Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17782

jut eszembe. Esetleg érdekel valakit julius 23-25 között Tokodon a Gardelaca római fesztivál az idén is. Előtte vagy utána aki akarja nyujthatja a programot a dunai telken vagy visegrád alatt a korábban beszélt vadkamerhellyel összekötve.

A tokodi hétvégére közbeiktathatjuk vasárnapra a gete hegy megmászását.

Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17781
ja elfelejtettem, pedig mondtad anno az esküvőt is.
Előzmény: Törölt nick (17773)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17780

Jó az a lemezkazetta,nekem is az lesz, de a széf az jobb,de legfeljebb egy bazi nagy tuto lakatot is rá kell tenni.

Ilyen sztorik után én is továbbfejlesztem a hangos riasztómat, bár arra senki nem szokott odafigyelni, max szitkozódni.

Előzmény: Törölt nick (17774)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17779

Nem kell pénzdijas verseny, mivel egyedül indulsz. Jómagam már tuladtam a hangszeren egy talán nálam jobban hozzáértő raszta haju suhancnak.

Persze a Te koncertedet is szivesen meghallgatom.

Most amugy is a vuvuzela a sláger. Azt akarok szerválni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (17775)
caerleon Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17778
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17777

Kugli:http://www.youtube.com/watch?v=di8MzeJQF0Y&NR=1

 

Áljál neki tanulni!

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17776
Van valaki köztünk aki szegedi vagy Szeged környéki?Ha jól emlékezek akkor talán a Blaci?
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17775

APTYA!-kezdjél nagyon komoly tanulmányokba degeridóilag!!!Ma vettem a piacon egyet és a környék kutyái nagyon segítőkészek.Van amelyik hozzáénekel van amelyik meg eltűnt az utcából:-)))

Szóval a legközelebbi összejövetel alkalmával tarthatunk egy pénzdíjas koncertet az árvízkárosultak javára!(de lehet,hogy nem lesz bevétel)

Előzmény: Crvoyager (17769)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17774

Szép napot!

Szerintem nem nagy baj a postaládazár meg a lemezkazetta.A lényeg,hogy valami szűk helyen legyen,hogy ne lehessen könnyen hozzáférni.Legfeljebb a saját kulcsával.Ha túl bonyolult a helyzet akkor nincs ideje nekiállni bazdirgálni,mert sok a rizikó.Nem éri meg neki,mert azalatt meglephetik vagy visszaér a tulaj vagy valami.

A kódos kazetta az nagyon jó ötlet csak kicsit drágább.Meg amit a GPS kolléga régebben mondott:az infrás riasztó 120 db-lel meg mondjuk egy szünetmentes táppal!Azt nem tudjuk,hogy mennyire értenek a lakókocsizáshoz a rabolók,de azért gondolom a szünetmentest,mert ha lehúzza a horognál a stekkert akkor megszűnik az áramellátás.Na attól biztos otthagyja a béltermékét amikor ilyen kicsi bódéba beleüvölt a fülébe.

Szóval lehet fejleszteni megint az ilyen mocskok miatt!

 

Hát így utólag visszagondolva a múlt hétvégére még most is borsódzik a hátam!-nem irigylem a családot amelyik ott áll a kocsi nélkül és néznek a semmibe!

 

Szóval én azt mondom,hogy két ilyen lapos kulcs befér a fürdőgatyóba (a bódékulcs meg a kazettakulcs) és azzal bátran be lehet menni a vízbe,nem lesz semmi baja.Nem úgy,mint mondjuk a kocsi riasztójának.

Előzmény: Manac :-) (17770)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17773
Megane Klub-os lagzi volt Nei Poriban megtartva, egy 1 hetes nyaralás keretein belül.
Ha átnézel a "Renault Mégane Klub" topicba, már lassan teszik fel a nyaralók a képeiket sorba :)
Előzmény: Crvoyager (17757)
Manac :-) Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17772
A kocsiba én is pénzkazetta félén gondolkodtam, csak az eddigiekben látoottakban alkalmazpott postaláda-zár nem túl bizalomgerjesztő. Nekem úgy tűnik, hogy azt egy konyhakéssel is ki lehet nyitni.
Ha láttok valami birósat, osszátok meg velem.
A sárga kormányzárat gyártó cégnek van egy autós miniszéfje, de az sem tűnik túl komolynak, viszont vagy 25ezerért mérik.
A célirányosan autószéfnek gyártott lapos kazetták (laptopnak is jó!) árát fel sem tüntetik.
Kocsiváltás előtt már nem költenék rá sokat, valami egyszerű, költséghatékony megoldást keresek, ami azért a pitiáner tolvajok ellen nyújt némi védelmet.
Előzmény: Crvoyager (17769)
GPS Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17771

Há mééé? A legkisebb digitális széfnél (tudod, az a Horvát Ágnes félénél) nem kell kisebb.

Nekem hosszú évek óta van - és hibátlan. Fő erénye, hogy nem kell kulcsot cipelni (és főleg vigyázni rá) - és annyira masszív, hogy én még flexxel is megnézném, hogy mennyi idő alatt nyitja ki a rabló úr.

Nem mondom hogy nem lehet - de meglehetősen hosszadalmas (és főleg roppant zajos) - foglalatosság lenne.
A zsanérok belül vannak - így hát még azzal sem lehet kezdeni, hogy mondjuk "lekapja a zsanérokat".

Rögzíteni a bútorhoz meg kapupánt-csavarokkal kell - az anyákkal a dobozban, természetesen.

Jaa, az ára. Van hogy 6-7 ezerért is lehet kapni akciósan - de az alapára sem több 10-nél.

Ennyit meg megér.
.
Előzmény: Manac :-) (17770)
Manac :-) Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17770
Halihó!
Ezt a témát jól ki kellene vesézni.
Én a kocsimba szeretnék valami megoldást, de amit eddig láttam kazettát, elég ványadt volt, jóformán egy konyhakéssel ki lehetett nyitni. Rendes széfet meg a térfogata miatt nem szeretnék berakni. Láttam neten speciális autószéfeket, de azok aranyárban voltak.
Előzmény: Törölt nick (17765)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17769

Jó reggelt!

 

Ugy jártam mint amikor kannás bort iszik valaki. Filmszakadás minden átmenet nélkül ugyhogy bealudtam a kanapén.

Orvosmeteorológia:

Siléc közelébe se menj mert megint összetöröd magad.

Időjárás: erre irtam, a multkoriakat és hogy a balcsit hazavágja, mert hideg lesz a viz a levegő.

 

Széf: Gondolkoztam én is hogy kellene valami. van is pénzkazettám, csak eddig lusta voltam beszerelni.

Előzmény: Törölt nick (17764)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17768
:-(((
Előzmény: caerleon (17767)
caerleon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17767
megy a psycho a tvben!
Előzmény: Törölt nick (17766)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17766

Imádok veletek társalogni...

 

 

Cccakááát...

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17765

A múl heti balhé után a tanulságot levonva holnap zárható kazettát fejlesztek a bódéba.(ha már itthon van)

A praktikus áruházban óccsójér van 3 féle méret.Én a közepest berakom a padlóra csvarozva amibe beleférnek a fontosabb dolgok amíg a strandon vagyunk.Aztán majd meglátjuk mi lesz...

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17764

Olyanom már régóta van,de eddig a garázsban pihent!De most előszedtem,mert nem bírtam tovább.Már éjjel is ebben gyűjtöttem a szúnyogokat!

 

Nem tom mennyi lével mentek le,de ha csak ennyivel akkor én el se indultam volna!!-NO COMMENT

 

Holnapra azt írja a köpönyeg,hogy rengeteg eső lesz itt nálunk.Örülök neki,mert éppen ,,kiszáradni" látszik minden!Aztán a jövő héten meg akár elővehetjük még a télikabátot is!

Szóval én Hallstattba viszek síléceket is az biztos!!!Nyáron még úgy sem síeltem...

Előzmény: Crvoyager (17763)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17763

Az idén vettem egy komolyabb szunyogirtó lámpát, ugyhogy azt az egy két dögöt megfogja. Néha attól félek kigyullad a lakás mert akkorát szikrázik egy egy nagyobb légytől lepkétől. Egy biztos éjjel odacsalja az összeset.

 

Ilyen drágaság van Siófokon, vagy nagy lábon éltek hogy ilyen hamar elfogyott a lóvé.

Előzmény: Törölt nick (17762)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17762

Én délelőtt még bakonynánára készültem,hogy megnézem a Patyi tesót hogyan dagasztja a sarat,de eszembe jutott az éjszakai küzdelem a szúnyugokkal és inkább felraktam az ablakra a szúnyoghálót.A garázsban már így is kiszívták a véremet,de legalább idebenn nem lenne rossz nyugodtan aludni.

 

A gyerekek hazaértek Siófokról.Elfogyott a lóvéé...

Előzmény: Crvoyager (17760)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17761
Természetesen arra is gondoltam és benne is vannak a karikák ahol le lehet rögzíteni a sarkoknál meg a beliffenhetőknél.Szóval patent lett a holmi!!
Előzmény: Crvoyager (17755)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17760

nem semmi ez helyileg merre volt. Egyszer rám akartak egy olyan lakót sózni,amit valszeg a dagály előntött. Durva volt látni azt a több miliós értéket elértéktelenedni.

Igy ne járjunk soha.

Előzmény: F Artur (17736)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17759
Nem beleavatkozni,mert koszosak maradtok labanciában...Nem zuhizhattok le benne!!!
Előzmény: caerleon (17753)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17758
Nekünk a Dávid jó időt irt ugyhogy itt ma az is volt. Szunyogok is elmentek nyugatra tehát idilli volt minden. Éjjel is fujkálom a felhőket, nehogy már itt csavarják ki magukból a vizet és akkor holnap jó idő lesz sütögetni.
Előzmény: Törölt nick (17740)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17757

Üdv itthon. Ilyen hamar eltelt. Akkor rohamtempoban öregszünk. Van görög rokonság vagy csak beestetek a lagziba?

 

Előzmény: Törölt nick (17751)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17756

Nálunk már érik a páclében egy napja. Tiszta unalom mi? Mindenhol grilleznek.

Zárójelben megjegyzem ma szalonnát sütöttünk.

Előzmény: caerleon (17754)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17755

Ez a második szines verzió tiszta dizájn. Jó lesz, csak alulra is kell valami mert a liffenet szellő is rátapasztja a testre. Rosszabb esetben felkapja mint a szoknyát.

Igaz nem nagy gond de még véletlenül egy-két labanc lurkó megáll a fejlődésben a látványtól.

Előzmény: caerleon (17753)
caerleon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17754
na pácolok holnapra egy kis húst.
caerleon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17753
Na segítek neked.....
Előzmény: Törölt nick (17752)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!