Keresés

Részletes keresés

angyalarcú Creative Commons License 2008.08.12 0 0 776
A szexológusok megvizsgálták ezt a jelenséget, mely a nők egy részénél magas izgalmi szint, illetve leginkább orgazmus alatt bekövetkezik. A vizsgálatok leginkább arra mutatnak, hogy a hüvely elülső-felső falán található G folt és és ahhoz tartozó mirigyek termelnek nedvet, mely az orgazmus izomösszehúzódásaira kiürülnek, szinte kispriccelnek. Ennek mennyisége nagyon változékony. A G folt mirigyeinek van kijárata a húgycső felé is, ezért nem csak a hüvelyből, hanam a húgycsőből is távozhat ilyen váladék- kisebb mennyiségben . Természetesen ez nem vizelet.
Tehát ez egy természetes fiziológiai-lelki jelenség, mely a szexuális izgalom egy különösen magas fokát jelzi. Helyesebb női magömlés helyett "női ejakulációnak" hívni....(Molnár Tamás szexuálpszichológus.....).........
angyalarcú Creative Commons License 2008.08.12 0 0 775
mindenesetre  azt látom, hogy normálisan még nem sikerült nőt orgazmushoz jutattnia becsülettel..ezért fáj?.-)
Előzmény: Tréd Márk (769)
angyalarcú Creative Commons License 2008.08.12 0 0 774
sajnálom, hogy ilyen fafejű..........tanultam anatómiát.-) és nem beszélek hülyeséget....és  legfőképpen nem szoktam "hugyozni"...........de ha ez önt  boldoggá teszi akkor  hajrá kedves.-) éljen  csak a kis  burokban, amit maga köré felépített:-)
Előzmény: Tréd Márk (768)


zéééz Creative Commons License 2008.08.12 0 0 773
korrekt ,de miért kell ezen a folyadék témán ennyit lovagolni?

Ha egy nő elégedett van annak ezer más jele....

te hol tanultál anatómiát mesélj csak!!!!! jóóó részletesen megtanultad azt látom (((-:
Előzmény: Tréd Márk (766)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 772
Viszont a nők többségének hüvelyi orgazmusa sincsen.
Mondom: szexeljetek a saját, és a másik örömére, mással nem kell törődni!
Előzmény: Tréd Márk (769)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 771
Róka ! Mi egyről beszélünk csak nem voltam érthető..

Imádtam csak macerás kicsit mert kell valami gummi lepedő vvagy valami )))))))))))))

Szóval a kételkedőknek csak anyit , mi szerencsések voltunk vagy vagyunk ..
Előzmény: Róka69 (741)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 770
Kiegészíteném annyival, hogy a spermiumok termelődése a herékben , tárolásuk a mellékherékben történik. A spermiumok tömegszázaléka az össz. mennyiséghez képest 10-20 %. A többit a prosztata termeli.
Egyébként én örülök, hogy nektek jó!
Csak nem hiszem el a mögötte rejlő "tudományos" magyarázatot.
De akkor is az a lényeg: élvezzük (!) az életet!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Tréd Márk (768)
Tréd Márk Creative Commons License 2008.08.12 0 0 769
Ja igen: "sima" (miért, van göröngyös is?) orgazmusnál (a nők többségénél) nincs semmiféle ejakuláció.
Előzmény: angyalarcú (767)
Tréd Márk Creative Commons License 2008.08.12 0 0 768
Nem, ez ejakuláció.
Amit te squirt-videókon látsz (meg ezek szerint produkálsz is), az sima hugyozás. Biztosan nem szándékos, az orgazmus hatására elernyed a záróizmod.

Tudod, a férfi ejakuláció folyadékának nagy része is szex közben termelődik (a prosztatában), nem a herékből jön (vesd össze a herék méretét az ejakulátum mennyiségével), de ott sincs hely bizonyos mennyiségnél több folyadéknak, a nők testében pedig még annyinak sincs.
Olyan gyorsan meg nem termelődik, hogy deciszámra spricceljen, ennyi folyadéknak pedig kellene valami tároló, pedig nincs, csak a húgyhólyag. Abból pedig, mint a neve is mutatja, húgy jön (aminek az összetétele változó).

Tanulj anatómiát, és beszélj kevesebb hülyeséget.
Előzmény: angyalarcú (767)
angyalarcú Creative Commons License 2008.08.12 0 0 767
az nem squirt akkor.......sima orgazmus.
Előzmény: Tréd Márk (766)
Tréd Márk Creative Commons License 2008.08.12 0 0 766
Na ja, egyébként ha csak úgy natúr hugyozik az ember, olykor az is hihetetlenül jó dolog.
És még csak orgazmus sem társul hozzá.

Egyébként létezik női ejakuláció, de kb. a férfi magömléssel azonos mennyiségű. Nem fél liter, de még csak nem is fél deci, hanem legföljebb 1-2 centiliter.
Előzmény: Myrrhine (761)
zéééz Creative Commons License 2008.08.12 0 0 765
számomra itt ,ami írsz azt jelenti hogy érzelmekkel sokkkal jobb vagy tévednék????

Előzmény: Myrrhine (756)
vicsigabi Creative Commons License 2008.08.12 0 0 764
Azt meg tudod mondani, hogy szántszándékkal akarjátok-e, hogy így legyen (= tudatosan csináljátok), vagy lesz, ahogy lesz?
Előzmény: Myrrhine (760)
angyalarcú Creative Commons License 2008.08.12 0 0 763
közönséges vagy.-)
Előzmény: Törőlt_nick (762)
Törőlt_nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 762
nocsak, úgy látom a hüvelyi orgazmus hajszolása már uncsi, most a pinahugyozás a menő...
Myrrhine Creative Commons License 2008.08.11 0 0 761
nem szeretnék erről tovább vitatkozni, számomra meglepően hihetetlen jódolog. néha érthetetlenek számomra is a miértek. nagyon sajnálom, hogy negativ(vagy kötözködő?) vagy ezügyben

de bizom benne, hogy egyszer majd felülgondolod saját magad:)
Előzmény: Törölt nick (759)
Myrrhine Creative Commons License 2008.08.11 0 0 760
najó, mesélek picit...

az első gyerekem születése előtt vhogy elkaptuk a voltpárommal ezt a fajta érzést. akkor még nem volt ejakulációm, én mindigis csiklóáltal elélvezős voltam és vagyok, de vmi egyszer elkapott, de sajna nem tartott sokáig, a voltférjem meg nem értette akkor, hogy miért nem nyúlok magamhoz...hát azért, mert ez teljesen egy ÚJ érzés volt, és vártam azt a másikfajta gyönyört

attól nem vagy kevesebb sem Te, sem a Párod, hogy ezt nem élitek meg (nem tudom a nemed)

én is csak 40 után éltem újra, és köszönöm az életnek. az ejakuláció nem felel meg az orgazmusnak, és nem helyettesíti azt, az egy picit más-érzés

senki sem kevesebb attól, hogy megéli, vagy nem.

én örülök, hogy vénszarként megkaphattam ujra, és gyönyörebben.

ennyi.
Előzmény: Törölt nick (754)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 759
Egyszer megkaptam. Szerintem pisi volt...
Előzmény: Myrrhine (757)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 758
Akkor mi?
Előzmény: Myrrhine (756)
Myrrhine Creative Commons License 2008.08.11 0 0 757
remélem, hogy egyszer majd megkapod...

de komolyan
Előzmény: Törölt nick (754)
Myrrhine Creative Commons License 2008.08.11 0 0 756
egy felhők feletti érzés, amikor a párom a megfelelő helyre nyúl, de ennekelőtte kell egy eredendő vmifajta felfokozott alapállapot, hogy megtalálja a kellő helyet. mert csak akkor bújik elő a stimulálandó felület.

annyira észnélküli állapot, hogy képtelen vagyok a saját csiklómhoz nyúlni, mert fájna, és mert nem kell más

ez számomra NEM orgazmus, ennél sokkal több

a relative-mert számomra ekkor nem érezhető a megszokott- orgazmusnál (ami ebben az esetben az ejakuláció) relative tolási kényszerem van, ekkor szabadulnak el a (mondhatni) női spermák...hülyekifejezés:)))))))))

nem tudom mi ez. tudom, honnan jön. nem pisi, mert másnapra sárga lenne a helye.
Előzmény: Törölt nick (752)
Róka69 Creative Commons License 2008.08.11 0 0 755

Szerintem ha valaki kinevetteti magát az akkor Te vagy....mer,t ha hiszed, ha nem...létezik, és nagyon sokan foglalkoztak, foglalkoznak vele...mért, honnan, és milyen....szerencsémre engem is összehozott a sors ilyen hölgyel...egész közeli kapcsolatban vagyunk..a feleségem, nem tudatosan és nem mindig, de van...és nekell elhinni, mert minek...attól még létezik.

lentebb betettem egy linket is..régebben meg egy sor linketamik ezzel foglalkoznak, de egyszerü.

 

Google: Női ajakuláció - és már olvashatod is.

Előzmény: Törölt nick (754)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 754
Látom, mindent elkövetsz, hogy kinevettesd magad. Elhiszem, hogy a nagy élvezet hevében nem vagy már ura az izomzatodnak, de nem hinném, hogy a vizeleten kívül bármi más ki tudna onnan jönni.
A gé "betűről" (pontról-gondolom...) innen már csak egy lépés, hogy a csikló orgazmus gyerekes, szar, s csak a hüvelyi a jó.
Előzmény: Myrrhine (753)
Myrrhine Creative Commons License 2008.08.11 0 0 753
1. angyalarcú olvtárs saját hibáján kivül talán kicsit túlzott, mert néha a mennyiséget az emberlánya nem képes felmérni, cak azt, hogy alatta tocsog a lepedő, (nem mindig ám, néha a párja erősíti meg utána abban, hogy ejakulációja volt, mert mondjuk "csak" szembepermetezte Őt:)

2. hitetlen és kötekedő férfiaknak: kivánom, hogy egyszer egy olyan nővel hozzon össze a sors Benneteket, akik ejakulának. volt/van már ilyennel sorsom, én sem gondoltam volna igazán a kezdetek kezdetén...PÁRfüggő és FÉRFIfüggő a történet....és csak annyi, hogy a férfi egy kicsit (?)az aktuális párjára is figyeljen már csöppet...gé betűnek hívják

3. az itt hitetlenek nem a fentiekhez tartoznak
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 752
Szerintem is itt az igazság. Ha jól emlékszem, a női hugycső mindössze 2 cm, szemben a férfiak 20 centijével. Nem véletlen, hogy könnyen fölfáznak, pikk-pakk összeszednek egy hólyaghurutot. Szerintetek, ha nem vizelet, akkor micsoda?
Előzmény: TTAMAS (735)
angyalarcú Creative Commons License 2008.08.11 0 0 751
nézd.nekem nem kell bizonygatni mert rendszeresen átélem..ha nem hiszed járj utána.-)
Előzmény: Törölt nick (748)
EDM Creative Commons License 2008.08.11 0 0 750
5 deci az már egy kövér hugyozás. :)
Előzmény: Törölt nick (748)
Fann Tom Creative Commons License 2008.08.11 0 0 749
De hát huggyozni is kell,van akinek ez ejakuláció,már ha nagyon sürgős volt fél dinnye megevése után:-)
Előzmény: Törölt nick (748)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.11 0 0 748

Nagyobb baromság alig van.

Orgazmus produkál folyást kilökődés szinten is, de női ejakuláció (spricc) csak a az uncsiagyú férfiagyban van.

Tudod mennyi 5 deci? Egy átlag magyarparaszt iszik meg annyit vízből  egy nap.

Előzmény: angyalarcú (722)
angyalarcú Creative Commons License 2008.08.11 0 0 747
képes vagyok megkülönböztetni..és megkóstolni:-) leheta  fél l túlzás, de  több dl az rendszeresen előfordul:-)
Előzmény: Tréd Márk (743)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!