Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 17790

Hali!

Kinyaraltátok magatokat?

Előzmény: Törölt nick (17789)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 17789
jóóóóóóreggelt :)

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 17788

A K.Z.-t felismertem!De,ha ő ilyen képet vágott akkor nem lehetett gyenge terep!!!

 

A többiektől meg elnézést kérek,hogy nem fórumtéma volt!De nekem ez a fíííling már nagyon hiányzik!Pedig már keményen gyúrok és reményeim szerint tavaszra harcképes leszek...

Mondjuk van róla elképzelésem,hogy aki ezzel a sporttal nem szimpatizál az mit gondol rólunk:-)))

Előzmény: patyi. (17786)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17787

Bocsi,hogy lemaradtam,pedig készültem ráá!Az Andi a tanúm,hogy itt vaciláltam,hogy menjek vagy a vizet szivattyúzzuk...

Hát ez utóbbi maradt!Meg közben volt egyébb tennivaló is,mert ugye a szippantyú az megy egyedül is.Pedig megnéztelek volna.Ez volt az első EC ami mostanában nekem kimaradt...(bár én már csak néző lehetek)

Tudom a patak az nem lehetett egyszerű!Eszembe is jutott,hogy ha elmegyek azt kihagyom!Nem lehetett kicsi a víz...

Remélem nem lett baja a bódénak!!!Hogy húzott át a terepjáró?És a réten nem volt gondd?Mert gondolom ott is volt dagonya szépen!

 

Mi lett a motororoddal?

Előzmény: patyi. (17786)
patyi. Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17786

 

 Bakker pedig jöhettél volna,halál látványos volt sztem.....már ami nekünk látványos az más szemében elmebetegségnek tünik.

 

 Teljesen jól bírtam,de a vége előtt tíz perccel megadta magát a technika.

 

http://turbokft.freeweb.hu/nana.htm

 

 kb a 126-ik képtő laz érdekes.....

Előzmény: Törölt nick (17762)
patyi. Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17785

 

 Szép estéket !

 

 

 Voyi !

 

 Köszi a telefonos segítséget,megint okosabb lettem.....s a hűtő is működött.

 

 Nagyon kalandosra sikerült a hétvége,csütörtök éjszaka nem tudtunk átmenni egy patakátjárón a lakóval( Iszugy sztem tudja a helyet B.nánán)s majdnem elvitte a víz,de nagy sokára kihúzott egy  L-200 mitsu. Igaz az sem egyszerűen.

 

 Hihetetlen mennyi eső leesett a pár nap alatt.

Előzmény: Crvoyager (17784)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17784

Szóval dupláját fogtam a digeridoo bizniszen.

A római napoknál gondoltam a gete hegyen még ugysem jártál és én is régen ugyhogy megkapnád a turát is. Tudod az a nagy hegy aminek a tövében van a várrom azt kellene megmászni.

Esetleg onnan tovább Visegrádra szintén vadkempelni és a várhoz turázni.

Persze ha lesz jobb ötlet akkor nyitott vagyok akkortájt.  

Előzmény: Törölt nick (17783)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17783

Szóval csak kamu volt az a nagy  duma,hogy milyen jó digeridózni!Főleg,hogy az a düdőő kőhányásos beültette az agyadba,hogy 80000,-be kerül 120cm lefolyócső:-)))

Vagy nem rezegtetett megfelelően az agyhullámaidra?Mert az embered azt mondta,hogy arra rezeg!:-))

Akkor megtudható,hogy mennyit vesztettél a bóóton?Bár szerintem nyertél talán 1 ezrest.Mert,ha ennél többet adott érte a páciens akkor van valami hozzáértése...

 

De már nem bánom,hogy nem azt vettem meg,mert ez óccsóbb vóót!

Sőt már netes tanfolyamramra is járok.Már azt is végignéztem hogyan találnak hozzá megfelelő ,,botot"!

 

Szerintem mi nem megyünk a Római napokra,mert tavaly már voltunk.(de nem azért)Ha éppen szabadok leszünk akkor még elképzelhető,hogy megjelenünk mert nagyon tetszett!

Aki még nem volt annak ajánlom,hogy próbálja ki,mert nagyon állat!(igaz vadkemping lesz a várromok közt)

Előzmény: Crvoyager (17779)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17782

jut eszembe. Esetleg érdekel valakit julius 23-25 között Tokodon a Gardelaca római fesztivál az idén is. Előtte vagy utána aki akarja nyujthatja a programot a dunai telken vagy visegrád alatt a korábban beszélt vadkamerhellyel összekötve.

A tokodi hétvégére közbeiktathatjuk vasárnapra a gete hegy megmászását.

Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17781
ja elfelejtettem, pedig mondtad anno az esküvőt is.
Előzmény: Törölt nick (17773)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17780

Jó az a lemezkazetta,nekem is az lesz, de a széf az jobb,de legfeljebb egy bazi nagy tuto lakatot is rá kell tenni.

Ilyen sztorik után én is továbbfejlesztem a hangos riasztómat, bár arra senki nem szokott odafigyelni, max szitkozódni.

Előzmény: Törölt nick (17774)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17779

Nem kell pénzdijas verseny, mivel egyedül indulsz. Jómagam már tuladtam a hangszeren egy talán nálam jobban hozzáértő raszta haju suhancnak.

Persze a Te koncertedet is szivesen meghallgatom.

Most amugy is a vuvuzela a sláger. Azt akarok szerválni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (17775)
caerleon Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17778
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17777

Kugli:http://www.youtube.com/watch?v=di8MzeJQF0Y&NR=1

 

Áljál neki tanulni!

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17776
Van valaki köztünk aki szegedi vagy Szeged környéki?Ha jól emlékezek akkor talán a Blaci?
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17775

APTYA!-kezdjél nagyon komoly tanulmányokba degeridóilag!!!Ma vettem a piacon egyet és a környék kutyái nagyon segítőkészek.Van amelyik hozzáénekel van amelyik meg eltűnt az utcából:-)))

Szóval a legközelebbi összejövetel alkalmával tarthatunk egy pénzdíjas koncertet az árvízkárosultak javára!(de lehet,hogy nem lesz bevétel)

Előzmény: Crvoyager (17769)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17774

Szép napot!

Szerintem nem nagy baj a postaládazár meg a lemezkazetta.A lényeg,hogy valami szűk helyen legyen,hogy ne lehessen könnyen hozzáférni.Legfeljebb a saját kulcsával.Ha túl bonyolult a helyzet akkor nincs ideje nekiállni bazdirgálni,mert sok a rizikó.Nem éri meg neki,mert azalatt meglephetik vagy visszaér a tulaj vagy valami.

A kódos kazetta az nagyon jó ötlet csak kicsit drágább.Meg amit a GPS kolléga régebben mondott:az infrás riasztó 120 db-lel meg mondjuk egy szünetmentes táppal!Azt nem tudjuk,hogy mennyire értenek a lakókocsizáshoz a rabolók,de azért gondolom a szünetmentest,mert ha lehúzza a horognál a stekkert akkor megszűnik az áramellátás.Na attól biztos otthagyja a béltermékét amikor ilyen kicsi bódéba beleüvölt a fülébe.

Szóval lehet fejleszteni megint az ilyen mocskok miatt!

 

Hát így utólag visszagondolva a múlt hétvégére még most is borsódzik a hátam!-nem irigylem a családot amelyik ott áll a kocsi nélkül és néznek a semmibe!

 

Szóval én azt mondom,hogy két ilyen lapos kulcs befér a fürdőgatyóba (a bódékulcs meg a kazettakulcs) és azzal bátran be lehet menni a vízbe,nem lesz semmi baja.Nem úgy,mint mondjuk a kocsi riasztójának.

Előzmény: Manac :-) (17770)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17773
Megane Klub-os lagzi volt Nei Poriban megtartva, egy 1 hetes nyaralás keretein belül.
Ha átnézel a "Renault Mégane Klub" topicba, már lassan teszik fel a nyaralók a képeiket sorba :)
Előzmény: Crvoyager (17757)
Manac :-) Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17772
A kocsiba én is pénzkazetta félén gondolkodtam, csak az eddigiekben látoottakban alkalmazpott postaláda-zár nem túl bizalomgerjesztő. Nekem úgy tűnik, hogy azt egy konyhakéssel is ki lehet nyitni.
Ha láttok valami birósat, osszátok meg velem.
A sárga kormányzárat gyártó cégnek van egy autós miniszéfje, de az sem tűnik túl komolynak, viszont vagy 25ezerért mérik.
A célirányosan autószéfnek gyártott lapos kazetták (laptopnak is jó!) árát fel sem tüntetik.
Kocsiváltás előtt már nem költenék rá sokat, valami egyszerű, költséghatékony megoldást keresek, ami azért a pitiáner tolvajok ellen nyújt némi védelmet.
Előzmény: Crvoyager (17769)
GPS Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17771

Há mééé? A legkisebb digitális széfnél (tudod, az a Horvát Ágnes félénél) nem kell kisebb.

Nekem hosszú évek óta van - és hibátlan. Fő erénye, hogy nem kell kulcsot cipelni (és főleg vigyázni rá) - és annyira masszív, hogy én még flexxel is megnézném, hogy mennyi idő alatt nyitja ki a rabló úr.

Nem mondom hogy nem lehet - de meglehetősen hosszadalmas (és főleg roppant zajos) - foglalatosság lenne.
A zsanérok belül vannak - így hát még azzal sem lehet kezdeni, hogy mondjuk "lekapja a zsanérokat".

Rögzíteni a bútorhoz meg kapupánt-csavarokkal kell - az anyákkal a dobozban, természetesen.

Jaa, az ára. Van hogy 6-7 ezerért is lehet kapni akciósan - de az alapára sem több 10-nél.

Ennyit meg megér.
.
Előzmény: Manac :-) (17770)
Manac :-) Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17770
Halihó!
Ezt a témát jól ki kellene vesézni.
Én a kocsimba szeretnék valami megoldást, de amit eddig láttam kazettát, elég ványadt volt, jóformán egy konyhakéssel ki lehetett nyitni. Rendes széfet meg a térfogata miatt nem szeretnék berakni. Láttam neten speciális autószéfeket, de azok aranyárban voltak.
Előzmény: Törölt nick (17765)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.20 0 0 17769

Jó reggelt!

 

Ugy jártam mint amikor kannás bort iszik valaki. Filmszakadás minden átmenet nélkül ugyhogy bealudtam a kanapén.

Orvosmeteorológia:

Siléc közelébe se menj mert megint összetöröd magad.

Időjárás: erre irtam, a multkoriakat és hogy a balcsit hazavágja, mert hideg lesz a viz a levegő.

 

Széf: Gondolkoztam én is hogy kellene valami. van is pénzkazettám, csak eddig lusta voltam beszerelni.

Előzmény: Törölt nick (17764)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17768
:-(((
Előzmény: caerleon (17767)
caerleon Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17767
megy a psycho a tvben!
Előzmény: Törölt nick (17766)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17766

Imádok veletek társalogni...

 

 

Cccakááát...

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17765

A múl heti balhé után a tanulságot levonva holnap zárható kazettát fejlesztek a bódéba.(ha már itthon van)

A praktikus áruházban óccsójér van 3 féle méret.Én a közepest berakom a padlóra csvarozva amibe beleférnek a fontosabb dolgok amíg a strandon vagyunk.Aztán majd meglátjuk mi lesz...

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17764

Olyanom már régóta van,de eddig a garázsban pihent!De most előszedtem,mert nem bírtam tovább.Már éjjel is ebben gyűjtöttem a szúnyogokat!

 

Nem tom mennyi lével mentek le,de ha csak ennyivel akkor én el se indultam volna!!-NO COMMENT

 

Holnapra azt írja a köpönyeg,hogy rengeteg eső lesz itt nálunk.Örülök neki,mert éppen ,,kiszáradni" látszik minden!Aztán a jövő héten meg akár elővehetjük még a télikabátot is!

Szóval én Hallstattba viszek síléceket is az biztos!!!Nyáron még úgy sem síeltem...

Előzmény: Crvoyager (17763)
Crvoyager Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17763

Az idén vettem egy komolyabb szunyogirtó lámpát, ugyhogy azt az egy két dögöt megfogja. Néha attól félek kigyullad a lakás mert akkorát szikrázik egy egy nagyobb légytől lepkétől. Egy biztos éjjel odacsalja az összeset.

 

Ilyen drágaság van Siófokon, vagy nagy lábon éltek hogy ilyen hamar elfogyott a lóvé.

Előzmény: Törölt nick (17762)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17762

Én délelőtt még bakonynánára készültem,hogy megnézem a Patyi tesót hogyan dagasztja a sarat,de eszembe jutott az éjszakai küzdelem a szúnyugokkal és inkább felraktam az ablakra a szúnyoghálót.A garázsban már így is kiszívták a véremet,de legalább idebenn nem lenne rossz nyugodtan aludni.

 

A gyerekek hazaértek Siófokról.Elfogyott a lóvéé...

Előzmény: Crvoyager (17760)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.19 0 0 17761
Természetesen arra is gondoltam és benne is vannak a karikák ahol le lehet rögzíteni a sarkoknál meg a beliffenhetőknél.Szóval patent lett a holmi!!
Előzmény: Crvoyager (17755)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!