Keresés

Részletes keresés

jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103393

Jajj :-)

 

 

Most nested meg milyen oldalakon es mikhez szolt hozza a koma. Valami muszaki-szaki de szuprajz-szuprajz szvsz nem fityesz hanem jobbikos a vadabb fajtabol.

 

Csak ez ev elejen regisztralt ugye ezert nem tudhatja meg, hogy ki-kicsoda. Sok meg a hazi feladata a komanak, sokat kell olvasni, hogy kepben legyen.

 

Sertodott szemelyiseg, nem erdemes "etetni" ez nem az a fajta mint NER-Bela. O az utloso hsz-aig novatos volt es nem akart elarulni semmit magarol de megis hibat kovetett el azzal, hogy a nagy sietsegben elejtette - o biza bevandorlo...

 

Azota se szolt egy szot se... ugye?

 

Nincs ezzel baj, elvegre mindannyian mint magyarok egy alombol valok vagyunk csak kulonbozunk egymastol egy kicsit. Mint egy "dysfunctional family"....

 

Ja.

 

Szerintem a lenyeg a kommunikacio.  Is...

Előzmény: cam aro (103387)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103392

szolj agencynek , azt igy ahogy van nyomd a kezukbe.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103391

Oke, koszi :-)

Előzmény: jwdo07 (103388)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103390

szart se erdekli a stilusod.. a hulyesegek mantrazasaval van baj. 

Előzmény: newman2018 (103366)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103389

nalunk egy fix pont van. 

 

kocsonya lesz, mert annak lenni-e kell. 

(akkor is ha karacsony elmarad ) 

Előzmény: VeraVictoria (103358)
jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103388

:-) nyilvan, hogy az o neve mert az ove a lakas. Semmi gond nyugi, nekem is volt ilyenem azelott. A legjobb az oszinteseg es az ugynoknek add oda mert ok ugyis kinyitjak a levelet mert megbizasuk van a landlord-tol, hogy intezzenek mindent a lakassal kapcsolatban. Mond azt,hogy tobb levelet kaptal egyszerre es csak sorban bontottad ki a leveleidet fejjel lefele es ennyit. Nem fogjak le harapni a fejedet. Nyugodtan aludhatsz :-) Holnap szolj az ugynoksegnek.

 

Nyugi :-)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103386)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103387

külön vicces mik a követség bűnei: nincs pelenkázó""

 

tudod, ahol ilyesmire nem gondolnak az nem ugyfelszolgalat. 

mar pedig a kovetseg dolga -DE- az lenne. 

 

monnyuk egyszeru a megoldas.. 

 

 

 

...csak ez itt nem divat. 

 

 

Előzmény: newman2018 (103346)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103386

A landlady neve viszont a mi cimunk. Mindez egy "ablakos" boritekban, ahol latszott a nev es a cim, csak eppen en nem olvastam el hanem siman felbontottam (negy level jott ma, automatikusan bontogattam oket egyiket a masik utan).

Előzmény: jwdo07 (103384)
jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103385

Egyebkent Boldog Haracsonyt Mindenkinek - is elore:

 

 

innen:

http://propeller.hu/itthon/3039080-ezzel-kivan-boldog-karacsonyt-orban

 

 

 

 

Jovore egesz evben 2O1g lesz :-D ez az O eve lesz, imadni fogja... talan

 

xx

jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103384

hogy volt megcimezve?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103383)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103383

Valaki?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103382

En kernem azt a beigli receptet. Nagyon jo beigliket csinalok, sosem szokott kirepedni de a jonal van jobb is, szoval megvizsgalnam kozelebbrol azt a receptet, ha nem lehet elrontani akkor el is kuldenem ennek a beiglis magyarnak ha kell neki mert az en receptemet azt el lehet rontani...

Előzmény: seci (103376)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103381

Ezt megengedik hogy hivatalosan igy menjen a kocsival? Mi van a vezetoi engedellyel,  hehehe....

 

Valaki meselte nekem hogy az utcajukban, meg Magyarorszagon valami kamionos lakott es idonkent betuszkolta a kocsit hattal az udvarba, meghozza ugy hogy a 8 eves kisfia allt a kormenykerek mogott es az apja lenntrol  iranyitotta hogy most merre tekerje a kormanyt, hogy all a kamion es sosem menmt melle, becentizkedte. Ezt hivjak az apa reszerol eletre nevelesnek, ma mar felnott a gyerek es egyutt van abban a varosban bizniszuk, valami tuzeptelep vagy hasonlo.

 

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103368)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103380

Tunderkek, a kislany nagyon hasonlit ezen a kepen a testverkere, a karacsonybol nem fog sokat erteni meg csak a csillogas meg a jatekok fognak tetszeni neki.

Ez a fius, "ferfias" faralgatas  a kocsival nyilvan tetszik a koloknek. Ismertem itt egy kisfiut aki gokartozott, / igy irjak?/ de komolyan versenyszeruen, akkor volt 12 eves, nagyon komoly koranal idosebbnek kinezo csemete volt, a csaladban senki sem tudta hogy honnan lett neki az erdeklodes , egyszer lattam menni vele igazi palyan, a hideg majdnem kilelt a sebessegtol, a kanyaroktol, meg nem engedtem volna neki de ez a gyerek, vilagosan latszott hogy erre szulelett, a szulok buszkek voltak ra. Elkoltoztek mas allamba, mar komoly felnott, nem tudom mi lett a sportjaval.

Amikor lattam versenyezni akkor ertettem meg igazan hogy mi az amikor valaki sporttal szuletik....

 

 

Előzmény: KawaBazsy (103367)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103379

(10.5 eve lakunk itt, hogyhogy még mindig nem tudja a landowner/building owner az o tenantja (mi landlordunk) rendes cimet? ...)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103378

Help! Nem szoktunk masnak cimzett leveleket kapni, igy automatice felnyitjuk oket. Ezuttal a haztulajdonos irt a landlordnak mindenfele leasehold, renovation works, contractors stb. ugyeben, konret arajanlatok, terms&conditions stb. van benne, es 30 nap valaszolasi hatarido. Szoval nem olyasmi amit csak ugy ki lehetne dobni... A landlordot mi nem ismerjuk, cimet nem tudjuk. Arra gondoltam hogy beszkennelem a CamScanner-rel es elkuldom PDF-ben a letting agency-nek hogy veltelenul felbontottuk, itt a level tartalma, kuldjek tovabb legyenek szivesek a landlordnak. Ez szerintetek jo megoldas? Vagy csomagoljam be uj boritekba es ugy kuldjem az agency-nek? Vagy egyszeruen kuldjem vissza a feladonak, hogy cimzett ismeretlen? (Ami nem teljesen igaz, mert hat o a landlord, es bar en nem tudom a cimet az agency igen). Szerintetek?

KawaBazsy Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103377

Motorom nincs már egy ideje, a kölkök mellett nincs idő ilyen huncutságokra. :-)

Előzmény: seci (103376)
seci Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103376

Latom volt termes :) En meg megmostam/szaritottam N kutyat, seciné még az utolsokat nyirja... Remek móka-kacagas!

 

Bazsy, driftelni a mociddal kellene, nem?

 

Ha valakinek esetleg szuksege van elronthatatlan bejgli-receptre az szoljon.

 

-seci

Matt Farrell Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103375

Nem merult ki, mert én sofor vagyok.

Előzmény: ocso79 (103339)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103374
Előzmény: Caitlin (103372)
Caitlin Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103373

jajdenagyoneddesek!!! :D

 

Par hete talaltunk videokat a regi mitsu-s vezetestechnikai treningrol. Az egyiken ket kerekre (oldalso) emeltem a kocsit, masikon drifteltem kicsit. Gyerekem el se hitte, h az anyja vezet :) Hu de szeretnem ujra csinalni!! 

 

Azert tanitsd meg koloknek, h a padkazassal veget ero muveletek nem mindig a legjobbak :)

Előzmény: KawaBazsy (103367)
Caitlin Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103372

Jo otlet :)

Nekem nem hianyzik a magyaros izvilag, mo-n se azt foztem, sose kedveltem kulonosebben.

Anyamek (a dragak akik holnap erkeznek 3 hetre hozzank.... /que the sighs/) minden evben tonna szaloncukrot kuldenek. en nem kernem, de valahogy mindig elfogy :) 

Nalunk nem hagyomanyos menu van: kacsa, zoldsegek, husleves, csokitorta. 23an meg sok steak, 25en meg mindenki egye amit talal a hutoben :)

Kedden megvettem karacsonyfat, egesz lakas is fel van diszitve, tiszta amcsi film helyszin vagyunk. De most bejon :) 

tegnap elmentem fodraszhoz, h kene vmi normal frizura. Mutattam neki kepet: oldalt/hatul nullasgep 1es, fejteton hosszu. Amikor oldalt meg mindig (3x-i nekifutasra) csak a 3mm-es sikerult akkor frusztralt lettem es kozoltem, h komolyan gondoltam az 1es fokozatot. 

Kb. fel centis csikban kinyeste 1 millisre, de nem ment tovabb. Nezzem meg, ez mar jo.... Bakker ugy neztem ki mint egy tipikus home mom, lenott seroval (ilyennel mentem be). Mindezt 30p nyirbalas utan. Kep elovesz ujra es iteraljunk: tenyleg rovid, tenyleg nem "conservative mum" tipusu frizura es komolyan gondoltam. Vegre elhitte. 10p es kesz volt. Nem lehetett volna ezzel kezdeni????? (ugye milyen hatalmas hordereju problemaim vannak?)

 

Tok szivesen tennek fel fotot megkopaszitott kolkomrol (tegnap 3mm-esre vagtam a serojat), de mar nem engedi. Elerte a 170 centit, igy majd egy fejjel magasabb nalam, viszont meg nincs annyi kilo mint en. (en a bmi skala szerint alultaplalt vagyok a 160 centihez kepest - pedig nem is). 

 

 

 

Előzmény: VeraVictoria (103358)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103371

(Azért No Deal esetén ildomos lehet betankolni kajából, gyogyszerbol, uzemanyagbol egy héttel Brexit day elott... Just in case...)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103370)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103370

:-) Don't worry, be happy! :-)

Tessék példát venni róla! :-)

Caitlin Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103369

"Nevetségessé teszitek magatokat  - amihez természetesen jogotok van - mikor szapuljátok Magyarországot igazolva döntéseteket,..."

szemely szerint:

1. azt, ott es akkor szapulok akit akarok. Egy nevtelen valakinek nick moge bujva ( de meg eloben sem sok) semmi koze nincs

2. forditva ulsz a lovon, vagy csak sajat magadbol indulsz ki. Nem azert szapuljuk, h jol erezzuk magunkat itt. Azert szapuljuk, mert van mit. Nekem nem attol lesz jo ha legecizem orbant, hanem attol, h dolgozom, van eleg penzem, gyerekem jo iskolaba jar esatobbi... de ezt az erzest nem ismerheted, mert ehhez fel kell noni, h ne masokon keresztul hatarozd meg magad, hanem tisztaban legyel vele ki vagy, mik az ertekeid...

 

Megnezem amint forumtarsak munkajat meg segelyesek sem csinaljak meg. Csak nekem 3 egyetemi diplomam van (ba, ma, msc) es a tobbieknek sem sokkal kevesebb. Vagy diploma helyett 20+ ev tapasztalat (pl. cam). Kivancsi vagyok melyik segelyes fog: vezeto fejleszto, senior/profi autoszerelo, kutato biologus, elemzo, stb lenni. De ujfen: sajnos jogodban all hulyenek lenni es a tenyeket nem figyelembe venni, csak el fog jonni az a pont ahol le leszel tiltva mert tul idegesitove valsz..... 

 

Sajnos pontosan tudom a kommunikacio technologiai modszertanat a hulye propagandanak. Nem kell igaznak lenni, csak sulykolni kell. Tanultam. De ettol meg nem leszek toleransabb iranyaba.

Es egy bizonyos iq szint folott nem hatasos (jelzem: itt egyesevel elerjuk a megadott iq szintet, kar probalkoznod).

 

Az erdekes viszont, h neked mik lehetnek a motivacioid ahhoz, h ide gyere....

1. you feel your decision to stay is justified by throwing rocks at those who don't

2. your insecurities are so great that you need to vent before you explode

3. you're a masochist and like being bashed virtually in the head

4. you get paid for this

5. you might just simply be an idiot

 

Visszamenni??? Meg ha fizetnenek se! 

 

 

Előzmény: newman2018 (103348)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103368
Előzmény: KawaBazsy (103367)
KawaBazsy Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103367

Ez a kedvenc fotóm most a kölkökről. Ők segítenek, h lenyugodjak a stresszes napok után (építkezés, vizsgaidőszak).

Amikor leesett a hó, elmentünk a Fiesta SportVan-el csúszkálni egyet a fiammal, mer már korábban megígértem neki, h yo móka lesz. Kézifékkel indítottam meg a hátulját a kanyarokban, s mentünk keresztbe, ahol lehet. Nos, a vasút parkolójában jobban csúszott, mint gondoltam, s megfogtam a padkát a hátsó kerékkel (volt a gumisnak Ford felni 2e pénzért :-).. Azóta a gyerek csak úgy játszik farolgatóst, hogy a vége padkázás. :-))

Előzmény: VeraVictoria (103358)
newman2018 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103366

te / ti vagytok megsértődve az én stílusomon. Ha azt mondom nem én kezdtem akkor óvodás szint. LOL 

Ma beírtak ne legyen szitkozódás ezen a fórumon. 

 

Hát tudod te vagy itt fórumon a legnagyobb "budos paraszt bunko".  

 

 

 

Előzmény: ocso79 (103363)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103365

Tenyleg jo hir, csak igy tovabb....

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103360)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103364

Nagyon jonak latszik.

Pokolba a fogyokuraval, nagy unnepeken nem kinozza magat az ember vele.

Egyebkent a mai tortak kevesbe hizlalnak mint a hagyomanyosak/ magyarok/ mert lazabb a krem, jobban pudingos mint nehez cukros-csokis-vajas.

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103359)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!