Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ckerti Creative Commons License 2012.11.02 0 0 48862
Szuper élmény lesz, örülök, ha jöttök!
Akár fel is írhatlak a listára a másik topikban (Skoda Orrmotor Favorittól Fabiáig)?
Előzmény: Molnar_Nobby (48860)
szabowo Creative Commons License 2012.11.02 0 0 48861

Molnar_Nobby Creative Commons License 2012.11.01 0 0 48860

Köszönöm az infót, jól hangzik.

Szerintem felnyalábolom a két kölyköt, bevágom őket az autóba, aztán irány.

 

Előzmény: ckerti (48858)
ckerti Creative Commons License 2012.11.01 0 0 48859
Szerintem innentől a webcímet is hozzáfűzöm a listához, jobb lesz az úgy...
Előzmény: octinfo (48857)
ckerti Creative Commons License 2012.11.01 0 0 48858
Lesz egy un. City Rally, aminek során a város bizonyos pontjait kell felkeresni a rajtnál átadott szöveges itiner, útleírás alapján és ott kell az itinerben leírt kérdésekre megtalálni a választ (pl. a 3. lámpánál fordulj jobbra, 100 m egyenesen, majd számold meg, hány ablak van a sárga erkélyes házon...). Ez időre megy, de a túl korai érkezés is hibapontot eredményez, ahogy a késés is.
Lesz egy hivatalos KRESZ teszt illetve egy autós ügyességi pálya, amit a Porsche Győr Citigo bemutató autójával kell teljesíteni, lehetőleg hibapont nélkül adott időn (kb. 2 perc) belül.

Külön díjazzuk a City Rally és az Ügyességi pálya nyertesét, de a 3 versenyben összesítve legjobbak közül az első 3 is kap nyereményt.
A Mobilis különdíja az összetettben legjobb győri Skodást illeti.
Díjazzuk a legtávolabbról érkezett résztvevőt (napi kilometerszámláló alapján), kiadjuk a Legfiatalabb Skodás Vándordíjat annak, akinek a találkozóhoz legközelebbi időpontban (vagy annak ideje alatt :-)) született a gyermeke.

Egy csomó gyerekprogram is lesz, 30% jegyár kedvezmény a Mobilisban, elektromos gokartozás ingyen, Skoda Rapid bemutató és tesztvezetések a Rapiddal és más Skodákkal, lesz kint RS Octavia rendőrautó, a gyerekeknek külön vetélkedő a Mobilisban látható dolgok bevonásával, látványos fizikai kísérletek és maga a Télapó is eljön, természetesen a Rapiddal :-)
Előzmény: Molnar_Nobby (48855)
octinfo Creative Commons License 2012.10.31 0 0 48857

Ott a cím is: Vásárhelyi Pál u. 66.

Ezen az oldalon még térképet is találsz!

 

http://mobilis.gyor.hu/

 

 

Előzmény: Molnar_Nobby (48855)
Super Béla Tádé Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48856

Üdv mindenkinek. Tapasztalt már valaki olyat, hogy egy egész napi kint parkolás után a hidegben menet közben elkezdett nyöszörögni a szélvédője? Nekem tavaly télen kezdte, de akkor még nem volt ilyen hangos. Mostanában már hangosan recseg-ropog, félek egyszer betörik. Nyáron nem volt ilyen probléma. Mi lehet a megoldás? Szélvédőcsere?? Előre is köszi a válaszokat.

Molnar_Nobby Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48855

Köszönöm az infókat, külön köszönöm a GPS koordinátákat. Mondjuk fogalmam sincs, mit kezdjek vele, mert nálam a mikró a technika csúcsa, ahogy pattogatott kukoricát készít.

:)

De majd igyexem odatalálni, megoldom.

Ide bárki mehet, akinek Skodája van? És milyen vetélkedő?

:)

 

 

Előzmény: ckerti (48854)
ckerti Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48854

XIV. SOF évzáró, Győr, 2012. december 8.

Hely: Mobilis interaktív kiállítási központ.

 

Megközelítés:

9026 Győr, Vásárhelyi Pál u. 66.

Kövesd a mobilis feliratú útbaigazító közlekedési táblákat!
- a Szent István úti lámpás körforgalomnál a 14-es úton, a Széchenyi-híd felé elindulva, vagy
- a Rábán átvezető Petőfi-hídtól elindulva, vagy
- írd be a GPS-be az alábbi koordinátákat:
É  47° 41' 42,75''
K  17° 37' 32,88"

 

A program még nem végleges, de a tervek szerint 9 körül kezdenénk, az eredményhirdetést 16 óra magasságába tervezem.

Éppen holnap van a nagy projektindító megbeszélés, utána már lehet óra-percezni.

 

Szponzor és tárgynyeremény -a szokásokhoz híven- már biztosan lesz :-)

Előzmény: Molnar_Nobby (48839)
TraguAre Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48853

"egy féle képpen helyes írni és mondani"

 

Az pedig a "Szápörb", vagy a "Szupebeta" :DDD

Előzmény: superbfanatic (48851)
petir Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48852
Okes figyelek ra majd :) Nincs benne amugy napfenyteto.
Előzmény: superbfanatic (48850)
superbfanatic Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48851

Üdv!

Ne vedd zokon,de Bigtesó is harap erre! Én is halottam Škoda kereskedőt Superbéézni, de a szót egy féle képpen helyes írni és mondani:

 

A ’superb’ szó angol jelentése például “egyedülálló, kitűnő, csodálatos”.         :)))

Előzmény: petir (48849)
superbfanatic Creative Commons License 2012.10.30 0 0 48850

Üdv!

Nincs véletlenül napfénytető a kocsiban?

Előzmény: petir (48848)
petir Creative Commons License 2012.10.29 0 0 48849
En akkor lennek a legboldogabb ha nem azna be :)

Maskor majd figyelek es helyesen irom a Superb-t bar en lattam eleg sok helyen igy is ugy is de ezen ne vesszunk ossze :)
Előzmény: bigjohni (48847)
petir Creative Commons License 2012.10.29 0 0 48848
Sziasztok! Hat ejszaka volt nagy eso bar reggel nem vart viz a kocsiba viszont elindultam es ujfent megjelent a viz szep lassan... Nem nagyon szeretnek burkolatot bontani de ennek az lesz vege. Egyebkent amennyire lehet benyultam a muanyag moge valami szivacsosat ereztem nos az full nedves volt dehat abbol ennyi nem folyhatott...megaztan miert pont akkor amikor esik?
bigjohni Creative Commons License 2012.10.29 0 0 48847

"Nemreg lettem egy SuperB boldog tulajdonosa"

 

Szerintem sokkal boldogabb lennél, ha helyesen írnád a típust.

 

Szerintem.

Előzmény: petir (48840)
superbfanatic Creative Commons License 2012.10.29 0 0 48846

Üdv!

Hosszú út max hőfok+klíma.

Előzmény: petir (48844)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.29 0 0 48845

Egyelőre vettem 4 gumit, van rá fél évem, hogy találjak 17-es felnit. :)

Nekem is 18-as van az Octavián, de nincs nagy különbség a 17-hez képest.

Előzmény: Molnar_Nobby (48837)
petir Creative Commons License 2012.10.28 0 0 48844
Hat az mar nagyon durva de nem hiszem , hogy annak ne lett volna elojele mashol folyas. Az mar kicsit a gazda hibaja is nem?

En most azon agyalok hogy száritsam ki? Igy tel derekan nem lesz konnyu dolgom lehet megprobalom futest feltolni aztan hagyom egy darabig had jarjon vagyis száradjon esetleg ramegyek vizesporszivoval.
Előzmény: TraguAre (48843)
TraguAre Creative Commons License 2012.10.28 0 0 48843

Passátnál láttam eddig a legszebbet, ott a víztükör már szépen látszott a vezetőülés mögötti lábtérben. A szerviz véleménye: "Biztos a klíma..."

Előzmény: petir (48842)
petir Creative Commons License 2012.10.28 0 0 48842
Koszonom az infot! Tisztitas megtortent! Es igen 2 db kis gumigyuru van az anyosoldalit kicsit at is alakitottam levagtam belole mert azon soha nem megy igy at semmi. A masik oldali gumigyurut nem sikerult kivenni mert egy cso megy rajta keresztul amugy az egy ovalis lyuk nem is kerek es baromi nehez hozzaferni amugy az is el volt dugulva kiforditottam egyenlore mivel vagni abbol nem tudtam. A nagy hideg beallta elott amugy ajanlom mindenki nezze meg! Konnyen kideritheto amugy, hogy dugult e fogsz ket flakon vizet beontod egyiket bal masikat jobb oldalt alul ertelemszeruen ket helyen kell megjelennie a viznek ha nem igy tortenik valamelyik oldal dugult... Nekem kozel 5-6 liter viz folyt ki bele se merek gondolni ha megfagyott volna mit tesz a kasznival...

Egyebkent ma kiszedtem a gumiszonyeget es sajnos a vezeto oldalnal is viz volt nem csak az anyos oldalon! Nagyon bizom benne , hogy ez volt az oka!
Előzmény: TraguAre (48841)
TraguAre Creative Commons License 2012.10.28 0 0 48841

Az akksi alatt van egy kifolyó (meg ha minden igaz, abban a vályúban van mégegy), ami szeret a felgyülemlett levelektől eltömődni. A tisztítása nem bonyolúlt, viszont hatékony, és időnként szükséges. Rendes mennyiségü vizet képes bevezetni az utastérbe.

Előzmény: petir (48840)
petir Creative Commons License 2012.10.28 0 0 48840
Sziasztok!
Nemreg lettem egy SuperB boldog tulajdonosa eljott az osz es elojott egy igen nagy problema. Anyos ules feloli oldal labter gumiszonyeg...Hopp miez a tocsa? Kiont azt hittem abalak lent maradt talan.. Elmegyek a kutra magasnyomasuval megnyomtam semmi - biztos ablak kicsit megnyugodtam megint jott az eso megint ott vart a tocsa. Talalkozott mar valaki hasonloval? Markaszerviz nem kivan velem foglalkozni mivel nem garancias tippet adtak. Levelracs eltomodott es pollenszuron at bejon a viz... alap esetben a szerintuk a kaszniban folyna ki a viz. Mennyire realis ez? Illetve talalkozott valaki hasonloval? Sima tisztitason kivul van valami extra amit el lehet vegezini illetve hogy?

Gondolom aksifedo le muanyag elem ki onnantol kell meg valamit leszednem vagy mar latni fogom a dugulas okat?

Egyebkent nagyon erdekes mikor nagynyomasuval nyomtam tenyleg sehol egy csepp viz nem latszott. Lehet hogy koze lesz tenyleg a dugulashoz....
Molnar_Nobby Creative Commons License 2012.10.27 0 0 48839

Kezdési időpont? Egy pontos cím?

Köszönöm.

 

Előzmény: ckerti (48838)
ckerti Creative Commons License 2012.10.27 0 0 48838

Szolgálati közlemény !

 

2012. december 8.-án a győri MOBILIS Interaktív Kiállítási Központ ad helyet a XIV. Skoda Orrmotor Fanklub Évzáró rendezvényének.

A fő támogató a Porsche Győr és a MOBILIS.

A program része a Skoda Rapid bemutatása is!

Szervező én lennék :-)

 

Gyertek el minél többen, a részvételi szándékot lehet a lista folytatásával is jelezni a Skoda orrmotor (Favorittól Fabiág) indexes topikban ( http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9015819), de a Skoda Orrmotor Fanklub hivatalos honlapján www.sof.hu vagy a facebookon is lehet jelentkezni.

 

XIV. SOF évzáró, Győr 2012. december 8.

Résztvevők:

1. Zeusz

2. Ckerti

 

Molnar_Nobby Creative Commons License 2012.10.27 0 0 48837

És mielőtt még kapom az ívet, hogy mi a faxnak jelöltem be az extralistán, ausztriából gyütt a járgány, használtan vettem, ott pipálták ki azon a listán, ott jó volt.   :)

 

Előzmény: _Brazil_ (48835)
Molnar_Nobby Creative Commons License 2012.10.27 0 0 48836

Vettem egy szett 16-os felnit nyári gumikkal, 1 szett 16-ost téli gumikkal. És most már rugózik az autó, 1 literrel kevesebbet eszik, fele annyi egy gumi, ha cserélni kell, nem sérülékeny, kisebb a gördülési zaj is bent, és a nyomvájúk sem vezetik meg. Cserébe nem fexik úgy kanyarban (xarok rá, ez egy családi limuzin, ha száguldozni akarok, felülök a motorra) és messze nem néz ki olyan jól.

Tehát nekem jobb. De másnak mások a szempontjai. Tavasszal feldobom hirdetni a 18-asokat, ilyenkor felesleges.

 

Előzmény: _Brazil_ (48835)
_Brazil_ Creative Commons License 2012.10.27 0 0 48835

Nem az első ismerősöm vagy, aki a jó kinézet helyett inkább a jó használhatóságot választja. A Themisto tényleg szép, de Mo-n kb ez az egyetlen előnye.

Előzmény: Molnar_Nobby (48834)
Molnar_Nobby Creative Commons License 2012.10.26 0 0 48834

Ezen is van gumi, 95%-os Pirelli PZero-k.

:)

 

Előzmény: Törölt nick (48833)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.26 0 0 48833

Kár. Az a baj, a gumi adott már.

Előzmény: Molnar_Nobby (48832)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!