Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 18036
A. -ez lemaradt
Előzmény: Törölt nick (18035)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 18035

Ezt nagyol jól megcsináltad!!!!

TE nem félsz,hogy lekoppintják és másnak is lesz ilyen? :))  :))

 

Előzmény: temprás (18034)
temprás Creative Commons License 2010.07.08 0 0 18034
Vizalatti tok
Kellékek:
1db 125mm cső toldó+tömítés
1db 125mm cső záró kupak
1db 125mm üveg kb 4-5mm vastag
1db háztartási kesztyű
2db pipetta
2db 3mm-es szegecs
1db MTB gyors zár rúgó
1db 5mm-es szegecs
1db 4mm-es rátolós csillaggyűrű
1db FBS ragasztó
és kell egy kis esztergályos munka.
Előzmény: macimoci (18032)
temprás Creative Commons License 2010.07.08 0 0 18033
Látom komolyan érdekel.
Mindjárt teszek fel egy linket a tokról, gyorsan körbe fotóztam.
Előzmény: macimoci (18032)
macimoci Creative Commons License 2010.07.08 0 0 18032
A képen nem igazán látszik, hogy miből vannak a kezelőgombok.
Előzmény: temprás (18031)
temprás Creative Commons License 2010.07.08 0 0 18031
Persze kivehető.
Egy gépem már elázott, ezért választottam ezt a verziót, a hátoldalán lehet szét szedni, és rendes gumi tömítés van benne, ezzel eddig nem volt gondom, pedig már jó pár éve használom.
Ez a verzió nem volt megbízható.

Előzmény: macimoci (18030)
macimoci Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18030
És ki is tudtad venni belőle ? :-)
A képek magukért beszélnek! Nekem nagyon tetszenek.
De azért nem biztos, hogy be merném tenni a gépemet egy ilyen szennyvízcsődarabba.
Előzmény: temprás (18024)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18029

Teussemészsehova!Vagyelőtteegyórávalvisszamondodaztánmásholjólvagy...

Matevagyaporondon.

Sterintemátvertélharmadszor!

 

Demiakkorismegyünk!

Előzmény: caerleon (18027)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18028

Hábazzeg ez nagyon ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szeretem az interaktív manyusokat akik egyszerű boltban kapható elemekből nagyon elmés dolgokat alkotnak...

Egyszóval -:KIRÁLY!

 

Az ujjam rendben van,mert az semmi sem volt a mai hegesztéshez képest.Azt gyorsan ,,megnéztem" és elengedtem.

De a Voyi tartályát amikor a Vaki hegesztette ,aztán a drótot pihenés közben letámasztotta az ujjaim között az már nem volt olyan nagy élmény...

Húúú,attól nagyot ugrottam!!!

Annyira koncentráltam,hogy ne mozogjak,hogy csak az égett bőrszagra figyeltem oda...

 

Tehát ez nagyon drága tartály lesz!Borogatnom kell:-)))

De lényeg,hogy már meg van!Majd holnap világosban megnézem,hogy elhúzódott-e a hegesztéstől.

Van már hozzá O gyűrü is és holnap kipróbálom tömítettségileg.

Előzmény: temprás (18024)
caerleon Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18027
nekem is írtál róla.
Előzmény: fekvőrendőr (18026)
fekvőrendőr Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18026
GPS!
Emlékszel, mikor kételyeimet fejeztem ki az ócsó széfek ügyében?

http://homar.blog.hu/2010/07/07/csavarhuzoval_kinyithato_szefet_arulnak_a_neten#more2134645
temprás Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18025
Nagyon klafa lett.
Az ujjad begyógyult?
Előzmény: Törölt nick (18010)
temprás Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18024
Házilag készítettem egy tokot és abba rakom a digigépem.
Így nézz ki.
Előzmény: macimoci (18023)
macimoci Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18023
Nagyon jók a vízalatti fotók! Mivel csináltad?
Előzmény: temprás (18014)
temprás Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18022
Ez a kemping szintén nincs messze Pulától, viszont csendes tengerparti helyen van.Pomer Kemping
Autópálya díjak:
Magyarországi szakasz 1530Ft
Gorican-Vodjan 199Kn egy útra
Mi 4 évig jártunk oda, mert iszonyat jó a kemping, csak az árak elszaladtak.
Most ahova megyek, már ott is 8400Féj 2 felnőtt és egy gyerek díja.
Sajnos a kempingezés már nem olcsó.
Medulinba amúgy parcella díj van, ami magában foglalja egy autó, Lakókocsi vagy sátor és az áram használatot.
Előzmény: Gaben. (18020)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18021
Tényleg nagyon ügyes vagy!!!!
Előzmény: Törölt nick (18010)
Gaben. Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18020
Köszi, nézegtem én is a többi lehetőséget mert nem feltétlenül Pula lesza  táborhely, kirándulni pedig teljesen közel lesz bárhová is telepedünk le.Rabacot nézve kb 2 ezer forint/nap a különbség ha jól látom Meludinhoz képest és persze az utóbbi a drágább. Ha jól számoltam akkor 11.000 Ft/ éj 2 főre lakókocsival. Van ahol külön díjat számítanak fel a személyautóra de ezt nem is teljesen értem. Evidens hogy a lakó árában benne kellene hogy legyen mivel valamivel oda kell húzni :o) de lehet hogy úgy értik, ha kint hagyod az autót és nem a kempingben tárolod akkor ezt a költséget meg lehet úszni. Nem tudom.  
Előzmény: Crvoyager (18018)
Crvoyager Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18019

Egy gyors körkérdés. Ki jön Dávodra a hétvégén? Nem elijeszteni akarok senkit, de mi este indulunk.

Aki tud és akar bringázni az hozza mert lesz tura.

 

Crvoyager Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18018

Jó reggelt Mindenkinek!

 

Iszugy Nagyon király az oroszlán ketrec és az a szekrény is a babacuccoknak.

 

A másik jó az a platós lakókocsis verzió, csak jó hosszú platós kisteher kell.

Aki ezt megcsinálja azért az készüljön arra, hogy 10 szer többet fogják ellenörizni a szervek. Emiatt az oldal és a hátsó kinyólást és annak jelzését komolyan kell venni a büntik elkerülése végett.

 

 

Horvátországra annyit, hogy ha nem konkrét még pula akkor Rijeka és Pula között nagyjából fél uton van Labin mellett Rabacban több kemping. Köztük az Oliva amiben kétszer is volt szerencsém járni, mert jóval olcsóbb volt mint a többi és persze nem is volt rosszabb mint a többi.

Mostanában nem ismerem az árait. A kempingnek a strandja a partszélen köves,de utána homokos. Távolabb kb 2 km-re homokos part is van szabad stranddal.

 

Előzmény: Gaben. (18017)
Gaben. Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18017

Jó reggelt,

 

nagyon köszi először is. :o)

Bp-Siófok-Nagykanizsa-Zágráb-Rijeka-Pula lenne a terv, de még azon vacillálok hogy amikor voltam 3-4 éve Cres szigetén az nagyon bejött mert egy darab magyarral nem találkoztunk és jó lenne megint ilyen helyre menni. Ott az árak viszonylag elfogadhatóak voltak. Amit írtál hogy a Medulin kemp drága az gondolom abból is adódik hogy egy nagyon felkapott helyen van. Nézegettem a honlapat de nagyon kevés olyan infot találok ahol lakókocsival érkező árak lennének feltüntetve. Sok helyen a mobilházak és a telepített lakókocsi árak vannak feltüntetve. Mivel 12 napra mennénk így fontos lenne hogy olcsóbb kempingbe menjünk, de ez gondolom nehez kombinálható a nyugis ámde közvetlen tengerparti verzióval. :o) Jelenleg ezek a gondolatok kavarognak a fejemben. Jó lenne egy kb ár arra hogy a 12 nap mennyiből úszható meg Pula környékén, ha csak a lakókocsit az autót és az áramot nézzük + adó persze.

Köszi,

 

G

Előzmény: temprás (18014)
temprás Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18016
Ja az emelkedőket elfelejtettem.
Legnagyobb emelkedő az Ucka alagúthoz vezető út Rijekától, de nem kell tőle megijedni Én 3.-ba kényelmesen tudtam húzni a lakót, egy helyen az autópályán is előfordul ilyen emelkedő, de az nem olyan hosszú, mint az Uckához vezető.
Az autópályából néhol autóút lesz, de ez nem sokban befolyásolja a haladásod, mivel Te leszel a leggyorsabb, hisz Te mész elől: :-)))))
Amúgy Letenyétől egész Puláig határáig autópálya/autóút van.
Ha Barcs felé mész akkor Kutinától tudsz autópályán haladni.
Előzmény: Gaben. (18007)
tec1 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18015
Talalkoztunk!

Meg egyszer koszonom a tippet GPS-nek, tenyleg nagyon jo a kemping. Meg egyszer a nyaron mindenkeppen le szeretnenk menni!

tec1
Előzmény: Törölt nick (18009)
temprás Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18014
Ha megírod, honnan mész, kiszámolom az autópálya költségedet.
Medulinba két kemping is van, a Kazela és az Autó kemping, melyik érdekelne?
Mi az autó kempingbe jártunk, csak sajnos most az Olaszok üzemeltetik és nagyon elszaladtak az árak.Medulin árak
Itt találsz egy két képet is a kempingről, mi nagyon szerettük. Kis gyermekes családoknak tökéletes, homokos partja és , köves is van, kb 3 km a kemping strand területe, viszont akárhol is táborozol, max 150 méterre leszel a tengertől.Medulin képek
Az egész kemping egy fél sziget ez magyarázza, hogy nem lehetsz messze a tengertől, mégis hosszú a part szakasz.
Ez egy felkapottabb, nem igazán csendes kemping.
Ha konkrét kérdésed van nyugodtan írd meg, mert nem biztos, hogy mindenre kielégítő választ tudtam adni.
Kemping
Előzmény: Gaben. (18007)
Certee Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18013
Bocsi, most néztem meg a weboldalát és ott látszik, hogy platóra van téve.
Szóval, ezt tényleg lehet közúton használni gond nélkül.
Előzmény: Stipistop.com (18003)
Certee Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18012
Ahogy fekvőrendőr is írta az valóban úgy van de csak abban az esetben, ha a plató is megmarad a teherautón. Ezen a képen úgy látom, hogy le van véve a plató. Akkor viszont már átalakításnak számít és a rendőr is leveheti a rendszámot.
Ha viszont a platóra van rakva a lakókocsi akkor már simán lehet vele közlekedni.
Előzmény: Stipistop.com (18003)
Gaben. Creative Commons License 2010.07.07 0 0 18011
Ez zsír :o)))))
Előzmény: Törölt nick (18010)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 18010

Csak úgy mellékesen:ma babaketrecet készítettem a bódéba,mert a gyerekek a jövő héten Balatonra mennek az Unokámmal.

Nem fúrtam ki semmit,ami a bódéhoz tartozik,mert nálam az alapból tiltva van!!!

 

 

 

 

 

Ilyen lett.

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 18009
Megkaptad a sörödet?
Előzmény: GPS (18005)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 18008

Így sehogy,mert a KPM ebben a formában nem látja.De Fekvőrendőr már megválaszolta.

Szerintem tök jó a szerelvény.Lakóautó/teherautó 2 az egyben.Hétvégén bódét szállítok...

Nincs ebben semmi rossz!

Előzmény: GPS (18005)
Gaben. Creative Commons License 2010.07.06 0 0 18007

Hello,

 

nagyon köszönöm fekvőrendőrnek is és Neked is a válaszokat. Nekünk ez lesz az első lakókocsis nyaeralás és igazából az érdekelne ( az álatad említetteken túl :o) hogy különösen extra utakkal kell-e számolnom. Az extra domborzati körülményekre gondolok elsősorban. A sebességhatárok be lesznek tartva biztosan mert jelenleg még tanuló leszek úgyis ilyen szempontból és bár azt gondolom hogy nem okoz majd különösebb problémát a lakókocsi, azért én inkább a lassan de biztosan híve vagyok. A Medulin kepming amit írtál, azért is keltette fel a figyelmemet mert azt néztük ki mi is uticélnak. Tudnál ról a pár mondatban írni? Olyan helyet keresünk ahol közvetlen tengerparti táborhelyek is vannak. Költésgekkel hogyan számoljunk kb? Autópálya + kemping? Nézegettem a honlaot de nem minden egyértelmű. Egyébként 12 napos túrát tervezünk. Előre is nagyon köszi és az eddigieket is.

 

Üdv,

 

Gaben.

Előzmény: temprás (17976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!