Keresés

Részletes keresés

eee991 Creative Commons License 2006.10.26 0 0 16795
adri09 angliába is ennyibe kerül? kétlem :PP
Előzmény: adri09 (16753)
Ghostman Creative Commons License 2006.10.26 0 0 16794

hello.

 

Kaptam 1 levelet az ebaytól

 

 

Hello xxxxxxx (xxx@xxx.xx

This email is to inform you that any recent bids placed by denbighdog may have been by an unauthorized third party. We are now in the process of restoring the account to its true owner.

If this person was the winning bidder for the transaction then the transaction in question should be considered null and void. You may relist the item and request a credit for the Final Value Fee. When a seller submits a final value fee credit request, unpaid Items are automatically identified by our system. Our system will then keep records of the credit requests that are received from sellers regarding transactions that were not completed.

You may file a "friendly" unpaid item dispute (UPI) remark in order to request the fees for your auction and this will not negatively affect this member's account. You can request a Final Value Fee credit through Unpaid Item Disputes by following the steps below:

1. Go to the eBay home page
2. Log in to your My eBay page
3. Under the "Related Links" box on the left side of the page, click the "Unpaid Item Disputes" link

For more information on how to request a credit, I encourage you to view our Frequently Asked Questions page below:

http://pages.ebay.com/help/policies/unpaid-item.html

Thank you for being an asset to the eBay trading community. We wish you continued success with your transactions on eBay.

Regards,

Customer Support (Trust and Safety Department)
eBay Inc

 

 

 

 

Most akkor mi van?

 

A zsé megjött, paypalra, transaction completted lett, a cuccost oda is adtam egyből.

Lehet, hogy most vissza akarják majd szívni a pénzt? mondenesetre megpróbálom gyorsan áthúzni az egész paypal számlámat. Van valakinek erről már tapasztalata?

t.lantos Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16793

Vannak remek 0.01 centes buy it now "aukciok"

Ez arra megy ki, hogy beszerezzen egy csomo feedback-et. Ezek utan mar csak altatni kell kicsit az accountot, hogy ne lehessen elerni azokat az aukciokat, amikbol kapta, es maris mehet a biznisz.

 

Előzmény: tojas76 (16791)
adri09 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16792
19.-én rendeltem 2 db órát Singapurból, paypal-al lett fizetve és láss csodát ma megérkezett a rendelt termék!!!
6 nap alatt németből sem ér ide....

:-)))))
tojas76 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16791
Hali !

Épp most próbálkozik nálam egy "Nigériai csaló"...
Licitálok egy Nokia 8800 Sirocco-ra. Még van hátra cirka 3 nap. Erre jön egy privát @, hogy oldjuk meg a boltot Ebay-en kívül, 300 USD-ért, gyorsba. ( ez hihetetlenül jó ár, plána úgy, hogy ebbe a vételárba a postaköltséget is beleszámolta )
Visszaírtam neki, hogy részemről rendben a dolog, amennyiben kiteszi BUY IT NOW-ra, már le is csapom, de csak és kizárólag Paypal-al tudok utalni. ( Megjegyzem, a fizetési feltételeknél ott van, hogy XY preferálja a PP-t )
Erre visszaír az emberem, hogy 20 percen belül küldjem el neki a címemet, nevemet, stb. és már rohan is a TNT-hez, hogy küldje a csomagot, de sajnos csak és kizárólag Western Union-t tud fogadni...
Visszaírtam neki a címemet, ( postafiók ) és közöltem vele, hogy csak akkor áll módomban elküldeni a pénzt, ha cuccos itt van a kezemben.
Erre jött a legfrisseb válasz :
"Ok now i will go at the Company TNT and the Agent Company Arrive at your home and you send the Payment at the Agent Company TNT"

Na, kíváncsi leszek, mi lesz ebből. Még azt hozzá kell tenni a dologhoz, hogy nem áll módomban addig pénzt küldeni ilyen esetben, semmiképpen !!
Viszont, ami igazán cábító VOLT, hogy az eladónak több, mint 400 pozitív feedback-je volt. Ha ő megbízik bennem ( 94 pozitív feedbacks, 100% ), és elküldi így vakon a cuccot, akkor máris rohanok a postára, és küldöm a pénzt, még akár WU-nal is.

Nagyjából csak ennyit szerettem volna...

Ha van vkinek tapasztalata ilyennel, ossza már meg velem is léccci, és a többiekkel is.
Mindig tanul az ember fia !

ByE!

T.
lzs81 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16790

Igazából el kell döntenie, mire akarja használni. Ha már eleve van folyószámlája, és online is akar utalgatni, akkor jobb az "elektronikus csomag"-ra való áttérés, mert így az lesz az folyószámlája is.

Ha nem kell neki folyószámla, akkor viszont tényleg egy hitelkártya a jobb megoldás.

Az sem mindegy, hogy vesz-e le róla pénzt ATM-ből.

Ha csak az ATM pénzfelvételt nézzük, akkor a Hitelkártyaánál minimum 500Ft/felvétel, az elektronikusnál meg 4 felvét ingyenes. Magyarul megtakarított 1800 ft-ot, ha a havidíjat levonjuk. SZemetek a bankok, nagyon meg kell nézni, mikor mi a jobb megoldás.

Előzmény: cistron (16784)
mopeit Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16789
elvileg a rendszer (a válaszlevél szerint) a következő a MoneyGramnál - aki vesz, küldi a pénzt, erről kapsz egy visszaigazoló mailt a MoneyGramtól (ebben nem vagyok biztos, hogy a mail tényleg valódi-e), Te elküldöd a csomagod feladásáról a posta igazolását szintén a MoneyGramnak, aki ekkor küldi a pénzt Neked, a csomagfeladás visszaigazolásának a kódját pedig a vevőnek. Mindez jól hangzik, ha a MoneyGram-os mail valódi, vagyis valóban elutalta a pénzt a vevő...
Előzmény: cistron (16788)
cistron Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16788

úgy, ahogy írod, kamu az egész!

 

Miért, megkaptad a pénzt?? Miért küldenéd??

 

Előzmény: mopeit (16785)
cistron Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16787

:DD

 

inkább nekem küld :)

 

Előzmény: edk440 (16786)
edk440 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16786
Küldd nekem. Pénzt így se, úgy se látsz, de legalább én talán jól járnék :-)
Előzmény: mopeit (16785)
mopeit Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16785
sziasztok, én is belefutottam ebbe a James Roberts-es/MoneyGram-os balhéba, amiről Vip3r írt néhány hete. Én még nem adtam fel a csomagot... Szóval kamu az egész, vagy küldhetem nyugodtan?
Előzmény: Vip3r (16187)
cistron Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16784

szerintem nagyon sok érte havi 1200-t fizetni! Nekem AMEX van, első éves díj jelenleg nincs, de ha lesz, akkor is 4 havi webes kártya havidíjából kijön, 1%-ot jóváírnak év végén. én is elítélem... hitelkártyával sokkal jobban jársz

 

Előzmény: Leotardo (16781)
vsiivz Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16783
elvileg igen
nem tudom viszont, hogy ha mostanaban kerestel, miert nem erkezett meg
a hotmail ezidaig nem csinalt ilyet
(lehet, hogy junk-ba rakta a leveledet, es azt aranylag hamar torli; mostanaban meg ritkabban olvasom a hotmail-t)
de majd igyexem odafigyelni
Előzmény: szabolcs25 (16782)
szabolcs25 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16782

 

 

Szia!

 

Egyelőre most nem találtam semmit.

A hotmail-es címen tudlak változatlanul elérni?

Köszi, a segítséget.

Előzmény: vsiivz (16764)
Leotardo Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16781
Kössz. Utánajárok.
Előzmény: lzs81 (16777)
vsiivz Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16780
ha ajanlva adod fel, akkor nem lesz gond
bar nekem eddig minden kozonseges levelem megerkezett franciaorszagba
az olasz posta viszont valoban tud kellemetlenseget okozni
nagyon sok seller fel is tunteti, hogy bizonyos orszagokba csak regisztralt kuldemenyt kuld
(sajnos mi is ide tartozunk)
az utazasi ido masfel nap es 1 het kozott varhato
attol fuggoen, hogy te hol adod fel, es a cel merre van - illetve milyen messze a fopostaktol
Előzmény: Vándor21 (16779)
Vándor21 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16779
Sziasztok! Azoknak a tapasztalatát szeretném megkérdezni - már ha vannak ilyenek... -, akik Magyarországról Franciaországba postáznak, olyan max. 0.25-0.5 kg körüli csomagokat. Nagyon sok worldwide seller írja, hogy Franciaország (és Olaszország) kivétel, ide csak EMS, mert rengeteg csomag elveszik. Magyarországról van tapasztalat, magyar postával ajánlott levél (small packet) mennyire megbízható, mennyi idő alatt van ott?

Ja, és kb. mennyibe kerül? Ez utóbbi tényleg csak ha valakinek úgyis fejben van, mert tudom, hogy a Magyar Posta oldaláról kibogarászható, de az az oldal szerintem egy horror a nagyobb nemzetközi posták oldalához képest.
lzs81 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16778
Egy kicsit átfogalmaznám. Elektronikus számlacsomagot kell kérni, és ehhez tartozik a webkari.
Előzmény: lzs81 (16777)
lzs81 Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16777
Ha OTP, csináltass WEB-karit. Sokan elítélik, de nekem semmi bajom vele. Eddig 8 PP és 2 wire tf. és semmi gond. Persze veszítettem már el pénzt, de az a  webbolt köcsögsége, nomeg az én hibám miatt volt. Tartozik hozzá elektronikus számlacsomag is, ezzel non-stop tudsz pénzt utalni a webszámlához, és más számla-vagy kártyaszámokhoz. Havi 1200 körül van a díja.
Előzmény: Leotardo (16776)
Leotardo Creative Commons License 2006.10.25 0 0 16776
Üdv!

Hitelkártyát szeretnék csináltatni az OTP-nél, főleg Ebay-hez és Paypalhoz.(Ott van számlám, oda megy a fizu.)
A sokféle közül melyik a legmegfelelőbb, (Master, Visa) legolcsóbb? Ha tudtok valami okosságot írjatok!

Kössz, Leo.
vsiivz Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16775
semmi
csak amit a szo jelent: komoly
olyan, aki nem jateknak hasznalja az ebay-t, hanem vasarolni szeretne
es kifizeti, amit nyert
:o)
Előzmény: optikus (16774)
optikus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16774
Na ezt meg en nem tom mi...
Előzmény: vsiivz (16773)
vsiivz Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16773
szerintem csak egyszeruen tulfogalmazta a mondandojat :o)
valoszinuleg serious buyers-re gondolt
Előzmény: optikus (16772)
optikus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16772

Az hogy a litania egyik reszen ez van:

"We ship twice a week, worldwide to verified buyers only."

Ennek szerintem nem sok koze van a pp-hez. Raadasul a pp nem is verifiednek hijja, raadasul belga a ceg igy ott nem is megy a pp fele confirmed (meg hat ezek szerint az unioban sem elerheto).

Egyebkent a tokom se erti minek ez a genyozas, hisz ugyis megkapja elore a lovet akkor meg nem mindegy neki hova kuldi...

 

Előzmény: Törölt nick (16771)
optikus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16770
Oksa koszi. Akkor asszem megrobalok majd rakerdezni.
Előzmény: vsiivz (16769)
vsiivz Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16769
16748
Előzmény: optikus (16768)
optikus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16768

Verified pp cim egyaltalan lehet mo-rol? Es eu-bol?

 

Előzmény: optikus (16767)
optikus Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16767
Lehet bar en nem akarnek paypalozni inkabb iban (belga a ceg). Aszongya:
 
"Payments can only be made in the following manner:  
USA, Canada, Australian and UK buyers:
~PayPal for purchase up to 500,00 USD.
~e-Check thru PayPal if purchase is over 500,00 USD. 
European buyers:
~International banktransfer. (using IBAN–BIC codes)
~PayPal only if given prior permission by seller. 
 
We hold goods for 10 business days until payment clears. Right after the auction we provide you with our bankdata, in which you are able to make your payment in USD or Euros."
 
Előzmény: eee991 (16735)
radikál Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16765

attól még,hogy nem írja oda lehet,hogy elküldi.

Nekem az esetek 95%-ban sikerül velük megegyezni.(de ez Németország)

Előzmény: Reneszánsz ember (16763)
vsiivz Creative Commons License 2006.10.24 0 0 16764
szia,
vagy fel eve nem kaptam toled email-t
irj
szivesen segitek
Előzmény: szabolcs25 (16762)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!