Keresés

Részletes keresés

sylvia7 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 59
Budapest egész területén vállalok lakások korrekt,pontos takarítását,rendbetételét.Referencia,ha kell,van.Kérem üzenjen,ha érdekli.

Üdvözlettel:Szilvia
hedi60 Creative Commons License 2008.09.12 0 0 58

Jó napot kívánok!

Szerdán, vagy csütörtökön tudnám elvállalni a takarítást, ha megfelel. Nem tudom, helyileg hol van?

Én Zuglóban dolgozok 14-óráig, és utána.

Kis lakásért 3000 ft-ot, nagy lakásért 5000 ft-ot szokatm kapni.

Zsuzsa

--zerge-- Creative Commons License 2008.09.11 0 0 57
Takarítónőt keresek heti egy alkalomra. (Pest, Belvárostól nem messze) Lehetőleg olyant, akit más fórumozók már ismernek. Ami fontos, hogy ne dohányozzon, amíg itt van (erkélyen se).
Az itt megadott címemre írjatok, légyszi!
Olyanok levelét is várom, akiknek a meglevő takarítónője - akinek elégedett a munkájával - további munkát keres.
Köszi.

_eszter_ Creative Commons License 2008.09.10 0 0 56
Takarítást vállalok!
Rend- és tisztaságszerető budapesti lány vagyok, Budapesten vállalok takarítást, akár a szokásos karbantartást(porszívózás,ablaktörlés,felmosás stb.) akár nagytakarítást, bulik, rendezvények után.
Elérhetőségek:

e-mail: akina_999@freemail.hu
mobil:0620-219-75-79

Várom a jelentkezéseket!
_eszter_ Creative Commons License 2008.09.10 0 0 55
Szia!
Nekem most nagyon nagyon nagy szükségem volna új helyekre ahol takaríthatok, mert heti egy helyre megyek jelenleg és nagyon kevés a pénz.
Gondos és precíz vagyok, eddig nem volt rám semmi panasz.
Kérlek írj az ha még szükséged van takarítőre.
Üdv, Eszter
Előzmény: Zimizumi (32)
pszichocica Creative Commons License 2008.09.07 0 0 54

Takarításban segítséget keresek!

XIII. kerületben a Gyöngyösi utcában egy 58 m2-es lakásról van szó, amit hetente vagy kéthetente, néha alkalmilag kellene takarítani.

Nagyon fontos, hogy megbízható és precíz legyél, mert én kissé háklis vagyok.

Pl. ha órabérben állapodunk meg, nem szeretném, ha előbb elmennél, vagy tévézéssel ütnéd el az időt.

Az eddigi tapasztalataim alapján azt sem szeretném, ha megkínálnád magad az italainkból, vagy csak porszívóznál, mert azt hiszed, úgysem veszem észre, hogy elmaradt a felmosás.

Szóval ha úgy érzed, ilyesmire Veled kapcsolatban nem kell számítanom, írj!

pszichocica@freemail.hu

mokuci2 Creative Commons License 2008.09.03 0 0 52
Takarítást vállalok, vagy rendszeres házvezetőnői munkát illetve babysitterkedést is.
Én a 11.kerületben lakom de Budapest egész területe jó.Ár megegyezés szerint.
Pici babámmal vagyok itthon akire addig Édesanyám vigyáz.Max.8 órát tudok elvállalni.

Elérhetőség:email cím:mokuci2@freemail.hu
tel:06-70-423-65-85
Szalainé Sepsei Annamária
Mikolt Creative Commons License 2008.09.02 0 0 51
irtam neked.
Előzmény: _eszter_ (50)
_eszter_ Creative Commons License 2008.09.02 0 0 50
Takarítást vállalok!
Rend- és tisztaságszerető budapesti lány vagyok, Budapesten vállalok takarítást, akár a szokásos karbantartást(porszívózás,ablaktörlés,felmosás stb.) akár nagytakarítást, bulik, rendezvények után. Hétfőn és szerdán és du. 2-ig, a hét többi napján tovább is redelkezésre állok.

Elérhetőségek:

e-mail: akina_999@freemail.hu
mobil:0620-219-75-79

Várom a jelentkezéseket!
jck. Creative Commons License 2008.08.15 0 0 49

Erdélyi takarítónőt keresek kéthetente történő lakástakarításhoz.

Elvárások: munkájára igényes, talpraesett, megbízható, gyors. 5000 Ft/alk.

jck@freemail.hu

 

puskas.e Creative Commons License 2008.07.24 0 0 48
Heti egy-két alkalomra takarítást vállalnék, Budapesten.Középkorú ápolónő vagyok.
Precíz, pontos, megbizható.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.22 0 0 47
Sziasztok!
Hétfőre ,keddre ,szombatra ,és vasárnapra keresek bejárónői munkát!
Megbizható és preciz vagyok hosszutávra ...köszi a válaszokat az email.cimemre várom /vargaedit68@citromail.hu/
hedi60 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 46

Hétközben 15, vagy 15.30-tól, kb. 17 óráig, háztartási munkák elvégzését vállalom, 1000 ft-os órabérért.

hedi60@freemail.hu

skbb Creative Commons License 2008.06.30 0 0 45

Anyukám takarítást vállal Székesfehérvváron és környékén.Jelenleg heti 2 nap egy cégnél takarít és emellett szeretne még családiháznál, lakásban esetleg irdában takarítani.Megbízható,munkájára igényes!Ha esetleg érdekelne valakit:

skbb@freemail.hu

AliceCsodaországban Creative Commons License 2008.06.19 0 0 44
A mi takinéninknek felszabadult két helye (általában hetente vagy kéthetente jár oda), szóval ha valakinek takinénire van szüksége, jelezze nálam mailben.
Idős, kicsit sokat beszél, de nagyon lelkiismeretes.
Csillagocska11 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 43

Sziasztok!
Takarítást vállalok hétvégén Budapesten. Amennyiben valakinek szüksége lenne egy megbízható takarítónőre kérem jelezze a következő e-mail címen:lilike2222@citromail.hu
Köszönöm.
Maja11 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 42
Sziasztok!!

Közeledik a Karácsony, szívesen besegítek a nagytakarításba aki nem győzi egyedül.

Hétvégén vagy hétköznap délelőtt . Remélem megkönnyíthetem a munkádat és ezáltal nem fáradsz ki az ünneplésre!!!!

Írj bátran!!!

Maja 11
anita59 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 41

Sziasztok!

 

19 éves szigetszentmiklósi lány vagyok. Takarítást vállalok (van tapasztalatom, több helyen dolgoztam)  hétköznap délutánonként és szombaton egész nap. 06707790743  Délután 2-től hívjatok.

Gaboca 1 Creative Commons License 2007.03.06 0 0 40

Sziasztok!

Takaritást vállalok:leinformálhato Erdélyi lány vaggyok.

Hétfő es kedd egész napos és szerda, csuütörtök délelőt kb.4 orára.5 év gyakorlattal rendelkezem családi házak takarításában. 

Fizetés előzetes megegyezés alapján.

Tel:06205644101

shaish Creative Commons License 2007.03.06 0 0 39

Sziasztok,

 

Takarítónőt keresek a 17. kerületbe, heti egy (hétköznap) délutánra, pár órás munka lenne.

 

A címem:

 

hajnal@molnarnet.hu

Babapiskóta Creative Commons License 2007.02.23 0 0 38
Köszi, de már találtam.
Előzmény: mitigation (37)
mitigation Creative Commons License 2007.02.23 0 0 37

Szia

 

Bár látom, hogy januárban írtál, hátha még aktuális... a testvérem pont most keres takarítási lehetőséget, fő állásban a Accor Duna Mercure hotelben dogozik, úgyhogy van tapasztalata. Érdekelne még?

 

köszi

üdv.

Előzmény: Babapiskóta (35)
marcsi426 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 36
Szia Babapiskóta!
Én tudok egy nagyon rendes, becsületes, lelkiismeretes takaritónőt. Ott is dolgozik, ahol én bébiszitterkedem. Épp a Camponánál szünt meg az egyik helye, ahol eddig takaritott,és engem is kért, hogy szóljak, ha keres valaki takaritót. Irj a marcsi426@citromail.hu-ra és elküldöm a telefonszámát. Köszi! (Ó nem nagyon van internet közelben, azért ez a tiszteletkör)
Előzmény: Babapiskóta (35)
Babapiskóta Creative Commons License 2007.01.22 0 0 35

Sziasztok!

 

XXII. kerületbe (Campona környéke) keresek heti 1 alakalomra takarítás+vasalás tevékenységre valakit. Csak olyan érdekel, aki hétköznap tud jönni. Aki eddig volt, 6 óra alatt végzett mindennel.

Tömegközlekedve a Kosztolányiról lehet eljutni kb. 30-40 perc alatt...

eptefal Creative Commons License 2006.12.19 0 0 34
Karácsony elötti mindenfélére Őrbottyánban keresek valakit (ablak, porcicák, fürdőszoba stb...)
Előzmény: zso70 (14)
dotriporter Creative Commons License 2006.11.25 0 0 33
Szia Csirketojás!

22 éves lány vagyok, hétköznaponként fél hatig dolgozom, de este 6-tól, vagy hétvégenként ráérek. 1000ft-os órabérben dolgozom, nagytakarítást megegyezés szerint vállalok.

Ha még érdekel a dolog, akkor kérlek írj.

Üdv.: dotriporter
Zimizumi Creative Commons License 2006.11.14 0 0 32

Sziasztok,

én is keresnék valakit, aki kéthetente besegít: portörlés, wc, fürdő, konyha, porszívózás, felmosás vagy nagyobb lélegzetű dolgok pl. ablakpucolás, szekrénymosás, ajtómosás. Vasalni nem kell :-)))

XIII. kerületben lakunk, belvárosi részen.

 

zimizumi kukac chello pont hu 

Előzmény: csirketojas (31)
csirketojas Creative Commons License 2006.11.09 0 0 31
Sziasztok,
en is keresek.....

Heti 1 vagy 2x-i alkalomra keresek valakit lakasunk rendbentartasara, a feladatok: felporszivozas, felmosas, furdoszoba rendbeszedese es vasalas. Kb. 3-4 ora alatt lehet vele keszen lenni (vasalnivalotol fuggoen), a helyszin II. kerulet.
(Esetleg most karacsony elott meg besegites a nagytakaritasba, de ez kulon megbeszeles targyat kepezi. :-) )

Koszi,
Cst.
Südve Creative Commons License 2006.10.30 0 0 30
III. kerületi (Békás) lakásba heti egy alkalomra keresek takarítónőt, a szokásos teendőkre (porszívózás, felmosás, vizesblokkok), az extra dolgok külön megállapodás alapján (vasalni nem kell), de egy jó alapos nagytakarítással kellene kezdeni :-) . sudvekukaccitromail.hu
mzsperx Creative Commons License 2006.09.15 0 0 29
sziasztok, jövök megint!
most már végleg elmegy, aki nálam takarított, "rendes" állásba :(
olyan kéne, aki maximálisam megbízható, leinformálható. elvárások: szokásos porszívózás, felmosás, portörlés, kádsikálás, etc. ablakpucolás alkalmanként (úgy szeretném, ha ritkább melót egyet egyet elvégezne minden alkalommal), alkalmi cuccok: szekrények kimosása, ajtó letörlése, stb. vasalás, minden alkalommal van vagy 2 órányi. és el kell tudnia viselni, hogy igen kupisak vagyunk, szóval nem ígérem, hogy mikor jön, előtte csillivilli rendet fogok rakni! nem is várom viszont el, hogy elpakoljon, dobálja fel a cuccot az ágyra, kanapéra, ahova lehet, és kész. jövő hét utántól kellene, heti rendszerességgel, kb 6-8 órára.
köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!