Keresés

Részletes keresés

PNikolett Creative Commons License 2014.05.07 0 0 3505

Szia!

 

Mi sem VIP-sek, sem nászútasok nem voltunk, csak tengerre néző szobát foglaltunk, de éppen nem volt akkor szabad, így  óceánparti suite-ot kaptunk. :)

Előzmény: nyuszka0301 (3504)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 3504

szia Niki!

Ti a VIK-ben VIP-esek voltatok, vagy nászutasok? 

Előzmény: PNikolett (3502)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 3503

Szia!

 

Sajna nem sok képet csináltunk a szobáról, sőt. Egy van a szobáról, meg az erkélyről, hogy mit látni.
Ahol a rózsaszín nyíl van, mi ott voltunk. Ízlések és pofonok, szerintem. Az biztos, hogy munkásszállás feeling nem volt számunkra. Sok épület van, és minden épület 3 szintes. Mi a 10-es blokkban voltunk, ez viszonlag hátul van, de mi nagyon szerettük. Pihenni mentünk, és nem is bántuk, hogy végül nem a 4-5 blokkba tettek, ahogy korábban kértük. A központi hely a középső nagy medencénél van. Minden este ott vannak programok, zenés estek, karaoke, medenceparty, élő zenés buli.. túl hangos lett volna. Mellette a térképen Sports Bar néven futó, igazából Beach bár.. reggelente, 6 körül, mikor mentünk le a partra, még hangosan szólt a zene, és akadtak olyan orosz, spanyol "lakók" akik még előző napról koktéloztak a pultnál.. A miénk csendes volt. Arra szinte tényleg csak az jött, aki arra lakott. Igaz, ennek a hátránya is megvolt, hiszen nem volt egyből  szánkban az étterem, bár, part.. Kinek mi a kedvesebb. Mi ezt így nagyon szerettük, de van olyan, akinek ez már távolság, és nem akar ennyit sétálni. 
A hotel épületei, kertje csodaszép, szerintem. Mi részben emiatt is választottuk. Napközben is folyamatos a takarítás, ha csak egy lehullott falevél van, azt is összeszedik. Az, hogy a lehullott virágot le tudtuk reggel fotózni, az csak azért volt, mert olyan korán volt még..
A szoba nekem untig elég volt, mert csak aludni jártunk fel, igaz, ez már a Superior Deluxe kategóriájú volt. Nagy ágy, tisztaság, semmi extra. A széf ugyan bent volt, de zárat pénzért kellett kérni a recepción. Mi kikértük, de így utólag visszagondolva tök felesleges volt. A Klíma jól működött, bár keveset használtuk. A ventilátor a mennyezeten olyan halk volt, hogy éjszaka is ment, az keverte a levegőt, alváshoz pont elég volt. A fürdő viszonylag kicsi, két ember egyszerre szűkösen van bent, de a célnak megfelelt. a Kád, tusoló hibátlan volt, a mosdó és a WC is. A WC a fürdőbe belépve egy külön ajtóval elzárható volt. Mi a 3. szinten voltunk, és az épületünk folyosója kb. olyan volt, mint az ilyen gangos megoldások itthon. ugyan volt fal, meg benne ablakok, de a lépcsőnél, a folyosók vége nyitott volt. A folyosónk volt az épület utca felöli részén, onnan kiláttunk az utcára, meg a hátsó kertrészbe. Ott kocsik álltak, 1-2 , szinte semmi mozgás nem volt. 
A hotelben biztonsági emberkéket viszonylag sűrűn láttunk, de nem zavarták a pihenést. Pl. a kerítésnél is folyamatosan volt egy, de reggel is láttunk olyat, hogy "enyhén illuminált" delikvenseket próbáltak a szobához felkísérni a hotel alkalmazottjai..
Az étterem nekünk kifogástalan volt, hatalmas volt, szép kínálattal, sok gyümölccsel. Ami nekünk hiányzott, azok a tengeri kütyük, mert abból csak egyszer volt, akkor is az "olcsóbbik" fajta.
Arra mindig figyeltek, hogy a poharad ne legyen üres, ha nem is ittál semmit, vízzel mindig töltötték. A kávét reggelinél hozták, amúgy meg bármikor készíthettél magadnak bárhol a kirakott automatákkal. 
A bárokban mindig kedvesek voltak a pultosok, mindig viccelődtek, nevettek, táncoltak, hozták a hangulatot. A koktélok finomak voltak, bár nem spilázták túl a dolgot.. ahogy esik úgy puffan, mixert nem láttunk. 
Ami nekünk negatívum volt, azt mondjuk kettőt tudnék mondani:
Az egyik, hogy minden italt műanyag pohárba kaptunk, a másik pedig a Mexicoi és az olasz tematikus étterem, ahol pont ugyanazt hozták ki a tányérodra, mint amit a nagy étteremben magad is ehettél volna. Ezt persze csak akkor tudod, mikor már ott vagy, és látod. 
És talán még egy, hogy elég vegyesnek tűnt a vendégkör, és ez rá is nyomta a bélyegét a környezetre.. Az igénytelen oroszok, akiket ismerünk, hogy viselkednek.. hát, itt is hozták a formát. A poharak eldobálva a parton, csikkek a homokban... takarították ugyan, szedték, de akkor is...
A néhány képet csatolom, a többiről pedig kérdezz!
Igazából ez elég szubjektív.. Nekünk, akik még nem jártak hasonló helyen, nem voltunk All inclusive hotelben, tökéletesen megfelelt. Másnak, akinek van viszonyítási alapja, már lehet, hogy vannak kifogásai.
Pl. beszéltünk néhány szót az egyik kiránduláson egy másik hölggyel, mondta, hogy az ő hotele tök csendes, fullos, minden márvány, meg puccos, meg minden, de hogy neki hiányzik este egy kis program, egy kis élet. Na, hát azok nálunk voltak. :D ( amúgy nálunk is minden kő borítású volt, és márvány ) 
 erkélyről balra nézve

 szoba egy része. szembe bal oldalt az ablak mögött a fürdő. Ami a képen nem látszik, jobb oldali falon a nagy TV, bal oldalon pedig még egy kinyitható kanapé.

 erkélyről jobbra nézve

 

Előzmény: pharao399 (3499)
PNikolett Creative Commons License 2014.05.06 0 0 3502

Mi volt a gond a szobával?

Minket a Grand Palladium Palace-ben szállásoltak el egy éjszakára, mert technikai probléma volt a repülővel, de itt nem volt gond a szobával.

Előzmény: pharao399 (3501)
pharao399 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 3501

Szia!!

Grand Palladium Bavaro Resortban.3-szor cseréltünk szobát sajna.

Előzmény: PNikolett (3500)
PNikolett Creative Commons License 2014.05.06 0 0 3500

Szia!

 

Tavaly melyik hotelben voltatok?

Előzmény: pharao399 (3499)
pharao399 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 3499

Szia!!

 

Engem érdekelne bővebben, hogy meg voltatok-e elégedve a hotellel és hogy milyenek a szobák!! Én is ki néztem ezt a hotel csak egy pár hete vissza néztem a véleményeket és ha jól emlékszem igen érdekes "munkás szálló" minősítést kapott itt valakitől a fórumon és engem ez igen elijesztett. Meg köszönném ha akár pár fotót is küldenél...mi tavaly voltunk Dominikán gyönyörű volt csak sajna voltak gondok a hotellel.

Köszi

.

Előzmény: nyuszka0301 (3498)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 3498

Akit esetleg érdekel, hoztam egy aktuális térképet a Be Live Grand Punta Cana hotelről. :)

nyuszka0301 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 3497

Most látom, hogy Oscar volt a túravezetőtök. :) Nekünk ő volt a transzferünk a reptérről, meg a Saona kirándulásra is. :)

Előzmény: PNikolett (3491)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 3496

Sziasztok!

 

 

Én is csak osztani tudom Niki véleményét.. egy álom volt az egész. Mi is most érkeztünk haza pénteken...

Nagyon jók a képek.. látom, ti is fotóztatok folyamatosan.. Nekünk is leválogatás után is még mindig több, mint 400 képünk van. :D

 

 

Gusztávóval mi a Saona kiránduláson voltunk. Emlékszem olyanra, aki korábban kérdezte, miért jó vele menni és nem mással.. Nos, hát igen. Motorcsónakkal mentünk, ami már magában egy élmény. Mindenkinél hamarabb ott voltunk mindenhol, olyan helyen is jártunk, ahova csak nagyon kevesek jutnak el a szigeten. Egy szó, mint száz, fantasztikus kirándulás volt az is. 

Hotelünk a Be Live Grand Punta Cana volt. Ha valakit érdekel bővebb infó bármiről, kérdezzen, és írok. :)

Üdv és jó készülődést, szervezést a többieknek! :)

Előzmény: PNikolett (3491)
bajno26 Creative Commons License 2014.05.04 0 0 3495

Sziasztok mi május 18-án megyünk barátnőmmel Punta Canara München indulással,esetleg jön még valaki? 

Papp Rita Júlia Creative Commons License 2014.05.03 0 0 3494

Sziasztok!

 

Mi Június 9-én megyünk madridi átszállással Punta Cana-ra a Sirenis Punta Cana Resortba. Valaki jön ugyanekkor, esetleg ugyanide?:)

Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.04.28 0 0 3493

Nagyon szépen köszönöm a vàlaszodat.

Én is ezekre gondoltam illetve még a Samana szigetre.

Valamint delfinek helyett a fókàn :)

 

Majd megpróbàlom elérni valahigy Gustavót, de tudom, hogy nagyon elfoglalt.

Előzmény: Jégermatyi (3492)
Jégermatyi Creative Commons License 2014.04.27 0 0 3492

Kedves Cicanyuszifül

 

Amit nem szabad kihagyni ( szerintem )

1.  Saona sziget kiránydulás 1 napos. Álom szép, maga az édenkert.

2.  Úszás a delfinekkel. életre szóló élmény.

 A harmadik már tök mindegy . Az előző kettőtől fél évig fogsz vigyorogni, akkora élmény. :)

 

Egyébként kérdezd nyugodtan Gustavó-t. Nagyon jó ajánlatai vannak.

 

Jó Pihenést Kívánok !

 

JM

Előzmény: Cicanyuszifül (3490)
PNikolett Creative Commons License 2014.04.26 0 0 3491

Sziasztok!

 

Szerdán haza érkeztünk Dominikáról. Mintha a Paradicsomban jártunk volna, minden gyönyörű és szuper volt. Jók voltak a Gustavonál foglalt kirándulások is (ezúton is köszönet érte), minden percét élveztük az ott létnek.

Töltöttem fel pár képet a szállásokról és a környezetről, az alábbi linken elérhetőek:

https://plus.google.com/photos/114665515906203836911/albums/6006314847665867745?authkey=CI-p7IGziYfOOA

 

Nyuszka! Egy nappal később értünk haza (mivel gond volt a repcsivel), így pont elkerültük egymást.

Majd utólag értekezünk, ha haza jöttetek. :)

Cicanyuszifül Creative Commons License 2014.04.25 0 0 3490

Sziasztok!

 

Aki volt közülletek màr Dominikàn, azoktól szeretnék érdeklődni, hogy ki melyik kiràndulàst ajànlja?

Melyik volt a favorit? Mi 3 kiràndulásra szeretnénk menni, de nehéz a döntés :)

nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3489

mézzel? még nem hallottam, hogy ilyen kísérő kell hozzá, de köszi a "bennfentes" infót! :)
...vááá, a languszta és a homár is fent van a listán. 
Köszi!!! :)

Előzmény: gombóc63 (3487)
pharao399 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3488

Sziasztok!!

 

Tavaly nagyon szép 10 napot tudhatunk magunk mögött a párommal, tavaly a Grand Palladium Bavaro Resortban voltunk sajnos voltak problémák és ez által másik hotelban gondolkodunk. Olyan kérdésem lenne, hogy volt már valaki a SENSIMAR PUNTA CANA VILLAS & SUITES-ben????Ha igen milyen véleménye van róla!Előre is köszönöm

gombóc63 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3487

A csillag gyümölcsöt majd mézzel egyétek, mi balgák nem tudtuk. Nekünk a homár és a languszta volt nagy élmény:-)) Jó utat!

Előzmény: nyuszka0301 (3486)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3486

Szia Veroi!

 

Köszi az infokat, már izgatottak vagyunk, sürgünk-forgunk, holnap indulás. :)
Gyümölcsökre amúgy is készülünk, de öröm hallani, hogy minden rendben, és minden jó nálatok!!

Kellemes időtöltést még erre a kis időre, aztán pedig jó utat majd hazafelé! :)

Üdv; Nyusz

Előzmény: veroi (3485)
veroi Creative Commons License 2014.04.23 0 0 3485

Kedves Nyuszka

 

Köszi, hogy gondoltál ránk. 

Jelentem megvagyunk. 

Be live hotellel nem lesz gond.

Szerintünk a térség egyik legjobb szállodája.

Sokkal nyugisabb is a hely, mint Babaro. 

Nagyon nagy a szálloda. Sok épület van. 

Kaja kiemelkedően pazar.habzsi dőlni van. 

Készüljetek, a sok gyümölcsre  is. 

Még édes görögdinnye is van. 

Ingyen koktél egész nap. 5 medence. Programok. 

Viszont a tengervíz nem lesz 28fokos.

Kicsit hidegebb. 

Kicsit mindig fúj a szél. 

De jó az idő a nyaralásra. 

Egyenlőre ennyi. 

 

Vár titeket Dominika

 

Veroi

 

Előzmény: nyuszka0301 (3484)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3484

PNikiéktől pedig várjuk a részletes beszámolót a vélhetően csodás 2 hetükről. :)
Néhány nap múlva pedig Veroi-ék is hazaérkeznek majd. Pont váltjuk majd őket :)

nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3483
Előzmény: igazroberto (3481)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3482

Egy oldalon azt írják, hogy van közvetlen vonat, ami 15 percenként közlekedik a három fő vasútállomás és BRU között. A vonat neve "Airport City Express" . Próbálj meg esetleg ennek utánanézni . 

Előzmény: igazroberto (3481)
igazroberto Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3481

Kösz, igen a Mid-be még bejutok, de néztem vonatokat, ott meg nem az van hogy felszállsz a Mid állomáson és leszállsz a BRU reptéren, hanem felszállsz egy vonatra, onnan 10 perc múlva le, átsétálsz egy másik placcra ott fel egy buszra és azzal jutsz ki a reptérre....elég kacifántosnak tűnik elsőre :S

Előzmény: nyuszka0301 (3480)
nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3480

Szia!

mi tavaly jártunk Brüsszelben. A transzferbusz Brüsszel-Midi állomásra megy be. Ez egy elég nagy állomás - nekem legalábbis :) - a vonatkeresésben pedig talán ez az oldal segíthet: http://www.bahn.de/i/view/DEU/en/index.shtml

 

 

Előzmény: igazroberto (3479)
igazroberto Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3479

Szuper, nagyon köszönöm a segítséget! A CRI -ről tehát busszal be Brüsszelbe, ahová érkezik a busz, onnan is indul a vonat a BRU reptérre? 

nyuszka0301 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 3478

Köszi a hasznos infót! :)

Előzmény: 1etlen. (3477)
1etlen. Creative Commons License 2014.04.21 0 0 3477

...egy fontos INFO legyen nálatok 10 dolláros / fő BELÉPÉSNÉL! 

 

10 eurot is elfogad az automata, de az megegyezik 10 dollár értékével! ;)

 

nekünk, mint sokmindenki másnak nem volt egyben 10 dollárosunk így kénytelenek 

 

voltunk eurot berakni :)

1etlen. Creative Commons License 2014.04.21 0 0 3476

Szia!

 

Amennyire féltem ettől az átszállástól annyira egyszerü volt a dolog :) 

 

Pikk Pakk történt minden ... figyelni kell ennyi :)

 

 

Előzmény: Ildi007 (3459)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!