ami egy pár mondat ecsetleg...de én szeretem kiverni... a huhooo...ho ho ho..jo jo jojojojojojjjjj....

 FIDELEM, MINDEN AZ ÖSSZ -TUDATUNK X TUDUT X UUUUU....egy bilibe vogoooo....

repcsepista Creative Commons License 2012.08.13 0 0 873

Jojojojojoooo....jojjósok héja héja hajja hajajajajajjjj...

 Mennetek vicca...na van a jóslás, ami k.b. de van ami...na LÁTÁS acco is, ha az ollan mint az álom, de aki most lefordita vala...ne feledjük akik Igaz Jézus követők, vagy csaaa...igen nem érzek semmi taszitást, mé akko se, ha valakik...NEM TUDJÁK MIT ESZNEK, S MITŐL HIZOOO...te te te...snag Áldozó (áldozat, mert aki áldoz = áldozat???)

 Cóval, Mit Romney...ugganaz mint V.gizsGerga orgia...nincsak az egész földet lángba borita...Nérő? -ahhh...nasóval, ugganaz mint Csenneee...Csellős bárcsós coma... amit láttam, hogy ollan hooo...Mit? -Romney...csaaa...na Gomóra...Commercia cia cia cia...mig az igazi ALAK...akit nem tuttamkivenni pontosan, mert ikermnása a fila va ki fila kpmácsa...

 stongólla...sól a csa csa csa...

bárán, s a tiszta állatok...nincs többet kigyó agy befolyása se...azért lehet őket ...enni?

repcsepista Creative Commons License 2012.08.11 0 0 872

Jó jós? -jojósokkk...fe fe fe...Zion hivvv V mint Wampi pi pi pi...

 Wlecome to Zion...hi a haza...mindenki végül menn...mi lesz a nőkkel, menne hacc hacc hacc...

Gérlekzépen zápon bennetek...hogy ullabb bátor felfedezésekbe ütköztek az ütü ütü ütüüü...na na na...ver az Isten...azt veri veretti de vereti vereti ti ti ti...ebek...na ne patkányok...sorrakooo...

 Vedük ugg...hogy TEREMTŐK KIK AZOK GIGGAZOKK...AZ ŐK...AMI HA TJÉNLEG VAN KÖRÖTTÜNK NÉMI NEMI LÉTEZÉS ÉS ÉS ÉS...MÁPEDIGLEN VAN!!! NA AZOK IS BETERMELTEK IDE...

 NEMTUM hogy tuttatok cövetni, de ténleg a a a... bennünket cörbe cörbe vevő...ürből...ürbe üzve üzzetve...zürbelévő létezők (kigyók s mérges kigyófakzatok) is...hellen vannak, vaggis van KÉP -VISELETUK TEK TÖK TOKK...

 Ha tröbb is érekke...akkor látogassatok me...minket is, miis ufoooo...

repcsepista Creative Commons License 2012.08.08 0 0 871

Jojós...megrzáznád a jojó joojojojojjjj...

 előccc...kik azok akik cencuráznak bennünket? -sötétseggek nagy naty nattt...dork szellemek -góstok stok tok tok tok...

 Zerintem mi ...mi??? -a mi Szellemünk -Gostjaink átjáró háza is? -vogoooo...de mékk mennireee...pire pire pipipiii...

 A feleségem nem csak egy...de főleg a nőkre -asszonyokra szokták ráfogni, hogy nem lehet őket se meg, de kiismerniii...???

 Vedük a magyar -akolt,  ahol külön ke vennünk a magyar -nőket, akik EGYEK!!! s örökegyek, ugy...hogy ki be járhatnak...mellesleg én már srégen régen rágyüttem, hogy ha azt mondjuk ez egy magyar ember??? - teste...az minde egybe, vagyis ha egybe begyütté, mindenbe!!! -ami érthető neee...

 Cóval, ami történt,  az egyik közeli családtagom beszélt a feleségemen keresztül...akiről...inka hogy mi történt? -az miis 1 ufó vagy pufókok? -vogooo...bugu woogu klubba...958baaa...

Előzmény: repcsepista (870)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.08 0 0 870

Hé jós? -jojós s jojózni jojojojoooo...

 ...a legbátrabbak is megtántorodnak...na ha nem vagy benne nyakig abba...hogy mond ó ember? - óh mond há há há...mért születtél...nos én azért...hogy világosságot hoztam nektek is...meg...egy lélekember örök hatalmasabb a mi Jézusunkkal, mnt aki kitalálta feltalálta tálalta az örök halált...meg maga a halál?

 Szóval, a feleségem megközelitett...csak ezzel tudlak többet...mellesleg mindenben velemvan, csakkk...nemtud többet...mintja tudna, akkor engem is lebeszélne...meee...

 Az első az lenne, hogy TOTA MAGYAROK IS VANNAK...ami igaz, hogy tüzzel vassal ránk akarják verni ma is...az Idegen Istenséget meg a hódolatot...vagyis teccek vagy nem pofa be...s azt csináld...NA A FÉRFIAINKAT KIÖLIK -LEÖLIK -ELHALLGATATTJÁK...mikor részemről...

 ITT SEMMI NEM DOLGOZIK, CSAK A SZABAD GONDOLATOK ÁRAMLÁSA S TOTA SZABAD SZÓLLÁSA...AZONKIVÜL...na a feleségem s gyerekim, mindenki akiket ismerek...ezt te nem változtatod megg...ami talán ha atomarszenánk vagy eget fődet döngető fegyvereink lenne...az s azzal???- még uggzse!!!

 Szóval, ismét felteszem a krdst: ha nekünk soha nem volt se Cirélyunk, se senki se Isten se Ember, vagy bárki legyen, hogy parancsolhatott volna...azaz nekünk ÉLŐ = ÉL Ő JÉZUSUNK VAN, S CSAK A JÉZUS LELKIISMERETÜNKNEK JÉZUS -MAGYAR SZÜLŐ -TESTVÉREI SZERETET = ÖRÖK TUDATOS SOHA LE NEM MONDÓ SZERETETNEK S EGYNELŐSÉG -TESTVÉRISÉG...EGYMÁS MEGTARTÁSA SOHA EL NEN HAGYÁSA...HISZ JÉZUS??? -SZÓNAK, ABCULA ULTRA HA NEM, AKKOR Ő AZ EGYIK LEGNAGYOBB ISTEN TAGADÓ MEG KÁROMLÓ, MINT LEHET TŐLLE MEG TŐLLEM HAZUGGG...GA GA GA...

 Ugye érdekes, mert nem láttam egyetlen egy ászlót, amin rajta van...holott nekünk nincs...nincs Cirály,ha lett volna is...huzzuk le...mekkk...a W.C . zsinórt???

 Nem fegyveres lázadást...de majd ??? -mikor...vahhalol el kéne kecckeee...szellemink megvillogása lássa...

Előzmény: repcsepista (869)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.08 0 0 869

Hé hé hé héééé...jósok? -hol a jojoooo...?
 Leng a selyem lobogónk, aran cákán *sarl=kapal'cc* czöpibü kivágva...
 SODOMA GOMORA -ratu NAGY SODOMA GOMORA...nz ha érteni akarjuk hogymire céloztam...VELETEK VAGYOK E -WILÁG VÉGÉIG...s ime a vége...fuosss...
 A feleségem behivott a nő vizilabda játékra...ami nagyon felvágott az egekbe...mert mégis valakikkel azonosulna na naaa...deee...
 A cövetkező a hellzet...zerintem ha tjénleg "kersztények"vogooo...hogy miért irok igy...mert UGGANUG TOTA EGYMAGADBAN VAGY MAGYAR APU, AKI SZERETNÜK HOGY VÉGRE...na tota KIROHANTAM UGG MAGAMBÓ...mint mikor abculla... eveztettem *el;llveztem bzttrka* a lekkittyebbb...ész ééé...vot eggatalan ttt...
 A feleségem csak bevadult...hogy UTÁJJA A NYEMECEKET...na kéjdelek bennetek: volt még egy közösség, legyen aggárkik, akiknek sose volt Cirályuk, de a legszebb ami lehet hellen cürülmenek ckzött... a mi piros -fehér -züld trikolorunk, nem Trino no no...sose nem nem sose vót...de vót 1 tót, a seggin egy nagy fót hátán fót...
 Ime a hellzet, én azt mondom, hogy a PAJZSOT, AZT VALÓBAN AZ ÉGIEINK VÉSTÉK AZ EGYMAGYAR-SZIVÜNKBE...de ha a Corona felhozódik... most megitértem a feleségemnek, hogy többet nem gondolák rád, mint EGYTEST LÉLEK...meg őrjöngtem...ami igaz hogy NYEMEC MEGSZÁLLÁS *nyemecek??? sara se vagy* MEG GERMÁNOSITÁS ALLATT VOLTUNK...S MAGA A CIMERTÜNKET MEGFEJELTÉK A VASSASOK, VAGGIS AZ IDEGEN...(nem tartom a nyemecül beszélőket ellensegnek, főleg a népeket) NA MJOST AKÁRHOD VÓT, MEKKE BOCÁTANI...NA DE MI A MÁCSIK TÉRHÓDITÓKKAL A PÁNSZLÁVOKKAL...TALÁN AZOKKK...na majdnem kiirtottak bennüknet egy szállig, mégcsak 1 emberöltő se...
  Szóval irtózatos sebb van rajtunk...s ha csak eggedül vadok...na MOST TOTA EGYEDÜL, s azokótoknak irok,akiket előbb...na most nem engedne a feleségem hogy mekkrükkenjek...mert UTÁLJA A NYEMECEKET MEG A SZLÁVOKAT IS...ami mégse...na hiába, mert most ÉN SZEMÉLYISETTEM MEG MIND A KETŐTT, MERT UGYANAZT AKAROM, AMI HOGY JÖN JÖTT A KÉPBEEEEEEEEEEEEEE...teccetek érteni???
 Amit én akarok, hogy NYISSA KI MINDEN MAGYARTESÓM A SZEMÉT, S ADJUK VÉGRE UGY A PÁNGERMÁNOSITÓKNAK MINT A PANSZÁLOVISTÓK...TUTTÁRA, HOGY HAGYJ FEL MINDEN REMÉNNYEL....
 Részemről egyikőjuket se hibáztatom,senkit nem ellenzek. de ahoz hogy A MAGYAR ISTEN AKARATA...talán az egész föld sorsa tőllünk függ...mert amire menne a játék...akik a KÖRPATKÓ MEDENCE URAI -TULAJDONOSA...TALÁN AZ TULAJDONOS NOS NOS nyusz nyusz nyusz...(fedejéé, az hogy eladták valakik??? -a vizet, az nemcsak ide..hanem tjénleg ven egy borzalom...)
 Igen, felfigyeltem hogy ÁLLANDÓ 1936 OLLIMPIJA -PINYÁZÁS...BAZZ TATÁSA A NYEMECEKNEK...HOLOTT...HOL VAN AZ MÁR...ELLENBEN MEGINT AMIT NEM TUDOK BELEVERNI SE A FELESÉGEMBE SE GYERKEIMBE SE CÖRNYEZETEM...: MINDEHOGY MEG KELLETT VOLNA BOCÁTANI UGY A NYEMECKNEK MINT A SZLÁVOKNAK...KEZDJÜK ELŐLRŐL A OLYMIPÁNÁSZT..A WALLAGBAJNOKSÁGOT got got gotgatyába cak egg gicsit coritja a ...AHHH...
 Na, kezdődött e -wilág KIS-SODOMA X GOMORA ELLEN...HELLI ATOMHÁBORUSDIVAL AMI ÁTMENTÜNK...
 Átaaa...mmenék én a Tiszán ladikon, ladikon de ladikon...nemmerekkk...
 u.i. a pajzs abculda ultimacó marad,csak egy ezüst nap 10 sugárral...ha 12 akkor a zsidók ők ők hőkkk...hizz mi magyarnak születtünk, az a dodunk, sose halunk meee...sose hagyjuk el egymást, mint a mi Jó Jézusunk, légy velünk...
Miatyánk a Mennyekbe...ad hogy Jézusodat minden körlümények között, megtarthassuk az egy-Magyar -szivünkben! -uty uty utyutyutyutyu...

 u.i. nem felleztem be: van még egy közösség, akiknek nincs királya, sose vót, s az ászlójukon...inkább 1luk luk luk...

 Isten áld meg a magyart...NYUJTS FELÉN VÉDŐART...MERT ISTEN KARDDJAJAJAJAJJJ...CSAK ÓCSKAVASSS...

Előzmény: repcsepista (859)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.05 0 0 868

Hapy birtsdayt Huszein Barack Obama...America (U.S.A.) első embere a gáton...
 Annak ennelére hogy Barack loty lett rögtön, ugganés Mr.Bright a nevelő apukát megtagadta (divorcolta) ami szerintem igen igen utálatos vala...ennek ellenére...h amekkérditek...azzal hogy NEM TOTA IZRÁEL PUSZI...feltétlen segitett hogy meg lett választva...
 Részemről a fiaimmal rá szavaztunk ugyanazért, amiért Ron Paulra szavaznunk...de mégis ha ha ha...monduk kötelezőlenne, akkor inkább Barackra...mint Mit nekem amcsi Romney: US has duti (us = nemcsak usa hane mindenki) to protect Israel...sicc...)
 MINDENEK ELŐTT EDDIG EGYNAGYSZARÜ CSALÁDOS APA...meg bitta vagyok benne, hogy HA NEM AKARNA USZNI AZ ÁRRAL, AKKOR IS SODORJA...meg bitta abban is, hogy a legjobbját adja...snem rosszindulatu amerikai...
 Hogy őis haboruzik...gyalázat, s eddig minden amcsi elnök hazudott orrán -szájján...orba szájbababa bla bla bla...
 Hogy mi történik amcsiba...gyalázat,mert amcsinak minden ország...egyenlő barátjának kellene legyen, s abcu ultu a CIRÁLYOKKAL -CIRÁLYSÁGOKKAL ABCA ULTI NEM SZÓBA ÁLLNI...SŐTT...(izráel =világ diktatura...)
 Na a felavatásán Ő IS CIRÁLYNAK LETT...A LEGMAGASABB...AMI FELTÉTLEN...SÖTÉTBŐRÜ ZSIDÓK AVATTÁK FE...MEG BE...DE HA NE..
 Amit amcsinak kellene tenni..vissza, a saját területe, s itt mennyországot...AMI TOTA FELVENNI A KAPCSOLATOT...NE FELEDJÉTEK... A HULLA-RABLÓ ANGYALI BUGÁKKAL VETTÉK FE A KAPCSOLATOTT...EZÉRT A VEZETŐK ABCA ULTRA...IZRÁEL FIRSTESEK...eltudjátok képzelni, minden Cirálynak fe ke menje je je jeee...a zUr Sionba tronoooo...
 Mékk...egy ártatlan ember...létét...se kis kunyhójájájáj...ami annyi mint mind???- smaga Osama Bin Ládent...élvelefogva előbb tota az egész földlakosa...előtt,tetten (tetmre) kérni...de mindenkit, aki csak egy kisember egyet...megkárosit sit sit addig...
 Mindenkit a cselekedetei éltet, vagy haltat!!!
 Hja,minden ember egyenlőnek születet...na ezt kell, csak ennyit...de előbbutóbb...na na na...
 Mégegzer,boldog szülinapt Barack...papa!
 u.i.: eddig több mint 9bilcsit adott izráelnak,aztán rögtön amit kér,legutóbb 70 vagy 700 milcsit...maga hogy...nem lehet rajta eligazoni, össze vissza lotyooo...
 Hajrá Ron Palcsi papa...magasan megnyerte volna ha ha ha...

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.04 0 0 867

magát nem csak a ketrecét

Előzmény: repcsepista (865)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.04 0 0 866

repcsepista Creative Commons License 2012.08.02 0 0 865

Josok? -jósoljatok közbe jojojojojjjj...
 Izráel? -sose vót, sose lesz...na ami itt megvalósult az sült vagy suthhh...s ami ha SZABAD MAGYARORSZÁG = MENNYORSZÁG, AZ TOTTA ÖSSZEKAPCSOLÓDTUNK AZ ÉGIEINKKEL...ami ez a porhüvely...na addig benne naradnak azok...de fidele a biblia is emliti lit lit lite? -hogy 100 földi éves a gyerek...értitek?
 Ime a magyar képviselet...előbbkjérdem, Jézusunknak vagy igazi szüleiknek, lehet -e, van -e titkuk gyermekeik -testvéreik előtt...na Szent MadaSzabadság...ha végre mi is vagyunk, akkor aki a képviselőnk, az abca ulti mndent...na minden fillér mire, meg jeee..hova...aztán ha nem oda...az illető fizet...ha ember létbe is került...lámpavasra azonnal, mert többet is öl...holott NE ÖLJ, MEG LETT NEKIK MONDVA...
 Izráelba belül irtóprobléma...kieégtek a beugrasztottak, akik annira zsidók...mint a nemzsidók??? -tehát ollan probléma is van...hogy IRTÓ FESZÜLTSÉG AZ IFJAKON, AKINEK 1 HALVÁNY BOLHAFINGNYI REMÉNY...nem beszélbe...jeee -hova, ha menekülnek, trühát irtó sporul jártak...mert MESSIAH AH AH AH...na na na...egg giccit gésikkk...???
 Amit láttam, ha fél -ollan állás van...azaz REWOLUCZION -BELSŐ LÁZONGÁSOK KITÖRÉSE...ami fesziti...na daa a a az IZRÁEL ÜBERÁL 1 %KAKA MEGETTÜK...DE EZ AZ 1 %.KEZÉBEN MINDEN PÉNZ..PÉNZGYÁRAK S CONTROLLA...hogy ugy az AMCSI ARMY MINT ...na a Brithisek...nem a népek...talán amcsiaba se...esetleg egy iráni balhé hé hé hééé...NA IZRÁEL BENSŐFESZÜLTÉGE LEVEZETÉSE...s mindenki tudja...hogy irán...a phicába se...amillen pokol -robbantókkal meg atomarszen meg a zsidó Isten se tudja...hogy millen fokon szinten...NA NÉZZÜK, VAHHON HA MOST BEHHELLEZZÜK BELEZZÜK SODOMA??? -maga a DOM A DOMBON??? -IGEN ÉRDEKES, MERT LEHET...INNEN: AZ ARABOK EGYIK, MIG A ZSIDÓK MÁSIK???
 Na, amit láttam...feltétlen ha NEMLESZ HÁBORU IRÁNNAL MEG A NADVILÁGGAL...akko ollan izráel, megszünteti lásd előde...magát tá tá tááá...
 abrak a dara...egyre drágábbb...

Előzmény: repcsepista (860)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.01 0 0 864

Jósok? -jojósok sok sok sokkk...

 A bajok eredeti oka x okádéka ka ka kaka...

 Abzulda Ultimuta a magyarnak magyar vonal de vonalzó is vonalon kell lovago go go goooo....

 Na, van magyar ember = értelmes ember...stovább  nem focc izom izi izé izjijójojojjojoooo....

 Az, aki látni akarok az egymagyar ember, nem kettő...

 Na, kezdjük ott...demegint, az hogy ember: az anculda ez a létezés, ahol a testem nem emlékszek semmire...csak amit bele vágtam -fény -suga buggaaa...gyere kj, ég a házad ideki...avagy nem e???

 Tróhát az hogy angyal = ember, de nagyobb ember a másiknál...vaggis aggarn na na na...akarni minden lehet, de aki nagyon akar...az takar...na legalább trkard be...bibliába Mózes tör véne eddig leghigénia nia niauuuu...

 Sigy sutt...mindenki trudja hogy vannak jó angyalok s nem jók...most azt düntNUK el, mellik mellik...

 Na, ezelőtt...trühát vaduk, volt MOSZKVA mekk New York...mellik mellik...de egyKÉRUBBB BUUU.. BUBU!-cezébe cellesta ta ta ta...

 jha ha ha...meghalok...

Előzmény: repcsepista (860)
repcsepista Creative Commons License 2012.08.01 0 0 863

Szija bijajajajjj...mi a baj a kecskédnek nek nek nek...

 Nincak,nemcak neked ceggeccem x cuggecijó jó ha jó a hajooo...nem ufooo...Tengerén a létnek...pont most ufócckodtam le...na dröbbentes mert minden Sodoma warrosa Gomorákok ellen...stimmolva va va va...s hod työttyént a dolgok...cupán cak érzem...szarcaggg...meg ammónia...szemem lezárva...

 MAGYARJÉZUS: EGYBŐL EGY...HA NEEE...EGYBŐ KETTŐ??? -ezt érted, te igazi Vajákos...letudod tragadni ni ni ni...

 Vaj vagy Ákos......az átkos?

Előzmény: babaji (861)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 862

Akkor bizti nem érted.

Előzmény: babaji (861)
babaji Creative Commons License 2012.08.01 0 0 861

Repcsepityu !

Néha változtass a stilusodon már UNALMAS !

http://www.stop.hu/belfold/nem-allt-meg-az-orvosok-elvandorlasa-sot/1069570/

repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 860

Jojojojojjjj...óh miii...öröm, óh miii...gyönyör...

 Felejtsuuu...el mindent, hanem hellettesit sit sit sit...a TOPP -VÉGKIFEJLEMENNYES SODOMA MEG GOMORA WARROSOKAT...AKIKET A BUGA ANGYALOK LOKO LOKO LOKOMOTIVÁ DIVÁÁÁÁ....KIVÁLASZTOTTAK SZEMBE HERGELIK EGYMÁSSAL...s hellettesit sit sit suuu...suppp...beee...

 kelet s nugat...de amit prófécciráltamvolna! -smirna na na na...a KÉT SARKANKIGYÓ A FARKÁT CAPPDOSSA...EGGIKK A VOLT SZOVJET -PIRODALOM ATOMNAGHATALOM...ELEINTE CSAK A KÉT sNAGG VALLA...

 Teccettek kapisss...

 Hellen pinnyalat: a gizs izráel??? --eggik oldal izráel überall...mikk a mácsikkk...felismeritek Sodoma s Gomora warrosáit Latrok -s Himringyóik felette meg megette te te te...

ha meha ha ha haaa...

Előzmény: repcsepista (857)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.31 0 0 859

jojojooooo...jojó?

 ...Minden nemzetek közt, lent a földön fekvő...nadon kevess ászló...ami faju meccügülümbüüü...micor a magyarnak csak Jézusa meg Jézuscsaláda van, sose volt senki felettünk meg allattunkkk...hiz csak egy Menny x mennyezet vala...

 Na, a hacc hacc hacca jaccaca...nemcak cunső haneee...előbb benső...s maga a a a...gondojjá csak bele, nem a Magyarok Istene adta...heneee...

 De di dacc...maga a PAJZS, osztá bivarrr...teh HUN...bihand de SUN...(sundisznó nooo...) trühááá...monduk a Nap s most babér coronájajajajajjjj...vagg csak 1 luk...

 Madar! -legyen magyar??? -vagy vagy vagy...vagy???---HITED = MAGYARISTEN S MAGYARHAZA -NAPHÁZA...HIZZZ...

Előzmény: repcsepista (857)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!