Keresés

Részletes keresés

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103406

Nagy csapás a Fidesznek: Soros lett az év embere LOL http://www.ma.hu/uzlet/323954/Soros_Gyorgy_az_ev_embere_a_Financial_Times_szerint

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103405

Ki tudja - elso itteni munkahelyemen volt hogy a middle-top managerek fingó és bofogo versenyt rendeztek az irodaban :-)

Előzmény: newman2018 (103404)
newman2018 Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103404

" gyerekem jo iskolaba jar esatobbi... de ezt az erzest nem ismerheted, mert ehhez fel kell noni,"

 

Most megint beégtetek ill. mellé trafáltatok. Én ezeken a dolgokon már túl vagyok. Az én gyerekem Szingapúrban járt egyetemre amit én fizettem ráadásul a gyurcsány rezsimben. (Remélem az elég jó. Hadd dicsekedjek, ha itt sokan az álom fizetésükkel dicsekednek, hogy mennyire bejött  nekik az Élet :) ) 

 

Egyet nem értek: ha itt mindenki annyira művelt és tanult miért káromkodnak sokan mint egy 6 elemis alkoholista kocsis?  :D 

Előzmény: Caitlin (103369)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103403

Jo kerdes. Vannak itt erdekes dolgok. Peldaul van olyan ismeros akinek van egy olyan tó-része aminek nincsen partvonala (magyarán tó közepe). Szóval csak más tótulajdonosok engedélyével tud odajutni - vagy helikopterrel :-) Aztán hallottam olyanról akinek vízparti telkén a horgászok átjárási joguk volt, és nyaranta minden hajnalban caplattak át a horgászok... Olyant is hallottam, hogy ház egy nagy része x illetőé, de egy szoba viszont nem az övé. Vagy hogy a ház valakié, de a padlás meg nem az övéké... És persze lehet olyan tulajdonod ami csak 100 vagy 150 évig a tiéd/utódaidé, utána visszaszáll valaki másra. Stb...

Előzmény: VeraVictoria (103400)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103402

Szep karacsony lesz a szulokkel, biztos vagyok benne, nekem mar nincsenek otthon rokonok sajnos. Amig voltak mindig nyaron jottek.

A legtobb fodrasz nem akarja elhinni ha nem szokvanyos frizurat akarsz, szerintem itt is haboznanak hogy biztos ugy akarod? Nehogy felre ertsetek egymast.

Biztosan jol nez ki, en szeretem a modern szokatlan hajvagasokat, szineket, magamnak mar nem mert az en koromban mar furcsa lenne. Lattam egyszer egy fiatal japan lanyt tuzpiros hajjal, hogy az milyen jol nezett ki vele! Meg a teveben egy kreolboru spanyol lanyt, valami fantasztikusan szep volt   piros hajjal. A legtobb modern haj manapsag az oldalt millimeteres, egyik oldalon, a masikon felhosszu, kisse belelog az arcba, hatul rovid. A tied is hasonlo lehet?

Előzmény: Caitlin (103372)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103401

Nem hiszem hogy barmi lenne abbol hogy veletlenul felbontottatok, mond meg vagy ird meg hogy hogy tortent, nem olyan nagy titkot tudtal meg hogy barki fontosnak erezze hogy cirkuszoljon.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.21 0 0 103400

Ki keverte meg igy ezt a marhasagot? Egyebkent olyan van nalunk is hogy jardank az nincs mert ez olyan varosresz hogy csak autoval jarnak de azert az utcai fuves elokertbol vagy egy meter nem az en tulajdonom akkor sem ha en hasznalom  hanem a varose, az lenne vagy lett volna a jarda ha megepitettek volna, illetve ha megis ugy dontenek akkor egyszeruen leturjak a fuvet arrol a reszrol es lebetonozzak. Ettol persze nem kell tartanom mert mostanaban nem szorjak a penzt ilyesmire, igaz hogy en nem is szeretnem, ebben a forgalom nelkuli utcaban szepen elsetalnak az uttest szelen a kutya setaltatok.

Ha valakivel valami tortenik azon a fuves jardanak valo reszen az nem az en problemam hanem a varose mert az ovek, barki ha elesik es kitori a labat ok felelnek erte nem en.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103395)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103399
Mi-mivel? :D
Előzmény: jwdo07 (103397)
Havel Ina Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103398

Csak amulok es bamulok... 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103395)
jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103397

joccakat Mester - kidolgozott felsotesttel

 

:-)

Előzmény: cam aro (103396)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103396

jo a nyomozati anyag. 

ismeros a stilus, de nem errol a topikrol. 

 

mindegy. 

Előzmény: jwdo07 (103393)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103395

Az lesz. Egyébként abszurd ahogy ez az egész van. 1) A terület a council-é. 2) A council-tól bérli a földterületet egy Luminus.org nevű cég, aki épített rajta egy épületet, hátsókertet, fészereket. 3) Ettől a cégtől bérli a lakásának a helyet a landlady-nk. 4) A landlady-tól béreljük mi a lakást agency-n keresztül. Néhány érdekesség (ne kérdezd honnan tudom, tapasztalatból, 10+ év alatt volt már szerencsém mindenhez...):

- Az előkert a council-é, ők nyírják a füvet is. A hátsókertben a Luminus nyírja a füvet, az az övéké.

- Az előkertben lévő alacsony kőfal-kerítés viszont a Luminus-é, de a kőfal és a ház közötti vékony beton-"járda" a council-é.

- Az eresz a tető mentén a Luminus-é, viszont említett ereszt a ház melett szorosan lévő vízelfolyóval összekötő függőleges esővíz-cső a council-é.

- A tetőtérben lévő hőszigetelés és a szintén ott lévő nyomáskiegyenlítő víztartály a landlady-é, viszont a tetőt tartó gerendák és a tetőtérbe vezető ajtó már a Luminus-éi (lépcső/létra nincs, úgyhogy jó mellizmok kellenek a felmenetelhez, izomból kell felhúznia magát az embernek :-)).

- A lakásunk bejárati ajtaja és ablakjai-albakkeretei valamint a külső ablakpárkányok a Luminus-éi, viszont a belső ablakpárkányok a landlady-éi.

...

Előzmény: cam aro (103392)
Caitlin Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103394

Evek ota probaljuk anyamekat ravenni, h gatwickre jojjenek es kimegyunk elejuk. Megvesszuk nekik a hegyeket, mert tenyleg dragabb, mint a ryanair stanstedre.

Most kivetelesen nem problema, h nem fogadjak el. Inkabb jonnek a hjnali 6os geppel stanstedre. Kar, h a ryanair atiranyitotta az osszes G.-rol indulo jaratat S-re, igy holnap ott is nagyon busy lesz.... 

Remelem elkapjak es nagyon megverik azokat akik a dronokkal szorakaznak mar vagy 24 oraja. 

jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103393

Jajj :-)

 

 

Most nested meg milyen oldalakon es mikhez szolt hozza a koma. Valami muszaki-szaki de szuprajz-szuprajz szvsz nem fityesz hanem jobbikos a vadabb fajtabol.

 

Csak ez ev elejen regisztralt ugye ezert nem tudhatja meg, hogy ki-kicsoda. Sok meg a hazi feladata a komanak, sokat kell olvasni, hogy kepben legyen.

 

Sertodott szemelyiseg, nem erdemes "etetni" ez nem az a fajta mint NER-Bela. O az utloso hsz-aig novatos volt es nem akart elarulni semmit magarol de megis hibat kovetett el azzal, hogy a nagy sietsegben elejtette - o biza bevandorlo...

 

Azota se szolt egy szot se... ugye?

 

Nincs ezzel baj, elvegre mindannyian mint magyarok egy alombol valok vagyunk csak kulonbozunk egymastol egy kicsit. Mint egy "dysfunctional family"....

 

Ja.

 

Szerintem a lenyeg a kommunikacio.  Is...

Előzmény: cam aro (103387)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103392

szolj agencynek , azt igy ahogy van nyomd a kezukbe.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103391

Oke, koszi :-)

Előzmény: jwdo07 (103388)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103390

szart se erdekli a stilusod.. a hulyesegek mantrazasaval van baj. 

Előzmény: newman2018 (103366)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103389

nalunk egy fix pont van. 

 

kocsonya lesz, mert annak lenni-e kell. 

(akkor is ha karacsony elmarad ) 

Előzmény: VeraVictoria (103358)
jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103388

:-) nyilvan, hogy az o neve mert az ove a lakas. Semmi gond nyugi, nekem is volt ilyenem azelott. A legjobb az oszinteseg es az ugynoknek add oda mert ok ugyis kinyitjak a levelet mert megbizasuk van a landlord-tol, hogy intezzenek mindent a lakassal kapcsolatban. Mond azt,hogy tobb levelet kaptal egyszerre es csak sorban bontottad ki a leveleidet fejjel lefele es ennyit. Nem fogjak le harapni a fejedet. Nyugodtan aludhatsz :-) Holnap szolj az ugynoksegnek.

 

Nyugi :-)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103386)
cam aro Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103387

külön vicces mik a követség bűnei: nincs pelenkázó""

 

tudod, ahol ilyesmire nem gondolnak az nem ugyfelszolgalat. 

mar pedig a kovetseg dolga -DE- az lenne. 

 

monnyuk egyszeru a megoldas.. 

 

 

 

...csak ez itt nem divat. 

 

 

Előzmény: newman2018 (103346)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103386

A landlady neve viszont a mi cimunk. Mindez egy "ablakos" boritekban, ahol latszott a nev es a cim, csak eppen en nem olvastam el hanem siman felbontottam (negy level jott ma, automatikusan bontogattam oket egyiket a masik utan).

Előzmény: jwdo07 (103384)
jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103385

Egyebkent Boldog Haracsonyt Mindenkinek - is elore:

 

 

innen:

http://propeller.hu/itthon/3039080-ezzel-kivan-boldog-karacsonyt-orban

 

 

 

 

Jovore egesz evben 2O1g lesz :-D ez az O eve lesz, imadni fogja... talan

 

xx

jwdo07 Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103384

hogy volt megcimezve?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103383)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103383

Valaki?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103382

En kernem azt a beigli receptet. Nagyon jo beigliket csinalok, sosem szokott kirepedni de a jonal van jobb is, szoval megvizsgalnam kozelebbrol azt a receptet, ha nem lehet elrontani akkor el is kuldenem ennek a beiglis magyarnak ha kell neki mert az en receptemet azt el lehet rontani...

Előzmény: seci (103376)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103381

Ezt megengedik hogy hivatalosan igy menjen a kocsival? Mi van a vezetoi engedellyel,  hehehe....

 

Valaki meselte nekem hogy az utcajukban, meg Magyarorszagon valami kamionos lakott es idonkent betuszkolta a kocsit hattal az udvarba, meghozza ugy hogy a 8 eves kisfia allt a kormenykerek mogott es az apja lenntrol  iranyitotta hogy most merre tekerje a kormanyt, hogy all a kamion es sosem menmt melle, becentizkedte. Ezt hivjak az apa reszerol eletre nevelesnek, ma mar felnott a gyerek es egyutt van abban a varosban bizniszuk, valami tuzeptelep vagy hasonlo.

 

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103368)
VeraVictoria Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103380

Tunderkek, a kislany nagyon hasonlit ezen a kepen a testverkere, a karacsonybol nem fog sokat erteni meg csak a csillogas meg a jatekok fognak tetszeni neki.

Ez a fius, "ferfias" faralgatas  a kocsival nyilvan tetszik a koloknek. Ismertem itt egy kisfiut aki gokartozott, / igy irjak?/ de komolyan versenyszeruen, akkor volt 12 eves, nagyon komoly koranal idosebbnek kinezo csemete volt, a csaladban senki sem tudta hogy honnan lett neki az erdeklodes , egyszer lattam menni vele igazi palyan, a hideg majdnem kilelt a sebessegtol, a kanyaroktol, meg nem engedtem volna neki de ez a gyerek, vilagosan latszott hogy erre szulelett, a szulok buszkek voltak ra. Elkoltoztek mas allamba, mar komoly felnott, nem tudom mi lett a sportjaval.

Amikor lattam versenyezni akkor ertettem meg igazan hogy mi az amikor valaki sporttal szuletik....

 

 

Előzmény: KawaBazsy (103367)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103379

(10.5 eve lakunk itt, hogyhogy még mindig nem tudja a landowner/building owner az o tenantja (mi landlordunk) rendes cimet? ...)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (103378)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103378

Help! Nem szoktunk masnak cimzett leveleket kapni, igy automatice felnyitjuk oket. Ezuttal a haztulajdonos irt a landlordnak mindenfele leasehold, renovation works, contractors stb. ugyeben, konret arajanlatok, terms&conditions stb. van benne, es 30 nap valaszolasi hatarido. Szoval nem olyasmi amit csak ugy ki lehetne dobni... A landlordot mi nem ismerjuk, cimet nem tudjuk. Arra gondoltam hogy beszkennelem a CamScanner-rel es elkuldom PDF-ben a letting agency-nek hogy veltelenul felbontottuk, itt a level tartalma, kuldjek tovabb legyenek szivesek a landlordnak. Ez szerintetek jo megoldas? Vagy csomagoljam be uj boritekba es ugy kuldjem az agency-nek? Vagy egyszeruen kuldjem vissza a feladonak, hogy cimzett ismeretlen? (Ami nem teljesen igaz, mert hat o a landlord, es bar en nem tudom a cimet az agency igen). Szerintetek?

KawaBazsy Creative Commons License 2018.12.20 0 0 103377

Motorom nincs már egy ideje, a kölkök mellett nincs idő ilyen huncutságokra. :-)

Előzmény: seci (103376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!