Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3072

 

"....komolyan használható smart tvben gazdak új évet kívánok. (álom álom édes álom)"

 

Hogy enyhítsek azért a képen, megemlíteném azt, hogy ezért az "újnak" mondható technikáért mindösszesen egy egyhavi, nagyon-átlag magyar bért fizettünk.

 

Összesen!

 

Na most ha visszagondolunk (a fiatalabb kollégáknak nem fog menni) - anno még egy tetves, csöves, közveszélyes, már akkor is elavult (!) Color-Star TV-ért cca. 20 ezer Ft-ot fizetett a magyar dolgozó - méghozzá akkor, amikor a fizetése alulról nyaldosta a havi 2500 Ft-ot.

 

Vagyis 8 havi teljes bérét fizette ki azért a (már akkor is) fosnak számító készülékért - de nem ám káromkodva, hanem nagyon is örömködve, hisz volt időszak, amikor csak protekcióval tudott hozzájutni.

Vagy az ideiglenesen itt állomásozó szovjet katonáktól - bár abban volt némi rizikó.

 

A Munkácsy Color-t már nem is említem, mert az olyan drága volt, hogy ahhoz tán még a teljes évi fizetése se lett volna elég a dolgózónak - ha egyáltaláűn odáig vitte volna a féktelen fantáziája, hogy ilyen luxus-holmit vásároljon magának. De nem vitte.

 

Visszatérve a Smart-jainkra - egyezünk meg benne, hogy nem történt semmilyen tragédia, hisz  úttörő-technikát vásároltunk - szűk egyhavi fizunkért .... de sokunk talán 2 hét alatt is megkereste a vételárát ennek a készüléknek.

 

Ugye, hogy így már nem is olyan sötét a kép? (hogy stílszerű legyek) :-))))

.

Előzmény: brumi_68 (3070)
Sándor-68 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3071

Szia!

D 7000, gugliból keresve teli dobálja reklámokkal, miket nem tudok törölni, ill. pik-pak lefagy. A wifi rendben, más eszközök szaggatás mentesen működnek. Fő cél, valahogy díjmentesen jóminőségben filmeket nézni a kisdrágán!

Köszönöm!

Előzmény: 8auJANI (3068)
brumi_68 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3070

Mindekinek eredményes komolyan használható smart tvben gazdak új évet kívánok. (álom álom édes álom)

foci000 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3069

Sziasztok. Boldog uj evet mindenkinek. Van egy tv~m amiről már irtam. a bongeszobe , hogy lehet flashplayerrt rakni?

8auJANI Creative Commons License 2013.12.31 0 0 3068

Szia!

Leirnád milyen gondjaid vannak,voltak? És f7000-es?

Előzmény: Sándor-68 (3067)
Sándor-68 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3067

Egy rövid imát el mormolnánk többen is, ha a probléma megoldásra kerülne! Én egy 7000 sorozatúval bírkózom 8-10 hónapja, be a samu áll nyerésre! Sem szervíz, sem márkaképviselet nem tudott segíteni a bajon. Privátba is jöhet, mindenre nyitott vagyok!

Előzmény: GPS (3063)
nicko Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3066

egyébként bármi jobb médialejátszónak mint a tv beépített médialejátszója különösen a céleszközök, mint az:

asztali BD lejátszó, médialejátszó de még a PC is.

nicko Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3065

nem mivel semmit sem tudsz kezdeni a samu szarával amit webböngészőnek csúfol.

nem tudsz flasht telepíteni, letíltani pop-up dolgokat...megnézheted az origo vagy index kezdőoldalát kb. ennyit ér.

indísd el pc-n vagy laptopon kösd össze a tv-vel egy High Speed (1.4) HDMI kábellel és nézhetitek a filmeket.

Előzmény: norberto10 (3062)
norberto10 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3064

moovie.cc  itt választunk ki filmet. Megjelenik a lejátszóoldalak listája (vidtome, youvatch,...stb) Rákattint a lejátszásra és feljön egy új lap, ahol elvileg a filmet lehetne nézni.

Előzmény: GPS (3063)
GPS Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3063

 

Melyik oldalról nézegettek filmeket? Kipróbálnám én is ezt a dolgot - és majd referálok, hogy nálam mit művel.

 

Nekem F6400-am van - tehát "rokonlélek" a tiéddel :-))

.

Előzmény: norberto10 (3062)
norberto10 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3062

Sziasztok!

 

Karácsonyra megleptük magunkat egy SamsungUE40F6320 okos tévével. Döntésünket elsősorban az befolyásolta, hogy a gyerekek sokat szoktak online filmeket nézni a netről. Sajnos azonban az öröm nem teljes, mert a böngészőt elindítva,  a lejátszós oldalon a film kiválasztása után a kötelezően megjelenítendő reklám a lejátszóoldal helyet nyilik meg, nem új lapon. Vissza gombbal visszamegy a lejátszó oldalra, majd újból előjön egy reklám és a filmet nem lehet elindítani. (A számítgépen új lapokon bejött a reklám, azt bezárogattuk az "x"-el, és így tudtuk nézni a filmet) Lehet, hogy valamit be kell állítani rajta?

 

Segítsetek!

nicko Creative Commons License 2013.12.29 0 0 3061

BD filmhez valamilyen külső lejátszó kell (nem .mkv-ról beszélek) PC/laptop/médialejátszó/asztali BD lejátszó.

PC-re ajánlottak egy progit.

Előzmény: avaki (3059)
gabrielke Creative Commons License 2013.12.29 0 0 3060

xbmc-t töltsd le a gépre, azzal játszd le.

 

Előzmény: avaki (3059)
avaki Creative Commons License 2013.12.28 0 0 3059
sziasztok

Valaki tudja e hogy blue ray filmet letöltöttem és hogy tudnám lejátszani a tvn? mert ha hdm i vel összekötöm a géppel akkor nem tom beállítani a 3d t de virtuális dvd meghajtót meg nem enged megosztani. van e rá megoldás?
n.sanyi Creative Commons License 2013.12.27 0 0 3058

Közben újra magyarra váltott. Tud ez a tévé meglepő dolgokat produkálni..

 

n.sanyi Creative Commons License 2013.12.27 0 0 3057

Sziasztok ! 

UE32F5300 szériás smart TV készülékem internet böngészőjének nyelve váratlanul magyarról kínai vagy japán nyelvre váltott. Járt már valaki így ?  

Hogyan tudom újból magyarra visszaállítani  ?

Előre is köszönöm a segítséget.

GPS Creative Commons License 2013.12.26 0 0 3056

 

"Egy félóra, nyáron, egy ilyenbe, felér egy komplett fülmosással....."

 

Bizony így van. Nagyon tetszetős. amikor kipróbálod... de aztán már egy film végére a pokolba kívánod.

 

Ezzel szemben a zsebrádiós-minifülhallgatós "találmányom" frankón bevált - az még nyáron sem végez "kéretlen fülmosást" :-))))

.

Előzmény: Qkorica (3055)
Qkorica Creative Commons License 2013.12.26 0 0 3055

Egy félóra, nyáron, egy ilyenbe, felér egy komplett fülmosással.....

Előzmény: GPS (3053)
Fleming75' Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3054

Köszönöm a visszajelzést.

GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3053

 

Én elmondom neked a saját tapasztalatomat e téren:

 

nyáron lakókocsizunk, ezért, hogy ne zavarjak másokat ha TV-zhetnékem van éjjel, vettem én is egy vezeték nélküli fejhalgatót. Konkrétan EZT A MODELLT.

 

(Csak halkan megsúgom, hogy én még 3.500 -ért vettem egy webshopból... de ugyanezt a lengelpiacokon 2.500-ért is simán meg lehet venni - cakk-pakk, az 5 funkciójával együtt)

 

Kipróbáltam remek volt, heppiség a köbön - mert tényleg kifogástalan a miősége.

 

Igenám, csakhogy nem ugyanaz kipróbálni valamit... mint mondjuk egy 2 órás filmet végignézni azzal a szarral a fejen.

Merthogy már 1 óra után is kezdi helyezkedni az ember ide-oda - mert valljuk be: hosszútávon igen kényelmetlen tud lenni - bármilyen párnázott is legyen az a füles.

 

Erre rájöttem, hogy (mivel FM rádió is van benne) - hogy a drótnélküli adás sem más, mint egy kutya-közönséges FM adás - csakhogy ez a sáv legalján, a 88 MHz körül sugároz.

 

Figyelem: Nem minden drótnélküli fejhallgató ilyen rendszerű - de sok közülük (amelyekben rádió is van az mind) ilyen.

 

Hát fogtam a kis zsebrádiómat, befogtam vele az adóm frekijét - aztán bevágtam az ingzsebembe a rádiót.

 

Füllhallgatónak meg beszúrtam hozzá egy mini-méretű ám jóminőségű fülhhallgatót - olyat, mint amit az Ipodokhoz használnak - és láss csodát: remek minőségben megy így is, anélkül, hogy az a böhöm-nagy fejhallgató préselné a fülemet, órákig hallgathatom, észre sem veszem, hogy nem direktbe kapom a hangot.

 

Ráadásul a zsebrádióm elemei így kb. 4 hónapot bírnak - gyakorlatilag az egész nyarat végigviszik.

 

De ismétlem: ez ízlés dolga, van akit nem zavar az a marhanagy fejhallgató órákig sem -  engem viszont  zavart.

 

Jaa, az se mellékes, hogy így (a tetszőleges zsebrádión kívül) -  a mutatvány összköltsége nem több 3..3,5 ezer Ft-nál - amivel a Samsung márka-cuccai nem hinném hogy vetekedni tudnának árban.

.

 

Előzmény: Fleming75' (3052)
Fleming75' Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3052

Sziasztok!

 

Samsung D6100-as TV-hez tudtok ajánlani - elsőkörben a márkahűség miatt - samsung vezetéknélküli fejhallgatót? (Samsung Pleomax alkalmas lehet?). Vagy felejtsem el a márkahűséget, ha drótnélküli fejhallgatóval akarok Samsung Smart Tv-t hallgatni?

 

Válaszotokat köszönöm!

 

 

Zsolt Marosan Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3051

rca muffal nem megy kulon a direkt csatlakozot pedig nagyon nem talalom,meg nem tom ,hogy de megkerdek valakit hogyha megtudja maceralni az euroscartot

 

a fejhalgato az valami Hi-Fi S-XBS marka

 

koszi a segitseget Kellemes Unnepeket es BUEK

Előzmény: GPS (3050)
GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3050

 

Na megnéztem, hát ennél a TV-nél tényleg elég spártai a hátulja - nincs az a nagy csati-bőség :-)))

 

Akárhogyis, fülhallgató-kimeneted az van, de a Scart-on is van hang vonal-kimeneted - ez utóbbinak teljesen függetlennek kellene legyen a Tv hangerejétől.

 

Még az is meglehet, hogy meg kell hekkeljél egy scart-dugót hogy levedd onnan a hang-vonal jelet - és azt küld be a fejhallgató adójába.

 

De szerintem megooldható gond nélkül.

 

Milyen drótnélküli fülest vettél egyébként - engem is érdekelne.

.

Előzmény: Zsolt Marosan (3049)
Zsolt Marosan Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3049

Samsung Led Tv UE32EH4003W  81cm

Előzmény: GPS (3048)
GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3048

milyen TV ez? Márka, típus?

.

Előzmény: Zsolt Marosan (3047)
Zsolt Marosan Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3047

hat en korbeugatam a tegnap is ,meg most is hatha nem latam jol de nem nincsen csak 1 euroscart ,1 usb,2 hdmi csatlakozom van

Előzmény: GPS (3046)
GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3046

 

A TV-nek (ha led-es) van fülhalgató kimenete is, de amúgy hang jön ki belőle több helyen is, pl. az RCA (kerek) piros-fehér csatijain.

 

Ez vonal-kimenet, független TV hangerejétől.

 

Nem ide kéne dugni az adót?

.

Előzmény: Zsolt Marosan (3045)
Zsolt Marosan Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3045

szia

 

sajnos nincs csak 1 euroscartos muff van 1 csatlakozom ami egyikfelen euro a masik meg rendes audio csatlakozo   a tv az ledes elozoleg nem irtam

Előzmény: GPS (3044)
GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3044

 

Hova dugtad a drótnélküli fülhallgató adójának a jel-kábelét a TV-hez?

 

Mert ugye az adó-egység valahonnan meg kell kapja a TV-hang jelét - na azt a jelet honnan vetted le a TV-től?

.

Előzmény: Zsolt Marosan (3042)
GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3043

 

Na, ahogy mondtad, zihálva odarohantam a TV-hez, be a menübe - és máris törölgettem a homlokom, mert az automatikus frissítés "KI" állapotban volt - hál'Istennek.

 

Most, hogy 1-2 heti vergődés után egy fasza szín-képletet is összehoztam, a szolgáltatások mennek rajta, megy a net, megy a DLNA, megy az időzítés-felvétel, megy minden - na ha most ezt elkúrja nekem valaki (akár "frissítés" címen is) - hát azt én agyonverem :-))))

.

Előzmény: nicko (3041)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!