Keresés

Részletes keresés

Triznyák-of-Oriza Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3080

Köszi a választ.

Akkor máshol lehet a bibi.

Lehett hogy a pendrive-ot nem bírja TV...

Kipróbálom másikkkal is.

Előzmény: GPS (3079)
GPS Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3079

 

Cirka 2,5 órás  (lehet 2 óra 20 perces) anyagot toltam már le pendrivról - nem reklamált, szépen lejátszotta végig.

 

Idő-limitről viszont felvétel-üzemmódban olvastam valamit.

 

Még nem futottam bele, de tán 3 óra?...nem vagyok benne biztos, de tény, hogy nem lehet naphosszat felvevősködni vele.

.

Előzmény: Triznyák-of-Oriza (3078)
Triznyák-of-Oriza Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3078

Sziasztok!

 

Lehet hogy rossz helyen kérdezem, de talán tudtok segíteni.

 

Pendrive-ról néha szoktam filmeket nézni, és van olyan hogy egy idő után abbahagyja és kilép a lejátszásból.

Eleinte arra gondoltam, hogy hibás a fájl és nem foglalkoztam vele.

Most azt vettük észre, hogy több fájl esetén is egyidőben hagyja abba a lejátszást (kb. 1 óra 50 perc környékén).

Korábban nem figyeltük mikor van a probléma ha volt is.

 

Kérdés:

Van valami idő vagy méretkorlát amit lejátszásnál figyel a TV?

TV: Samsung - LE37C530F1W

 

Köszi ha tud valaki segíteni, és bocs ha rossz helyen kérdezem.

 

 

GPS Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3077

 

"Gondold el mennyit is kelett várni egy autóra vagy egy telefonra. "

 

Hát ez még jobban alátámasztja azt, amivel én érveltem.

 

Mert nem elég az, hogy egy már akkor is korszerütlen KGST-s szarért eszméletlenül sok havi fizetését kifizette a polgár - még gazsulálni is kellett, hogy egyáltalán hozzájusson a cucchoz - pénzéért.

 

(Csak halkan jegyzem meg, hogy ha ma is az Államra lenne bízva a TV-ellátás - akkor hidd el, a mai napig is várólisták lennének a samsung TV-kre - amelyeken önkormányzati, vagy neadj'Isten pártbizottsági ajánlásokkal lehetne csak előbbre kerülni a sorban)

 

Na mindegy, szóval ha azt mondod, hogy ez a Smart-ság még nem egyetemi szint - hát valljuk be azt is, hogy a Ft-ban kifizetett lóvé érte is elég kisiskolás színvonalú  - világpiaci perspektívából tekintve, persze.

.

Előzmény: brumi_68 (3076)
brumi_68 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3076

okés. igazad van, de nem összehasonlítható dolgokról van szó. Gondold el mennyit is kelett várni egy autóra vagy egy telefonra. 

Én arra gondoltam hogy igaz, hogy smartnak hivják, de ez még nem egyetemi szint hanem max erős álltalános. Legalább is z enyém (6100)

Előzmény: GPS (3072)
GPS Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3075

 

Hát egy "népi" fekete-fehér Tv is kb. kéthavi fizu volt - mint ha most 250 ezret kérnének egy AlbaRegia TV-ért (ha emlékszik még arra valaki) :-)))

 

A "robbanékony" ColorStar az meg kb. olyan lenne, mint ha most 1 millát kérnének érte.

.

 

Előzmény: nicko (3073)
nicko Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3074

sehogyan..

 

erről is többször volt szó idővel az emberek rájönnek ezt a pr-t jól beszopták és neteznek azzal amivel korábban tv vásárlás előtt vagy mobilon, tableten.

Előzmény: foci000 (3069)
nicko Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3073

azért azt tedd hozzá.."robbanós color starszirszar vagy a harmadik" :p

fekete-fehér Orion 60 volt nekünk sok éven át.

Előzmény: GPS (3072)
GPS Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3072

 

"....komolyan használható smart tvben gazdak új évet kívánok. (álom álom édes álom)"

 

Hogy enyhítsek azért a képen, megemlíteném azt, hogy ezért az "újnak" mondható technikáért mindösszesen egy egyhavi, nagyon-átlag magyar bért fizettünk.

 

Összesen!

 

Na most ha visszagondolunk (a fiatalabb kollégáknak nem fog menni) - anno még egy tetves, csöves, közveszélyes, már akkor is elavult (!) Color-Star TV-ért cca. 20 ezer Ft-ot fizetett a magyar dolgozó - méghozzá akkor, amikor a fizetése alulról nyaldosta a havi 2500 Ft-ot.

 

Vagyis 8 havi teljes bérét fizette ki azért a (már akkor is) fosnak számító készülékért - de nem ám káromkodva, hanem nagyon is örömködve, hisz volt időszak, amikor csak protekcióval tudott hozzájutni.

Vagy az ideiglenesen itt állomásozó szovjet katonáktól - bár abban volt némi rizikó.

 

A Munkácsy Color-t már nem is említem, mert az olyan drága volt, hogy ahhoz tán még a teljes évi fizetése se lett volna elég a dolgózónak - ha egyáltaláűn odáig vitte volna a féktelen fantáziája, hogy ilyen luxus-holmit vásároljon magának. De nem vitte.

 

Visszatérve a Smart-jainkra - egyezünk meg benne, hogy nem történt semmilyen tragédia, hisz  úttörő-technikát vásároltunk - szűk egyhavi fizunkért .... de sokunk talán 2 hét alatt is megkereste a vételárát ennek a készüléknek.

 

Ugye, hogy így már nem is olyan sötét a kép? (hogy stílszerű legyek) :-))))

.

Előzmény: brumi_68 (3070)
Sándor-68 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3071

Szia!

D 7000, gugliból keresve teli dobálja reklámokkal, miket nem tudok törölni, ill. pik-pak lefagy. A wifi rendben, más eszközök szaggatás mentesen működnek. Fő cél, valahogy díjmentesen jóminőségben filmeket nézni a kisdrágán!

Köszönöm!

Előzmény: 8auJANI (3068)
brumi_68 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3070

Mindekinek eredményes komolyan használható smart tvben gazdak új évet kívánok. (álom álom édes álom)

foci000 Creative Commons License 2014.01.01 0 0 3069

Sziasztok. Boldog uj evet mindenkinek. Van egy tv~m amiről már irtam. a bongeszobe , hogy lehet flashplayerrt rakni?

8auJANI Creative Commons License 2013.12.31 0 0 3068

Szia!

Leirnád milyen gondjaid vannak,voltak? És f7000-es?

Előzmény: Sándor-68 (3067)
Sándor-68 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3067

Egy rövid imát el mormolnánk többen is, ha a probléma megoldásra kerülne! Én egy 7000 sorozatúval bírkózom 8-10 hónapja, be a samu áll nyerésre! Sem szervíz, sem márkaképviselet nem tudott segíteni a bajon. Privátba is jöhet, mindenre nyitott vagyok!

Előzmény: GPS (3063)
nicko Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3066

egyébként bármi jobb médialejátszónak mint a tv beépített médialejátszója különösen a céleszközök, mint az:

asztali BD lejátszó, médialejátszó de még a PC is.

nicko Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3065

nem mivel semmit sem tudsz kezdeni a samu szarával amit webböngészőnek csúfol.

nem tudsz flasht telepíteni, letíltani pop-up dolgokat...megnézheted az origo vagy index kezdőoldalát kb. ennyit ér.

indísd el pc-n vagy laptopon kösd össze a tv-vel egy High Speed (1.4) HDMI kábellel és nézhetitek a filmeket.

Előzmény: norberto10 (3062)
norberto10 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3064

moovie.cc  itt választunk ki filmet. Megjelenik a lejátszóoldalak listája (vidtome, youvatch,...stb) Rákattint a lejátszásra és feljön egy új lap, ahol elvileg a filmet lehetne nézni.

Előzmény: GPS (3063)
GPS Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3063

 

Melyik oldalról nézegettek filmeket? Kipróbálnám én is ezt a dolgot - és majd referálok, hogy nálam mit művel.

 

Nekem F6400-am van - tehát "rokonlélek" a tiéddel :-))

.

Előzmény: norberto10 (3062)
norberto10 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 3062

Sziasztok!

 

Karácsonyra megleptük magunkat egy SamsungUE40F6320 okos tévével. Döntésünket elsősorban az befolyásolta, hogy a gyerekek sokat szoktak online filmeket nézni a netről. Sajnos azonban az öröm nem teljes, mert a böngészőt elindítva,  a lejátszós oldalon a film kiválasztása után a kötelezően megjelenítendő reklám a lejátszóoldal helyet nyilik meg, nem új lapon. Vissza gombbal visszamegy a lejátszó oldalra, majd újból előjön egy reklám és a filmet nem lehet elindítani. (A számítgépen új lapokon bejött a reklám, azt bezárogattuk az "x"-el, és így tudtuk nézni a filmet) Lehet, hogy valamit be kell állítani rajta?

 

Segítsetek!

nicko Creative Commons License 2013.12.29 0 0 3061

BD filmhez valamilyen külső lejátszó kell (nem .mkv-ról beszélek) PC/laptop/médialejátszó/asztali BD lejátszó.

PC-re ajánlottak egy progit.

Előzmény: avaki (3059)
gabrielke Creative Commons License 2013.12.29 0 0 3060

xbmc-t töltsd le a gépre, azzal játszd le.

 

Előzmény: avaki (3059)
avaki Creative Commons License 2013.12.28 0 0 3059
sziasztok

Valaki tudja e hogy blue ray filmet letöltöttem és hogy tudnám lejátszani a tvn? mert ha hdm i vel összekötöm a géppel akkor nem tom beállítani a 3d t de virtuális dvd meghajtót meg nem enged megosztani. van e rá megoldás?
n.sanyi Creative Commons License 2013.12.27 0 0 3058

Közben újra magyarra váltott. Tud ez a tévé meglepő dolgokat produkálni..

 

n.sanyi Creative Commons License 2013.12.27 0 0 3057

Sziasztok ! 

UE32F5300 szériás smart TV készülékem internet böngészőjének nyelve váratlanul magyarról kínai vagy japán nyelvre váltott. Járt már valaki így ?  

Hogyan tudom újból magyarra visszaállítani  ?

Előre is köszönöm a segítséget.

GPS Creative Commons License 2013.12.26 0 0 3056

 

"Egy félóra, nyáron, egy ilyenbe, felér egy komplett fülmosással....."

 

Bizony így van. Nagyon tetszetős. amikor kipróbálod... de aztán már egy film végére a pokolba kívánod.

 

Ezzel szemben a zsebrádiós-minifülhallgatós "találmányom" frankón bevált - az még nyáron sem végez "kéretlen fülmosást" :-))))

.

Előzmény: Qkorica (3055)
Qkorica Creative Commons License 2013.12.26 0 0 3055

Egy félóra, nyáron, egy ilyenbe, felér egy komplett fülmosással.....

Előzmény: GPS (3053)
Fleming75' Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3054

Köszönöm a visszajelzést.

GPS Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3053

 

Én elmondom neked a saját tapasztalatomat e téren:

 

nyáron lakókocsizunk, ezért, hogy ne zavarjak másokat ha TV-zhetnékem van éjjel, vettem én is egy vezeték nélküli fejhalgatót. Konkrétan EZT A MODELLT.

 

(Csak halkan megsúgom, hogy én még 3.500 -ért vettem egy webshopból... de ugyanezt a lengelpiacokon 2.500-ért is simán meg lehet venni - cakk-pakk, az 5 funkciójával együtt)

 

Kipróbáltam remek volt, heppiség a köbön - mert tényleg kifogástalan a miősége.

 

Igenám, csakhogy nem ugyanaz kipróbálni valamit... mint mondjuk egy 2 órás filmet végignézni azzal a szarral a fejen.

Merthogy már 1 óra után is kezdi helyezkedni az ember ide-oda - mert valljuk be: hosszútávon igen kényelmetlen tud lenni - bármilyen párnázott is legyen az a füles.

 

Erre rájöttem, hogy (mivel FM rádió is van benne) - hogy a drótnélküli adás sem más, mint egy kutya-közönséges FM adás - csakhogy ez a sáv legalján, a 88 MHz körül sugároz.

 

Figyelem: Nem minden drótnélküli fejhallgató ilyen rendszerű - de sok közülük (amelyekben rádió is van az mind) ilyen.

 

Hát fogtam a kis zsebrádiómat, befogtam vele az adóm frekijét - aztán bevágtam az ingzsebembe a rádiót.

 

Füllhallgatónak meg beszúrtam hozzá egy mini-méretű ám jóminőségű fülhhallgatót - olyat, mint amit az Ipodokhoz használnak - és láss csodát: remek minőségben megy így is, anélkül, hogy az a böhöm-nagy fejhallgató préselné a fülemet, órákig hallgathatom, észre sem veszem, hogy nem direktbe kapom a hangot.

 

Ráadásul a zsebrádióm elemei így kb. 4 hónapot bírnak - gyakorlatilag az egész nyarat végigviszik.

 

De ismétlem: ez ízlés dolga, van akit nem zavar az a marhanagy fejhallgató órákig sem -  engem viszont  zavart.

 

Jaa, az se mellékes, hogy így (a tetszőleges zsebrádión kívül) -  a mutatvány összköltsége nem több 3..3,5 ezer Ft-nál - amivel a Samsung márka-cuccai nem hinném hogy vetekedni tudnának árban.

.

 

Előzmény: Fleming75' (3052)
Fleming75' Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3052

Sziasztok!

 

Samsung D6100-as TV-hez tudtok ajánlani - elsőkörben a márkahűség miatt - samsung vezetéknélküli fejhallgatót? (Samsung Pleomax alkalmas lehet?). Vagy felejtsem el a márkahűséget, ha drótnélküli fejhallgatóval akarok Samsung Smart Tv-t hallgatni?

 

Válaszotokat köszönöm!

 

 

Zsolt Marosan Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3051

rca muffal nem megy kulon a direkt csatlakozot pedig nagyon nem talalom,meg nem tom ,hogy de megkerdek valakit hogyha megtudja maceralni az euroscartot

 

a fejhalgato az valami Hi-Fi S-XBS marka

 

koszi a segitseget Kellemes Unnepeket es BUEK

Előzmény: GPS (3050)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!